Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biz Kendimizi Bilenlerdeniz

geronimo_61
    Ziyaretçi

Sadece kuru bir baskaldiri midir trabzonlu usaklarin 80 senedir yasattigi heyecan yoksa basit bir anarsinin tezahür etmesi midir türkiye futbolunda? Kendini anlatamamanin çaresizligine düsmedik hiç ama dinleme becerisine kaç kisi sahip acaba? Anlattiklarimizi anlamaya çalisacak ( en azindan çalisacak) birileri var midir? yoksa biz hep tek tüfek yekpare saldirilarin direnisçisi mi kalacagiz?
    Trabzonlu dogduk ve yaylalarin hep dik durmamizi saglayan yokuslarinda dolandik yillar boyu hep savasmamizi ögretti bize denizimizin hirçin dalgalari ve hep nisane namiyla kalbimizde parlayan trabzonsporluluk kimligiyle övündük yillar boyu. Bu cografya ve bu cografyanin kutup yildizi trabzonsporumuz neler vermedi ki bize. sevgilimiz, kardesimiz, hayallerimiz bazen de bilet parasina yatirdigimiz akçaabat köftemiz oldu.
    Biz kendimizi anladik, biz kimligimizi çok sevdik ve ne mutludur ki savasmamiz gereken meydanlarda savastan hiç kaçmadik. Ne para babalari düsüncemizi belirledi, ne de düsündüklerimizden baskasini söyledik dost sohbetlerinde. Hafta sonlarinda bir sicak cosku içmek için trabzonsporumuzun elinden düserdik avni aker'e elimizde bayraklarla. bilirdik ki gerçek dostlar oradaydi. dürüsttük, sevdaliydik, zipkin gibi fissek gibi gençlerdik anlayacaginiz Trabzonlu'yduk, Trabzonsporlu'yduk.
    Inanmak basarmanin yarisidir derler. hep inandik ama basardik mi bugüne kadar düsünmek lazimdir. Ben kendi adima hep soruyorum basardim mi diye; daha ilkokula gitmeden bir malatya maçi sonrasi aglamistim isyan edercesine yurdundan uzaklarda. Üniversite ögrenimimi bitirdigimde Kiev maçi sonrasinda da agladim ve ne gariptir yine yurdumdan uzaklarda. Ben agladim trabzonum için bazen coskul sevinçlerin arkasindan geldi gözyaslarim bazen yikilip dagilircasina kendini feda edip trabzon'a hayat verenleri gözyaslarimla andim. Ben basardim mi belki de hep soracagim. kimbilir belkide cevabi yine bize tek askimiz kutup yildizimiz verecek. 21 sene sampiyonluk görmedik, dogumumuz öncesi tarih aydinlatti bizi simdiye kadar. olsun inandik kendimizi bildik, kendimize yettik ve biz hep kendine yetenlerdeniz.
    Varsin baskalari büyük, güçlü, efsane (!) olsunlar
    Biz kendimizi bilenlerdeniz

site yönetici grubuna not: Bu yazimi tüm bmn üyeleriyle paylasmak istedim sadece. eger bu bir hataysa simdiden özür dilerim

trabzonsporlu olmaninda coskusu bu zaten kardesim

bazensevinç bazen keder senin askin ömre bedel...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

içindekileri dök kardesim. Trabzonsporlulugunuzu hissedin, Trabzonspor aska gelsi...

Trabzonluyuz biz gönlümüzde memleket hasreti kalbimizde Trabzonspor sevgisi farkli mekanlarda hayatimizi sürdürmeye çalisiyoruz. Trabzonspor'la sevinip Trabzonspor'la üzülüyoruz.. Bu adaletsiz arenada hep onurumuzla savastik.. Ne hakemle maç aldik ne tesvik verdik ne de sike yaptik. 21 sene geçti varsin Trabzonspor'umuz sampiyon olmasin hiç önemli degil babalarimiz bu dava için savasti bizde savasacagiz çocuklarimizda savasacak Istanbul saltanati tekrar yikana kadar savasimiz devam edecek. Biz bizi biliyoruz baskalari anlamaz hissedemez. Içimizde volkanlar kayniyor bir sampiyonlukta romayi degil dünyayi yakacagiz o kutlu gün elbet gelecek...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Budur...

BIZ TRABZONSPOR'U SAMPIYON OLMAK IÇIN SEVMEDIK....

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hepiniz elele verdiniz amaciniz beni aglatmak di mi????

zaten icmisim kafam dumanli....

hadi bakalim size canim kurban

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.