Sayfa 2 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 509 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporum-Malatyaspor(3-0)

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

TV macimizi yine vermiyor....

TRT= B.B.Ankaraspor - Gençlerbirlig macini verecek[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kizacak bisey yok,Trabzonda tribünler dolmuyor diye Atay Aktug evimizdeki maçlar yayinlanmasin dedi,taraftarimizi ne olursa olsun stadi doldursa Trt öyle bir yayinlayacak ki maçlari,yönetim birkaç milyar yüzünden milyonlarca taraftari radyoya mahkum ediyor...

Bu hafta uzun bir aradan sonra tiklim tiklim dolu bir tribün önünde maç oynayacagimizi düsünüyorum.Insallah yanilmam.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tandogan Nickli Üyeden Alıntı
    Bu hafta uzun bir aradan sonra tiklim tiklim dolu bir tribün önünde maç oynayacagimizi düsünüyorum.Insallah yanilmam.

evet bencede hele yeni Transfer Symkowiaki görmek icin..[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç sanmiyorum. maksimum 10 bin kisi gider maça. Sampiyonluga oynayan takima yakismiyor. Trabzon'daki millet çaya sigaraya harcayacagi parayi 2 hafta biriktirse 3 maça gider be.. yazik valla.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim taraftar damdan düsergibi bu maçta stadi dolduracagina pek inanmiyorum... büyük maç olsaydi bel ki... insallah dediklerim ters çikarda stad tiklim tiklim olur...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kolay maç yok, zorlanmamiz muhtemel gözüküyor çünkü her takima pozisyon veriyoruz..malatyanin da hizli, iyi adamlari var..ama iyi oynadigimiz anlarda özellikle fatih ve gökdeniz gol kaçirma yarisina girmezse rahat bir skor da alabiliriz....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Hiç sanmiyorum. maksimum 10 bin kisi gider maça. Sampiyonluga oynayan takima yakismiyor. Trabzon'daki millet çaya sigaraya harcayacagi parayi 2 hafta biriktirse 3 maça gider be.. yazik valla.

Rahat birakin insanlarin sigarasini çayin i . Klüp neden hiçbir sey yapmiyor bu konuda bunu sorun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

Rahat birakin insanlarin sigarasini çayin i . Klüp neden hiçbir sey yapmiyor bu konuda bunu sorun

Tamam biraktik çayda içsinler sigarada.maça gidipte çaydan sigaradan mahrum kalmasinlar.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yönetim hiç bir sey yapmiyor haklisiniz.mesela kombineleri komik bir fayata indirmedi degilmi ayrica maç biletleride ates pahasi kale arkasi 5 milyon.maraton 10 milyon 2 haftada bir 10 milyon vermek her babayigidin harcimi kardesim.yok yok bu böyle olmaz bak yönetim 2 tane eksik görülen mevkiye transferde yapmadi.olmaz kardesim gitmeyiz maça.

Edited by: tigin

Ulasim için çözüm bulsunlar bu bir iki tane futbolcu transfer etmislerde lütfetmisler buda iki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

evet ulasim stada gitmek çok zor biliyorsunuz avni aker kaçkar daglarinin 3500 rakimli tepesinde yer aliyor meydandan 10 dakika yürümekle gidilecek bir yer degil.çevre ilçelerden 10 dakikada bir dolmus seferleride yapilmiyor zaten oralar mahrumiyet bölgesi.en iyisi yönetim servis isine girsin.

Sen hiç köyden TRABZON nun merkezine maça gittin mi.Ben gittim daha dogrusu gidemedim.Evet yönetimin servis isine girmesi gerekir bencede maç günleri belediyeyle anlasip köylerden stada araba kaldirmali görün o zaman maçtaki taraftar sayisinin ne kadar arttigini.Bunu gerçeklestirebilecek olsalar bilet fiyatlarini indirmelerine gerek kalmazzzzzzzzzz.öyle alayli cevap verene kadar mantikli düsünürseniz daha iyi olur '' tigin '' beyfendi Edited by: sevgi

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sevgi kimse köyden millet maç için kara kista sehire insin demiyor,meydanda aylak aylak dolasan gençler sigara parasi bulurken 20 milyona kale arkasina kombine alsin istiyoruz,koca 2.yari maçlarina 20 milyon veremeyecek insanlara zaten borç alip maça gidin demiyoruz,yönetim bedava bilet veriyor,bilet fiyatlarini ucuzlatiyor,maç günü "maç günü" isimli küçük kitapçiklar dagitiyor(ücretsiz),takim her olumsuzluga karsin liderlige oynuyor,Fb 4 günde 8000 forma satarken biz maç basina 2 milyon vermeye üseniyoruz.Bence mazeret maddi sikinti ya da ulasim degil,insanlar bu takima inanmiyor...

NEREYE ulasima çözüm bulsunlar eger dediginiz sey stadaysa orasi trabzon en uzak yeretek vesaitle gidiliyor bence ne ulasim ne de parasizlik dolmama nedenini de tek kiside aramak bence haksizlik..ama bunlari derken yönetimi de suçsuz bulmuyorum farkli bi etkinlikle taraftari stata çekmesi gerekir bu transfer olur degisik bi eglence olur onu bilemem..nese forum basligini biraktik bu konuya yogunlastik acik onun hakkinda konusalim trabzonumunmalatya karsinda çok zorlanmadan kazanacagini düsünüyorum..herkes LÜTFEN üzerine düsen görevi yapsin taraftarlarimiz stadi doldurup takimimizi desteklesin[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Sehir merkezinde ki üç bes kisi tüm sehir insanina maledilmemelidir.Eger yönetim sezon basindan beri para yok diye takima alternatif oyuncu almazsa(böyle bir yönetim sekli olamaz ) kendi sahanda kazanman gereken en önemli maçlari kaybedersen ki bu maçlari kaybetmemizin sebebide yönetimdir.Orda ki insanlarin da takima inanci kalmaz.Hepimiz kiziyoruz niye stad dolmuyor diye ama yönetimden bir Allahin kulu çikipta insanlarin duymak istedigi seyleri bile söyleyemiyor.''Yagmasan bile gürle'' insanlari inandir bir sekilde sampiyonluga

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

oldukça mantikli düsünüyorum.ama mantiksiz elestirilere mantikli cevap vermek bosuna o sebeple alayci cevaplar yazdim.Dogrusu isede yaramis.köye düzenlenecek servisin benzin parasi 5 milyonluk bilet gelirini karsilarmi orasida muamma.dikkat ediyorum her yaziniz her yorumunuz mesnetsiz saçmasapan elestiri.biraz özenerek yazarsaniz alay etmem.söz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı
    sevgi kimse köyden millet maç için kara kista sehire insin demiyor,meydanda aylak aylak dolasan gençler sigara parasi bulurken 20 milyona kale arkasina kombine alsin istiyoruz,koca 2.yari maçlarina 20 milyon veremeyecek insanlara zaten borç alip maça gidin demiyoruz,yönetim bedava bilet veriyor,bilet fiyatlarini ucuzlatiyor,maç günü "maç günü" isimli küçük kitapçiklar dagitiyor(ücretsiz),takim her olumsuzluga karsin liderlige oynuyor,Fb 4 günde 8000 forma satarken biz maç basina 2 milyon vermeye üseniyoruz.Bence mazeret maddi sikinti ya da ulasim degil,insanlar bu takima inanmiyor...

yazdiklarina ek olarak taraftarlik nedir bilmiyor. Insanlar 3-5 milyon vermesin , yönetim evlerinden alip servis yapsin( minibüs kiralasin, minibüse benzini koysun vs vs...) neymis insanlar topu topu 5 milyon verecek , lütfededip maça gelecek, çekirdek yiyip çay içecek, ama hiç alkislamayacak, arada bir isliklayip olan morali de alip götürecek..... kazara bir de yenilgi olursa , bir daha bu takimin maçina gelmem diyip , basacak küfürü....vay be... iste büyük taraftar

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Zor maç ...en ufak rehavet veya küçümseme pahaliya mal olur.Malatya iyi top oynuyor.BJK maçinda gösterdi onu.Her zaman Fevzi kendi kalesine gol atmaz...dikkatli olmak lazim.Gökdeniz biraz devreye girerse is kolaylasir...

Kolay gelsin Trabzonspor!

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı

yazdiklarina ek olarak taraftarlik nedir bilmiyor. Insanlar 3-5 milyon vermesin , yönetim evlerinden alip servis yapsin( minibüs kiralasin, minibüse benzini koysun vs vs...) neymis insanlar topu topu 5 milyon verecek , lütfededip maça gelecek, çekirdek yiyip çay içecek, ama hiç alkislamayacak, arada bir isliklayip olan morali de alip götürecek..... kazara bir de yenilgi olursa , bir daha bu takimin maçina gelmem diyip , basacak küfürü....vay be... iste büyük taraftar

Tabi ya tek günah keçisi taraftar , yönetim senelerdir fakir edebiyatiyla klüp yönetsin isini gücünü biraksin taraftara haydut desin taraftari her türlü sindirsin sampiyonluga ne kendi inansin ne insanlari inandirsin ondan sonra taraftar taraftarligi bilmiyor tabi canim sampiyon olamamanin tek sebebi taraftardir suçlu bulundu peki ne oldu da o eski AVNI AKER cehennemi yok oldu[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

maçi taraftar kavgasina döndürmüssünüz ama 20ytl'lik kale arkasi kombinesini veremiyorsa bu taraftar zaten hiçbirsey haketmiyordur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara

Pazartesi Nesesi [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Sana artik hiç birsey demiyorum.

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı

Pazartesi Nesesi [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Sana artik hiç birsey demiyorum.

Bu bana mi ??? eger banaysa bende artik size bisey demiyorum nasil olsa görmek istediginiz gibi görüyorsunuz herseyi.Devam edin

Özgür taraftar hiçbirseyi haketmiyorsa destekleme o zaman bu takimi

Arkadaslar,

Birbirimizi üzmeyelim ve degisik her fikre saygi duyalim.

Bende SEVGI arkadasimizin fikrine katilmiyorum ama fikirdir...En azindan beyan etme hakkina saygi duyalim...

"Bence bu hafta tribünler dolacak" dedik ,keske demez olaydik,ortalik gerilmis.Herkesin ortak amaç güttügü bu forumda birbirimizi bosu bosuna kirmanin alemi yok.Zamaninda sahasal basarilara alismis olan bir takimin taraftarlari,daha sonra ardi ardina gelen hayalkirikliklari sonucu bir küskünlük periyoduna girmistir.Bu bir gerçek."Bu sene olmadi seneye insallah" laflarini duymaktan dolayi artik bir çogumuza gina gelmisti.Senol Hoca devre arasinda geldigi zaman sehri,taraftari ve camiayi çok iyi tanidigi için,taraftarda bariz sekilde görülen küskünlügü de çok iyi bildigi için söyle bir cümle kurmustu:"Taraftari biz havaya sokacagiz"... Aslinda tam tersi olmasi lazim ama bizde su an maalesef böyle bir durum var.Taraftari bu halebu kulüpgetirdi,tekrar canlandirma misyonunu da gördügüm kadariyla üstleniyorlar.Taraftari havaya sokmanin yolu da; takimin sahada basarili sonuçlar almasidir.Her ne kadar istedigimiz oyunu oynayamasak da,saha sonucu olarak fena gitmiyoruz.Kaldi ki;Fener'in de takilmasiyla potaya iyice girmis bulunuyoruz.Bu nedenle Malatya maçinda tribünlerin daha renkli olacagini düsünerek böyle yazmistim ve ayni kanaatteyim.Insallah hava da bugünkü gibi günlük güneslik olur da, tribünlerdegüzel bir maç izleriz.

Asil konu basligina yani Malatya maçina gelecek olursak;Malatya'nin kupa maçina göre kadrosu bu maçta daha derin olacak.Sakatlari ve yeni transferleri büyük ihtimalle sahada olacaklar.Geçen haftaki B.B.Ankara maçini kazanmalari bence iyi oldu.Çünkü pespese alinan kötü sonuçlardan sonra bizim maça dönüm maçi olarak bakabilirlerdi.Simdi nispeten daha rahat konumdalar.O yüzden zaman zaman zorlansak da sonucu yine aliriz.Zaten takim su aralar iyi oyundan çok sonucu almaya yönelik oynuyor.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3 kere yendik bu sene 4. maçida alacagiz insallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)