Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güneydoðu'daki Ýhtiyacý Olan Okullara Destek Olalým | Yardým Kampanyasý...

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Alýþkýn BMN bu tür yardým organizasyonlarýna
    Bi havaya girelim yeterli Bide bencede okulllarýn açýlmasýna denk getirirsek daha iyi olur. Açýlmasýna yakýn baþlanýr biþilerin toplanmasýna.Açýlýdýðý dönemlerde teslimi yapýlýr.

NOT: Allahým bende BirLaz ne oldu nerelerde acep diyodum.Meðersem buralardaymýþýnýn

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Nebiye Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýþkýn BMN bu tür yardým organizasyonlarýna
    Bi havaya girelim yeterli Bide bencede okulllarýn açýlmasýna denk getirirsek daha iyi olur. Açýlmasýna yakýn baþlanýr biþilerin toplanmasýna.Açýlýdýðý dönemlerde teslimi yapýlýr.

NOT: Allahým bende BirLaz ne oldu nerelerde acep diyodum.Meðersem buralardaymýþýnýn
    Aþkolsun,hergün buralardayým,bütün forumu tarýyorum sürekli,nerede reyting görsem oraya yazýyorum yardým iþini
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Bu arada bugüm Tunceli Milli Eðitim Müdürüyle görüþecem (kendisi akçaabatlýdýr) detaylarý netleþtirecez.Paylaþacam burada sizinle
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Benim deðinmek istediðim bir konu var. Bundan önce de bmn bünyesinde bu tip çok güzel ve etkili organizasyonlar düzenlenmiþtik. Bmn gibi bir oluþumda bunun hýzýnýn kesilmesi bizlerdeki istek ve arzu ile imkansýz gibi. Lakin özellikle Doðu ve Güney Doðu bölgelerimize basýndan takip ettiðimiz kadarýyla pek çok sivil toplum örgütü destek vermektedir. Bu bakýmdan da bizim daha çok Doðu Karadeniz'de ihtiyacý olan okullarý seçmemiz doðru olur düþüncesindeyim.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

safakkocbýyýk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim deðinmek istediðim bir konu var. Bundan önce de bmn bünyesinde bu tip çok güzel ve etkili organizasyonlar düzenlenmiþtik. Bmn gibi bir oluþumda bunun hýzýnýn kesilmesi bizlerdeki istek ve arzu ile imkansýz gibi. Lakin özellikle Doðu ve Güney Doðu bölgelerimize basýndan takip ettiðimiz kadarýyla pek çok sivil toplum örgütü destek vermektedir. Bu bakýmdan da bizim daha çok Doðu Karadeniz'de ihtiyacý olan okullarý seçmemiz doðru olur düþüncesindeyim.
    katýlýyorum

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaya kardeþim aslýnda söyleminde haklýlýk payý var,ancak bizlerde sivil toplum kuruluþlarýnýn bir parçasýyýz,haliylede bizlerde orada tüm gücümüzle varolmamýz gerek.
    G.Doðunun seçilmesindeki baþka bir konu ise o yörede bugün varolan sýkýntýnýn temelinde cahillik ve eðitimsizlik vardýr,bunu hepimiz biliyoruz,fakirlik ise iþin cabasý.
    Bizim karadenizde veya anadolunun farklý bir yöresinde fakirlikten,açlýktan daða çýkan insanlar olmamýþtýr,ama maalesef g.doðuda bunlarý yaþamaktayýz.
    Bizlerin oradaki genç çocukalrýmýza eðitim vasýtasýyla uzatabileceðimiz bir el belki bu gencecik beyinleri vatanýna sahip çýkan insanlar yapmasýna vesile olur,inanýyorumki buda bizleri fazlasýyla mutlu edecektir.
    Bu yardým kampanyasýna bu noktadan bakarsak her ne kada bizim karadenizde belki çokdaha yardýma muhtaç okullarýmýz olsada g.doðudan bir okulun seçilmesi doðru bir fikirdir düþüncesindeyim.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Arkadaþlar,
    Temaslarým neticesinde bugün Tunceli Milli Eðitim Müdürü Sn Muhammet ÞAHÝNKAYA (kendisi akçaabatlýdýr) beni aradý ve bende kendisine BMN nin yani bizlerin düþüncesini (BMN ye ait bir kütüphane oluþturulmasý,belki bir bilg ve fotokopi makinesi vs.) aktardým,kendiside çok memnun oldu ve merkezde bir okul belirliyeceklerini bu okulun kütüphanesinin bizlerin göndereceði yardýmlarla dizayn edileceðini-içeriðinin doldurulacaðýný ve TRABZONSPOR TARAFTARLAR BÝRLÝÐÝ-BORDOMAVÝ.NET KÜTÜPHANESÝ olacaðýný ve açýlýþýnýnda medya ve bizlerinde katýlýmýyla yapýlabileceðini,bu organizasyonu tertipliyeceklerini belirttiler.
    Hatta o kadar memnun olup gururlandýki bana bir serzeniþinide anlattý,fenerli yönetici nihat özdemirin,beþiktaþlý yöneticilerin ve gs li yöneticilerin kendi okullarýna imzalý formalar gönderdiklerini anlattý,banada takýlýyorlardý dedi "her takým birþeyler gönderiyor hani sizin Trabzonspordan birþey yok müdür" diye.
    Bende kendisine sen üzülme müdürüm dedim,onlar size bir imzalý forma gönderirse biz Trabzonsporlularda tüm okulu trabzonspor forma ve ürünleriyle donatýrýz dedim (inþallah bu lafýmýzýn altýnda kalmayýz) hatta seçeceðiniz okulun futbol ve basketbol takýmlarýnýn birer takým formalarýný lisanslý ürünlerimizden göndeririz,çocuklar bordo-mavi formayla maçlarýna çýkarlar dedim,müdür beyin sevinci ve özellikle trabzondan böyle bir organizasyonun sevinci sesine yansýyordu.
    Ürünlerin toplanmasý ulaþmasý ve oradaki dizayný zaman alacaðýndan yapýlacak söz konusu açýlýþýn nebiye kardeþimizinde belirttiði gibi okullarýn açýlmasýyla beraber yapýlabileceði görüþündeyim.
    Benim önerim,
    Açýlýþýný yeni öðretime býrakmak kaydýyla yardým kampanyamýza baþlamamýz,bu kampanyanýn detaylarýný belirlememiz ve önümüzdeki yaklaþýk 5 aylýk zaman diliminde daha çok üyeye ve yardýmda bulunabilecek kiþi ve kurumlara ulaþabilmemiz gerekir.
    Trabzonsporun en büyük taraftar sitesinin bunu yapabilecek gücü vardýr.
    BMN Yönetiminden ricam,bu baþlýðýn sabitlenerek bir BMN yönetici arkadaþýn bu baþlýðýn sorumluluðunu almasý,
    -Yardýmlarýn bir bölümünün nakdi olarak bir hesapta toplanmasý ve bir fotokopi makinesi,bir bilgisayar ve yazýcý gibi ürünlerin bu hesaptan karþýlanmasý,eðerki hedefi aþarsak ki aþacaðýmýzý umuyorum belki kütüphanenin dekorasyon iþininde (örneðin duvarlarýn mavi,raflarýn bordo dizayn edilmesi vs.) bu hesaptan karþýlanmasý,
    -Kitap, kýrtasýye ve giyim vs yardýmý yapacaklarýn hazýrlýklarýný kargo yapýlacak þekilde hazýrlamalarý ve hazýr tutmalarý,
    Söz konusu tespit edilecek okul her ne kadar tatile girsede sonuçta orada öðretmenler bulunacaktýr,yardýmlarýmýzýn buradaki bir görevliyle beraber organize edilerek düzenlenmesi saðlanacaktýr.(bu konunun detayýnýda birkaçgüne netleþtiririz)
    Sayýn BMN yönetimindeki arkadaþlar,bundan sonrasý size düþüyor,gerekli düzenlemeleri lütfen bir an önce yapalým ve kampanyamýza baþlýyalým.
    Haydi BMN göreve.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Teþekkkürler.

Hayýrlýsý olsun. Ýþe koyulacaðýz zaman kaybetmeden.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Belki hareket olur düþüncesiyle Bismillah diyerek kampanyayý baþlatýyorum.
    selazur'lu ismail'den BÝR ADET TEPEGÖZ
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Yabancý olmadýðýmýz bir organizasyon. Elimizden geldiðince üzerimize düþeni yerine getireceðiz
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Nereden
    Trabzon

Kitap sözüm her an için geçerlidir adres verilmesi halinde en yakýn zamanda gönderirim. Zaman sizlere kalmýþ benim için farketmez.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kitap sözüm her an için geçerlidir adres verilmesi halinde en yakýn zamanda gönderirim. Zaman sizlere kalmýþ benim için farketmez.
    Teþekkürler,
    Beklemede kalýn,adres ve zamaný yakýnda bildiririz.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Serap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

aklýmda

teþekkürler selazur'lu ismail

Seyit Hoca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    52

Hesap açýlmasý çok mantýklý.
    18175 üye 1 er ytl verse 18175 ytl yapar...
    Baþlýðýn kýsa zamanda hak ettiði ilgiyi görmesi dileði ile þimdiden kutluyorum seni Ýsmail..
    ....................Celliac ..................

melâl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

bu gün Emre kitabevindeydim... Bolu Karaçayýrdaki eðitim merkezine yapýlan kitap yardým kampanyasýnda bize çok yardýmcý olmuþlardý kendileri...sahibiyle baya muhabbet ettik... BMN nin yeni kitap kampanyalarý olmuyor mu, gibi bir soruyu onun aðzýndan duymak beni ne kadar þaþýrttý anlatamam...

þimdi de bu baþlýðý görünce,harekete geçme zamanýnýn geldiði düþüncesine kapýldým...
    ancak kaya abiye da katýlmamak elde deðil...

doðu karadeniz için,hatta daha da özelleyelim Trabzondaki köy okullarý için özel bir proje yürütlmesi gerektiðini düþünüyorum...

bu konuda elimden geleni de yapmaya hazýrým...

bu baþlýðý da takip edilecekler listeme ekliyorum..
    *Gamze Melâl Tokay

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Ýsmail abi çok teþekkürler.
    kampanyaya ilgi yoðun olacaktýr. þüphem yok.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

EMine_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Seyit Hoca Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hesap açýlmasý çok mantýklý.
    18175 üye 1 er ytl verse 18175 ytl yapar...
    Baþlýðýn kýsa zamanda hak ettiði ilgiyi görmesi dileði ile þimdiden kutluyorum seni Ýsmail..

bence güzel fikir
    "Meteorolojiden Uyarý : KARADENÝZ FIRTINASI geliyor tedbirinizi alýn..!
    VÝRA VÝRA KOYDUK YOLA..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ýsmail kardeþim, BMN yönetimi tam kadro olarak arkanda deðil, yanýndadýr. BU konuda gerekli çalýþmalarý yapacaðýmýzdan þüphen olmasýn. Bu konuda ben þimdiden kütüphane için ansiklopediler toplamaya baþladým bile...Bir kaç takým ansiklopedimiz var. Dahada bu sayýyý artýracaðýmdan emin olabilirsin.Ýstanbul genelinde ben ve Lazanist(Süleyman) nerede olursa olsun vereceðiniz adresten gelip kitaplarýnýzý teslim alabiliriz.

Bu baþlýðý genele taþýyýp sabitleceðiz.Ama seninde dediðin gibi yaz sezonuna gireceðimizden dolayý, bu kampanya biraz aðýrdan gidecektir.Ama genede çok büyük bir organizasyon yapacaðýmýzdan emin olabilirsin.Bu konuda hocamýzada gerekli bilgiþyi verirsen iyi olur.

Bu organizasyonda ayrýca kulüp ile baðlantýya geçip þu indirimli formalardan bolca almalýyýz...Tam fýrsatý, hatta bu konuyu yöneticlerle görüþüp TS clublardan dahada ucuza almak için çabalarýz.

Bir hesap numarasý veririz.Orayada kampanya için para toplarýz.Kütüphanedeki eksikleride bu þekilde hallederiz... Paramýzla fotokopi makinasý da alýrýz.Bu aralar yoðun olduðumuzdan biraz ilgilenemedim ama bu baþlýk hep aklýmda...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (28.05.2008 Saat 19:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Eðitime her türlü desteðe hazýrýz ve iþaret bekliyoruz....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýsmail kardeþim, BMN yönetimi tam kadro olarak arkanda deðil, yanýndadýr. BU konuda gerekli çalýþmalarý yapacaðýmýzdan þüphen olmasýn. Bu konuda ben þimdiden kütüphane için ansiklopediler toplamaya baþladým bile...Bir kaç takým ansiklopedimiz var. Dahada bu sayýyý artýracaðýmdan emin olabilirsin.Ýstanbul genelinde ben ve Lazanist(Süleyman) nerede olursa olsun vereceðiniz adresten gelip kitaplarýnýzý teslim alabiliriz.

Bu baþlýðý genele taþýyýp sabitleceðiz.Ama seninde dediðin gibi yaz sezonuna gireceðimizden dolayý, bu kampanya biraz aðýrdan gidecektir.Ama genede çok büyük bir organizasyon yapacaðýmýzdan emin olabilirsin.Bu konuda hocamýzada gerekli bilgiþyi verirsen iyi olur.

Bu organizasyonda ayrýca kulüp ile baðlantýya geçip þu indirimli formalardan bolca almalýyýz...Tam fýrsatý, hatta bu konuyu yöneticlerle görüþüp TS clublardan dahada ucuza almak için çabalarýz.

Bir hesap numarasý veririz.Orayada kampanya için para toplarýz.Kütüphanedeki eksikleride bu þekilde hallederiz... Paramýzla fotokopi makinasý da alýrýz.Bu aralar yoðun olduðumuzdan biraz ilgilenemedim ama bu baþlýk hep aklýmda...
    Yüreðime su serptin,bende badaloðlu nerelerde diyordum,kabaðýn bizim baþýmýza patlama ihtimali var gibi gözüküyordu
    Yaza girdiðimizden kampanyanýn aðýr yürümesi doðal,olsun hedefimize varalýmda varsýn aðýr yürüsün.
    Bu lisanslý ürünler konusuna kafayý taktým ben,fenerlinin imzalý bir formasýnýn olduðu yerde bizler tüm tunceliyi bordomavi formayla donatmalýyýz donatalýmki bordomavi sevgisi oralardada boy göstersin.
    Bu hesap numarasý iþini bir an önce halledelimde üyelerimiz yaz tatiline tüymeden ufak ufak listelerimiz oluþsun.Çünkü yapacak çok iþimiz var.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

1) Külünkoðlu : Ansiklopedi seti
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1) Külünkoðlu : Ansiklopedi seti
    Külünkoðlu bizim tepegöz nerede
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Trabzon

Kitap sözüm vardý o iþi hallolmuþ kabul ediyorum. Dün akþam bir arkadaþýmla beraberdim ona bu konuyu açtým. Kendisi sýnýf arkadaþýmdýr. Kitaplarýmý vermem dedi O zaman para vereceksin dedim Ayný zamanda mütahittir aðanýn eli tutulmaz

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Uzunoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kitap sözüm vardý o iþi hallolmuþ kabul ediyorum. Dün akþam bir arkadaþýmla beraberdim ona bu konuyu açtým. Kendisi sýnýf arkadaþýmdýr. Kitaplarýmý vermem dedi O zaman para vereceksin dedim Ayný zamanda mütahittir aðanýn eli tutulmaz
    Aman aðayý kaçýrma yakýnda hesap no iþinide hallederiz sanýrým,bekliyoruz
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,

Nereden
    Trabzon

Alýntý selazur'lu ismail Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aman aðayý kaçýrma yakýnda hesap no iþinide hallederiz sanýrým,bekliyoruz
    Kaçamaz elimde o Aslýnda akþam 10000 liralýk bir çek verdi þakasýna elime ama yine imanlý adamým iþlerinin bu aralar kötü olduðunu biliyordum o yüzden geri verdim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)