Sayfa 2 Toplam 140 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3498 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çaykur Rizespor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı byunus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rize düşmesin yaw her sene 6 puan garanti
    Bu nasıl bir yorum böyle Hiçbir maçın, hiçbir puanın garantisi yok. Burada Çaykur Rizespor'u desteklerken amacımız bize puan kazandırmaları değil. Aynı kültürü, aynı coğrafyayı paylaştığımız insanlara destek olmak. Haksız kazanılmış tek bir puanda bile gözümüz yok. Trabzonspor puan durumda nerede olursa olsun böyle birşeye ihtiyacı da yok. Trabzonsporlu olmanın farkı da burada. Böyle mesajlar yazıp da bunun tam tersiymiş gibi algılanmasına neden olmayın lütfen.
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rones Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de arkadaslar bısey dıyecem su rızedekı dıger takım tutanlara bırsey demeyın artık yanı o hesaba gırersek trabzondada rızedekı kadar olmasada öyle cok adam var gecen senekı istanbuldakı bjk macında ben rizeli trabzonsporlu olarak trabzon trıbundeydım trabzonlu arkadasım ise bjk kapalıda besıktaslı olarak oturuyordu. 34 yasındayım hayatım ıstanbulda gectı , okulda olsun işyerınde olsun butun ortamlarda cogu zaman tek trabzonsporlu kalmısımdır trabzonlu oldugunu duydugum bırının yanına sevınerek (sonunda bır trabzonsporlu buldum dıye )yanastıgımda istanbul takımlarından bırını tuttugunu ogrendıgımdede az ... olmamısımdır.
    Olması gereken şey zaten dileyenin dilediği takımı tutabilmesi. Bu anlamda elbette Trabzonlu olup başka takımları tutanlar da vardır. Ama oransal olarak da ortada su götürmez bir gerçek var. 150 bin kişilik şehirde mesai saati içinde 30 bin kişilik yürüyüşten falan bahsediliyor ve 15 bin üyeden... Trabzon'u sosyal, kültürel, ekonomik yapısıyla çok konuşur, eleştiririz de ama, Sezar'ın hakkı da Sezar'a yani.

K@HrY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün rizedeydim. Maçı beraber izledik ve hiç beklemediğim bi hava oluştu aramızda rizelilerle ve çokta iyi oldu sevindim. baya sohbet ettik bişeyler paylaştık iyi oldu devamıda gelecektir mutlaka. Rize bizim kardeş takımımız sahip çıkmalıyız oyunlara gelmemeliyiz.
    Zambaklar En Issız Yerlerde Açar Ve Vardır Her Vahşi Çiçekte Gurur Bir Mumun Ardında Bekleyen Rüzgar Işıksız Ruhumu Sallar Da Durur, Ne Güzel Seni Bulmak, Bütün Yüzlerde Sonra Seni Kaybetmek, Hemen Her Yerde Ne Güzel Bineceğin, Vapur Kaçırmak Yapayalnız Kalmak, İskelelerde.. DeNiZcİ

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir yorum böyle Hiçbir maçın, hiçbir puanın garantisi yok. Burada Çaykur Rizespor'u desteklerken amacımız bize puan kazandırmaları değil. Aynı kültürü, aynı coğrafyayı paylaştığımız insanlara destek olmak. Haksız kazanılmış tek bir puanda bile gözümüz yok. Trabzonspor puan durumda nerede olursa olsun böyle birşeye ihtiyacı da yok. Trabzonsporlu olmanın farkı da burada. Böyle mesajlar yazıp da bunun tam tersiymiş gibi algılanmasına neden olmayın lütfen.

A.sebat ligdeyken ona verdiğimiz 2 puan olsaydı bizde şampiyon olmuştuk 2 sene once.

Yanı bizim derdimiz puanla değil aynı kültürü paylaştığımız insanlara destek olmaz

Rize ordu giresun samsun bunlarada destek oluruz.

He bunlar lige çıktığında 24 puan garantimi oluyor.

EĞİTİM ŞART!!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rizeye her zaman destek vermeliyiz biz kardeşiz bu kadar

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize de talihsiz birşekilde her hafta puan kaybediyor.. İnşallah toparlar hemşerilerim...
    T R A B Z O N S P O R

Forumdan Uzaklaştırılmıştır şeytanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

A.sebat ligdeyken ona verdiğimiz 2 puan olsaydı bizde şampiyon olmuştuk 2 sene once.

Yanı bizim derdimiz puanla değil aynı kültürü paylaştığımız insanlara destek olmaz

toprağum seebatspora 1 puan verdik yani 2 puanı biz kaybettik velhasıl fenere 2 maçtada yenildiğimiz için 2 li averajda kaybederdik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır şeytanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rizespor ne kadar 2. 3. 4. el hoşafi çıkmiş topçi varsa topluyor her sene geçen sene 6 puan verdik 1 veya 2 puanla ligde kaldı rizespor bize her zaman lazım

Şuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olması gereken şey zaten dileyenin dilediği takımı tutabilmesi. Bu anlamda elbette Trabzonlu olup başka takımları tutanlar da vardır. Ama oransal olarak da ortada su götürmez bir gerçek var. 150 bin kişilik şehirde mesai saati içinde 30 bin kişilik yürüyüşten falan bahsediliyor ve 15 bin üyeden... Trabzon'u sosyal, kültürel, ekonomik yapısıyla çok konuşur, eleştiririz de ama, Sezar'ın hakkı da Sezar'a yani.
    tamam haklısın trabzonun ve rızenın futbol kıyaslaması zaten yapılamaz. trabzonluların sampıyonluklar ve bır suru kupalar kazanan 4 buyuklerden bırı olan trabzonu tutmayıp baska takımları tutmaları eger normalse
    rizelilerinde futbolda bır basarısı olmayan devamlı dusup cıkan bır basarısı bulunmayan devamlı kume dusme potasında olan rizesporu tutmayıp ıstanbul takımlarını tutmaları bence cok daha normaldır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

rize .kendi klubünüze zarar vermeyin.biz çok verdik.şimdi pişmanız

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende liseyi rizede okumuş bi trabzonlu olarak kucuk tatsızlıkların giderilmesinden yanayım ayrıca forumun başlığına ters yazı yazan arkadaşlara da gülüyorum..biz ne zaman butunleşmiş ,kucaklaşmişsak o zaman başarı gelmiştir arkadaşlar unutmayalım..
    Trabzon-Çaykara-Yeşilalan (Holaysa)

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gokhan3461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rize .kendi klubünüze zarar vermeyin.biz çok verdik.şimdi pişmanız
    en güzel söz sanırım bu,kendinize zarar vermeyin kenetlenin,bu günlerde geçer
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sebat'a puan verilmedi. Sadece, Trabzonspor futbolcuları beceremedi galip gelmesini hepsi bu.

Bu arada diğer karadeniz takımlarının ligde olmasının bize puan bakımından faydası konusu boş bir konu. Çünkü bunu Trabzonspor düşmanı ve çekemez insanlar dile dolandırıyor, trabzonspor şampiyon olduğu zaman ligde çok karadeniz takımı vardı felan diye. Sanki o yıllarda istanbul takımları bizi yenmiş gibi,diğer bütün kupalarıda sanki istanbul takımları yerine karadeniz takımlarını yenerek almışız gibi..

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarım düşmezler.. Ama kötü son yaklaşıyor sanki..

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haftaya Sivas'la oynuyorlar. Insallah yanilirim ama Mehmet Yildiz Rize'yi bitirir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Trabzon

Alıntı tstafi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuyla alakalı degıl ama.baslık acamıyorum bırı hayatını kaybeden tatangalardan aykut adıyaman ıcın baslaık acabılırmı acaba.1. yıldonumu bugun.
    gozunden bır yas damlasa ıcım acıyor sakarya
    Ben açıyorum gardaş
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

manisa maçını rize için almalıyız...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah Rizespor bundan sonra cikisa gecer. Rizespor mutlaka ligde kalmali....
    TRABZON / SALPAZARI / TEPEAGZI KÖYÜ
    TRABZON / AYASOFYA MAH.
    HEIDELBERG / ALMANYA

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebat'a puan verilmedi. Sadece, Trabzonspor futbolcuları beceremedi galip gelmesini hepsi bu.

Bu arada diğer karadeniz takımlarının ligde olmasının bize puan bakımından faydası konusu boş bir konu. Çünkü bunu Trabzonspor düşmanı ve çekemez insanlar dile dolandırıyor, trabzonspor şampiyon olduğu zaman ligde çok karadeniz takımı vardı felan diye. Sanki o yıllarda istanbul takımları bizi yenmiş gibi,diğer bütün kupalarıda sanki istanbul takımları yerine karadeniz takımlarını yenerek almışız gibi..
    Bende zaten biz verdik demiyorum ama alsaydık daha yakınlaşırdık zirveye

Ayrıca Şu BEŞİNCİ BÜYÜKtartışması olacaksa sivas bursa olmasın Rize olsun isterim

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    Trabzon

Alıntı esrarengiz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manisa maçını rize için almalıyız...
    Trabzonsporumuz bundan sonraki her maçını hem kendi hemde rizespor için oynamalı,oynadığı takımlar rizesporun rakipleri
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

Nereden
    İstanbul

Rizespor'un menfaati için, artık düşmeleri gerekir.

Hatırladığım kadarıyla son 3-4 dört sezonda son maçlara kalıyor ve kıl payı kurtarıyorlar.Bu durum, kaçınılmaz olan radikal değişimi hep engelliyor,erteliyor...

Ligden düşme belki şehrin heyecanının azalmasına neden olacak ama bununla birlikte köklü değişim için rahat ortam sağlanmış olacak.Yoksa her sene bu korkuyla bir adım ileri gidemezler.

Dost acı söyler...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

inşallah düşmez ...

ama onlara bi kıyak çekicez bu hafta .... merak etmesinler..

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Rizespor'un kaleci, organize olamama ve teknik direktör sorunu var bana göre. Her ne kadar geçmişte Rize'yi satıp Beşiktaş'a gitsede Rıza Çalımbay bu takım için bambaşka bir isim. Çünkü şu an kadroda kendi döneminden futbolcular var halen. Rizespor deplasmanlarda 1 puan alsa dahi kardır.

Ben Rizespor'un düşeceğine inanmıyorum.

Bu ligi haketmeyen bir sürü takım var.

* Bursa
    * Kasımpaşa
    * Vestel Manisa

Bank Asya ligine gider.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rizespor takimini severim ve tabiki Ligde kalmasini isterim cünki oda bir karadeniz takimi.

Taraftarlarini hic sevmeyecegim gidip takimi desteklerim ama cogu rizeli taraftarlar fbnin arkasinda oluyor herzaman o takimi destekliyor bizim fbyle bir macimiz olsun rakip takimi yani fbyi tutarlar, cuma günü mac öncesinde iki takim maca hazirlaniyordular ve o arada Rizeli taraftarlar gecen sezon Rizeden Fbye Transfer olan yasini cagirip onun lehine tezahurat yaptilar, yani daha fazla ayrintiya gerek yok gercekler ortada.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Rizeye karsi ayri bir sempatim vardir, o yüzden ligden kalmalarina acikcasi cok sevinirim..O sehrin rizespora ihtiyaci var artik bunun farkina varip istanbul takimlari yerine rizespora destek verirse rize halki bu takim ligde kalir..
    kasimpasanin düsmesi garanti , insallah bursa ve manisa düser diye temenni ediyorum..
    Eski rumuz...MaVeRaM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)