Sayfa 438 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 338 388 428 436 437 438 439 440 448 488 538 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13617 adet sonuctan sayfa basi 10,926 ile 10,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kirk_Cooley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lakers'ın Play-Off'u bana göre imkansız, haa nasıl olur biliyorsunuzki Lakers çok fanı olan bi takım ve Nba yönetimi Lakers'ı play-off ta herzaman görmek ister ama bu sene bu bile yetmicek yetse bile ilk turdan süpürülürler geçen seneki gibi

Normal şartlarda Portland,Clippers,Dallas,San Antonio,Oklahama,Houston,Golden State ve Denver'ı geçme ihtimali yok Lakers takımının Memphis,Minnesota ve Pelicans'ı saymıyorum bile.

Bundan 5 ay önce yazmışım Batıda'ki play off tablosunu Denver yerinde Memphis yazmam gerekiyormuş sadece.

Burada 2 arkadaş vardı çok iddalı bir şekilde Lakers ve Sacramento'nun play off yapacaklarını söylüyorlardı acaba nerdeler
    Sacramento play-off şansını Rudy Gay takasıyla bitirdi. O takasın taraflarından birisi olan Toronto şimdi doğu üçüncüsü olarak playoffta, diğeri batıda yerlerde.

Ben en çok Phoenix'in playoff'a katılamamasına üzüldüm. Dragic MIP'yi aldı, haketmişti zaten. Bakalım seneye ne yapacaklar, 4 tane 1st round draft pickleri + boş bir salary cap'leri var.

Playofflarda Atlanta Indiana'yı elerse büyük sürpriz olacak; ama Paul George ve tayfası seriyi vermezler gibi duruyor.

Bobcats'te Al Jefferson'un şanlı direnişine tanık oluyoruz. Adam bağıra bağıra bu ligin en iyi high post oyuncusu benim diyor. 3. çeyrek başlayınca Big Al'in kondüsyonu da düşüyor, zaten sakatlığı var. Keşke başka ofansif opsiyonları da olsaydı Bobcats'in Big Al'i daha verimli kullanırlardı.

Bu arada MJ'a o bakışı atan LeBron'a bir çift sözüm var, "sen kimsin la?".

Batıda Memphis'in Oklahoma'yı yıkmasa bile sağlam sallayacakları belliydi. Ben Westbrook'un tekrardan sakatlanmasını bekliyorum, belki ikinci turda sakatlanır.

Clippers'ın ne olursa olsun Golden State'i elemesi lazım. Ey Chris Paul, bu sene olmayacaksa ne zaman? Elinde Griffin gibi bir uzun var. Redick, Crawford, Dudley, Granger, Turkoglu gibi kanat oyuncuları var. Herşeyden önce Doc Rivers gibi bir adam var kenarda. E ne duruyorsun, helva yapsana, helva yapsana..

Dallas-Spurs karşılaşması çok heyecanlı gidiyor. Beni Playofflarda şaşırtan iki eşleşmeden birisi Dallas-Spurs (diğeri wizards-bulls). Dallas'ın bu kadar direnebileceğini düşünmüyordum. Ellis, Nowitzki, Carter, Marion bayağı iyiler. Ayı Dalembert de iyi savunma yapıyor, yedekten gelen o genç uzun da iyi destek veriyor. Bakalım ne olacak? ama Popovich seriyi bırakmaz bence.

Bulls'a hiçbirşey demiyorum, Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın Tibido. En iyi koçsun dedik, göklere çıkardık, wizardsa rezil oluyorsun.

Atlanda-Indiana eşleşmesinde Pero Antiç'ten ofansif anlamda daha fazla katkılar bekliyordum, 15-17ppg gibi. Çapının adamı değilmişsin Antiç. Jeff Teague ile Milsap götürüyorlar koca Atlanta'yı. Vogel yatsın kalksın Al Horford'un sakat olduğuna şükretsin.

Houston-Portlan serisinde LaMarcus Aldridge tutulamıyor. Son iki maçtır Kevin McFail twin towers'a döndü Aldridge'i savunmak için. İlk maçta tuttu ama sabahki maçı OT'de aldı Trail Blazers. Aldridge hala akıyor, Portlan seriyi alacak, müneccim olmaya gerek yok.

Miami, Wizards, Toronto, Nets sevmediğim takımlar yorum yapmayacağım.
    Yahsi Bati 51:28

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart Nba 2013 - 2014

Chicago hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu bir yandan da Rose'suz Chicago'nun iddiasız bir takım olduğunu gösteriyor. Sezon boyu Noah sırtladı, fakat şimdi onun çabası da yetersiz.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atlanta Indianayı süpürüyor şaka maka Indiana fena çöktü.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

A. Bradley, T. Sefolosha veya L. Deng'den birini aliriz insallah bu yaz.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A. Bradley, T. Sefolosha veya L. Deng'den birini aliriz insallah bu yaz.
    Thabo Sefolosha en kazma guardlardan bir tanesi, neler yapamayabileceğini en iyi Oklahoma taraftarı biliyor.

Pistons'ın backcourtunun komple değişmesi gerekiyor, yedekler de dahil.

Greg Monroe'yü s&t ile phoenix'e yollayıp karşılığında eric bledsoe alınabilir. (artı pick)

Cengiz'in sadece Pistons'tan değil, komple nba'den uzaklaştırılması lazım. Pistons'ın zaten salary cap'i bu yaz boşalıyor. Stuckey ve Villanueva ile uzatmayıp Deng getirilebilir. AMA, iki numaraya sağlam skor katkısı verebilecek bir oyuncu lazım. (çok sevilmiyor ama gordon hayward olabilir bence. utah uzatmayacak). Trevor Ariza olabilir belki, hem savunması hem de hücumu Sefoloshadan kat kat iyi.

Bledsoe - SG - Deng - Josh Smith - A. Drummond

Bu takım George Karl gibi bir koçla %55-60 yapar gibi.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Lakers'ın Play-Off'u bana göre imkansız, haa nasıl olur biliyorsunuzki Lakers çok fanı olan bi takım ve Nba yönetimi Lakers'ı play-off ta herzaman görmek ister ama bu sene bu bile yetmicek yetse bile ilk turdan süpürülürler geçen seneki gibi

Normal şartlarda Portland,Clippers,Dallas,San Antonio,Oklahama,Houston,Golden State ve Denver'ı geçme ihtimali yok Lakers takımının Memphis,Minnesota ve Pelicans'ı saymıyorum bile.

Bundan 5 ay önce yazmışım Batıda'ki play off tablosunu Denver yerinde Memphis yazmam gerekiyormuş sadece.

Burada 2 arkadaş vardı çok iddalı bir şekilde Lakers ve Sacramento'nun play off yapacaklarını söylüyorlardı acaba nerdeler
    Bak Buda benim 4 ay önceki yazım,
    "Benim yazıyı yazdığım tarihte Kobe yeni dönmüştü ve böyle aylarca oynayamacak kadar tekrar sakatlanacağına dair bir durum yoktu. Kaldıki takımda tek sakatlanan Kobe olsa bu süreçte, Hill gitti, Farmar gitti, Nash zaten yoktu döndü sakatlandı bidaha döndü dün(4 ay önce bu yazıyı yazdığım gün) yine sakatlandı. Geçen gün Meeks serserisi gitti. Gasol gitti... Takımda bu sezon sakatlanmayan yok sanırım hepsi cenabet çıkıyor maçlara. Neyse işin şakası bir yana, Kobe'nin 2.sakatlığı takımı zaten komple sezona inancını kaybettirdi. Yazdığım gün itibarı ile batıda play-off resminin içindeydik. Öyle 10 maçlık felan geride de değildi takım ama bu sakatlıklar Miami'de de olsa heralde Miami'nin de 6 faulle sahada oyuncusu kaldığını görebilirdik. Zaten Kobe'siz bu takımın play-off yapabileceğini iddia etmedim. Kobe dönüp All-Star'a kadar ısınır , geçen sezon gibi All-Star sonrası çok iyi maçlar çıkarır play-off yaparız diyordum. Zaten sakatlık sonrası benim iddiamın bir olayı kalmadı.
    Yani burda Lakers play-off yapardı diyen arkadaş felan demek birşey ifade etmiyor. Benim iddiamın gerçek olup olmadığını göremedik Kobe bir kaç maç anca oynadı
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thabo Sefolosha en kazma guardlardan bir tanesi, neler yapamayabileceğini en iyi Oklahoma taraftarı biliyor.

Pistons'ın backcourtunun komple değişmesi gerekiyor, yedekler de dahil.

Greg Monroe'yü s&t ile phoenix'e yollayıp karşılığında eric bledsoe alınabilir. (artı pick)

Cengiz'in sadece Pistons'tan değil, komple nba'den uzaklaştırılması lazım. Pistons'ın zaten salary cap'i bu yaz boşalıyor. Stuckey ve Villanueva ile uzatmayıp Deng getirilebilir. AMA, iki numaraya sağlam skor katkısı verebilecek bir oyuncu lazım. (çok sevilmiyor ama gordon hayward olabilir bence. utah uzatmayacak). Trevor Ariza olabilir belki, hem savunması hem de hücumu Sefoloshadan kat kat iyi.

Bledsoe - SG - Deng - Josh Smith - A. Drummond

Bu takım George Karl gibi bir koçla %55-60 yapar gibi.
    KCP dururken Sefolosha gereksiz görünebilir fakat KCP'ye alternatif olabilecek en makul free agent Sefolosha.

Öncelik elbette Deng.

Jenninngs eleştirileri vaka-i adiye olmaya başladı. Bu sezon 60-70 Pistons maçı izleyen bir basketbolsevere sorsan Jennings'i kesinlikle kalsın der. Hele Bledsoe mu Jennings mi sorusuna hiç düşünmeden Jennings der, diyorlar.

Bizim öncelikle Gm ve koç işini halletmemiz lazım. Colangelo diyorlar, şaka olmasını diliyorum.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Askerlik nedeniyle son maçları takip edememiştim.Açıkcası Spurs ile eşleşince en fazla iki maç alabiliriz diye düşünmüştüm ama sağolsun çocuklar şaşırttı beni.3-3 yaptık... neden olmasın !
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askerlik nedeniyle son maçları takip edememiştim.Açıkcası Spurs ile eşleşince en fazla iki maç alabiliriz diye düşünmüştüm ama sağolsun çocuklar şaşırttı beni.3-3 yaptık... neden olmasın !
    Merhaba Emre

Calderon & Ellis'le büyük iş yaptı Carlisle. Saygılar...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Pacers adamı kanser eder, yine son maça işi bırakacaklar galiba.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pacers adamı kanser eder, yine son maça işi bırakacaklar galiba.
    Bence bu sefer veda edecekler Gortat ve Nene büyük üstünlük kurdu pota altında, Beal gelecekte bu ligin en iyi skorerlerinden olacak, Ariza'da savunmada ve attığı 3'lükler ile inanılmaz katkı veriyor, Wall'da Hill karşısında büyük üstünlük sağlıyor.

İndiana için çok kötü günler yakın, bence Vogel iyi bir koç değil elindeki kadroyu hiç değerlendiremiyor, Evan Turner yeteneksizinide takıma dahil edip hücumun içine sıçtı zaten iyi hücum edemeyen bir takımlar. Hücumda sadece West ve George'un eline bakıyor takım adamın bir B planı yok.

Clippers seriye inanılmaz başladı sabah izlediğim Chris Paul'un 3'lük performansı(8/9) beni benden aldı. Aynı şekilde OKC koçu Brooks'da inanılmaz hatalar yapıyor takım Harden'dan Martin'e ondan Butler'a kadar geldi ve Westbrook Durant ikilisi ile maç almaya çalışıyorlar.Jeremy Lamb'i hiç düşünmeyip Fisher'a verdiği süreler ne kadar iyi bir koç olduğunu kanıtlıyor. Bu seriyi kesinlikle Clippers alacaktır. Durant play off ları bana göre kötü geçiriyor bu arada.

Clippers- San Antonio batı finali oynar. Doğu'da ise Washington - Miami finali bekliyorum.

Şampiyonluk için gönlümden geçen takım ise San Antonio.

Nereden
    Ankara

Bence bu sefer veda edecekler Gortat ve Nene büyük üstünlük kurdu pota altında, Beal gelecekte bu ligin en iyi skorerlerinden olacak, Ariza'da savunmada ve attığı 3'lükler ile inanılmaz katkı veriyor, Wall'da Hill karşısında büyük üstünlük sağlıyor.

İndiana için çok kötü günler yakın, bence Vogel iyi bir koç değil elindeki kadroyu hiç değerlendiremiyor, Evan Turner yeteneksizinide takıma dahil edip hücumun içine sıçtı zaten iyi hücum edemeyen bir takımlar. Hücumda sadece West ve George'un eline bakıyor takım adamın bir B planı yok.

Clippers seriye inanılmaz başladı sabah izlediğim Chris Paul'un 3'lük performansı(8/9) beni benden aldı. Aynı şekilde OKC koçu Brooks'da inanılmaz hatalar yapıyor takım Harden'dan Martin'e ondan Butler'a kadar geldi ve Westbrook Durant ikilisi ile maç almaya çalışıyorlar.Jeremy Lamb'i hiç düşünmeyip Fisher'a verdiği süreler ne kadar iyi bir koç olduğunu kanıtlıyor. Bu seriyi kesinlikle Clippers alacaktır. Durant play off ları bana göre kötü geçiriyor bu arada.

Clippers- San Antonio batı finali oynar. Doğu'da ise Washington - Miami finali bekliyorum.

Şampiyonluk için gönlümden geçen takım ise San Antonio.
    Indiana'nın doğudaki liderliğinin hakkını vermesi lazım, çok zorlanacaklar ama seriyi kazanırlar gibime geliyor.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Durant MVP oldu.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

Indiana'daki kötü performansın sebebi Paul George'un (Fatih Akyel), Roy Hibbert'ın (Szymkowiak) karısı ile ilişki yaşadığı söylentileri imiş. Hatta Stephenson ile Turner bu yüzden kavga etmişler ve araları açılmış.

Bordomavi.net magazin ekibi sundu.

Nereden
    Ankara

Indiana'daki kötü performansın sebebi Paul George'un (Fatih Akyel), Roy Hibbert'ın (Szymkowiak) karısı ile ilişki yaşadığı söylentileri imiş. Hatta Stephenson ile Turner bu yüzden kavga etmişler ve araları açılmış.

Bordomavi.net magazin ekibi sundu.

Stephenson ve Turner neden bu yüzden kavga etmiş onu anlamadım ben.

Dün favoriler kazandı, bugün de Indiana'dan galibiyet bekliyorum, seriyi 1-1 yaparlar.

Nereden
    Ankara

Jenninngs eleştirileri vaka-i adiye olmaya başladı. Bu sezon 60-70 Pistons maçı izleyen bir basketbolsevere sorsan Jennings'i kesinlikle kalsın der. Hele Bledsoe mu Jennings mi sorusuna hiç düşünmeden Jennings der, diyorlar.
    Kod:
    Season 	-------Age 	Tm 	Lg 	G 	GS 	MP 	FG 	FGA 	FG% 	3P 	3PA 	3P% 	2P 	2PA 	2P% 	FT 	FTA 	FT% 	ORB 	DRB 	TRB 	AST 	STL 	BLK 	TOV 	PF 	PTS
    2013-14 	24 	DET 	NBA 	80 	79 	34.1 	5.3 	14.2 	.373 	1.9 	5.7 	.337 	3.4 	8.5 	.397 	3.0 	4.0 	.751 	0.7 	2.3 	3.1 	7.6 	1.3 	0.1 	2.7 	2.0 	15.5
    Bu sene Jennings'i hiç izlemedim, ama önceki senelerde -özellikle geçen sene- çok izlemiştim. Bu seneki istatistikleri geçen senekilerden daha kötü. .373 FG ile oynayan bir oyun kurucunun çok iyi bir facilitator olması lazım ki bu açığı kapatsın (bkz. Jason Kidd).

Öte yandan Phoenix Suns'ı bu sene çok izledim. Dragic'in oyununa bayılıyorum. Bledsoe bence -bütün takım arkadaşları gibi- çok underrated bir oyuncu.
    Konu Ekrem D. tarafından (07.05.2014 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stephenson ve Turner neden bu yüzden kavga etmiş onu anlamadım ben.

Dün favoriler kazandı, bugün de Indiana'dan galibiyet bekliyorum, seriyi 1-1 yaparlar.
    Stephenson takımdaki ayrılıkların, kötü performansımızın sebebi bu tarz hiç hoş olmayan olaylar diye bir iki yerde konuşmuş. Turner da sen takım içi özel meseleleri her yerde anlatamazsın, bu bizim meselemiz demiş. Bu yüzden kavga etmişler.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kod:
    Season     -------Age     Tm     Lg     G     GS     MP     FG     FGA     FG%     3P     3PA     3P%     2P     2PA     2P%     FT     FTA     FT%     ORB     DRB     TRB     AST     STL     BLK     TOV     PF     PTS
    2013-14     24     DET     NBA     80     79     34.1     5.3     14.2     .373     1.9     5.7     .337     3.4     8.5     .397     3.0     4.0     .751     0.7     2.3     3.1     7.6     1.3     0.1     2.7     2.0     15.5
    Bu sene Jennings'i hiç izlemedim, ama önceki senelerde -özellikle geçen sene- çok izlemiştim. Bu seneki istatistikleri geçen senekilerden daha kötü. .373 FG ile oynayan bir oyun kurucunun çok iyi bir facilitator olması lazım ki bu açığı kapatsın (bkz. Jason Kidd).

Öte yandan Phoenix Suns'ı bu sene çok izledim. Dragic'in oyununa bayılıyorum. Bledsoe bence -bütün takım arkadaşları gibi- çok underrated bir oyuncu.
    Pistons şampiyon olduğunda Billups .394 ile atıp 5,4 asistle /2,4 top kaybı ile oynuyordu. Eğer istatistikle oyuncu beğeneceksek, bu verileri ne ile açıklayacağız?

Tabii ki bir I: Thomas veya Billups değil fakat mevcut şartlarda herkesin söylediği kadar at çöpe bir oyuncu da değil.

Bir de şu var: Çocuk rookie sezonunda 50ler atarken, havalardaydı. Kaan Kural'ın yorumlarından sonra millet izlemeden etiketi vurdu üzerine. Kötü pg diye...

Bİr oyuncunun neler yaptığını izleyerek görmek lazım. İstatistikler fikir verse de birçok şeyi anlatamayabiliyor.

Nereden
    Ankara

Pistons şampiyon olduğunda Billups .394 ile atıp 5,4 asistle /2,4 top kaybı ile oynuyordu. Eğer istatistikle oyuncu beğeneceksek, bu verileri ne ile açıklayacağız?

Tabii ki bir I: Thomas veya Billups değil fakat mevcut şartlarda herkesin söylediği kadar at çöpe bir oyuncu da değil.

Bir de şu var: Çocuk rookie sezonunda 50ler atarken, havalardaydı. Kaan Kural'ın yorumlarından sonra millet izlemeden etiketi vurdu üzerine. Kötü pg diye...
    Bu verileri advanced stats ile açıklayabiliriz. Keşke Billups ile Jennings'i karşılaştırmasaydın.

Kod:
    Billups
    Season 	-------Age 	Tm 	Lg 	Pos 	G 	MP 	PER 	TS% 	eFG% 	FTr 	3PAr 	ORB% 	DRB% 	TRB% 	AST% 	STL% 	BLK% 	TOV% 	USG% 	ORtg 	DRtg 	OWS 	DWS 	WS 	WS/48
    2003-04 	27 	DET 	NBA 	PG 	78 	2758 	18.6 	.550 	.459 	.462 	.336 	1.5 	10.0 	5.8 	29.3 	1.7 	0.2 	13.6 	23.5 	112 	99 	7.1 	4.2 	11.3 	.198
    Kod:
    Jennings
    Season 	-------Age 	Tm 	Lg 	Pos 	G 	MP 	PER 	TS% 	eFG% 	FTr 	3PAr 	ORB% 	DRB% 	TRB% 	AST% 	STL% 	BLK% 	TOV% 	USG% 	ORtg 	DRtg 	OWS 	DWS 	WS 	WS/48
    2013-14 	24 	DET 	NBA 	PG 	80 	2728 	15.6 	.486 	.441 	.283 	.403 	2.2 	7.8 	4.9 	34.4 	1.9 	0.2 	14.4 	23.4 	106 	113 	3.0 	0.9 	3.9 	.068

Bİr oyuncunun neler yaptığını izleyerek görmek lazım. İstatistikler fikir verse de birçok şeyi anlatamayabiliyor.
    Buna kesinlikle katılıyorum, bu sene hiç Detroit maçı izlemedim; AMA Jennings geçen sene Milwaukee'ye çok saç baş yoldurdu, son iki senesini gayet iyi biliyorum. İstatistikler de hiçbirşeyin değişmediğini söylüyor. Yüksek yetenek - düşük zeka kombinasyonu.

http://www.therichest.com/sports/bas...sketball-iq/2/

http://beta.thescore.com/nba/news/404148
    Konu Ekrem D. tarafından (07.05.2014 Saat 19:45 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu verileri advanced stats ile açıklayabiliriz. Keşke Billups ile Jennings'i karşılaştırmasaydın.

Kod:
    Billups
    2003-04 	27 	DET 	NBA 	PG 	78 	2758 	18.6 	.550 	.459 	.462 	.336 	1.5 	10.0 	5.8 	29.3 	1.7 	0.2 	13.6 	23.5 	112 	99 	7.1 	4.2 	11.3 	.198
    Kod:
    Jennings
    2013-14 	24 	DET 	NBA 	PG 	80 	2728 	15.6 	.486 	.441 	.283 	.403 	2.2 	7.8 	4.9 	34.4 	1.9 	0.2 	14.4 	23.4 	106 	113 	3.0 	0.9 	3.9 	.068

Buna kesinlikle katılıyorum, bu sene hiç Detroit maçı izlemedim; AMA Jennings geçen sene Milwaukee'ye çok saç baş yoldurdu, son iki senesini gayet iyi biliyorum. İstatistikler de hiçbirşeyin değişmediğini söylüyor. Yüksek yetenek - düşük zeka kombinasyonu.

http://www.therichest.com/sports/bas...sketball-iq/2/

http://beta.thescore.com/nba/news/404148
    Jennings'in sut yuzdesine takilmistin, sana yardimci oldum, Billups'inki de super degildi. Bence birkac Detroit maci izle (ozellikle all-star oncesi) sonra konusalim

Nereden
    Ankara

Trail Blazers'a ''Yılan''lı karşılama!

(Selçuk AYTEKİN / Ajansspor)
    AT&T Center'da Portland Trail Blazers'ı "çıngıraklı yılan" karşıladı.
    Playoff ikinci tur ikinci maçı için bu sabaha karşı AT&T Center'a konuk olan Portland Trail Blazers'ın soyunma odasında kısa süreli olarak "yılan" paniği yaşandı.
    Yapılan açıklamada yılanın henüz çok küçük ve zehirsiz olduğu vurgulansa da Mo Williams olayı "ürkütücü bir tecrübe" olarak yorumladı.

Nereden
    Ankara

Indiana deplasmanda Wizards'ı 95-92 yenerek seriyi 3-1 yaptı, bu seri 4-1 ile bitecek gibi görünüyor. Maç ilgili en ilginç olay ise atılan 95 sayının 93'ünü ilk beş oyuncularının atması.
    Konu Murat' tarafından (12.05.2014 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Blake Griffin'e ne yapmış öyle ya
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünkü clippers-okc maçı çok iyiydi okc 22 sayıdan verdi maçı. Collison kazandırdı clippersa bence.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Ankara

Blazers 3-1 yaptı.

Anlaşılan o ki Spurs işi evinde 4-1 ile bitirecek ve rakibini beklemeye başlayacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)