Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hadi Kardesimizi Seçelim..!

slm arkadaslar sizlerle geçen gün okudugum bi haberi paylasmak istedim;

Kardesini seç...

kampanyanin adi Kardesini Seç. Yapilacak sey aslinda kolay oldugu kadar sorumluluk da isteyen bir sey. www.kardesinisec.com sayfasina giriyorsunuz. burada, çesit çesit illerden yoksulluk sinirinin bile altinda yoksul olan çocuklarin listesi var. onlardan birini seçip onu kendinize kardes ediniyorsunuz. sonra da ona kitap defter giyecek akliniza ne gelirse yollayarak yardim ediyorsunuz. Sadece asla para yollamiyorsunuz. Evet bu çocuklar ve aileleri çok fakirler, mutlaka paraya ihtiyaçlari var, ama o çocuk ruhlarinin, paradan daha çok sevgiye sefkate ilgiye ihtiyaçlari var. bu yüzden onlara para yollamiyoruz. hediyelerimizin yaninda birer mektup yazip yolluyoruz.sevgiyi paylasiyoruz. maddi imkanlarimiz iyi olmayabilir, zaten bu pek de önemli degil o çocuklar için, dedigim gibi onlar her seyden çok sevgi ve ilgi bekliyorlar.Sizlerin de bu kampanyaya katilip, bizden çoook uzakta her seyden çok sevgiye muhtaç çocuklari sevindireceginizi umuyorum.
    unutmayin, onlara para hariç her seyi ama her seyi yollayabilirsiniz, tatillerde ziyarete gidebilir, ya da yaniniza gelmesini saglayabilirsiniz, telefonla konusabilirsiniz.. lütfen girip hiç degilse siteyi bir ziyaret edin, belki gerçekten ilginizi çeker..
    Benim bi kiz kardesim oldu bile www.kardesinisec.com
    Herkese sevgiler...

Edited by: deco

Guests
    Ziyaretçi

www.kardesimisec.com açmiyor

www.kardesinisec.com açiliyorEdited by: ÖzGüReisEsenLer

tebrik ediyrm böyle bir seyi yazip paylastigin ve tesekkür ediyrm [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Bu basligin genele tasinmasini rica ediyorum yetkili arkadaslardan.Deco paylastigin için tesekkürler.

www.kardesinisec.com

Üstteki Deconun yazisini herkes okusun lütfen ve topic genele tasinsin.

Topice ilgi çekmek için birseyler yapilsin vs vs

tesekkürler deco hemen kardesimin yanina gidiyorum.

Guests
    Ziyaretçi

Böyle anlamli bir topic bu kadar ilgisiz kalmamali! Herkesten gerekli ilgiyi göstermesini bekliyorum.Bu forumda açilan en anlamli topiclerden biri bu bence.Gözden kaçmamali!

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

topic serbest kürsüde oldugu için çok fazla kisi tarafindan görüntülenecektir. ama serbest kürsüye sadece oyun oynamak ve vakit geçirmek anlayisiyla gelenlerin sayisinin azimsanmayacak oldugunu düsünürsek genele tasinmasinda fayda gördügümü belirtmek isterim..

deco, tesekkürler..

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

deco tesekkürler sana ve bu topicin ilgi görmedigini görmek beni hakkatten derinden yaraliyor haydi arkadaslar yardima haydi BMN haydi trabzonsporlular .............

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bazi konularin asiri derecede abartildigi Serbest kürsünün içerigi bu tip konularla dolmali,

tesekkürler deco.

Guests
    Ziyaretçi

Ben karar verdim bu ise ama daha kardesimi seçmedim.Herkesi ilgi göstermeye çagiriyorum.

ben kardesimi seçtim bile sira sizde [img]smileys/smiley17.gif[/img]

bu topic serbest kürsünün en anlamlitopicidir ve biz düsünceli vatandaslar isek daha fazla ilgi göstermeliyiz bu sayfaya ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet beyler,,oyunlardan zaman bulabilirseniz buraya da bakin derim!!! Ben biraktim oyunlari,siz de birakin,hiç bisey kaybetmiyo insan oyunlari birakinca[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: Berat Tekke

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tesekkurler deco

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seçelim beyler evet bende seçtim

Hadi arkadaslar bu kadarmi ilgi......![img]smileys/smiley18.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Bu basligi Allahin izniyle ben bu forumda oldugum sürece ikinci sayfaya indirmiycem.Herkesi destege çagiriyorum

kimsenin oyunlardan bu tür seylere ilgi gösterecek vaki yok sanirim halbu ki çok basit birsey yapilavak olan lütfen bu gibi seylere biraz ilgi gosterelim...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim de Adem ATMACA isminde 7 yasinda ve Izmir de yasayan bir kardesim oldu...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Benim de Adem ATMACA isminde 7 yasinda ve Izmir de yasayan bir kardesim oldu...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Böyle iste beyler duyarli insan olmak önemli.Su 3 günlük dünyadan yanimiza kar kalan bunlar olucak.Bunlarla hatirlanicaz.Hayat böyle olunca yasamaya deger...

benim kardesim hakkariden hem ben butun arkadaslarima bu sitenin adreslarini yolladim sizde etrasfiniza yollayin. kerdesimin adi melisa 15 yasinda ve çok samimi bi arkadasimla beraber seçtik ve bugun ilk metktubumuzu yolladik[img]smileys/smiley17.gif[/img]...hediyemizle beraber[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı secil_ts Nickli Üyeden Alıntı
    benim kardesim hakkariden hem ben butun arkadaslarima bu sitenin adreslarini yolladim sizde etrasfiniza yollayin. kerdesimin adi melisa 15 yasinda ve çok samimi bi arkadasimla beraber seçtik ve bugun ilk metktubumuzu yolladik[img]smileys/smiley17.gif[/img]...hediyemizle beraber[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Seçil yüregine saglik.Ben de yolluyorum tanidiklara.Duyurabildigimiz kadar duyurmak lazim...

bugün okulda hocadan izin alip siniflari dolastm ve adresi butn siniflara yazdim umarim ilgi gösteren olacaktir int.olmayan 5 arkadasimada kardes aldim hadi sizlerde atrafiniza yayin ve özendirini nsanlari sehir insanlarinin bole seylere gerçeten ihtiyaci var

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence de artik konusmaktan ziyade harekete geçme zamani..tesekkürler bu konuyu gündeme getirdigin için..[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)