Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ’’Sampiyonluk Sesleri’’

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Trabzonsporumuza destek gerekir,herkes inaniyor,ama herkesin dedigi gibi sessiz ve derinden gitmek gerekir,puan kayiplarini fazla büyütmeyelim önemli olan bencede deplasmanlardaki maclardaki basari grafigimiz,gs veya fenerden herhangi birini ist devirirsek bence %80 besiktasida ynersek bu oran %90 olur hadi hayirlisi ilk yari deplasmöan lideriyiz,umarim 2.yarida aynisi olur,

hep destek tam destek ,

ne güzel atasözü degilmi...

biz tribünden destegimizi yapariz..insallah usaklarda derbi maçlarini kazanir...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Del Bosque`ye giderayak havaalaninda sorulan bir soruya bakin Ispanyol nasil cevap vermis! Soranlarin hevesi kursaginda kalmistir herhalde...

Del Bosque, ligde bu sezon kimin sampiyon olabilecegi sorusunu ise ''Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe iyi takimlar. Fenerbahçe'nin büyük kulüp oldugunu biliyorum ama bu sezon Trabzonspor'a dikkat etsinler'' diye yanitladi.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý scenerc Nickli Üyeden Alýntý

hep destek tam destek ,

ne güzel atasözü degilmi...

bu atasöz degil - yamuklarin kullandigi söz sadece.

Edited by: sanatik

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

hadiyin beyler

BU SEHIR SENINLE YATIP KALKIYORRRREdited by: Bodyguard-61

oflaz_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

arkadaslar dedikleriniz dogru ama sonucta 20 yillik bir hasret var.allahin izniyle bu sene olmadi seneye insallah kiracaz bunu.onun icin heyecanlanmamiz cok normal olmali diyorum .

ahtim olsun sampiyon olursak ankara nin alti ustune gelecek.

ölmezde kalirsak eger.............

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Duvara yaslanma yikilir,adama yaslanma ölür.

Biz kendi yolumuzu kendimiz çizecegiz.Ezik-Cincon-Karga'yi mutlaka yenecegiz.

Küçük takimlara karsi çok dikkatli ve ciddi olmaliyiz.Sampiyonlugu kaybettigimiz sene Van'a kaybetmeseydik Sampiyonduk.

Nereden
    Avrupa Diðer

iste sampiyon

HEP BERABER INSALLAH.

Del Bosque'nin açiklamalarini ben de TV'de izledim ve açikçasi çok hosuma gitti.Adam; "Bu sene Trabzon'a dikkat etsinler" derken birden sezon sonunu hayal etmeye basladim...Her ne kadar su an puan ve fikstür olarak,hatta kadro derinligi olarak bile dezavantajli görünsek de, bir kaç hafta sonra birden bire ligin tepesine siçrarsak kimse sasirmasin.Zaten görünen o ki;rakiplerde de iç huzursuzluk patlak verdi verecek...

inanirsak oluruz ama daha cok erken. ama deplasmanlar zor olacak hele ezikbache yi gecmek. adamlar bizi burda yendi evlerinde daha kolay yenerler[img]smileys/smiley7.gif[/img]

he bu arada hep destek tam destek sloganini kullanmiyalim, o slogan ezikbahce nin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Friedrich Nietzsche de der ki :

"Yükselmek mi istiyorsun,kendi omuzuna tirman,baska ne yapabilirsin ki?..."

Biz de ancak kendi gücümüzle sampiyon olabiliriz,baskasina bakmadan,kimseden yardim beklemeden...

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Biz kendi yolumuzu kendimiz çizecegiz.Ezik-Cincon-Karga'yi mutlaka yenecegiz.

Bu ünvanlari her duyusumda gülümsüyorum,bulana helal olsun ne diyim. Özellikle cincon[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Sampiyonluk öncelikle taraftarin eseri olmalidir..!

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Merak etmeyin Senol GÜNES,futbolculari havaya sokmadan simartmadan sampiyonluk icin cok iyi motive edecektir,Insallah bu sene hasret bitiyor SAMPIYON TRABZON geliyor.

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý deco Nickli Üyeden Alýntý
    Sampiyonluk öncelikle taraftarin eseri olmalidir..!

Nasil yani ?

TheRapZoNe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý

Sampiyonluga ne kadar yaklasirsak o kadar medya trabzon ile ugrasir.

Son haftalari görüyorsunuz. Trabzonspor 3 üncü olmasina ragmensanki türkiye liginde yokmus gibi davraniliyor. Insan biraz utanir. Müslüman bir ülkede bu kadar haksizlik olmamasi gerek. Ben Almanyada böylesini görmedim duymadim tanimiyorum. Gavurlarin yapmasi gerekeni bizim serefsiz medya acimasizca yapiyor. Sonrada türk futbolunu nasil daha basarili yapabiliriz diye konusup dururlar. Halen Türk futbolunun sadece Istanbul takimlarini icermedigini anlamis degiller anlamak istemiyorlar. Bu kafa ile Türkiyedeki futbol beklenilen umud edilen yere gelemez. Gecen sezon yasadiklarimizin tekrarini yasayabiliriz ancak bu yil 3 takim sampiyonluguna oynuyacagindan durum biraz daha farkli olacak. En büyük sorunda transfer dedikodulari olacak sanirim sezon bitimine yaklasdikca.

Federasyon eger Adil bir lig yaratmak istiyorsa önce medyayi hizaya getirsin.

Avrupanin 20 yil gerisinde oldugunu belki bir gün anlarlar. En gec Dünya ve Avrupa sampiyonalarinda ortaya cikiyor durum zaten. Sen bütün yil 3 yamugu nasil daha iyi yaparim, nasil sampiyon olurlar diye tartisirsan cok daha beklersin türkiyenin bir futbol ekolu olmasini.

Aynen

Ya aslinda birakin ugrasmasinlar bizi yok saysinlar böylece bizle ugrasmazlar geçen sene gördük Gökdeniz Fatih Gökdeniz Fatih.Biz sessiz sedasiz onlar kendi aralarinda cebellesirken aradan siyrilalim

crazyboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

sampiyonluga artik daha yakiniz tribunleri tamaman doldurup takimimizi 90dakika boyunca desteklemeliyiz medyayi fazla takmamaliyiz bizi cokertme planlarini yeniden devreye sokacaklari kesin buyuk kucuk her mac onemli ama telafisi olmayan maclar gsfb maclari

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

istanbul'dan en az iki galibiyet çikaracagimiza inaniyorum(istiyorum da olabilir tabi).zaten deplasmanda iyi top oynuyoruz ayrica artik eskisi gibi degil.geçen sezonlarda hep iyi ama tecrübesiz bir takimdik o heyecani takim kaldiramiyordu.ama simdi bir çok milli oyuncumuz var,yabancilarimiz üst düzey sayilir hatta uzun zaman sonra kulübemiz bile zengin.

bence bu sene olacak

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

2 galibiyet çikarsak bizi kimse durduramaz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Hakkari

Bu sene sampiyon olursak: Ankara nin altini üstüne getirmezsem banada Eren demesinler

bu sene sampiyon olalim trabzon havaya uçar walla ne trabzonu yaa türkiye havaya uçar ne türkiyesi dünya havaya uçar... anlayacaginiz kiyamet kopar[img]smileys/smiley36.gif[/img]insallah trabzonsporumuz en kisa zamanda sampiyon olur...

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

sweetrose valla bende ankaradayim..sampiyon olursak eger ki insallah olacaz ankarayi beraber yikariz anasini satiyim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)