Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Hayal gcnz kullanin

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Arkadaslar merhaba..bu benim atigim ilk topic..ne kadar ilginizi eker bilmiyorum ama biseyler yazarsaniz sevinirim..

Iinde "trabzonspor, martilar, uurtma, ates, en sevdiginz insanismi,yangin, yasamak, deniz" kelimelerinin getigi bir yazi yazmanizi istiyorum sizden..
    Zaman ayirip yazarsaniz ok sevinirim..kolay gelsin!!

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

sz,yazacagim..ama uzun bi zaman gerekli buna ortaya iyi bisey ikmasi iin[img]smileys/smiley2.gif[/img]..Ayrica ok hos bi dsnce bence..Serbest Krsde uzun sredir grdgm en mantikli topic..ama kimsenin dogru dzgn bisey yazacagini da sanmiyorum aikasi,,benim tanidigim TS taraftarlarinin ogu,her kelimeyi bi cmlede kullanip hikayeyi bitirir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Trabzonspormalatya mainda aslinda denizde yasamakta olan marti uurtma misali sahayi dolasip atesli taraftarin doldurdugu tribnlere uarkenmetehanglyordu.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]
    oldumu [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: tigin

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

kardesim kusura bakma da o ma malatya maiydi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

yaratmak Allah'a mahsustur. Kelimelerinize dikkat ediniz.
    Ikincisi serbest krs oyundan geilmiyor oyun oynamaya mi geliyoruz buraya. Daha yararli seyler yapabilirsiniz.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    yaratmak Allah'a mahsustur. Kelimelerinize dikkat ediniz.
    Ikincisi serbest krs oyundan geilmiyor oyun oynamaya mi geliyoruz buraya. Daha yararli seyler yapabilirsiniz.

Bencede.o zaman bu baslikta dahil hepsini sil emorfo.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bu baslik digerlerine gre daha yararli ve retken. Ancak serbest krsdeki oyun basiklari gerekten igrindan ikti. Bu oyun basliklari sayfalarca mesaj ve hit alirken garibim 100.000 ye kampanyasi basligina ugrayan yok. Tabiki eglecegiz glecegiz ancak burda bulunma amacimiza ynelik hareket edecegiz. Trabzonspor iin burdaysak nceligimiz her zaman Trabzonspor olacak Serbest Krs degil..

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

bence de bu topic retken,yani hos bi topic..Farukcum bence kapatilmasi gereken baslica 2 topic; futbolcu bulma ve isim bulma oyunlari..gerekten lzumsuz...

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Faruk byk bir sevinle kalkmisti. Bu gnn hayatindan en mutlu gnlerden biri olacagini hissediyordu. Denizin havasini nefes nefes iine ekerken ufukta uan martilari grd bu gn ok gzel bir gn diye mirildandi. Ocaga geip atesi yakti ayini demleledi ve kahvaltisini yapip kendini sokaga atti. Mahallenin ocuklari sabahin erken saatleri olmasina ragmen sokagi parsellemislerdi. Ellerinde uurtma kosturup duruyorlardi. ocuklugunu hatirladi bir anda.. Sonra Bordo diye bir sesle irkildi mavi diye bagirdi.. Sampiyon - Trabzonspor, glserek sarildilar en iyi arkadasi Hasan'di bu sesin sahibi. Yasamlari boyunca yollari hi ayrilmamisti. Ilkokul, lise, niversite yillari beraber gemisti. Ikinin de kalbi Trabzonspor sevgisi ile yaniyordu ve bu gnde byk bir gnd Trabzonspor 21 yil sonra sampiyon olmasina ok az kalmisti. Bu mutluluklarinin nedeni de buydu.. sampiyonluk mai olimpiyat stadindaydi ve bu gn hi unutmayacaklardi....Edited by: Emorfo

biz en iyisi yapana kadar en iyisi budur ( tabi ilk nce yaziyi yazmam lazim , tam benim istedigim bir yazi da su atkiyi rmeyi bir bitireversem onada geecegim ) [img]smileys/smiley36.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

fena degil fena degil.biraz daha alisirsan daha iyi olacak.[img]smileys/smiley1.gif[/img]bir ka yerde cmle dsklg var sadece.

yelik tarihi
    21.10.2004

ansizin alinan haber vurur insani yasarken.neye ugradigini anlamadan 8555555rrhabersizce yasarsin herseyi.gecenin krnde gelen bi telefon dsrr seni karadenizin yollarina.inanmazsin umutla beklersin yollarin arkanda kalmasini sonra camdan bakar hayatin seni umursamadan aktigini grrsn.Deniz hala mavi,martilar hala denizle,ocular mi? onlar uzun bi sre daha ocuk...

Sonra vardiginda senivirsin.ellerinin onun elleri ile bulusacagini hayal edip mutlulugu yreginde hissedersin ama turnalinin uurtmali yamalari asilipta kapidaki yesil arabayi grdgnde islanip titrersin...Havva yok artik ablan yok artik der bi ses derinden anlamazsin ,inanmazsin ya da.birazdan tutacak ellerini sanirsin ates sarar vcudunu ayni anda kalbin sr. aylar geipte dndnm istanbula daha biasik olursun trabzonuna trabzonsporuna sevdigim insani gmdm diye o topraklara ...Edited by: secil_ts

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

sper.. bravo

ts_fan
    Ziyareti

Alnt secil_ts Nickli yeden Alnt

ansizin alinan haber vurur insani yasarken.neye ugradigini anlamadan 8555555rrhabersizce yasarsin herseyi.gecenin krnde gelen bi telefon dsrr seni karadenizin yollarina.inanmazsin umutla beklersin yollarin arkanda kalmasini sonra camdan bakar hayatin seni umursamadan aktigini grrsn.Deniz hala mavi,martilar hala denizle,ocular mi? onlar uzun bi sre daha ocuk...

Sonra vardiginda senivirsin.ellerinin onun elleri ile bulusacagini hayal edip mutlulugu yreginde hissedersin ama turnalinin uurtmali yamalari asilipta kapidaki yesil arabayi grdgnde islanip titrersin...Havva yok artik ablan yok artik der bi ses derinden anlamazsin ,inanmazsin ya da.birazdan tutacak ellerini sanirsin ates sarar vcudunu ayni anda kalbin sr. aylar geipte dndnm istanbula daha biasik olursun trabzonuna trabzonsporuna sevdigim insani gmdm diye o topraklara ...

vallahi ne denir bu gzel yaziya???tek kelime ile mkemmel, benim aklima daha gzeli gelip bende byle bisey yazana kadar herhalde bu post zirvedeki yerini koruyacaktir...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyareti

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    Bu baslik digerlerine gre daha yararli ve retken. Ancak serbest krsdeki oyun basiklari gerekten igrindan ikti. Bu oyun basliklari sayfalarca mesaj ve hit alirken garibim 100.000 ye kampanyasi basligina ugrayan yok. Tabiki eglecegiz glecegiz ancak burda bulunma amacimiza ynelik hareket edecegiz. Trabzonspor iin burdaysak nceligimiz her zaman Trabzonspor olacak Serbest Krs degil..

Faruk bu baslik iin sylemiyorum ama serbest krsdeki diger oyun basliklarindan eleme yaparsan sevinirim.Bu basliklara en ok girenlerden biri olmama ragmensikayetiyim.ok zamanimi aliyo hastalik oldu.

Guests
    Ziyareti

Mesela kelime oyunu,isim bulma oyunu,evet-hayir oyunlari silinebilir.Futbolcu isimleri bulma en azindan futbolla ilgili.Sadece bir fikir...

yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

Sonra vardiginda senivirsin.ellerinin onun elleri ile bulusacagini hayal edip mutlulugu yreginde hissedersin ama turnalinin uurtmali yamalari asilipta kapidaki yesil arabayi grdgnde islanip titrersin...Havva yok artik ablan yok artik der bi ses derinden anlamazsin ,inanmazsin ya da.birazdan tutacak ellerini sanirsin ates sarar vcudunu ayni anda kalbin sr. aylar geipte dndnm istanbula daha biasik olursun trabzonuna trabzonsporuna sevdigim insani gmdm diye o topraklara ...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]..harika olmus....tesekkr ederim.........

smail avuolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Bolu

bence bu secil_ts nin yasadigi gerek bir olay. yanilmiyorumdur insallah yoksa insan byle birseyi kafadan yazamaz tebrik ediyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

ilerindeki yanginin atesiydi yzlerine vuran..kulaklarinda marti igliklari,gzlerinde yanan atesin parlakligi..neyi neden beklediklerini bilmiyorlardi..tipki o zamanlar beklemenin bu kadar zor oldugunu bilmedikleri gibi..ocugun kafasinda ayrilik oldugunu anlamisti kiz,ama anlayamadigi nokta sebebinin ne olduguydu..nerden ikmisti o sama szckler ocugun iki dudaginin arasindan..?? "trabzonspor sewdan mi daha agir basiyor,ben mi?" demisti..beynini kemirirken bu soruyken bu,yasamak anlamsiz geliyordu ona..farkedecek olsa da ilerde sordugu sorunun samaligini,sz agizdan ikmisti bi kere..dalgalar kizin duygularini ifade edercesine arpiyordu kayalara..ocuk tercih yapmasini istemisti kizdan.."hosakal" dedi kiz ocuga,yil gibi geen saniyelerden sonra..kizin sewdasi yle bykt ki,bu seimde tek bir adim bile geri atmiyacagini biliyordu ocuk..severek ayrilmak bu olsa gerekti..kirmizi bi uurtma szlyordu gkkubbede..gk-denizin birlestigi izgide szlyordu usulca..ocugun pismanligini anlayarak,ama aldirmayarak ona.................. Edited by: 61viya

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Gkyznn anlamsiz karanliginda kaybolmustum o gece. Tek istegim gnlerdir gremedigim yildizlari grmekti. Onlar bana, genligimdeki anilarimi ve onu hatirlatiyordu.... Ondan ayrilali belki ok uzun bir zaman olmamisti fakat iime gmlen yalnizlik atesi iimi her geen gn daha fazla yakiyordu. Teomanin ask sarkilari bile artik acimi dindiremiyordu aksine devam eden silsileler halinde canima kasteden virsler gibi kalbimi dagliyordu. Mavi denizlerinnihayetsiz sulari bile bu aciya srlen kara lekeyi silemeyecekti...GKYZNDE GREMEDIGIM HER YILDIZ KADAR ONDAN DAHA FAZLA UZAKLASTIGIMI hissediyordum.Ben veO suluydu bu askta...

Yilllarin verdigi yorgunluk ve bikkinlik onu unutturmayi basaramamisti. Sadece onu istiyor ve onu hissedebiliyordum....

Edited by: sweetrose

yelik tarihi
    21.10.2004

Alnt 61viya Nickli yeden Alnt
    ilerindeki yanginin atesiydi yzlerine vuran..kulaklarinda marti igliklari,gzlerinde yanan atesin parlakligi..neyi neden beklediklerini bilmiyorlardi..tipki o zamanlar beklemenin bu kadar zor oldugunu bilmedikleri gibi..ocugun kafasinda ayrilik oldugunu anlamisti kiz,ama anlayamadigi nokta sebebinin ne olduguydu..nerden ikmisti o sama szckler ocugun iki dudaginin arasindan..?? "trabzonspor sewdan mi daha agir basiyor,ben mi?" demisti..beynini kemirirken bu soruyken bu,yasamak anlamsiz geliyordu ona..farkedecek olsa da ilerde sordugu sorunun samaligini,sz agizdan ikmisti bi kere..dalgalar kizin duygularini ifade edercesine arpiyordu kayalara..ocuk tercih yapmasini istemisti kizdan.."hosakal" dedi kiz ocuga,yil gibi geen saniyelerden sonra..kizin sewdasi yle bykt ki,bu seimde tek bir adim bile geri atmiyacagini biliyordu ocuk..severek ayrilmak bu olsa gerekti..kirmizi bi uurtma szlyordu gkkubbede..gk-denizin birlestigi izgide szlyordu usulca..ocugun pismanligini anlayarak,ama aldirmayarak ona..................

HELAL OLSUN KIZA[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]OK GZEL OLMUS TAM BIZI ANLATMIS[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Diger malara gittigimiz gnlere benzemiyordu bugn.Sessizce iktik evden Inanilmaz bir heycan ve korku vardi iimizde birbirimizin yzne bakinca anliyorduk bunu.Yrsymz bir bankta oturmayla son buldu denize bakiyorduk korku dolu gzlerle o gzelim martilar bile yzmze bir glmseme getiremiyordu.Bir ma kalmisti sadece bir ma ya tarih tekerrr ederse ya kaybedersek ya yine olmazsa bir ma 20 yillik hasretin sonu byk hesaplasmanin bitisi.Bunlari dsnmek iimi yakiyordu dsndkce iimdeki ates alevleniyordu.Sessizlik abimin hizla yerinden kalkmasiyla son buldu '' ne oturuyorsun yle miskin miskin ya bir dsnsene ocuklugumuzu biz TRABZON luyuz biz en bygz diye en yksekte biz olmaliyiz diye yaptigimiz uurtmalari kuru boyayla BORDO MAVI ye boyadigimiz. Bak bir tarihe degilmi YAVUZ TRABZON valisiyken babasini tahtan indirip padisahlik tahtina oturup doguyu sallayan.Ya memleketimde dogan ekmegini yiyip suyunu ien KANUNIYE ne demeli Tam 48 yil tahta kalmis ve Avrupalilari o kadar etkilemis ki buna korkuda diye bilirsin ona Allah in yeryzndeki temsilcisi lakabini takmislardir.Kurtulus savasi ilk meclisin kurulmasi tm nemli olaylarda TRABZON TRABZON lu n plandadir.Sevmeyiz ikinciligi sevmeyiz maglubiyeti sevmeyiz boyun egmeyi.Aslinda biz takim tutmuyoruz TRABZONSPOR baskaldirmamizin onur mcadelemizin bir aracidir.Kuruldugu tarihten beri varligi bizi mest ederken Istanbul efendileri ve yanlarina siginan zavalli yandaslarini rahatsiz etmistir.Bilmezle onur mcadelesi nedir bilmezler bu mcadelede atilan her gol deki gerek mutlulugu yenilen goldeki yikimi bilseler siginmazlardi zavalli gibi.Evet TRABZON LUYUZ TRABZONSPORLUYUZ maa gidiyoruz ama sampiyonluk maimiz oldugu iin degil bu onur mcadelesinde bizi yalniz birakmadiklari iin bu adaletsiz arenada sonuna kadar savastiklari iin tesekkr etmeye gidiyoruz.Bos ver kardesim bu senede sampiyon olmayalim bizim yasadigimiz gurur yasadigimiz onur bize yeter , baskalarinin boyundurugu altinda yasayanlar bilmez yasayamaz bu duyguyu''

yelik tarihi
    21.10.2004

Alnt sevgi Nickli yeden Alnt
    Diger malara gittigimiz gnlere benzemiyordu bugn.Sessizce iktik evden Inanilmaz bir heycan ve korku vardi iimizde birbirimizin yzne bakinca anliyorduk bunu.Yrsymz bir bankta oturmayla son buldu denize bakiyorduk korku dolu gzlerle o gzelim martilar bile yzmze bir glmseme getiremiyordu.Bir ma kalmisti sadece bir ma ya tarih tekerrr ederse ya kaybedersek ya yine olmazsa bir ma 20 yillik hasretin sonu byk hesaplasmanin bitisi.Bunlari dsnmek iimi yakiyordu dsndkce iimdeki ates alevleniyordu.Sessizlik abimin hizla yerinden kalkmasiyla son buldu '' ne oturuyorsun yle miskin miskin ya bir dsnsene ocuklugumuzu biz TRABZON luyuz biz en bygz diye en yksekte biz olmaliyiz diye yaptigimiz uurtmalari kuru boyayla BORDO MAVI ye boyadigimiz. Bak bir tarihe degilmi YAVUZ TRABZON valisiyken babasini tahtan indirip padisahlik tahtina oturup doguyu sallayan.Ya memleketimde dogan ekmegini yiyip suyunu ien KANUNIYE ne demeli Tam 48 yil tahta kalmis ve Avrupalilari o kadar etkilemis ki buna korkuda diye bilirsin ona Allah in yeryzndeki temsilcisi lakabini takmislardir.Kurtulus savasi ilk meclisin kurulmasi tm nemli olaylarda TRABZON TRABZON lu n plandadir.Sevmeyiz ikinciligi sevmeyiz maglubiyeti sevmeyiz boyun egmeyi.Aslinda biz takim tutmuyoruz TRABZONSPOR baskaldirmamizin onur mcadelemizin bir aracidir.Kuruldugu tarihten beri varligi bizi mest ederken Istanbul efendileri ve yanlarina siginan zavalli yandaslarini rahatsiz etmistir.Bilmezle onur mcadelesi nedir bilmezler bu mcadelede atilan her gol deki gerek mutlulugu yenilen goldeki yikimi bilseler siginmazlardi zavalli gibi.Evet TRABZON LUYUZ TRABZONSPORLUYUZ maa gidiyoruz ama sampiyonluk maimiz oldugu iin degil bu onur mcadelesinde bizi yalniz birakmadiklari iin bu adaletsiz arenada sonuna kadar savastiklari iin tesekkr etmeye gidiyoruz.Bos ver kardesim bu senede sampiyon olmayalim bizim yasadigimiz gurur yasadigimiz onur bize yeter , baskalarinin boyundurugu altinda yasayanlar bilmez yasayamaz bu duyguyu''

helal ok gzel olmus bizim trabzonumuza olan sevgimizi ok gzel zetlemis[img]smileys/smiley32.gif[/img]bu topic gerekten ok gzel ...

yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    31

ellerine saglik sewgi ablacim....bu onurlu mcadelede hakettigimiz yerde olacaz insallah..zaman ayirdigin iin sagol[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: 61viya

yelik tarihi
    21.10.2004

Alnt sunay61_67 Nickli yeden Alnt

ok byk bir hayal degil ama suan tek hayalim trabzonun soganli yaylarinda gezmek tabi bu bir hayal nmzdeki ka yil iinde gereklestiririm mechul.bide trabzonun sampiyon olmasi ve ben o gururla isyerine gelmisim ve btn fenerlilerin beni tebrik etmesi geri onlarda nerde yle vcentinmenlik nemli degil zaten .insallah trabzonspor sampiyon olurda ben gururla adim atarim isyerine bu hayal olmasin ama

sanirim giristeki yaziyi okumamissin hayal gcn basta yazan kelimeleri kullanip bi yazi yazarak kullancaktin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)