Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maçlarimiz neden yayinlanmiyor?

FERO61
    Ziyaretçi

beyler olayin eksileri baya cok....dediginiz gibi cocuklar trabzonsporu görmeden nasil trabzonsporu tutsunlar...dört büyük yok üc büyük mantigidir bu...bu gidisle inanin ki kendimizi kandiriyoruz,bizanstan kupa cikmaz

yilda toplam 6 macimiz digiT.ten canli yayinlanacakmis sanirim ligin basinda okumstum böyle biseyi, yaaa olaya bakin bizi kandiriyorlar bizim 6 macimizimi yayinliyorlar veya yine bizans takimlariyla ligte toplam 6 mac yapan trabzonsporun maclarinimi yayinliyorlar..bu nasil bir uyduruk sistem yalancilik dolandiricilik....

beyler artik futbol federasyonu subesiönündemi protesto yapilir yoksa digitürke gidipmi protesto yapilir bilemiyorum...

ama artik biseyler yapilsin, bende bu nalet seye üyeyim ama zevk aliyormuyum derseniz ,serefsizim kadirip atacam yaaa

yaaaa memlekette yasasam cok olayin basini cekecem saga sola protestolara gidecem ama olmuyo baba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaslar futbol federasyonuna konuyla ilgili söyle bir mail attim;
    Degerli Futbol Federasyonu yetkilileri;fficeffice" />
    Malumunuz üzere sezon baslangicinda yayinci kurulusla yeni bir naklen yayin anlasmasina imza attiniz.Naklen yayin anlasmasi geregi haftada en çok 4 maçin yayin programinda bulunabilecegine iliskin yayinci kurulusun biz TRABZONSPOR taraftarlarina bir açiklamasi mevcuttur.(kendi aralarindaki anlasma geregi bunlardan birini TRT yayinlamaktadir.) Sampiyonluk yarisinin içinde bulundugumuz bir organizasyonda taraftari oldugumuz takimin maçini tv ekranlarindan izleyememek gibi son derece magdur edici bir durumla karsi karsiyayiz.Yayinci kurulusun yaptigi bu açiklamanin dogrulugu hakkinda bize bilgi vermenizi rica ediyoruz.Eger dogru ise de sizden ricamiz magduriyetimizin giderilmesi konusunda çaba sarfetmenizdir.
    Saygilarimla
    Selçuk SARI
    Insaat Mühendisi

hiç bir takim kendi sahasindaki maçin yayinlanmasini istemiyor.trt ne yapsin

Benim fikrim sudur :

Çok önemli degil . Hangi kanal vermis .. Galip gelelim yeter..

Daha sonrada bantdan verirlerse çok seviniriz.

TRT bunu yapabilir

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Burada bir haksiz rekabet oldugu kesin.Büzüklerin içerekimaçlarini neyse disarda oynadigi maçlari trt ye kaydirarak pekala bizim maçimizi da yayinlayabilirler.

Ama bu konuda sesimizi gereken yerlere gerektigi kadar duyurabilirsek basarili olabiliriz.Taraftarindan yönetimine kadar hiçbir haksizliga sessiz kalmayarak.Baksaniza tüpçübasi demirören nasilda basbas bagiriyor tv lerde bosatin istifasini istiyoruz diye neymis haksizlik yapilmismis...

Ama hernedense biz bagiramiyoruz bosat istifa diye bizi sampiyonluktaneden adam için.Ne demek istedigimigeçen sezon avni aker deki gençler maçini hatirlayanlar anlayacaktir.

Dolayisiyla tek yürek tek bilek sesimizi kuvvetimizi ne kadar hissettirebilirsek o ölçüde basarili oluruz diye düsünüyorum.Belirtmeden geçemicem burada en büyük görev tabiki yönetime düsmekte...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçlari tv vermeyince seyirci sayisi yükseldi mi? tribünler doldu mu? merak ediyorum. ben trabzonsporlu olarak maçlarimizi izlemek istiyorum hangi kanal olursa olsun. bu yayin konusunda federasyonun tarafli davrandigini düsünüyorum. adamlar trabzonspor yokmus gibi davraniyorlar. levent biçakçi hiç yakismadi oraya. gelen gideni aratirmis.

trabzondaki maçlarimizi tv verdimi stad bombos oluyo yani trabzon disindaki arkadaslar biraz dislerini siksinlar hem trabzonlular stadi doldurmuyo diyosunuz hemde maçlarimizi tv versin diyosunuz adamda sicak evi varken maça gelip ne yapsin ama ne olursa olsun çilginlar bütün maçlarda takiminin yaninda sizce alkisi haketmiyolar mi...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı

o asagilik tamamen digiturk'un asagilidir.

eger sampiyonluga oynayan bir takimin maçlarinibirakin canli banttan bile izleyemiyor ve 3dk'lik özetlerle idare edilmeye mecbur birakiliyorsak :

sayin levent biçakçi LÜTFEN

sadece konusur bunlar icraat sifir...

güzel kardesim hangi köpekten neyi rica ediyorsun farkindamisin??

sabir beyler sabir.. biz galibiyet serimizi sürdürüp zirvenin degismez ismi olalim onlar it gibi gelecekler ayagimiza sahada basarili sonuçlar almaya devam hersey kendiliginden çözülecek.. saygilar..

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En nihayetinde basari gelirse ilgi de gelir. Bir arkadasin dedigi gibi sürünen BJK bizden daha çok seyirci topladikça,yillik kombinemiz onlarin 1 maç bileti oldukça biz 4.lük için çekisiriz.

Gerçekleri kabul edip biraz da kendimize suç bulalim,300 aboneli bir kente mi hizmet verilir 40-50 bin aboneli bir SEMTE mi? Maalesef Trabzon halki usanmis,yeni bir heyecan için Sampiyonluk veya baska bir açilim SART.

BU açilim benim hep savundugum gibi ayda bir Trabzonu Istanbula getirmektir.

Nereden
    İstanbul

Trabzonda neden 300 abone var hiç düsündünmü? Adamlar kendi takimni izleyemedikten sonra neden gidip digiturke üye olsun onlarin yayin gelirini dahada yükseltmek içinmi?Yilda 6 maçi izlemek için ne diye 700milyon para versin? Ben önce hizmeti göreyim maçimi yayinlayacagini bilsem abone olmazmiyim ozaman trabzonda abone sayisi 300 mü olurdu 3binmi?

Bunlarin yapmaya çalistiklari trabzonu bitirmek baskada birsey degil.

ben su digiturkun ve trtnin ta .........

Onlarin Allah belasini versin hemi.

Her Hafta aynisi sade o adi serefsizlerin macini veriyorlar birde o maci anlatan insanlar yokmu ne bu ya,alex gol atiyor adam gicini yirtiyor sanki rakib takim baska bir ülkeden rezillikden baska birsey degil allah onlarin belasini versin tümüne [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

kendi sahamizdaki maclari yonetim istemedigi icin yayinlamiyorlar

deplasmanlari yayinliyorlar

digiturk serefsizlik yapiyo sampiyonluga oynayan takimin maclarini yayinlamiyo

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iç sahayi vermesinler.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ama deplasmanlari izleyebilsek fena olmazdi hani[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

fero61 kardesim bu haftaki stadyum macinda taraftarimizdan geln protestolari degerlendiren fenerli rasit bey trabzonsporumuzun genclerbirlligi ile yapacagi maci trt nin verecegini anlatti. kime anlatti bilmiyorum ama konustu birseyler...

bu durumdan bizde sikayetciyiz tabi. elden ne geliyorsa yapmaya haziriz.

Yayinlanmiyor çünkü , protesto sesi yükselmiyor , yada yapilan protestolar yeterli degil münferit yani kisisel az bir protesto oluyor futbolcusunsadan tarftarina kadara tepki gelmeli bence

ve sonuçta trabzonda oturanlarin maça gitme sansi var ama bizim gitme sansimiz yok ayni zamanda sonuçta deplasman maçlarida yayinlanmiyor bence büyük bir protesto hareketi tek çözüm olabilir

yayinlanmama nedeni olarak basarisizlik gösteriliyor bence hele bir sampiyon olalim ondansonra bakalim ne olacak

Guests
    Ziyaretçi

Digiturk'ün maçlarimizi yayinlanmamasinin sebebinin,maddioldugunuaçiklamasiyet er li olabilir... ama TRT 1'nin sampiyonluk içinüç istanbul takimiyla yarisan ve en çok reyting'i olan Trabzonsporumuzun maçlarini neden yayinlamadigi hakkinda, bazi düsüncelerim var;

sifreli kanal'da takiminin maçini naklen izleyebilen seyirci sayisi zannediyorum %1 den fazla degildir. her ne kadar diger tv kanallari insanlarin beynine fb,gs,bjk sevgisi kazimayadevam etseler de, bu durumonlarinözellikle tasrada ki seyircisinden yavas yavas kopmasi ve taraftar olarak kazanilacak yeni nesillerden uzak kalmasi anlamina geliyor...

durum böyle iken,tasranin ve hatta kendi seyircisiningözünde bile burjuva takimlari gibi duran bu üç takimla, onlarca yildir tek basina mücadele edebilenTrabzonsporumuz'un maçlarinin, TRT 1 gibiher yerden izlenebilenve reyting'i en yüksek olan bir kanalda sürekliyayinlanmasi, ülkenin tamaminda Trabzonspor'a karsi büyük bir sempati olusmasina sebebiyet verebilirdi. iste tam bu noktada " TRT'nin ilkeli ve tarafsiz yayin anlayisini..!" devreye sokarak; "herkese belli mesafedeyiz,diger anadolu takimlarida bizim takimimiz,onlarinda maçlarini yayinlamak zorundayiz.." gibi söylemlerle planlarini devreye soktular... türkiye'nin tamamininTrabzonspor'un maçlarini izleyerek takip edebilecegi bu yilki sampiyonluk yarisinin bu sekilde önünü kestiler.(bu kararin TRT spor servisi tarafindanalindigina inanmiyorum.)

Real Sociedad'i izleye izleye nasil hepimizin fanatik birer Real Sociedad'li oldugumuzu unutmayalim...

son olaraksunu unutmayalim ki, Trabzonda ki maçlarintv'dennaklen yayinlanmamasini kulübümüz hakli olarak istemiyor. bu yüzden bizim beklentimiz, deplasmandaki maçlarimizintamaminin trt'denyayinlanmasi olmalidir...

hosçakalin.

Edited by: CuttySark

FERO61
    Ziyaretçi

arkadasin biri söyle demis"önce basari sonra yayin" saygi duyarim...

ama terside tartisilir "öce yayin sonra basari"

basariliyiz cünkü sampiyonluga oynuyoruz ,basariliyiz cünkü sampionlar liginden kil payi döndük ve halaclarimiz yayinlanmadigina göre demekki tek bir ihtimal kaliyo

önce yayin sonra basari

biz sampiyon olalim 1. olalim lider surdurelim o pezevenkler bizim maclarimizi s.... s....e yayinlayacaklar, bizim faktorumuz buyuk, kardesim bu denge bole cikarsin lider konumua verirler maclarini.... ama tabi ki burda haksizlik soz konusu birakin bizi ldiger kluplerin maclari bile yayinlanmali, ben evimde oturmus butun avrupa takimlarinin maclarini izleyebiliyorum ama kendi ulkemin maclari ancak 2 dk izleyebiliyorum cok sacma ya buna bi care uretilmeli, elazgin antebin hepsinin maci verilmeli,ntv den butun ingiltereyi izleyelim kendi ulkemizde kendi takimlarimizi izleyemeyelim, bunlar tam serefsiz, bu yuzden once sampiyon olmaliyiz ki lider durumunda olmaliyiz ki spor porgramlari bizden soz etsin ve bizim maclarimizi yayinlassinlar, turkiyenin 3 takimdan olusmadini anlasinlar

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FERO61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasin biri söyle demis"önce basari sonra yayin" saygi duyarim...ama terside tartisilir "öce yayin sonra basari"basariliyiz cünkü sampiyonluga oynuyoruz ,basariliyiz cünkü sampionlar liginden kil payi döndük ve halaclarimiz yayinlanmadigina göre demekki tek bir ihtimal kaliyoönce yayin sonra basari

Yayinlamama nedeni belli,LIGTV de 40 trabzonlu oyu var:

http://www.ligtv.com.tr/anket2/

Arkadaslar bize ulasin linkinden mutlaka yazalim,maçlarimizin yayinlanmasini istiyoruz diye,lig basindaki anlasmamiz 12 maçlikti ama Trabzonun performansi bunu degistirebilir diye bir cevap verdiler. Biz de yüklenelim,kahvelerde BJK li yok onu hissettirelim. Ama adamlar ne yapsin sitelerindeki ankette epey geride ve dördüncüyüz.5 dakikanizi almiyor üye olun ve oylayin.

ben simdi lig tv ye bi güzel yazdim

Nereden
    Avrupa Diğer

Aslinda sessiz ve derinden onplanda olmamak simdilik bizim lehimize oldugunu dusunuyorumbazi!!! takimlar gundemi olusturmak icin basarili olmaya mecbur degiller ama trabzonspor basarili olmaya mecbur aslinda butun bunlarin bizim icin iticibir guc kaynagi olmasi lazim veya donusturmemiz lazim diyorum.Edited by: objek

Vermedigi daha iyi,maçlar stadta izlenir kahve köselerin degil zaten takimini tutan bir taraftar maçi izlemenin ve dinlemenin bir yolunu bulur.Sessiz ve derinden girecez bu sene birden hortlamak ve hortlatilmaya izin yok.

Zamaninda vereceklerdi,sonradan ziplamalarina izin vermeyelim..!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SEREFSIZLER...................................

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı
    SEREFSIZLER...................................
    KANSIZLAR......

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

ARKADASLAR BIZLERIN BIR AN ÖNCE BIR ÇALISMA YAPIP DIGITÜRK BINASINA BIR PROTESTO YAPMANIN ZAMANI GELDI.BU BÖYLE GITMEZ![img]smileys/smiley7.gif[/img]ADAMLAR HALA BES PARA ETMEZ BEJEKE NIN MAÇLARINI YAYINLAMAKTAN UTANMIYORLAR NEYMIS EFENDIM REYTING... SORARIM SIZE BEJEKENIN 1 MILYON TARAFTARININ HEPSI LIG TV YE ÜYEMI? HAYIR DEGIL SEN TRABZONSPORUMUZUN MAÇLARINI YAYINLA GEREKIRSE 6 MILYON TRABZONSPOR TARAFTARI DA LIG TV ABONESI OLUR![img]smileys/smiley7.gif[/img]ADAMLARIN DERDI BU DEGILKI NEYMIS EFENDIM ''TRABZONSPOR BASARILI OLSUN YAYINLARIZ! SANKI BEJEKE HERSENE SAMPIYON OLUYOR ÖYLESE ONLARADA BU SEKILDE UYGULAMA YAPIN AMA NERDE... ADAMLARIN IÇI KÖTÜ NE YAPABILIRIZ KI? BUNUN IÇIN TRABZONSPOR YÖNETIMININ OLAYA BIR AN ÖNCE EL KOYMASINI ISTIYORUZ.6 MILYON TRABZONSPOR TARAFTARI YOK SAYILAMAZ! BIRDE ARTIK ISTANBUL DAKI TARAFTAR DERNEKLERININ BÜYÜK ÇAPLI BIR POTESTO DÜZENLEMESI GEREKIYOR DIGITÜRK BINASI ÖNÜNDE SAYGILAR...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)