Sayfa 3 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 509 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporum-Malatyaspor(3-0)

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kimse merak etmesin bu macta tribünler dolacaktir.

Malatyayi kimse kücümsemesin,belki sacma gelecek ama Malatya,bu ligin iyi top oynayan 5-6 ekibinden biri,ayrica kupa macindaki kuyruk acisini da unutmayalim,bunlara bir de Anadolu kulüplerinin Trabzon'a gelince nasil aslan kesildiklerini dahil edersek isimizin kolay olmadigi ortaya cikacaktir,ama takimimiz bu mactan da anlinin akiyla galip gelmesini bilecektir,yeter ki taraftarlar tribünleri doldurup 90 dakika destek versin ve futbolculari havaya soksun.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

senol hoca isini bilir bu maçi da aliriz.sezon sonu da BABA TRABZON yazariz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

zor olur bu maç...hayirlisi.

Artik Trabzondan Cok Gol Bekliyoruz

Bence10 gol atmamiz gerekir.

Dünyanin En iyi Forvetleri bizde

Fatih-Gökdeniz-Yattara-M,Yilmaz

4 2 2 2

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: canavar

bu maç cok kolay olacak çünki zor gözüken maçlari Trabzonumuz herzaman
    kolaya çevirmistir.biz kolay olarak gördügümüz maçlarda dikkatli
    olalim..

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ilk iki maçi yendik bunu da yenecegimize inaniyorum [img]smileys/smiley2.gif[/img]

gercektende zor mac ama,zirveye yavas yavas yaklasirken puan kaybedicagimizi dusunmuyorum.INSALLAH TRIBUNLER DOLAR

tribünler dolmali sonucu söylemeye bile gerek yok ama ne olursa olsun tribünler dolmali...

[img]smileys/smiley34.gif[/img]kendi evimizde oynacagmiz maçlarda puan kaybedersek kötü olur..evimizdeki bütün maçlari almamiz sart..ama ben malatyayi yenicegimizi umuyorum..

Nereden
    Belçika

Insallah kazaniriz!

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk yarim saatte gelecek bir gol herseyi kolaylastirir. Insallah yine ikini yariya sakmaz bu is...

dakika 8 gol

dakika 24 gol

dakika 76 gol

çok mu uçtum ya [img]smileys/smiley31.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BordoMavili KIZ Nickli Üyeden Alıntı

dakika 8 gol

dakika 24 gol

dakika 76 gol

çok mu uçtum ya [img]smileys/smiley31.gif[/img]

yooooooooo hayir ama 56. Dk. golünü unuttun[img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley17.gif[/img]

o kadar hata kadi kizinda da olurmus derler

Eziklerin ilk yarida adam gibi top oynayarak/hak ederek aldiklari maçlari bir toplayalim...

Oynamadan sanslariyla aldiklarindan bir kaç hatirlatma.....

Gençlerbirligi : 1 - FeBe : 2

Gaziantep : 0 FeBe : 1

Sebat : 1 - FeBe : 4 (Son 8 dakikada 3 gol..)

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankara B.B maçinda ne kadar oynadi ben izledim hic bise oynamadilar hem de Kadikoyde seyirci de olmasa tik cikmicakti ama...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben özür dileyerek ulasim sorununa deginmek isterim ben istanbulda yasiyorum her yaz trabzona gelirim muhakkak çaykara sinek(ataköy) memleketim!! trabzona mesafe 110 km. iananilmaz bir ulasim sorunu war geldigimde illaki maçlara gelmek istiyorum ama nasi olacak bu otostop çekerek gelme imkani war oda millet seni alirsa çaykaradan servis war trabzona ama zate çaykaraya gitmek bi sorun!! inanin köyün usaklari maç tutkusuyla yanip tutusuyolar ama nasi gelecekler vasita yokki bende kaç kere bu sorunu yasadim yasamayada dewam edicez gibi görünüyo burda yönetimin bi suçu yok!! malesef sartlar bunlar ama inanin su kölerden ulasim kolay olsaydi her maç dolardi! geçen sene fener maçina gittik 1001 zorlukla aksam dönüs mümkün diil nasi dönceksin tanidik ta yok mecbur otel de kaliyosun ulasim masrafiyla kalma parasi dünyanin maliyeti çikiyor ortaya!! SON BI SÖZ trabzon merkezde yasasaydim yemin ederim ki kombinemi almistim sevgili trabzonda yasayan hemserilerim artik su maçlara gidin bedava sayilir saygilar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sevgi!!

belirtmeden gecemeyecegim! inanilmaz nagatif bir hava estiriyorsun burda! senin gibi bir kac arkadasimiz daha var onlari mutlu etmenin olanagi yok gibime geliyor! yok biz szinle yasamaya karsi degiliz! sizi icimizde gormek bir kac kara koyunun olmasi bizleri cokta etkilemiyor ama umarim bir gun kendinle barisirsinda kendinden etrafa olumlu bir isik sacarsin!

taraftar olarak haklarini savunurken sorumluluklarini unutuyorsan eger burda sorun var demektir! sakinola ki bana gucenmeyesinde kizmayasinda! niyetim ne seni kirmak ne de serninle tartismak ancak dusuncemi belirtmek benimde hakkim! biliyorum bu biraz kisisel bir yazi ancak aciga yazdiklarini dusunerek sana aciga yazarak seninle bir seyler paylasmak istedim!

umarim soylediklerimi celallenerek almak yerine dusunerek bir seyler cikarmaya calisirsin!"!!"!

maca gelince! kazanacagimiz, kazanmak zorunda oldugumuz bir mac! bize dusense destegimizi vermek! bugunlerde takimin ihtiyaci olan tek sey destek! gorunen o ki takim ici sorunlar yokolmus, yonetim cok uyumlu ve hocamiz cok iyi! geriye bir tek taraftarin bu cemberdeki yerini almasi ve halkayi tamamlamasi...

saglicakla kalin sende saglicakla kal sevgi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ben özür dileyerek ulasim sorununa deginmek isterim ben istanbulda yasiyorum her yaz trabzona gelirim muhakkak çaykara sinek(ataköy) memleketim!! trabzona mesafe 110 km. iananilmaz bir ulasim sorunu war geldigimde illaki maçlara gelmek istiyorum ama nasi olacak bu otostop çekerek gelme imkani war oda millet seni alirsa çaykaradan servis war trabzona ama zate çaykaraya gitmek bi sorun!! inanin köyün usaklari maç tutkusuyla yanip tutusuyolar ama nasi gelecekler vasita yokki bende kaç kere bu sorunu yasadim yasamayada dewam edicez gibi görünüyo burda yönetimin bi suçu yok!! malesef sartlar bunlar ama inanin su kölerden ulasim kolay olsaydi her maç dolardi! geçen sene fener maçina gittik 1001 zorlukla aksam dönüs mümkün diil nasi dönceksin tanidik ta yok mecbur otel de kaliyosun ulasim masrafiyla kalma parasi dünyanin maliyeti çikiyor ortaya!! SON BI SÖZ trabzon merkezde yasasaydim yemin ederim ki kombinemi almistim sevgili trabzonda yasayan hemserilerim artik su maçlara gidin bedava sayilir saygilar

aslinda güzel bir noktaya temas etmissin.Istanbulda Efes ve Ülker Avrupa kupasi maçlarindan önce otobüs seferleri düzenliyorlar belli merkezlerden hem de ücretsiz.onlar öyle bir çözüm bulmus.oradaki arkadaslar da (kulübün buna el atacak kadrosu oldugunu sanmiyorum) kaç kisilerse ona göre bir araba ayarlayabilirler.adam basi 5-10 ytl falan düser en fazla.bu konuda kisir kalmadan çözüm bulmak sizin vazifeniz.

Trabzonspor basli basina bir efsanedir.Neden diye herkes sordu içinden simdi tarafli tarafsiz...

Trabzonspor bir yapilanma bir olusma bir ruh takimidir.Ruhsuz yapilan hiçbir iste basari saglanmaz.Ancak diyeceksiniz ki Trabzonspor un basarisi nedir?Trabzonspor umuzun basarisi sudur.

Bizi ve sampiyonluklari yasayan büyüklerimizi hala heyecanlandiran hala o ruhu hissettiren ve hala daha maçlarina büyük ilgi duymamizdir.hala istanbul takimlarinin korkulu belasi ve hala daha istanbul takimlarinin bazilarindan çok daha iyi top oynayan bu kadro yetersiz malzemeye sahip.Basari sadece malzemenin tam olmasiyla degil,kardesligin arkadasligin,Trabzonspor da oynama serefinin büyüklügünün farkina varabilmektir.Tabiki de sadece fenerbahçe modelini sahaya yansitmak da bir basari getirmez.ancak bizim takimimizda ruh zaten var yönetimin ve teknik kadronun tam bir anlayis içersinde islerine bakmalari gerekiyor.UNUTMAMAK lazim ki;

TRABZONSPOR bir sehrin degil dünyada yasayan birçok insanin kalbinin taa derinliklerinde büyük bir heyecanla çarpar.Bir yöreye degil tüm dünyaya.

Bu arada malatya spor maçi için hiç korkmaniza gerek yok arkadaslar.bence bu maç da galibiyetten baska bir sonuç alamaz.herkes sevgiyle kalsin.Allah a emanet olun TRABZONSPORLULAR....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sizinle fikir ayriligi yasamak ne kadar zormus ya.Ne kara koyunlugumu biraktiniz ne bölücülügümü ) Celallenme düsün denmis yukarida.Celallenen ve düsünmeyen ben degilim benim söylediklerime cevap verirken herseyin en iyisini bildigini düsünen arkadaslardir.Alismissiniz saha sonuçlari iyiyken sak saklamaya kazara kötü bir sonuç oldugunda ne yönetim birakirsiniz ne futbolcu.Sonra biz bölücü oluruz siz taraftar.Sunu da ekliyeyim ben taraftar olarak sorumlulgumu biliyorum yapmam gerekenleride fazlasiyla yapiyorum.TRABZONSPOR u destekleyen herkes te imkanlari dogrultusunda yapmalari gerekeni yapiyorlar.Lütfen olaylara sadece kendi boyutunuzda bakmayinnnnnnnnnnnnnnnnn.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çaykarali hemserim bir Çaykarali olarak yasadiginiz sikintinin farkindayim. Geçen sene Trabzonspor'un2 maçina gidebildik. Gidis neysede dönüs gerçekten çile. Bir kaç kez otelde kaldik bir kaç kez de otostop ile Çaykara'ya kadar gelebildik ordan da 4 km gecenin bi vakti köye tabanvayla gidebildik. Trabzonspor yönetimi belediye ile ortak hareket edebilir. Aksamdan sonra Belediye'nin araçlari çalismiyor zaten haftada bir her ilçenin merkezinden Avni Aker'e otobüs kaldirilabilir. Dönüs ise yine bu otobüslerle yapilabilir. Çok zor degil, herkes biraz olsun fedakarlik yapabilmeli. Trabzon merkez ve yakin ilçeler ellerindeki nimetin farkinda degiller.

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Çaykarali hemserim bir Çaykarali olarak yasadiginiz sikintinin farkindayim. Geçen sene Trabzonspor'un2 maçina gidebildik. Gidis neysede dönüs gerçekten çile. Bir kaç kez otelde kaldik bir kaç kez de otostop ile Çaykara'ya kadar gelebildik ordan da 4 km gecenin bi vakti köye tabanvayla gidebildik. Trabzonspor yönetimi belediye ile ortak hareket edebilir. Aksamdan sonra Belediye'nin araçlari çalismiyor zaten haftada bir her ilçenin merkezinden Avni Aker'e otobüs kaldirilabilir. Dönüs ise yine bu otobüslerle yapilabilir. Çok zor degil, herkes biraz olsun fedakarlik yapabilmeli. Trabzon merkez ve yakin ilçeler ellerindeki nimetin farkinda degiller.

Dikkat edin bunlari dile getirenin basina her türlü sey gelebiliyor burda.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

anlamadim. basimiza ne gelecek ve tam olarak hangi nedenden dolayi olacak bu ..

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

anlamadim. basimiza ne gelecek ve tam olarak hangi nedenden dolayi olacak bu ..

Bende maçtaki taraftar sayisinin az olmasini ulasima bagladim yönetimin belediyeyle bir çalisma içinde olmasi gerektigini söyledim çok bilmis bazilari akli sira dalgaya almaya çalisti, kimi birakin düsüncesini söylesin lütfunda bulundu bazilari kara koyun ilan etti bir de bölücü var[img]smileys/smiley1.gif[/img] güzel güzel yanlis düsündügümü söyleyenlerde var tabi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)