Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ATV’de yeni baslayan futbol atesi

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı mackolik_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ulan biz birakalim kendi kendilerini yesinler orda en fazla iki hafta sonra studyo karisir...

Biz böyle bizi görmezden geldikleri her olaydan sonra sürekli olarak sessiz kalirsak o zaman günden güne meydan onlara kalir.. Sonrada burada neden sürekli 3 büyükler diyorlar diye feryat etmek sürekli hale gelir..

Ortada varsa bir yanlislik bize düsen bu yanlisi ortadan kaldirmaktir..

Tekrar söylüyorum

Bizi görmezden gelmek isteyenleri

Biz görmezden gelemeyiz.

...

Böyle sessiz kalmakla bisey olmaz. Ondan sonra Show Tv kupa maçinda kupa törenini göstermeyince neden göstermiyorlar diyoruz..Edited by: TheRapZoNe

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi BMN...

Evet bizde katiliyoruz .Senelerdir süre gelen bu üç büyük olyi artik canimiza yetti yani.Siralama yapilirken nedense en sona koyuluyoruz nedeni ise o mesur alfabetik sira.Alfabe bile istanbul takimlarinin yaninda o insanlar niye olmasin.Ama bu sekilde sessiz kalamayiz sesimizi çikartma zamani geldide geçiyo.Onlarin ayri programi varsa bizim zaten tek olmali bu hususta da duyarli kanallara sesleniyorum tek derdiniz reytingse iste size firsat bizi konu alin reytinglerinizi firlatin.Çünkü bir sene sonra yaptiginiz bu programlarla bol malzemeye sahip olacaksiniz. Eeeeeeeee kolaymi sanpiyon olmus bir takimin görüntülerine sahip olmak.

Biz busene sanpiyonuz kim nederse desin isterseler 24 saat program yapsinlar o çok degerli ist takimlarina biz bunu bilir bunu söyleriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kupa töreniymis, maçlarimizin özet görüntüleri verilmiyormus, spor haberlerinde adimiz geçmiyormus, gazeteler niye bize daha fazla yer ayirmiyormus seklindeki sikayetleri bazi yorumlari okuyunca müstahak oldugunu görüyorum bu durumda benimayarimi yeterince kaçirtiyor.

Bir seyi anlayin artik dik durusunuzu belli etmeyip tepki koymazsaniz bir "hiç" siniz...

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bazi arkadaslarimin bizim ne isimiz var bu tür programlarda? Çagirsalarda gitmeyiz gibi yorumlarini üzülerek okuyorum. Trabzonsporlu olarak herkes birakin bu sekilde düsünmeyi tepkisini en sert sekilde dile getirmelidir. Bu yapilan her zaman oldugu gibi Trabzonspor gerçegini görmezden gelme, Trabzonsporu silme ve sindirme politikasinin bir uzantisidir. Ben Trabzonsporluyum diyen hiç kimse buna asla müsaade edemez...

Bu tip reytingi yüksek olan programlarda Trabzonspor taraftarlarinin bulunmasi sesimizin duyulmasi. bazi gerçeklerin ortaya dökülmesi hususunda son derece önemlidir. Yoksa siz istediginiz kadar bizi tanimayani bizde tanimayiz mantigiyla kafanizi kuma sokmaya devam edin. Bu sekilde davrandiginiz sürece kim takar sizi??? Devletin televizyonu bile bugün açik açik Trabzonspor düsmanligi yaparken böyle tepkisiz kalmayi içime sindiremiyorum. Bugün sampiyonluga oynarken bile maçlarimizi hatta görüntülerimizi bile vermeyen bu düzene bir tepki vermenin zamani gelmedi mi artik? Trabzonspor camiasi hak ettigi degeri ve yeri almalidir. Bunu anlamak istemeyenlerin gerekirse kafasina vura vura anlatilmalidir. Bir milli maçta bile bir sehri vatan haini ilan edenlere gereken cevaplar verilmelidir...

Hiç kimsenin bizi yok saymasina müsaade edemeyiz. Ben bunu asla kabullenmiyorum. Kabullenenlerin gerçekten Trabzonsporlu olduguna ise süpheyle bakiyorum. Kimse kusura bakmasin.

Birde admin arkadaslardan ricam bu topici genele tasimalaridir. Bütün Trabzonspor camiasinin bu konuya hassasiyet göstermesi sarttir diye düsünüyorum.Edited by: trapezus61

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yakindaprograma üç ezik büzüklerin marslari esliginde girecekler.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

[QUOTE=Külünkoglu]

ATV Yayin Yönetim - oalpturk@atv.com.tr
    ATV Spor - atvspor@atv.com.tr
    ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr[/QUOTE]

Tepkilerimizi mail atarak da gösterelim arkadaslar.Ihmal etmeyin.Çünkü bu varolma mücadelesi

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

asdLinda güzeL bir Program firtina_61 e KatiLmiyorum Orada Trübün LiderLeri varDI UltrasLan carsi GruipbLari varDI.

ayrIca Orada Bizde oLabiLiriz Bir TekLifte bulunabiLirsek reha Muhtara beLki bizide davet edebiLirLEr.

recepçim bunu biz dlegetirirsek zannederler ki onlarin yanina gitme gibi bi ihtiyacimiz var yani kendilerini bise sanarlar zannediyomusun ki kazim kanat ya da ezik genç fb'liler dernekleri kendi teklif yapmislar onlar bizi davet edecekler ki bizim de takim oldugumuz ortaya çiksin benim bui konuyu açma amacim bizi çagirsinlar diye deil o programin tarafsiz olmadigi konusudur

saygilarimla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı
    Bende mailimi attim bu konuya dikkat edelim arkadaslar.. mail atmayan fenerli olsun... HAYDEEEEE

+1967

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı
    Bende mailimi attim bu konuya dikkat edelim arkadaslar.. mail atmayan fenerli olsun... HAYDEEEEE
    kardes bu biraz agir bi itam deil mi sence bazilari yanlis anlayabilir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sezon sonunda herkes görecek TRABZONSPOR un büyüklügünü o zaman da yayinlamasinlarda görelim

herkes diyor üç büyük var ama birseyi unutmuslar üç yoktur tek büyük vardir oda TRABZONSPOR dursezon bitince herkes görecek kim büyük kim küçük

Futbol atesi diye bir program çikmis koymuslar oraya istanbul köpeklerini konusuyorlar zaten bizi koymadiklari iyi oldu oraya. biz köpeklerin içinde ne isimiz var onlar kendi kendilerini yesinler bizde aradan siyrilip gidelim onlarda orada kendi kendilerini yesinler...

Nereden
    Ankara

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

Bazi arkadaslarimin bizim ne isimiz var bu tür programlarda? Çagirsalarda gitmeyiz gibi yorumlarini üzülerek okuyorum. Trabzonsporlu olarak herkes birakin bu sekilde düsünmeyi tepkisini en sert sekilde dile getirmelidir. Bu yapilan her zaman oldugu gibi Trabzonspor gerçegini görmezden gelme, Trabzonsporu silme ve sindirme politikasinin bir uzantisidir. Ben Trabzonsporluyum diyen hiç kimse buna asla müsaade edemez...

Bu tip reytingi yüksek olan programlarda Trabzonspor taraftarlarinin bulunmasi sesimizin duyulmasi. bazi gerçeklerin ortaya dökülmesi hususunda son derece önemlidir. Yoksa siz istediginiz kadar bizi tanimayani bizde tanimayiz mantigiyla kafanizi kuma sokmaya devam edin. Bu sekilde davrandiginiz sürece kim takar sizi??? Devletin televizyonu bile bugün açik açik Trabzonspor düsmanligi yaparken böyle tepkisiz kalmayi içime sindiremiyorum. Bugün sampiyonluga oynarken bile maçlarimizi hatta görüntülerimizi bile vermeyen bu düzene bir tepki vermenin zamani gelmedi mi artik? Trabzonspor camiasi hak ettigi degeri ve yeri almalidir. Bunu anlamak istemeyenlerin gerekirse kafasina vura vura anlatilmalidir. Bir milli maçta bile bir sehri vatan haini ilan edenlere gereken cevaplar verilmelidir...

Hiç kimsenin bizi yok saymasina müsaade edemeyiz. Ben bunu asla kabullenmiyorum. Kabullenenlerin gerçekten Trabzonsporlu olduguna ise süpheyle bakiyorum. Kimse kusura bakmasin.

Birde admin arkadaslardan ricam bu topici genele tasimalaridir. Bütün Trabzonspor camiasinin bu konuya hassasiyet göstermesi sarttir diye düsünüyorum.

Arkadaslar konu oraya katilip katilmamamizdan çok Trabzonsporu yok sayma politikasina olan tepkidir. O yüzden konunu özünden uzaklasmayalim. Herkes sunu bilmelidir ki Trabzonspor taraftari bu tip platformlarda hak ettigi yeri mutlaka almalidir. Haksizliklari, yapilan adaletsizlikleri dile getirip tüm Türkiyenin gözlerinin önüne sermenin yolu budur. Onlarda bunu bildikleri için bize bu imkani vermemek ve bizi dar kaliplarin içerisine hapsetmek için ugrasiyorlar. Buna müsaade etmeyelim....O arenada yerimizi almanin önemi burda. Yoksa programin kalitesinde degil....

Nereden
    Trabzon

Atv'de yeni baslayan taraftar programiniz Futbol Atesi programinda Trabzonspor taraftarlarina yer verilmemesini sizin adaletsizliginizin bir parçasi olarak görüyorum.Sizin gibi tarafli medya organlari,Istanbul klüplerinin destekçileri oldugu sürece hiçbir konuda olmadigi gibi sporda ve futbolda da tarafsiz olma yalanlarinizainanmayacagiz.Objektif olmayan bir ortamda sadece 2 takimin taraftarlarina söz hakki vererek olaya bakis açinizi çok net ortaya koydunuz.Sadece kendi takimimin taraftarlarinin orda bulunmasini istemiyorum ayni zamanda tüm anadolu takimlarinin taraftarlarinin da davet edilmesini istiyorum .

Son olarak sunu bilin

Türkiye sadece Istanbuldan ibaret degildir,futbol da gs ve fb'den ibaret degildir

atv istanbul yalakasi olacaksa sadece istanbulda yayin yapsin o zaman. anadoluyu görmezden gelecekseniz anadoludaki yayini kesin......

FORZA TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Mail yollama ve atvyi arama imkani oldugu halde aramayanlardan ve bu konuya duyarsiz kalanlardan sunu istiyorum '' Bundan sonra Trabzonspora haksizlik yapildigi zaman, 3 büyükler olayini duydugunuz zaman bu konularla alakali burada feryat etmeyin..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bende Bilal'in attigi maili attim.Buna tepkisiz kalmayalim.

Guests
    Ziyaretçi

Bu saatten sonra davet etseniz de katilicak karakterde bir Trabzonspor taraftari olucagina inanmiyorum!

Bu benim yolladigim yazidan bi kisim.Bu saatten sonra katilma taraftari degilim.Bu saatten sonra katilmak bize yapilan saygisizligi yok saymaktir bence.Onurlu davranip katilmamaliyiz bu saatten sonra çagirilsak da.

Kimse sert çikmasin kendi yorumum!

Nereden
    Trabzon

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Bu saatten sonra katilmak bize yapilan saygisizligi yok saymaktir bence.

Bundan sonra katilmak, tepkimizin anlasildigi, ve yaptiklari gaflettenders almalaridir.. Çünkü onlarda zaten katilmamamizi istiyorlar. Sürekli istedikleriolmaz ...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Birinin evine zoraki misafirlige gitmek gibi birsey olcak yani.Ben yediremem vallaha

Nereden
    Trabzon

Birinin evine zoraki gitmek degil mesele..Orasi madem Futbolla alakali o zaman Trabzonsporda orada olacaktir mesele bu [img]smileys/smiley2.gif[/img]

ATV Yayin Yönetim - oalpturk@atv.com.tr
    ATV Spor - atvspor@atv.com.tr
    ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr[/QUOTE]

Hadi Beyler Bayanlar Önemli Bir Konu Bu Diger Protestolarimiz gibi bunuda sonuna kadar sürdürmeliyiz maillere devam..

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolla alakali degil.Yalanla,Dolanla,Sahtekarlikla alakali...3 ezikler ordaysa bu saydiklarim da orda demektir.

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Futbolla alakali degil.Yalanla,Dolanla,Sahtekarlikla
    alakali...3 ezikler ordaysa bu saydiklarim da orda demektir.
    IMZA

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı iso61trabzon Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Futbolla alakali degil.Yalanla,Dolanla,Sahtekarlikla alakali...3 ezikler ordaysa bu saydiklarim da orda demektir.
    IMZA

Imza kampanyasina katiliyorum.

O ortamda bu saatten sonra bulunmak istemenize anlam veremiyorum

bencede bu saatten sonra oraya gidilmesi hiç bir Trabzon taraftarina yakismaz .

geçenlerde bir program oldu ismini hatirlayamiyorum. erman ile sansar
    vardi (Pardon sansal) tribündede 3 eziklerin taraftari bunlara soru
    soruyolar bunlar cevapliyo ordan f.b li bir taraftar atladi basladi
    örnek vermeye yok biz trabzona gitsek orda biçaklansak, yok orda söyle
    olaylar oluyor, yok böyle olaylar oluyor,diye anlatmaya Allah tan orda
    Trabzon taraftari yoktu olsa ne olurdu bilmiyorum.hemen programin
    telefonlarini aradim ama ulasmak ne mümkün otobüslerinden döner
    biçaklari,kasaturalar,biçaklar,sopalar çikan sanki bizizde onlar
    sütten çikmis ak kasik. diyecegim katilmamamiz daha iyi olur resmen
    bizi tahrik ederler sonrada trabzonlulari gördünüz iste diyip ortaligi
    velveleye verirler .

bu program yanilmiyorsam bjk maçinda öldürülen o genç cocuktan sonra yapilmisti.

saygilar.

Nereden
    Ankara

Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda sanki sizin tanimamaniz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)