Sayfa 11 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 412 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Remzi Giray Kaçar Trabzonspor'da

Osman Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri baba ruki al ruki ya millet parasına bakıo üzmünü yin bağını sormayın ya yattrayı kac paraya aldı ruki olur inşlaah srıadakı gümbür gümbür gelioz sadri başkan soal senin sayende günlerim hep güzel geci biri bizi durdursun yaww

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Giray'ın yıllardır beraber oynadığı İlhan Eker'i de alsak savunma çok sağlam olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kusura bakmayın ama yüzünüze vuracam birazcık birazcık

başkana ve teknik ekibe bir özür borçlu olan arkadaşlar var aramızda

evt kadılıyorum arkadaşımıza bazıları atıp duduyorlardı bazı gazete yorumlarında onların özür dilemesi lazım
    Zirve bizim işimizdir...

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yeni transferimizin görüntüsü birazdan Tv bordomavide
    http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8954
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

b_m_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cool HoŞgeldİn Remzİ Gİray KaÇar

eve geldim pc yi açtım, hiçbi haber sitesine bakmadan hiçbişey yapmadan direk ts'nin resmi sitesini açtım transfer haberi olsun umuduyla =) bu haberle karşılaştım.çok güzel.umarım milli takımda yükselir ts'de.şu selçuk'la eren'i de alırsak kadro çok rahatlıycak.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kulübümüze hayirli olsun.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun,Bu takıma abilik yapacak bir oyuncu şart,
    Geçtiğimiz sezon bizleri üzen kazmaları da gönderip,Bir daha bu takıma kazma adamları yanaştırmamk lazım.
    Trabzonspor forması giyen adam o formanın kıymetini bilmiyorsa 1 dakika tutmayacaksın.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Selçukta bugün imzayı atacakmış.İnternette yapılan yoruma göre
    Bir Gün Mutlaka!!

murseltaskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya arkadaşlar tamam da giray 2milyon euro ya almışız. o kadar oara edermi sizce.

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hayirli ugurlu olsun. Insallah basarili olur.

Siradaki gelsin.....
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgeldin Giray.Umarım başarılı olursun sırada selçuk ve eren olsun başkanım teşekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray Kaçar İddialı Konuştu
    Giray Kaçar Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.

Gençlerbirliği Oftaşspor'dan Trabzonspor'a transfer olan savunma oyuncusu Giray Kaçar, Bordo-mavili kulüpte kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağını belirterek, Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.
    Trabzonspor ile 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzalayan Giray Kaçar, Trabzonspor forması önünde yaptığı ilk röportajında iddialı açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'da oynayacağı için büyük gurur duyduğunu belirten Giray Kaçar, "Trabzonspor çok büyük bir camia. Burada oynayacağım için çok gururlu ve onurluyum. Özellikle Necmetti Aytekin başta olmak üzere Trabzonspor, son 3-4 aydır sürekli olarak benimle ilgileniyordu. Onlara yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Uzun yıllar Trabzonspor'da
    oynamak istiyorum. Trabzonspor'a layık olmak ve bordo-mavili camiayı en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Trabzonspor'da büyük başarılara imza atacağımı düşünüyorum" dedi.
    Trabzon'un futbol oynamak için harika bir şehir olduğunu ifade eden Giray, Trabzonspor'un başarılı olma vaktinin geldiğini ve buna katkı yapmak istediğini söyledi. Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını belirten Giray, "Trabzonspor'da hiç kimse şüphe etmesin. Kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağım. Trabzonspor taraftarıyla buluşacağım günü iple çekiyorum" diye konuştu.
    Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın kendisi için büyük bir şans olduğunu ifade eden Giray, "Ersun Yanal, Türk futboluna birçok futbolcu kazandırdı. Trabzonspor'u tercih etmemdeki büyük etkenlerden birisi de Ersun Yanal'dır. Ersun Yanal'dan çok şey öğreneceğime ve kendimi daha da geliştireceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.
    Giray, kendisine menajeri aracılığıyla Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklifler geldiğini ancak kendisinin sadece Trabzonspor ile görüştüğünü ve bordo-mavili takımla anlaştığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Genç savunma oyuncusu, transferinde emeği geçen Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği Oftaşspor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ile Gençlerbirliği Kulübü Başkanı ve Gençlerbirliği Oftaşspor Onursal Başkanı İlhan Cavcav'a ayrıca teşekkür etti.
    Giray Kaçar'ın ablası Almula Kaçar da, Giray'ın Trabzonspor'a transferinden dolayı büyük onur ve mutluluk yaşadıklarını belirterek, genç futbolcunun Trabzon'da başarılı olacağına inandığını söyledi.

Kaynak:

iboandibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En çok sevindiğim noktada yeni sezon açılışında diğer takımların transferlerine imrenek bakarak kendimizin adam alamamış olmasıyla kahrolmayacak oluşumdur.Geçen sezon açılısı gibi boş stadla açılış olmayacağı kesin gibi ama üzüldüğüm nokta açılış zamanı trabzonda olamayabilirim ama olsun kalbim avniakerin bi köşesinde yerinden fırlayacak gibi atacaktır eminim.o anı nerede olursam olayım iliklerime kadar yaşayacağım eminim.bu yaz elime geçen parayı lisanslı ürünlere yatırmayı düşünüyorum.herkesdende gücü yettiğince almasını bekliyorum.
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazı. Trabzonspor'un Diriliş İçin Son Şansı.

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

avea mesaj attı ıc transferde musa ve cagdas dıs transferdede selcuk ve burakla hafta ıcı sozlesme ımzalancakmıs.kaynak avea trabzonspor mesaj servisi:gercek!
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İyi gidiyoruz.. Rabbim bozmasın..

Seneye eminim iyi oLacak..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

forvete yerlı transfer alınabılcek bence serhat var eskı ezikbahcelı ii yedek olur ııde ıs yapar bence .tabı bunun yanına daha as bır topcu almak lazım. bır baros hayranı olarak mılan baros dıyorum ama zor keske alsak .
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Serdær Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray Kaçar İddialı Konuştu
    Giray Kaçar Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.

Gençlerbirliği Oftaşspor'dan Trabzonspor'a transfer olan savunma oyuncusu Giray Kaçar, Bordo-mavili kulüpte kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağını belirterek, Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını söyledi.
    Trabzonspor ile 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzalayan Giray Kaçar, Trabzonspor forması önünde yaptığı ilk röportajında iddialı açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'da oynayacağı için büyük gurur duyduğunu belirten Giray Kaçar, "Trabzonspor çok büyük bir camia. Burada oynayacağım için çok gururlu ve onurluyum. Özellikle Necmetti Aytekin başta olmak üzere Trabzonspor, son 3-4 aydır sürekli olarak benimle ilgileniyordu. Onlara yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Uzun yıllar Trabzonspor'da
    oynamak istiyorum. Trabzonspor'a layık olmak ve bordo-mavili camiayı en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Trabzonspor'da büyük başarılara imza atacağımı düşünüyorum" dedi.
    Trabzon'un futbol oynamak için harika bir şehir olduğunu ifade eden Giray, Trabzonspor'un başarılı olma vaktinin geldiğini ve buna katkı yapmak istediğini söyledi. Trabzonspor taraftarının önüne çıkmak için sabırsızlandığını belirten Giray, "Trabzonspor'da hiç kimse şüphe etmesin. Kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağım. Trabzonspor taraftarıyla buluşacağım günü iple çekiyorum" diye konuştu.
    Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın kendisi için büyük bir şans olduğunu ifade eden Giray, "Ersun Yanal, Türk futboluna birçok futbolcu kazandırdı. Trabzonspor'u tercih etmemdeki büyük etkenlerden birisi de Ersun Yanal'dır. Ersun Yanal'dan çok şey öğreneceğime ve kendimi daha da geliştireceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.
    Giray, kendisine menajeri aracılığıyla Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklifler geldiğini ancak kendisinin sadece Trabzonspor ile görüştüğünü ve bordo-mavili takımla anlaştığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. Genç savunma oyuncusu, transferinde emeği geçen Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği Oftaşspor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ile Gençlerbirliği Kulübü Başkanı ve Gençlerbirliği Oftaşspor Onursal Başkanı İlhan Cavcav'a ayrıca teşekkür etti.
    Giray Kaçar'ın ablası Almula Kaçar da, Giray'ın Trabzonspor'a transferinden dolayı büyük onur ve mutluluk yaşadıklarını belirterek, genç futbolcunun Trabzon'da başarılı olacağına inandığını söyledi.

Kaynak:
    bravo giray umarım acıklamaların gibi futbolunlada kalbimizi fethedersin
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Almanya

ooo neler oluyor böyle, isten geldim, baktim bir oyuncu daha. Ama nazar degmesin. Hayirli olur insallah takima. Sevindim.
    TRABZONSPOR

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

güzel demeç vermiş giray.yürekten oyna yeter giray.

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamsın oglum kısa zaman sonra milli takımın ikilisi giray ve ceyhun olacaktır
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı marcelinhos100 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamsın oglum kısa zaman sonra milli takımın ikilisi giray ve ceyhun olacaktır
    terimin manevi evlatları varken zor biraz dünyanın gözdesi olsanda fayda vermeyecektir...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ne hız böyleHergün biriyle anlaşıyoruzGiray beğendiğim bir oyuncu umarım başarılı olur.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    Amasya

bu cocuk cok ıs yaparr. seneye avnı aker yollarındayız ınsaallah..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)