Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güneydoðu'daki Ýhtiyacý Olan Okullara Destek Olalým | Yardým Kampanyasý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý selazur'lu ismail Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Külünkoðlu bizim tepegöz nerede
    Hýzlý geçtim fazlaca okuyamadým. kusura bakma..

1) selazur'lu Ýsmail : tepegöz
    2) Külünkoðlu : Ansiklopedi seti
    3) Badaloðlu : Ansiklopedi seti (2 set þimdilik)
    4)
    Konu Badaloðlu tarafýndan (30.05.2008 Saat 11:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Banka hESAP numarasý verirseniz ben de bütçeme göre yardým da bulunurum.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Ben iþim gereði ve vaktimin sýkýþýk olmasý vesilesiyle ancak giysi (pantolon ) yardýmýnda bulunabilirim.

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Tekrar bir organizasyon hazýrlýðýnda olmamýz çok mutlu etti beni. Ne gerekiyorsa yapýlacaktýr.
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kitap sözüm vardý o iþi hallolmuþ kabul ediyorum. Dün akþam bir arkadaþýmla beraberdim ona bu konuyu açtým. Kendisi sýnýf arkadaþýmdýr. Kitaplarýmý vermem dedi O zaman para vereceksin dedim Ayný zamanda mütahittir aðanýn eli tutulmaz

Öncelikle okul ile ilgili tam eksikleri bir öðrenelim... Sonrada burada arkadaþlardan talep ederiz. Gerisi zaten gelir inþaallah...Bu arada okulumuzun toplam öðrenci sayýsýný öðrenebilirmiyiz? Gerçi mezun olacaklarda var ama aþaðý yukarý rakamý bilirsek, nasýl bir okula yardým edeceðimi kaba taslak neler lazým olacaðýný tahmin edebiliriz...

Bu arada 2 Ansiklopedi setini Listemize ilava ettim. Devamý gelecek...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle okul ile ilgili tam eksikleri bir öðrenelim... Sonrada burada arkadaþlardan talep ederiz. Gerisi zaten gelir inþaallah...Bu arada okulumuzun toplam öðrenci sayýsýný öðrenebilirmiyiz? Gerçi mezun olacaklarda var ama aþaðý yukarý rakamý bilirsek, nasýl bir okula yardým edeceðimi kaba taslak neler lazým olacaðýný tahmin edebiliriz...

Bu arada 2 Ansiklopedi setini Listemize ilava ettim. Devamý gelecek...
    Ahmet abi elbette eksikliklere göre hareket etmek gerekir. Bence kitap konusunda her zaman eksiklik vardýr bir nebze olsun o eksikliðe katkým olacaktýr. Gerisini buradan haberleþip planlarýz.

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

baþlýðý takip ediyordum ama yazmak bugüne kýsmet oldu... BMN olarak yine farkýmýzý ortaya koyacaðýmýz, anlamlý bir iþin daha altýna giriyoruz, yine güzel sonuçlar alacaðýmýzý düþünüyorum...

ben de elimden gelen yardýmý yapmak için çaba sarfedeceðim... iþe, çalýþma arkadaþlarýma mail atarak baþladým... biz bir þey yapamasak bile çevremizi haberdar edebiliriz ki, bu da önemli bir adým bence... iþte attýðým mail...

Herkese merhaba,

Bir çok kültürel, sosyal ve (tribün) faaliyetine katýldýðým Trabzonspor taraftar oluþumu www.bordomavi.net ‘te bizim uþaklar yine (daha önce de 2 kez gerçekleþtirmiþtik) kitap, kýrtasiye malzemesi, bilgisayar vs. gibi malzemeler içeren bir yardým kampanyasý düzenliyorlar. Aslýnda aþaðýdaki fotoðraflar ve o fotoðraflardaki çocuklarýn yüz ifadeleri; bu gibi yardýmlarýn bu çocuklarda nasýl bir etki yarattýðýný net bir þekilde gözler önüne seriyor ve beni daha fazla kelam etmek durumunda býraktýrmýyor. Bizim için çok basit olan bir þey, bir çocuðu mutlu kýlabiliyor. Onlarýn mutluluðu da eminim bizleri mutlu kýlacaktýr.

Bu sebeple, sizlerden bu konuya duyarlý olup, bu kampanyaya destek vermenizi rica ediyorum.

Konuyla ilgili benden detaylý bilgi alabilirsiniz, ayrýca aþaðýdaki link de bu konuda size yardýmcý olabilir.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8977

Kolay gelsin, Mehmet.

tabi ki; daha akraba, eþ-dost ve diðer çevreme de yayacaðým bu kampanyayý... umarým bir þeyler çýkar... bence hepimiz benzeri maillerle çevremizi haberdar etmeliyiz...

"bu gibi etkinlikler, sadece admin ya da moderatörlerin sorumluluðudur" gibi bir yaklaþým içinde olmayýp, "biraz da bize yükleyin omuzlarýnýzdakileri" demeliyiz...

bu gibi etkinlikleri düzenlediðiniz için sizleri daha bir baþka seviyorum, iyi ki varsýnýz...

sevgilerimle...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    40

hesap numarasý verýlmesý halýnde butcemýz cercevesýnde yardýmda buluna býlecegýz..cevremde de bu durumu anlatýyorum sanýrým býrseyler cýkacak..bu arada cocuklara forma da yaptýrmak taraftarýyým.amasya da beným okulumda da bý hayýrsever boro mavý forma yaptýrmýstý.ufakken maclara ole cýkardýk.cok da guzel olurdu..ýnsaallah ole býrseyde yapýlýr..
    emegý gecenlere cok tesekkurler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþlýðý takip ediyordum ama yazmak bugüne kýsmet oldu... BMN olarak yine farkýmýzý ortaya koyacaðýmýz, anlamlý bir iþin daha altýna giriyoruz, yine güzel sonuçlar alacaðýmýzý düþünüyorum...

ben de elimden gelen yardýmý yapmak için çaba sarfedeceðim... iþe, çalýþma arkadaþlarýma mail atarak baþladým... biz bir þey yapamasak bile çevremizi haberdar edebiliriz ki, bu da önemli bir adým bence... iþte attýðým mail...

Herkese merhaba,

Bir çok kültürel, sosyal ve (tribün) faaliyetine katýldýðým Trabzonspor taraftar oluþumu www.bordomavi.net ‘te bizim uþaklar yine (daha önce de 2 kez gerçekleþtirmiþtik) kitap, kýrtasiye malzemesi, bilgisayar vs. gibi malzemeler içeren bir yardým kampanyasý düzenliyorlar. Aslýnda aþaðýdaki fotoðraflar ve o fotoðraflardaki çocuklarýn yüz ifadeleri; bu gibi yardýmlarýn bu çocuklarda nasýl bir etki yarattýðýný net bir þekilde gözler önüne seriyor ve beni daha fazla kelam etmek durumunda býraktýrmýyor. Bizim için çok basit olan bir þey, bir çocuðu mutlu kýlabiliyor. Onlarýn mutluluðu da eminim bizleri mutlu kýlacaktýr.

Bu sebeple, sizlerden bu konuya duyarlý olup, bu kampanyaya destek vermenizi rica ediyorum.

Konuyla ilgili benden detaylý bilgi alabilirsiniz, ayrýca aþaðýdaki link de bu konuda size yardýmcý olabilir.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8977

Kolay gelsin, Mehmet.

tabi ki; daha akraba, eþ-dost ve diðer çevreme de yayacaðým bu kampanyayý... umarým bir þeyler çýkar... bence hepimiz benzeri maillerle çevremizi haberdar etmeliyiz...

"bu gibi etkinlikler, sadece admin ya da moderatörlerin sorumluluðudur" gibi bir yaklaþým içinde olmayýp, "biraz da bize yükleyin omuzlarýnýzdakileri" demeliyiz...

bu gibi etkinlikleri düzenlediðiniz için sizleri daha bir baþka seviyorum, iyi ki varsýnýz...

sevgilerimle...
    Mehmetciðim,

Öncelikle ilgi alakandan ötürü teþekkürler ediyorum.Yukardaki mesajýný keyifle okudum.Bu konudaki mesajýn, gerçekten istersek herkesin bir þeyler yapabileceðine çok güzel bir örnek teþkil etmemektedir.

Yalnýz yukardaki mesazda küçük bir düzeltme yapmak zorundayým.Zira daha önce yapmýþ olduðumuz bu tip kampanyalarýn sayýsý 2 deðil, 3'dür.

1) Samsun-Bafra Dededaðý Þehit Ýsa Kurt Ý.Ö.O. kitap yardým kampanyasý.
    2) Of-Cumapazarý ilköðretim okulu kitap kampanyasý
    3) Þalpazarý ilköðretim okulu kitap-kütüphane-projeksiyon cihazý v.s.
    4) Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyasý
    5)

þeklinde sýralanmaktadýr.Buradanda anlaþýldýðý üzere BMN olarak bize durmak yok! Bu teklifler geldikçe, bu katýlým ve katkýlar olduðu sürece bizler daha çok okullarýmýza yardým yapacaðýzdýr.

Haydin bakalým herkes en yakýnýndan baþlasýn, neler yapýlabilir? herkesin fikrine açýðýz arkadaþlar...

not: Hesap numarasý konusunda da sizlere buradan bilgi vereceðiz.
    Konu Badaloðlu tarafýndan (02.06.2008 Saat 15:35 ) deðiþtirilmiþtir.

metinulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Önceki görev yaptýðým okulun kütüphanesini BMN sayesinde doldurmuþtum.(sümela61 kardeþimin bahsettiði kampanyalarýn 1.siydi)þimdiki okulu kütüphanesini de baþka yerlerden doldurmaya çalýþtýk.(yüzüm kalmadý çünkü BMN'den istemeye)
    yeni kampanyada da katýlýmlarýn hat safhada olmasý dileðiyle.
    askerlik bitince bende katýlacaðým inþallah.
    # BMN #

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Mehmetciðim,

Öncelikle ilgi alakandan ötürü teþekkürler ediyorum.Yukardaki mesajýný keyifle okudum.Bu konudaki mesajýn, gerçekten istersek herkesin bir þeyler yapabileceðine çok güzel bir örnek teþkil etmemektedir.

Yalnýz yukardaki mesazda küçük bir düzeltme yapmak zorundayým.Zira daha önce yapmýþ olduðumuz bu tip kampanyalarýn sayýsý 2 deðil, 3'dür.

1) Samsun-Bafra Dededaðý Þehit Ýsa Kurt Ý.Ö.O. kitap yardým kampanyasý.
    2) Of-Cumapazarý ilköðretim okulu kitap kampanyasý
    3) Þalpazarý ilköðretim okulu kitap-kütüphane-projeksiyon cihazý v.s.
    4) Bolu- Çocuk toplum merkezi kitap kampanyasý
    5)

þeklinde sýralanmaktadýr.Buradanda anlaþýldýðý üzere BMN olarak bize durmak yok! Bu teklifler geldikçe, bu katýlým ve katkýlar olduðu sürece bizler daha çok okullarýmýza yardým yapacaðýzdýr.

Haydin bakalým herkes en yakýnýndan baþlasýn, neler yapýlabilir? herkesin fikrine açýðýz arkadaþlar...

not: Hesap numarasý konusunda da sizlere buradan bilgi vereceðiz.
    Badaloðlu abicim bende seni düzelteyim.3 deðil 4 oldu kampanya sayýsý.
    2005 yýlýnda bende yapmýþtým bitane ve kütüphaneyi doldurmuþtum sayenizde.
    Samsun-Bafra Dededaðý Þehit Ýsa Kurt Ý.Ö.O. kitap yardým kampanyasý.
    diðerleri kadar organize olamadý ama yinede eklersen sevinirim.
    Yaptýklarýnýzla ne kadar övünseniz azdýr.Saygýlarýmla...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (02.06.2008 Saat 15:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    # BMN #

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Ulusoy61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Badaloðlu abicim bende seni düzelteyim.3 deðil 4 oldu kampanya sayýsý.
    2005 yýlýnda bende yapmýþtým bitane ve kütüphaneyi doldurmuþtum sayenizde.
    Samsun-Bafra Dededaðý Þehit Ýsa Kurt Ý.Ö.O. kitap yardým kampanyasý.
    diðerleri kadar organize olamadý ama yinede eklersen sevinirim.
    Yaptýklarýnýzla ne kadar övünseniz azdýr.Saygýlarýmla...

Evet çok doðru söylüyorsun hocam, þimdi hatýrladým.Hatta bazý kitaplarý adreste alýcýsý olmadýðýndan geri gelmiþti galiba!...

Yahu bunca kýsa zamanda bayaðý iþler yapmýþýz bu konuda... Hocam, düzelttim bu hatamýzý...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (02.06.2008 Saat 15:37 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Evet çok doðru söylüyorsun hocam, þimdi hatýrladým.Hatta bazý kitaplarý adreste alýcýsý olmadýðýndan geri gelmiþti galiba!...

Yahu bunca kýsa zamanda bayaðý iþler yapmýþýz bu konuda... Hocam, düzelttim bu hatamýzý...
    evet abi hiçte azýmsanmayacak iþler bunlar.milli eðitim bile bu kadar ilgilenmiyor okullarýyla(h.çelik duymasýn)
    maalesef abi bazý kargolarý alamamýþtým o zaman.köyde olduðumdan.ama yinede kütüphane dolmuþtu.
    saygýlarýmla...
    # BMN #

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Bazi arkadaslar hesap numarasi istemis. Ozeldenmi yolladiniz onlara hesap numaralarini? Karinca kararinca bende elimden geldigi kadar para yardimi yapmak istiyorum. O kadar yardima ihtiyaci olan tertemiz cocuklar varki orda. Sunuda soylim baya bi hayal kirikligina ugradim. Bu basligin bu kadar az ilgi gormesi gercekten uzucu. Neyse hesap numarasini bekliyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Gündem yoðunluðundan dolayý bu baþlýk biraz es geçiliyor olabilir ama en kýsa zamanda hakettiði deðeri görecektir.Þahsým adýma üzerime ne düþüyorsa seve seve yaparým..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Bende katýlmak isterim oldukca kitap ayarlýya bilirim ...
    madi anlamda bir iðtiyaç olursa onada destek olmaya calýþýrým

AHMET abi biliyosun her zaman herþekilde varým ...
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, bu baþlýk yakýn bir zamanda genele taþýnacaktýr.Bunu unutmadým!... Yanlýz þöyle de bir durum var. Malunumunuz gereði bu aralar kombine oalyýna ve transferlere kilitlendik.Bu yüzden bu sinerjiyi kaybetmeyelim diye þimdilik bu baþlýk burada duruyor.Ama zamaný gelince herkesi bu baþlýða yönlendireceðiz ve bu kampanyayý çok büyüteceðiz... Zaten amacýmýz okullarýn açýlacak olduðu yeni eðitim öðretim yýlý dönemidir... Ozamana kadar her þeyi ile bu konuyu halletmiþ olacaðýz

Okul organizayonu ile ilgili gerekli çalýþmalar yapýlacaktýr.Bu arada okulumuzda kaç öðrenci eðitim görüyormuþ? Okulun genel anlamda nelere ihtiyacý varsa bilelim.Ýsmailciðim bu konuda herhalde bilgileri senden alacaðýz.

Hesap numarasý konusunda zamaný gelince sizlere gerekli bilgi verilecektir.Ama bize azýcýk müsade edin arkadaþlar...

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Arkadaþlar, bu baþlýk yakýn bir zamanda genele taþýnacaktýr.Bunu unutmadým!... Yanlýz þöyle de bir durum var. Malunumunuz gereði bu aralar kombine oalyýna ve transferlere kilitlendik.Bu yüzden bu sinerjiyi kaybetmeyelim diye þimdilik bu baþlýk burada duruyor.Ama zamaný gelince herkesi bu baþlýða yönlendireceðiz ve bu kampanyayý çok büyüteceðiz... Zaten amacýmýz okullarýn açýlacak olduðu yeni eðitim öðretim yýlý dönemidir... Ozamana kadar her þeyi ile bu konuyu halletmiþ olacaðýz

Okul organizayonu ile ilgili gerekli çalýþmalar yapýlacaktýr.Bu arada okulumuzda kaç öðrenci eðitim görüyormuþ? Okulun genel anlamda nelere ihtiyacý varsa bilelim.Ýsmailciðim bu konuda herhalde bilgileri senden alacaðýz.

Hesap numarasý konusunda zamaný gelince sizlere gerekli bilgi verilecektir.Ama bize azýcýk müsade edin arkadaþlar...
    Birkaçgüne kadar bütün detaylarý sizlerle paylaþacaðým,
    -Okul ismi
    -Öðrenci Sayýsý
    -Okulun ihtiyaçlarý
    -Kütüphanenin durumu ( kitap ve fiziki durumu)
    -vs.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ansiklopedi seti ve,Eski çocuk kitaplarý(Ýnþallah) ayarlayabilirim...

Güzel fikir...

Bu arada bunlarla beraber kesinlikle buraya forma göndermeliyiz...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hangi okula kitap toplanacak bu bellimi baþka ihtiyaçlarý varmý ? Maðazalarda 2-3 Ytl ye satýlan dünya klasikleri var. aramýzda para toplayýp 200-300 ytl gibi bir paraya 100 adet klasik alabiliriz mesela......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi okula kitap toplanacak bu bellimi baþka ihtiyaçlarý varmý ? Maðazalarda 2-3 Ytl ye satýlan dünya klasikleri var. aramýzda para toplayýp 200-300 ytl gibi bir paraya 100 adet klasik alabiliriz mesela......
    Faik kardeþim,Tunceli Milli Eðitim Müdüründen haber bekliyorum,
    Tüm detaylar netleþtiðinde sizlerle paylaþacaðým.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ýsmailciðim, bekliyoruz detaylarý...

mamii61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    33

Elimizden geldiðince yardýma varýzz
    Mami.Haldiz
    Trapzoneleee !!! Bize Her YerTrabZoN

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Standart Okulumuzu Tespit Ettik...

Ýsmailciðim, bekliyoruz detaylarý...
    Badaloðlu kardeþim,
    Okul tespiti için uzun ve detaylý bir araþtýrma yaptým,ondandýrki biraz geciktim.
    Daha önce akçaabatlý hemþerimiz Tunceli Milli Eðitim Müdürünin beni aradýðýný sizlerle paylaþmýþtým,ancak bizim kendisinden bir okul tesbiti istememizi bildiði halde aradan geçen uzun zamana raðmen birdaha aramadý,ben kendisini 5 (beþ) kez arayýp not býraktým fakat kendisi yine bana dönmedi,
    Duyarsýzlýðýn akçabatlýsý,kayserilisi,izmirlisi hakkarilisi olmaz,biz bir yardýmda bulunacaðýz,siz tenezzül edipte bizi dikkate almýyorsunuz.
    Kendisini þahsým ve BMN olarak buradan ayrýca kýnýyorum.
    Tuncelideki hemþerimiz BMN yi dikkate almayýnca bende oradaki dostlarým vasýtasýyla bizim yapabileceðimiz nacizane yardýmlarýmýza en uygun olabilecek okulun tesbitini þýrnak'taki yetkili bir dostumuz (kendisi kimliðinin açýklanmasýný istemedi) vasýtasýyla tespit etmiþ bulunuyoruz.
    Okulumuz,
    Þýrnak Uludere Þenoba Org.Fevzi Türkeri Ýlköðretim Okulu.( www.turkeri.meb.k12.tr )
    Okulun müdür vekilliðini yapan kardeþimiz Müd.Yard. Sn. Mehmet YILMAZLA detaylý konuþtum,kendisi okulun durumunu bana anlattýðýnda hayretler içerisinde kaldým,
    tek kelime demek gerekirse iyiki güneydoðuda bir okula yardým kampanyasý düzenliyoruz.
    Kendisi burada birinci aðýzdan okulun genel durumunu,isteklerini ve ihtiyaçlarýný bizimle paylaþacak,
    Bizden öncelikle eðitim öðretime yönelik çok acil talepleri var.
    *Kütüphane ve tüm içeriði
    *Projeksiyon cihazý,
    *Fotokopi makinesi
    *Tepegöz
    *Bilgisayar
    *Okulun futbol-basketbol-voleybol takýmlarýna forma
    vs.
    vs.
    Okulun kütüphanesinin kitap içerik ve boya-badana-raf dizaynýnýn tarafýmýzdan düzenleneceðini ve adýnýnda bordomavi.net kütüphanesi olacaðýný söyledim saðolsun kendiside kabul etti.
    Diðer eðitim öðretime yönelik meteryallerinde yine biz bordomavi.net in trabzonsporlu yürekli insanlarý tarafýndan fazlasýyla karþýlanacaðýný sizin adýnýza ben söz verdim.
    Sözü fazla uzatmadan kampanyamýzýn baþlatýlmasýný talep ediyorum.
    Organizasyonun nasýl ve ne þekilde yapýlacaðýný badaloðlu kardeþim senin yönlendirmeni talep ediyorum.
    Þýrnak ayaðýnýda buradan sizlerle Mehmet YILMAZ hocamla beraber paylaþýrýz.
    *Bu kampanyanýn ,Türkiye liglerinin tartþmasýz 4 büyüðünden biri olan Trabzonsporumuzun taraftar kitlesini oradaki gencecik çocuklarýmýzla yani geleceðimizle çoðaltmayý ve bu kulübün cefakar ve karþýlýksýz sevdalý taraftarýna yakýþan,o bölgedeki bugüne kadar yapýlmýþ olan en kapsamlý ve ses getirici kampanya olmasýný diliyor ve kampanyamýzý baþlatýyorum...
    Konu Ýsmail Alkan tarafýndan (17.06.2008 Saat 23:29 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Resim koydum
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Trabzon

Ýsmail abi kitaplarým samsunda bir þekilde ulaþtýracaðým onlarý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)