Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ATV’de yeni baslayan futbol atesi

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda sanki sizin tanimamaniz...

Baska ortamlarda bize laf atildigi zaman sesiniz çikiyor da burada niye gitmeyelim öle olur mu zorla demek yanlis.Aynen katiliyorum abi.

reha muhtaarbesiktastan istafasindan sonra besiktas kulubunle aralari iyi olmasi icin bence boyle bir olaya giristi

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı

ATV Yayin Yönetim - oalpturk@atv.com.tr
    ATV Spor - atvspor@atv.com.tr
    ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr[/QUOTE]

Hadi Beyler Bayanlar Önemli Bir Konu Bu Diger Protestolarimiz gibi bunuda sonuna kadar sürdürmeliyiz maillere devam..

Mail Atalim Attiralim hadi...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda sanki sizin tanimamaniz...

Aynen katiliyorum[img]smileys/smiley20.gif[/img] Çünkü GeReksiz Duygusalligin Alemi Yok [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi
    platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos
    bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile
    Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi
    sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri
    anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir
    Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini
    bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç
    tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda
    sanki sizin tanimamaniz...
    Biz hiç bir programa katilmayalim demiyoruz futboldan anlamayan tamamen
    reyting amaçli yapilmis futbol bilgileri hiç olmayan insanlarin
    programlarina katilmayalim diyoruz adam gibi bu isi bilenler yapsin
    bizide davet etsinler ozaman seve seve gidelim futbol nasil
    konusulurmus TRABZONSPOR taraftari nasil olurmus herkese gösterelim
    futbol atesinin ömrünün de fazla olacagini zannetmiyorum.cünki
    kesinlikle tarafli yorum yapilacaktir.

Guests
    Ziyaretçi

Bu aksam bi 5-6 dakka baksaydiniz körlerle sagirlarin birbirini agirladigini anlardiniz.Rezil bi program.

Nereden
    Belçika

Ulan sanki sampiyonluk yarisinda 40 puan geriden geliyoruzda bizi adamdan saymiyor bu reha[img]smileys/smiley7.gif[/img]allah belani versin be adam bu programa katilmamiz lazim abi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

RABBIME sükürler olsunki böyle sacma programlara bakmiyorum...bu adamlar reyting ugruna ne yapmaz ki ??? futboldan cakmayan birkac lavuk...!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw kardesim Reha Muhtar salagi ne zaman mantikli bir program yapti ki. Toplamislar fb li bjk li gs li soparlari konu mankeni diye. Doldurmuslar luzumsuz bizans kölesi satilik kalemleri. Saçmalayip duruyorlar. Issiz kalan Reha Muhtar kendine yeni bir oyuncak bulmus. Tribün Gruplari'da reklam pesinde. Hepsi bilir Alemde Kral, Tribünde Lider Gurbetçi Gençler.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle programlarin hiçbirini izlemeyelim arkadaslar.Trabzonsporumuzun olmadigi bir program bizi ilgilendirmez.

Pazartesi aksamlari Meltem tvde Rifki Soysal abimizin sundugu açik tribün programini izlemenizi tavsiye ederim.yaklasik olarak saat 22:30 civarinda.burdan meltem ailesine veRifki Soysal abimize sonsuz tesekkürler

arkadaslar bunlari izlemeyelim onlar trabzona karsi ezikliklerini gösteriyorlar bizim kanalimiz meltem oda bize yeter herkes bizim büyüklügümüzü biliyor önemli olan bu

Saçma sapan bir program ,,bence bu programa katilmanin bir anlami yok..Reha Muhtar kaliteli ne yaptiki...Adamlar Ts taraftarini isteseydi bastan cagirirlardi.Valla ben 5 dk dayanabildim programa..Birakin kendi pislikleri içinde tepinsinler...Bu programa katilmak Ts taraftarina bir sey katmaz ..Seviye yok bir kere,,yakinda dansöz oynatirlar, bir-iki pop cu cagirip reiting i artirmaya calisirlar ama en fazla 1 ay sonra o program yayindan kaldirilir..

Arkadaslar sadece bu programda degil diger programlarda da bizleri yok sayan görmezden gelen bu cahil yobaz takimi TRABZONUMUZU her platformda disari atmaktadir....Bu ne oldugu belirsiz çalgici takimiyla muhatap olup seviyemizi düsürmenin bi manasi yoktur....Birakalim kendi küçük dünyalarrinda sevinsin garibanlar...arkadaslar her zaman iddaa ettigim bi sey var bizler kesinlikle bi medya patronu çikarmak zorundayiz..yoksa bu .......bizlere bu ali cengiz oyunlarini bizlere oynamaya devam edeceklerdir..ha unutmadan STV de yayinlanan spor programi izlenebilir...

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

geçen bi bakayim dedim sora adamin biri dedi bence TRABZONSPOR'da sampiyonluga aday diye reha muhtarin surati birden degisti "evet trabzon" dedi ve baska birsey demedi, Allah boyle dusunen taraftarlarin takimini daha beter etsin insallah...

sheva
    Ziyaretçi

uzun süredir televizyon izleme firsati bulamiyordum..geçen aksam tesadüfen bu programa rastladim ve hayretler içinde kaldim..zamaninda besiktasta yöneticilik yapmis bir sahis nasil olur da bir futbol programinin yapimcisi olurdu çok sasirdim dogrusu! ilk 5-10 dakikasindan sonra dayanamayarak kapattim ancak gördüklerim bana yetti..galatasaray,fenerbahçe taraftarlari tamdi..bjk den çok az kisi vardi..sayin reha muhtar(!) takiminin yanliz kaldiginin düsünülmesini istemediginden olacak hemen açiklama yapma gereksinimi duydu " kar yagisi nedeniyle besiktas taraftarlari aramizda olamayacaklar bu aksam.." vay be...peki 1 kisiyle bile temsil edilmeyen trabzonspor camiasi hakkinda bir açiklama yapti mi..yooo..

protesto mailleri gönderilmis yanilmiyorsam..hala bir sonuç alamamisiz ama..bu konuda daha ciddi birseyler yapmamiz gerek diye düsünüyorum..heralde protestomuzu yeterince ciddiye almadilar

acaba trabzonspor sampiyon oldugu zaman sayin reha muhtar kanala üç büyükler dedikleri takimi toplayip program yapabilecek mi? koyun sürüsü gibi toplamislar kendini bilmez insanlari yorum yaptiriyorlar trabzonspor sampiyon olunca agizlarini açamiycaklar. azkaldi o günleri görmeye onlar devam etsin bu tür tarafli program yapmaya

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakkatten öle ama yinede en azindan bir tv programina çikipta trabzonspor tarafatarinin ne kadar aktif oldugu gösterilmeli diye düsünüyorum ben mesela cnnturk teki sunucuyu bir anket ile nasil morarttiysak bu sfer programa giderek morartalim derim ben haydi yetkililer haydi gösterelim trabzonspor taraftarlarinin gücünü .........

bencede biz burda belki protesto yapariz oraya gitmeyiz ama bu iste biz kaybederiz onlarca yildir aynisi oluyo bence biz bunu bozalim

çekelim bmn polarlarimizi atkilarimizi gidelim. bir liste yapalim ilk ben gelirim bide canliu yayinda muhtara sorariz sen kimsin de trabzonu saymiyosun diye bizim onlardan ne eksigimiz var

deminde söyledim biz böyle gereksiz protestolar yapacagimiza gidelim bizzat ben konusurum o serefsizle zaten canli yayina katilmak için çok ugrastim ama nafile BMN OLARAK ORAYA GIDELIM DERIM BEN

ATV Yayin Yönetim - oalpturk@atv.com.tr
    ATV Spor - atvspor@atv.com.tr
    ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr[/QUOTE]

Hadi Beyler Bayanlar Önemli Bir Konu Bu Diger Protestolarimiz gibi bunuda sonuna kadar sürdürmeliyiz maillere devam..

Bu medyanin ne mal oldugu ortada,,medyanin yaptigi her serefsizlikten sonra aglayip sizlanmayalim artik,,birakin kendi pislikleri icinde tepinsinler...Zaten saçmasapan bir program ..Reha nin programinda Ts taraftari yok diye sizlanmaninbir anlami yok...
    [img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece reha mi CNNTURK teki programdada sadece trabzondpor taraftari eksik orayada gitsek olur yani ama canli yayinlarda trabzonspor taraftarini göstermeliyiz dimi ..............

sheva
    Ziyaretçi

Alıntı erolizm Nickli Üyeden Alıntı
    Bu medyanin ne mal oldugu ortada,,medyanin yaptigi her serefsizlikten sonra aglayip sizlanmayalim artik,,birakin kendi pislikleri icinde tepinsinler...Zaten saçmasapan bir program ..Reha nin programinda Ts taraftari yok diye sizlanmaninbir anlami yok...
    [img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

küsüp kaçarak bir yere varilmaz..tavsan daga küser dagin haberi bile olmaz sonra. .ne kadar saçma tartismalar da yürütülse sampiyonlugun tartisildigi bir futbol programinda ts taraftari da bulunmalidir bence..

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence birakalim kendi hallerine sakrabanlik yapip dursunlar[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı sheva Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı erolizm Nickli Üyeden Alıntı

küsüp kaçarak bir yere varilmaz..tavsan daga küser dagin haberi bile olmaz sonra. .ne kadar saçma tartismalar da yürütülse sampiyonlugun tartisildigi bir futbol programinda ts taraftari da bulunmalidir bence..

Yani demek istedigim yillardir bu konuda bagirir cagiririz elimize ne gecti,,adamlar bizi istemiyor,,sevmiyor bunu daha acik nasil dile getirecekler...Katilan olur veya olmaz bence aglayip sizlamanin bir anlami yok bu zamandan sonra cagirsalar bile gitmemeliyiz..
    [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gitmemeliyiz diye bir sey söz konusu olamaz.

Böyle seler zincirin halkalari gibi bizi görmezden gelme zihniyetinin unsurlari..Orada sampiyonluktan,futboldan bahsediliyorsa Trabzonsporunda orada olmasi lazimdir.

Gereksiz duygusallikla ve küsgünlük hiçbir zaman çözüm degildir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)