Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kimse Bizim Sesimizi Kısamaz!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Kimse Bizim Sesimizi Kısamaz!!!

Trabzonsporumuzun bu aksam oynadigi mac esnasinda son haftalarda ve bundan once de surekli Trabzonsporumuzun maclarini

verecegine dair reklamlar yapmasina ragmen Trabzonspor Taraftarlarini surekli magdur duruma dusuren PISLIGTVyi statta protesto

eden binlerce Trabzonspor taraftarinin ```LIGTV DISARI``` tezahuratini maci televizyonlari basinda izleyen taraftarlarimiz tarafindan

duyulmamasi icin kisan PISLIGTVyi yaptigi CIRKEF davranistan dolayi KUTLUYORUM!... zaten PILSIKLERDEN TEMIZ bir sey beklenmez!...

Milyonlarca TRABZONSPOR TARAFTARININ GUR VE ISYANKAR SESINI KIMSENIN KISMAYA gucu YETMEZ!...

hic bir zamanbu ses kisilmadi ve hic bir zaman da kisilmayacak!...

Yurekli Trabzonspor Taraftari ligte hic bir amaci kalmayan , bunun yani sira kotu futbol sergilemesine ragmen takimina olan askindan dolayi o stada kosmustur...

PISLIKLERINIZDEN SUPERLIG ARTIK ``SUPERPISLIK``` olmustur...

Turk Futbolunu gelistireceginiz yerde surekli baltalamaya , nifak tohumlari ekmeye , ayriliklari derinlestirmeye calistiginiz apacik ortadadir..

Trabzonspor Taraftari Sesini Milyonlara Ulastirmistir seneler once ve bu ses hafizalarda hala yankilanmaktadir!/

Simdi sizin yaptiginiz cirkeflik size cok yakisiyor.. siz temizlik nedir bilmeyen yaratiklar toplulugu (istanbul medyasi ve onun surtukleri) boyle devam edin!...

Biz Trabzonda ve Trabzonsporun oldugu heryerde olmaya devam edecegiz...

Trabzonspor Taraftari Diyorum Baska Bir Sey Demiyorum!....
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligtv DIŞARI ligtv DIŞARI !...

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

O kadar taraftardan ses cikmamasina sasirmistim zaten .... Haram olsun odedigimiz paralar...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligtv DIŞARI ligtv DIŞARI !...

......................
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Trabzon

ben de ara ara duydum bu tezahüratı. ama sesi kıstıklarını da fark ettim. lanet olsun bunlara

LİG TV DIŞARI !

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istedikleri kadar kıssınlar daha gür sesle daha fazla bağırırız kızdırmasınlar bu takımın taraftarı 30.000 kişi yürümüş taraftardır gene haksızlıklar olursa gene yürürüz son olarak maçta ki gibi LİG TV DIŞARI LİG DIŞARI
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

e-mercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

iyiya bu hafta trabzondaki maçta görürler gereken tepkiyi arkadaşlar nereye kadar kısacaklar bakalım...
    Forum Kuralları Gereği İmzalarımızda Link vermek izin verilenlerin dışında yasaktır.

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

serefsiz bunlar, bende diyorum bizim taraftar neden o kadar sezsiz.

LIG TV DISARI

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

haftaya febe maçını yayınlatmayacaksın bunlara !!
    Yaşamak Direnmektir!

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşin bir de ilginç tarafı var , stajyer genç bir spiker bizim maçta deneniyor.

Genç arkadaş gayet de güzel anlattı diyecek sözüm yok, fakat bizim maçta deneyeceklerine özet anlatımlarında vs deneseler daha mantıklı olmaz mıydı?

Kimsenin bizle oyun oynamaya , bize saygısızlık yapmaya hakkı yok.Lig Tv yi yayıncılık anlayışı ve 3 istanbul takımı yanlısı tutumu için kınıyorum.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ligtv yonetiminin trabzonspora yaptigi cirkefliklerin sonu gelmez! bizim de bunlara tahammul edecek luksumuz yok!...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

adherent_1
    Ziyaretçi

Lig TV'ye önümüzdeki hafta FB maçında gereken tepki verilecektir inşallah...
    Konu Çakır tarafından (04.05.2008 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çağatay'ın söylediği çok doğru.Maça giden arkadaşlar bilmez ama ben hakkaten sinir oldum Tv başında.Bi Öztürk Pekin anlatıyor maçı bi diğeri.Elemanın ismi neydi unuttum, maç devam ederken Öztürk Pekin'in adama "sen devam et" demeleri filan.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya o değilde maçı canlı izleyen arkadaşlarım spikerler neden durmadan değişdi??
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kuruluştan farklı birşey beklemek olmaz.Eve geldiğimde kuzenim evdeydi ve maçta protestoları duymadım pek dedi.Bazen ses az gelmişti herhalde bilerek kıstılar dedi.Zaten böyle birşey bekliyordum.
    Mecidiyeköyden BMN otobüsüne binerken ordaki esnaf bir abimizle sohbet etme fırsatı buldum.Avniaker de 3.5 yıl elektrik işlerinde çalışmış.Abinin anlattığına göre daha öncede böyle bir durum olmuş ve galatasaray maçında biz yayın kablolarını kesmiştik 5 dk.Fenerbahçe maçındada keseceksin,teknik arıza diyeceksin.Hak edene hak ettiği gibi davranacaksın....
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tv de sesin kısılması olayı yayınla alakalı gibi geldi bana. yani tribün sesini kısmadılar özellikle. kısmışlarsada yayınla alakalı bi problem olduğuda açıktı yani.
    spikerin sesi bile zor duyuluyordu bir ara.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tv de sesin kısılması olayı yayınla alakalı gibi geldi bana. yani tribün sesini kısmadılar özellikle. kısmışlarsada yayınla alakalı bi problem olduğuda açıktı yani.
    spikerin sesi bile zor duyuluyordu bir ara.
    Ozaman büyük bir tesadüftür ki bu problem 5 kere prostesto edildiğinde olmuş.5 taneside tesadüf olamaz heralde...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sesimi duyan var mı?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazboy_oflu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozaman büyük bir tesadüftür ki bu problem 5 kere prostesto edildiğinde olmuş.5 taneside tesadüf olamaz heralde...
    yahu ilkdefa yaptıkları şey değil bu. izlemesem biri bana dese inanırım sesini kıstıklarına. bu normal onlar için.

ama herzaman olduğu gibi direk tribün sesini kısmadılar budefa. spikerin sesi de gitti. yayında vardı problem
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Medya maymunu bunlar.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar bu bizans medyasi gecen hafta besiktasin adana da stadta olan olaylarini bile dogru düzgün göstermedi fenerli futbolculara olan saldirilari bile sansürlediler ama trabzonda olay olunca 100 kamarayla cekiyorlar.bu hafta trabzonda maci falan birakin 90 dakika bu lig tv ve bizans medyasini protesto edelim

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig tv yeni spiker deniyor Emirhan.Staj yapıyor bizim maçta.2 kere sanırım 15'er dakikadan yeni spiker anlattı maçı.

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çağatay_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin bir de ilginç tarafı var , stajyer genç bir spiker bizim maçta deneniyor.

Genç arkadaş gayet de güzel anlattı diyecek sözüm yok, fakat bizim maçta deneyeceklerine özet anlatımlarında vs deneseler daha mantıklı olmaz mıydı?

Kimsenin bizle oyun oynamaya , bize saygısızlık yapmaya hakkı yok.Lig Tv yi yayıncılık anlayışı ve 3 istanbul takımı yanlısı tutumu için kınıyorum.
    genc arkadasimiz ligtv'de mac spikerligi yapacaksa daha mantikli olmazdi. eger ozet anlatimi yapacaksa daha mantikli olurdu.

bir macta denenecekti sonucta. bizim macta denenmesinde bir sorun goremedim ben acikcasi.

Nereden
    Almanya

seressizdir ne yapsa yeridir LIG TV

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

serefsiz lig tv, siz bizim sesimizi kestiniz bizde sizin kablolarinizi keseriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)