Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gneydou'daki htiyac Olan Okullara Destek Olalm | Yardm Kampanyas...

smail Alkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Standart Gneydou'daki htiyac Olan Okullara Destek Olalm | Yardm Kampanyas...

Gneydoudaki bugn varolan skntnn temelinde eitim eksikliinin ok byk bir etken
    olduunu hepimiz biliyoruz.
    Orada gerekten can gnlden grev yapan gencecik retmenlerimizin nette biraz aratrrsanz
    krtasye,ara gere,kitap,giyim eyas vs. yardm lklarn grrsnz.
    Buradaki ocuklarmza yapabileceimiz hertrl yardmlarn onlarn okumasna birazdaha katk
    yapacan ve dolaysylede lkemize kazandrabileceimizi dnyorum.
    Yanl anlalmamam dncesiyle tarafmdan bu blgemizdeki birka okula yapm olduum yardmlarn ve bu
    okullardan birinden tarafma gelen ve o ocuklarn sevinlerini grnce beni ok mutlu eden
    fotoraflar burada sizlerle paylamak istedim.
    Ltfen,topluca olsun,ahsnz tek banza olsun,ltfen inann oz zor koullarda
    eitim gren doudaki okullarmza ellerimizi uzatp zellikle krtasye ve giyim yardmnda bulunalm.

Konu smail Alkan tarafndan (21.05.2008 Saat 22:58 ) deitirilmitir.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,
    Son balk avlandnda, te O zaman parann yenmediini anlayacaksnz...

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

..................................
    Konu smail Alkan tarafndan (17.06.2008 Saat 23:11 ) deitirilmitir.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

Jade - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    46

balk eminim hakettii ilgiyi grecektir. nk BMN nin okullara yapt ok gzel yardm kampanyalar oldu. Yine organizasyon olursa elimizden geleni yaparz merak etmeyin ve de bu kadar mitsiz olmayn. daha lmedik burdayz

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Ky Enstitleri diyorum baka da birey demek gelmiyor aklma. Geenlerde ok sevdiim bilgisayar hocamla da tarttk bu konuyu. Ky Enstitleri kapanmasa Gney Dou'da , Dou'da hoca, krtasiye, defter, kitap vb. sorunlar olur muydu hocam dedim. Sanmyorum olmazd dedi.

imdi byle muhta blge ve okullara bireysel olarak ne kadar katk salayabiliriz? Organize olunursa daha salam bir katk yaplabilir. Yardm kampanyas olacaksa karnca kararnca elimden geleni yapmaya hazrm.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Dursun Kaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2005
    Nereden
    Ankara

Elimizden geLeni yapacamza inanyorum..
    ~ Yzmzn yreimizle beraber glmsedii an dr mutluluk. ~

EMine_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

bence bmn ailesi olarak kitap eski giymediimiz kyafet ya da aklnza gelecek herhangi bi ey neyi gereksiz hissediyorsanz evinizde toplayalm bata bulunalm BEN VARIM diyen varsa organize de her trl ekilde yardmc olurum....yneticiler ne dersiniz?
    "Meteorolojiden Uyar : KARADENZ FIRTINASI geliyor tedbirinizi aln..!
    VRA VRA KOYDUK YOLA..."

metinulusoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Alnt selazur'lu ismail Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ynetici arkadalardan rica ediyorum,
    Bu nemsiz ve ilgi ekmiyen bal kilitliyelim veya tamamen silelim...Bouna yer kaplamasn...
    sevgili meslektam ben 2005 ylnda ilk greve baladmda samsunun bafra ilesindeydim.orada ki okulda bile bir ok eksik vard.
    bende senin gibi dnp BMN'de yardm kampanyas balattm.hatrlayan arkadalar mutlaka vardr.
    saolsun arkadalar okulun ktphanesi doldurmulard.baz kargolarn da,ulamdan dolay elime ulaamamasna ramen.
    uanda bende doudaym.buradaki okulumun da bir ok eksii var.elimizden geldiince karlamaya alyoruz.
    undan eminimki bmn'deki arkadalar bu bala gerekli ilgiyi gsterecektir.
    Haydi BMN bir kez daha gster insanln.
    # BMN #

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    51

Arkadalar, o zaman olay farkl bir boyut kazandrmamz gerekecektir.Bu kampanyalar belli bir plan ieirsinde olmad iin sanki burada alan bala ilgi alaka gsterilmiyor gibi alglanyor.Oysa BMN olarak en son yaptmz kampanya'nn zerinden ok bir zaman gemedi! Bolu'daki arkadamz Gkhan(Zisinoli) aracl ile balattmz, toplum merkezindeki ocuklar iin kitap kampanyasn 23 Nisan'da bitirmitik.ok faydal ve yararl bir alma olduunu dnyorum...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8416&page=5

Ama madem burada byle bir arzu ve istek var o zaman buna BMN olarak kaytsz kalacamz zannetmeyin.Ama unuda unutmayalmi hereyi BMN ynetiminden beklemeyelim.Bize yapmamz gerekenleri burada belirtin ama bizide bu yolda yalnz brakmayn.

Yalnz yapmamz gereken bir ka ey var.O da ncelikle yardm yapacamz okulu belirlememiz gerekmektedir.Bunun iinde retmen arkadalarmzdan bu konuda yardm istiyoruz.ncelikle bir retmen arkadamz ortaya kmal ve unu demeli.Benim altm okulda u u u...v.s. ihtiyalarmz var.Bizlerde burada bu ihtiya listesine gre hareket edeceiz.

imdi kimin hangi okulda neye ihtiyac olduunu bilmemiz lazm.Yoksa teki trl ok zor oluyor...Hangi okul?nerde? Evet deerli retmenlerimiz nerdeyseniz bu konuda ortaya kn ve bize u okulun una ihtiyac ver deyin.Bizlerde elimizden geldiince bu ie sahip kalm.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

unique - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.01.2007
    Nereden
    Giresun

Bir organizasyon yaplrsa ben de varm.

metinulusoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Alnt Badalolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar, o zaman olay farkl bir boyut kazandrmamz gerekecektir.Bu kampanyalar belli bir plan ieirsinde olmad iin sanki burada alan bala ilgi alaka gsterilmiyor gibi alglanyor.Oysa BMN olarak en son yaptmz kampanya'nn zerinden ok bir zaman gemedi! Bolu'daki arkadamz Gkhan(Zisinoli) aracl ile balattmz, toplum merkezindeki ocuklar iin kitap kampanyasn 23 Nisan'da bitirmitik.ok faydal ve yararl bir alma olduunu dnyorum...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8416&page=5

Ama madem burada byle bir arzu ve istek var o zaman buna BMN olarak kaytsz kalacamz zannetmeyin.Ama unuda unutmayalmi hereyi BMN ynetiminden beklemeyelim.Bize yapmamz gerekenleri burada belirtin ama bizide bu yolda yalnz brakmayn.

Yalnz yapmamz gereken bir ka ey var.O da ncelikle yardm yapacamz okulu belirlememiz gerekmektedir.Bunun iinde retmen arkadalarmzdan bu konuda yardm istiyoruz.ncelikle bir retmen arkadamz ortaya kmal ve unu demeli.Benim altm okulda u u u...v.s. ihtiyalarmz var.Bizlerde burada bu ihtiya listesine gre hareket edeceiz.

imdi kimin hangi okulda neye ihtiyac olduunu bilmemiz lazm.Yoksa teki trl ok zor oluyor...Hangi okul?nerde? Evet deerli retmenlerimiz nerdeyseniz bu konuda ortaya kn ve bize u okulun una ihtiyac ver deyin.Bizlerde elimizden geldiince bu ie sahip kalm.
    planl programl bir organizasyon yaplrsa herkesin ilgi gstereceinden emini.bunu daha nce yaptk yine yapabiliriz.
    ynetici arkadalara bu konuda byk grev dyor.herkesin grebilecei,kimsenin gznden kamayacak bir yerde
    alacak olan bir balkla ie balanabilir.
    # BMN #

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Arkadalar bir konunun altn izmek istiyorum.
    Bu bal amamdaki ama topluca bir organizasyon yapmak deil,zamannn ounu nette geiren bizlerin birazck aratrrsak douda grev yapan bir sr retmenimizin yardm arlarna dikkat ekerek isteklerine cevap verebilmeyi tevik edebilmekti.
    Birka dakikanz ayrabilirseniz okadar ok yardm ars bulabilirsinizki hangisine yardm edeceinize karar vermekte zorlanrsnz.
    Gelen mesajlara bakldnda BMN olarak bir okul tespit edip buraya gre organizasyon yapma gereklilii ve istei olduunu anlyorum.
    Bal aan ben olduuma gre sanrm bu tespiti yapmakta bana dyor.
    Ksa bir n aratrma yaptktan sonra burada sizlerle paylaacam.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt ilhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ky Enstitleri diyorum baka da birey demek gelmiyor aklma. Geenlerde ok sevdiim bilgisayar hocamla da tarttk bu konuyu. Ky Enstitleri kapanmasa Gney Dou'da , Dou'da hoca, krtasiye, defter, kitap vb. sorunlar olur muydu hocam dedim. Sanmyorum olmazd dedi.

imdi byle muhta blge ve okullara bireysel olarak ne kadar katk salayabiliriz? Organize olunursa daha salam bir katk yaplabilir. Yardm kampanyas olacaksa karnca kararnca elimden geleni yapmaya hazrm.
    Ky Enstitleri bilgili, okumay seven, alkan insanlar yetitirdii ve kalknmay hzlandrd iin kapatlmtr.

Buna bizim gcmz yetmez, bence byk kampanyalarn reklamlarna yer verelim.

Balk iin teekkrler.
    "Byklk hakszca kazanlan hak grmek deil, hakszlklara ramen kazanabilmektir."

zkan Smer

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Ne gerekiyorsa yapalim . yapmaya calisalim... onlar da bizim insanimiz o gencler de bizim kardeslerimiz ...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    51

Alnt selazur'lu ismail Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bir konunun altn izmek istiyorum.
    Bu bal amamdaki ama topluca bir organizasyon yapmak deil,zamannn ounu nette geiren bizlerin birazck aratrrsak douda grev yapan bir sr retmenimizin yardm arlarna dikkat ekerek isteklerine cevap verebilmeyi tevik edebilmekti.
    Birka dakikanz ayrabilirseniz okadar ok yardm ars bulabilirsinizki hangisine yardm edeceinize karar vermekte zorlanrsnz.
    Gelen mesajlara bakldnda BMN olarak bir okul tespit edip buraya gre organizasyon yapma gereklilii ve istei olduunu anlyorum.
    Bal aan ben olduuma gre sanrm bu tespiti yapmakta bana dyor.
    Ksa bir n aratrma yaptktan sonra burada sizlerle paylaacam.
    Aynen yle kardeim, bize bir hedef gster bizde o hedefe hep beraber yrmek iin aba gsterelim.Bu bal daha sonra genele tayacaz.Ama ncelikle okulumuzu belirleyip, neler yaplmas gerektiini bir bir yazalm, tespit edelim.Ondan sonras kolay.

Amacmz ktphanesi olmayan bir okula ktphane yapmak olsun...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Her trl kitap yardmn seve seve yaparm elimde kullanmayacam ok sayda kitap var

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Arkadalar,birka okul tespitim var ancak yapacamz yardmn tam hedefine ve amacna ulaabilmesi iin detayl aratrma yapyorum,
    Bir n bilgi asndan unu syliyebilirim,okullarmzn genelde krtasye-kitap-fotokopi makinesi ve bilg. ihtiyalar var.
    Buna gre kendimizi hazrlamamz gerek diye dnyorum ve BMN olarak bunu yapabilecek gcmz var sanrm.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

yelik tarihi
    23.04.2008
    Nereden
    Amasya
    Ya
    40

arkadalar herhangi bir kampanya olursa elimden geleni yaparm.bu iin reklemn da gzel yaparsak (tabi ki raklam amacmz deil ama bakalarno da tevik etmek iin gzel olur)
    lakin elimizi abuk tutmamz lazm, okullar kapanmak uzere

yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Alnt aatay_ Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ky Enstitleri bilgili, okumay seven, alkan insanlar yetitirdii ve kalknmay hzlandrd iin kapatlmtr.

Buna bizim gcmz yetmez, bence byk kampanyalarn reklamlarna yer verelim.

Balk iin teekkrler.
    Kapatanlar utansn diyorum ben de.

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Eduardo Galeano

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Arkadalar,
    Birka gndr yapm olduum aratrmalarm neticesinde g.douda yardma ihtiyac olmayan tek bir okul yok.
    Haliylede seim noktasnda tereddtlerim olutu.
    Bu noktada Tunceli ilinde bir okula yardm yapabiliriz,neden Tunceli derseniz bu ilde bizim tuncelideki elimiz-kolumuz olabilecek ok deerli,yetkili bir kardeim var ,bize her konuda (org.okul seimi,iletiim,yerel basn vs) yardmc olacaktr,ayrca tunceli milli eitim mdr akaabatl hemerimiz,sanrm bizleri ynlendirme ve yardmlarmzn son noktaya ulamasna ve yapacamz bu organizasyonun hedefine ulamasnda bizlere ok byk destei olacaktr.
    Tuncelideki arkadam,bu organizasyonu vali beyede ileteceini ve gerekli destei vali beyinde verebileceini syledi.
    Son olarak bir tereddtmde okullarn kapanmasna ok az bir sre kalmas,belki daha salkl olmas asndan okullarn almasnda bekliyebiliriz,yarn bu konuyla ilgili milli eitim mdryle grlp tunceliden beni aryacaklar,sizlerle paylarm.
    Trabzonspor taraftarlar ve BMN olarak ar bir ykn altna giriyoruz,ben inanyorumki bu ykn altndan fazlasyla ve alnmzn akyla kacaz,tm yelerimize ok byk grev dyor.
    Yapacamz organizasyonu kapsaml,planl ve programl bir ekilde yapmamz gerekiyor,
    Hedefimizi burada hep beraber tartalm ve ona gre belirleyelim.
    nallah ok gzel bir org olur.
    Tm arkadalarn desteini bekliyoruz.
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Biz neler yapabiliriz smail hocam?

Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Alnt ilhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biz neler yapabiliriz smail hocam?
    lhancm ncelikle bir yanl anlalma olmasn,ben retmen deilim
    Neler yapabiliriz ksmna gelince,neler yapamyabilirizki,inan okadar yaplacak i varki.
    1-Ktphane oluturabiliriz
    2-Fotokopi makinesi alabiliriz
    3-Bilg.Yazc alabiliriz.
    4-Giyecek yardm yapabiliriz
    5-Krtasye yardm yapabiliriz
    vs
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

hocam laf az alkanl hocam

nallah bunlarn hepsini yapacak materyale ularz.

Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Elele verirsek ben inanyorumki fazlasna ularz,yeterki ilgi ve alaka olsun
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    06.05.2008

takipdeyim tam ekil olusun her trl destee varm

yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    58

Birka gne netletiririz,
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)