Sayfa 1 Toplam 140 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3498 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çaykur Rizespor

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Çaykur Rizespor

Mrb arkadaşlar,bir topikte biz açalım bari,
    Biliyorsunuz 2 yıldır rizespor ve trabzonspor taraftarları arasında forumlar vasıtasıyla köprü olduk ve çok güzel bir dostluk havasını başlattık,
    Ancak rizesporun son maçlardaki seri mağlubiyetleri düşme potasına girmesine sebep oldu,haliylede bizlerde üzüntüye yolaçarken rizedeki taraftarlarında tepki boyutlarında sahaya girmeye-koltukları kırıp sahaya atmaya varan derecede kulübüne ve dolayısıyle kendilerine zarar verici boyutlara ulaşmıştır.
    Bizler bu tür olayları ve yediğimiz cezaları çok iyi bildiğimizden rizesporlulara itidal çağrısı yapmamız gerek diye düşünüyorum.
    Burada yazacağımız mesajlarla onları mantıklı düşünmeye ve kulübü zarara sokmadan,daha büyük sıkıntılara girmeden toparlanmalılar ve birlik-beraberlik içinde olmalılar,
    Futbolcularını kucaklamalılar çünkü takımı kurtaracak olan yine onlardır.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malesef senelerdir yapılan yanlışlardan sonra artk yolun sonu gözüktü gibi...
    Önce TRABZONSPOR

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ama takımın ve özellikle taraftarlarının toparlanması lazım,çünkü en zor fixtürleri artık atlattılar,
    Bundan sonraki maçları rakipleriyle ve daha kolay bence,kenetlenirlerse rizespor inanıyorumki küme düşmeyecek,
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Nereden
    Belçika

rize defansina bi care bulmali gelen top gol oluyo ayiptir, baya pozisyon buluyolar ama olmuyo iste ama ligde alirlar insallah..

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rizesporun isi gercekden cok zor. Umarim Ligda kalmayi basarirlar.
    Karadeniz Bölgesinden ne kadar Takim olursa o kadar iyidir.

Haydi Rize, Ordu, Giresun, Zonguldak vs.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rizespor'a garip bir sempati duymaya başladım. Bu büyük oranda onların Trabzonspor'un konumunu kabul etmesiyle orantılı gelişti sanırım. Elbette bizi yenerler, ama geçtiğimiz senelerdeki küfürlerin ve açık fb desteğinin her Rize galibiyeti sonrasında açığa vurulması hoş değildi. Her neyse...

Bence Rize'nin kadrosu oldukça iyi, önce onu söyleyeyim. Biraz kaleci zaafiyeti görüyorum. Metin Aktaş'la sorun neydi bilmiyorum ama sonucun iki taraf için de iyi olmadığı açık. Kadroya dönecek olursak, sadece Altan ve Suat Usta ligdeki 8-10 takımı tek başlarına yenerler. Özellikle içerdeki maçlarda biraz ısırarak oynamaları lazım. Deplesmanda ortasahayı kalabalık tutamamak gibi bir zaafiyet yaşıyorlar. İçerdeki maçlardan maksimum puanı çıkart, deplesmanda biraz oyun disiplini oluştur, şu karda kışta zaten top oynamak mümkün değil, bir sürü puanın olur.

Rize ligde mutlaka olması gereken bir ekip bence. Allah yardımcıları olsun. Rizeliler de biraz akıllı olsunlar tabi... Avuç kadar şehir, bir Rizespor var elinde, bir de Çaykur. Zaten ikisi de bir çatı altında. Ölümüne destek vermez mi insan? Vallahi Rize'de yolda gördüğüm birçok kişiden daha çok üzülüyorum Rizespor için. Ve bu insana biraz dokunuyor, ne yalan söyleyeyim... Rizespor'un kurtuluşu takımın şehirde yaşayan insanların 2. takımı olmaktan terfi etmesinde yatıyor.

Umarım hayırlısıyla kurtarırlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Önümüzdeki hafta sivası mutlaka yenmeleri lazım. Hem 3 puan hemde güzel bir moral olur.....

Rizenin kadrosu her şeyi güzelde defans bloğu inanaılmaz hatalar yapıyor. bence asıl sorun defanslarında
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teşbihte hata olmaz derler
    Eğer tabiri caizse Rizespor-Trabzonspor arasındaki ilişki Yunanistan ile Türkiye arasındaki ilişkiye benziyor.

Yunanistan güçsüz olan taraf ama kendilerine öyle bir dünya çiziyorlar ki Türkiye onların azılı düşmanı. Böylece kendilerine motivasyon sağlayıp her bakımdan kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar

gs-fb çekişmesi. Sebep yine aynı: Motivasyon, rekabet

Rizespor Trabzonspor'la ilişkilerini elbet düzeltmeli, ama kendisine yeni bir motivasyon bulmak şartıyla. 3 ukalalar akıllı davrandı. Karadeniz birliğini yavaş yavaş eritti. Trabzonspor maçı için uçakla Trabzon'a gelen feybe, konaklamayı Rize'de yaptı senelerce örneğin. İşin kolayına kaçılıp Trabzonspor düşmanlığını körüklemek yerine, kulübü yüceltecek yeni birleştirici barışçıl motivasyon yolları bulmak zorunda

Yani anlatmaya çalıştığım Rizespor'un kendini manevi açıdan güçlü hissedeceği ve güçleneceği yeni bir motivasyona ihtiyacı var. Kadroları iyi ama motivasyonları yok. Bir şekilde Avrupa kupalarına katılıp iyi takımları yenebilirlerse bu motivasyonlarını arttırır. Veya Sivasspor'un yaptığı gibi "Yiğitlik" mertebesini kendilerine sahiplenebilirler ne bileyim. Rizespor aidiyet duygularını arttıracak olan toplumda genel kabul gören adımlar atmalı. Yani özetle kendi özünü bulmalı ki ligde kalabilsin
    Konu Travelair tarafından (18.02.2008 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakın neredeyse 3 senedir rizeyle denizli kumeye oynuyor. Her sene

Ama bakın bu sene denizli akıllı politikalarla takımı biraz daha yukarıya taşıdı.

Bence RİZE DÜNYANIN en çok hoca değiştiren klubudur.Sene başında kimle anlaşmışlardı şimdi kım var başlarında

Allah yar ve yardımcıları olsun.

Şunu da unutmayın biz(ben kendi adıma) kolay kolay kin beslemeyız sıze sonuçta komuşumuzsunuz daaa

EĞİTİM ŞART!!!

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rize taraftarı saldırmayı bıraksın bu hafta çok kötü oldu. okadar moralim bozulduki. önce şu içlerindeki dönmeleri almasınlar sahaya gerçek rize taraftarı desteklerse bu ligte düşmez rize
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karadeniz takımları diğer takımlardan her zaman iyidir tabii ki. Yani ayrı bir kefeye koymakta fayda var. Şüphesiz ki karadeniz'in abisi de başarılarıyla Trabzonspordur. Rizespor'da geçmiş senelerde yaşadığı febenahce sempatizanlıgını tamamen bıraksa daha iyi olucak ya neyse. Rizespor'a tabii ki başarılar dilemek, ligde kalmasını dilemek her karadenizlinin isteği olmalıdır. Biraz daha profosyonel düşünmeleri gerekmektedir bu konuda. sonuçta 3-5 maçı kazandıktan sonra ligde kalınabilinmekte, Rizespor'da bu kadroya sahip, kaldı ki diğer anadolu takımlarından ve hatta ankara takımlarından daha iyi saha ve seyirci avantajı varken..
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

Nereden
    Trabzon

rizede dehşet bir yabancı kaleci vardı ne oldu ona ya..
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Şuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rizede dehşet bir yabancı kaleci vardı ne oldu ona ya..
    yanlıs hatırlamıyorsam tırtladı gecen haftakı buyuksehır beledıye macında sacma sapan 2 gol yedi

Nereden
    Trabzon

abi yine o özdenden daha iyidir. ankbelediye maçını izlemiştim harika oynuyodu.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi yine o özdenden daha iyidir. ankbelediye maçını izlemiştim harika oynuyodu.
    Bnce Metin aktaş hem bizlerin hem onların en buyuk hatası

Çok yetenekliydi ya

EĞİTİM ŞART!!!

yavuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rizespor inşallah bu ligde kalacaktır ve bunu herkese göstereceklerdir iyi bir kadroları var ama transfer yapmak için transfer yaptıkları için kritik noktalarda eksıklerı var bunun etkisini görüyorlar....SEN İSTERSEN RİZE BU LİG GELİR DİZEEE.....
    tRaBz10SpOr

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rize nin fiksturu çok zordu zaten ilk yarınında basında böyle konusuyorduk ama sonradan duzeldi ve bundan sonra kendi sahasında rakipleriyle oynayacak bence ligte kalacaktır

Şuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaa ben rızelıyım ama harbı sıkıldım dusersede dussun ,bu her sene kume dusme muhabbetınden sıkıldım ,her senemı takım dusme potasında olur ya dusssun ya da bıraz duzelsın, yukarılara cıksın bi de su rıze baskanı bana bu işleri becerebılecek bırıne benzemıyor. hıcbır kulüp 20 adam gönderıp 20 adam almaz tıcaret yapan ,eleman calıstıran veya kendısı calısan arkadaslara soruyorum işyerinden 20 kısıyı gonderıp onların yerıne 20 kısı alırsan sonuc ne olur. sırf azıze yaranmak ıcı yasın cakmak ı fb ye verdıler ,yok gs lı yonetıcı bızı arayıp hakem hakkında soyle dedı dıye azıze yetıstırıyor, zehıroglu fenerbahcemız dıye konusuyo. ufak adamlar yonetıcılık yapamaz.
    bir de arkadaslar bısey dıyecem su rızedekı dıger takım tutanlara bırsey demeyın artık yanı o hesaba gırersek trabzondada rızedekı kadar olmasada öyle cok adam var gecen senekı istanbuldakı bjk macında ben rizeli trabzonsporlu olarak trabzon trıbundeydım trabzonlu arkadasım ise bjk kapalıda besıktaslı olarak oturuyordu. 34 yasındayım hayatım ıstanbulda gectı , okulda olsun işyerınde olsun butun ortamlarda cogu zaman tek trabzonsporlu kalmısımdır trabzonlu oldugunu duydugum bırının yanına sevınerek (sonunda bır trabzonsporlu buldum dıye )yanastıgımda istanbul takımlarından bırını tuttugunu ogrendıgımdede az ... olmamısımdır.

Seyit Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim , Vestel Manisa ya olası bir puan kaybımız Rİze için de sonun başlangıcı olabilir..
    Trabzonsporlu futbolcuların hem Trabzonsporun istikrarlı gidişini, hem de Rizesporun ligdeki durumunu düşünerek oynamalarını diliyorum.

tstafi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu konuyla alakalı degıl ama.baslık acamıyorum bırı hayatını kaybeden tatangalardan aykut adıyaman ıcın baslaık acabılırmı acaba.1. yıldonumu bugun.
    gozunden bır yas damlasa ıcım acıyor sakarya

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rize bu defansla daha çok maç kaybeder....paftan 2 adam çıkarsın erdoğan arıca koysun defansın göbeğine daha iyi oynarlar...
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    İstanbul

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rize bu defansla daha çok maç kaybeder....paftan 2 adam çıkarsın erdoğan arıca koysun defansın göbeğine daha iyi oynarlar...
    Harbi ya yokmu paflarında güvenebilecekleri oyuncuları

EĞİTİM ŞART!!!

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz sonuna kadar desdekliyelim ama bizim desdeğimiz onları kurtarırmı bilmiyorum,her şeyden önce futbolcuların aklını başlarına almaları lazım yoksa bu işin sonu iyi değil.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

rizenin küme hattındaki rakiplerini yenerek rizeye kıyak yapacaz ama onlarda arada bir galibiyet alsın

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize düşmesin Bursa düşsün

Bursa Kümeye...
    Konu OYılmaz tarafından (24.09.2009 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.
    Kazimişi gzas vorert

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)