Sayfa 2033 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 1033 1533 1933 1983 2023 2031 2032 2033 2034 2035 2043 2083 2133 2533 3033 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 50,801 ile 50,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

demekki adamlar daha nuri albayrak zamaninda planlamislar sikeylen sampiyonlugumuzu calmayi
    10 seneyi asti bu stadin calismalari baslamasi, sikeden önce degisen kiyi kanunlari var, ön fizibilite isleri var

+akyazinin karsiligi 2011 se neden avni akerin, yavuz selimin, 19 mayisin, fatih stadinin üst kullanim haklari elimizden alinir.
    ne akyaziymis, az daha basak sehir stadinlan insaa giderleri ayni olan bir proje
    evet 2 ihalenin arasinda 50 milyon tl fark yok, adamlar 0 karsilik verdi aldiklari tesisler ve stad cabasi
    sizin karsilik anlayisiniz buysa diyecek bisey bulamiyorum

destek olmayanlar köstek olmasin, 3 temmuzdan beri yaziyoruz
    Konu selcuk tarafından (13.02.2015 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demekki adamlar daha nuri albayrak zamaninda planlamislar sikeylen sampiyonlugumuzu calmayi
    10 seneyi asti bu stadin calismalari baslamasi, sikeden önce degisen kiyi kanunlari var, ön fizibilite isleri var

+akyazinin karsiligi 2011 se neden avni akerin, yavuz selimin, 19 mayisin, fatih stadinin üst kullanim haklari elimizden alinir.
    ne akyaziymis, az daha basak sehir stadinlan insaa giderleri ayni olan bir proje
    evet 2 ihalenin arasinda 50 milyon tl fark yok, adamlar 0 karsilik verdi aldiklari tesisler ve stad cabasi

Yavuz Selim, 19 Mayıs SS ve Fatih Stadyumu'nun üst kullanım hakkı bizde, yani Trabzonspor'da mıydı?

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Saydigin hicbirsey trabzonsporun degil. Maddi karsilik olarak bakma bence. Maddi acidan yardim düşünseler dunya kupasi planlamasunda trabzonda olurdu. Göz boyama. Ve belliki boya işe yariyor...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Amasya

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavuz Selim, 19 Mayıs SS ve Fatih Stadyumu'nun üst kullanım hakkı bizde, yani Trabzonspor'da mıydı?
    su an bizde degilmi
    daha birkac yil önce avni akerin kullanim haklari 49 yilligina uzatilmadimi

hemde üst kullanim hakki sende degilse nasil stadi öylesine degistirebiliyorsun
    ss yönetiminde bütün kale arkalarini niye cepimizden vererek yaptik, catiyi söktük, tribünlere istedigimiz ismi taktik, giselere bir gece operasyonunda 4 yenisi eklenebildi
    siradan bir kiraci böyle islere girisebilirmi
    Alıntı avni aker haberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avni Aker Stadyumu

1951 yılında Trabzon’a kazandırılan stada, 1940-1944 arasında Trabzon’da Gençlik Spor İl Müdürlüğü yapan Hüseyin Avni Aker’in adı verildi. Stad, 1967’de kurulan Trabzonsportarafından kullanmaya başlandı. Ve kullanım hakkı halen bu külüpte. İçinde bulunduğumuz futbol sezonu başında sona eren yenileme çalışmalarıyla kapasitesi 21.260 seyirciye ulaştı. Ancak kent daha fazlasını talep ediyor: TT Arena’yı inşa eden TOKİ, Akyazı sahilinde Trabzon’a daha büyük tesis kazandırabilmek için harekete geçti. Denizin de doldurulmasıyla toplam 660 dönüm arazi üzerinde plananan bu tesilerde 3 bin kişilik bir spor salonu, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahalarının yanı sıra 40 bin kişilik bir stat yapılması planlanıyor.
    http://www.habervesaire.com/news/sta...imin-1848.html
    Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saydigin hicbirsey trabzonsporun degil. Maddi karsilik olarak bakma bence. Maddi acidan yardim düşünseler dunya kupasi planlamasunda trabzonda olurdu. Göz boyama. Ve belliki boya işe yariyor...
    nasil maddi karsilik olarak bakmiycam
    avni aker daha 40 yili askin benim
    istedigimi yaparim orada, sen fatih mahallesinin en önemli arsasindan bahsediyorsun, trabzon sehrinin ortasinda düzlük olan bir arsadan
    etrafinda 2 hastane, yeni valilik spor tesisleri vs... trabzonun kalbi iste
    yok yok iste

bundan baska büyük maddi karsilik nerden beklenebilir
    Konu selcuk tarafından (13.02.2015 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Ankara

su an bizde degilmi

ss yönetiminde bütün kale arkalarini niye cepimizden vererek yaptik, catiyi söktük, tribünlere istedigimiz ismi taktik, giselere bir gece operasyonunda 4 yenisi eklenebildi

istedigimi yaparim orada, sen fatih mahallesinin en önemli arsasindan bahsediyorsun, trabzon sehrinin ortasinda düzlük olan bir arsadan
    yok yok iste

Ben Avni Aker'i değil, Yavuz Selim'i, 19 Mayıs Spor Salonu'nu ve Fatih Stadyumu'nu sordum.

Avni Aker'in üst kullanım hakkkının bizde olduğunu biliyorum.

Nereden
    Amasya

Ben Avni Aker'i değil, Yavuz Selim'i, 19 Mayıs Spor Salonu'nu ve Fatih Stadyumu'nu sordum.
    sorry dikkatli okmumamisim
    Avni Aker'in üst kullanım hakkkının bizde olduğunu biliyorum.
    fatih stadininda fix bizde biliyorum

yavuz selim ve 19 mayisda bizde olmasa neden akyaziya karsilik olarak gösterilsin
    mantiken bizdedir
    Konu selcuk tarafından (13.02.2015 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Ankara

fatih stadininda fix bizde biliyorum

yavuz selim ve 19 mayisda bizde olmasa neden akyaziya karsilik olarak gösterilsin
    mantiken bizdedir
    Ben de diyorum ki neden bizde olsun, bence emin olmadan konuşmamak lazım,Fatih Stadyumu'nun ve 19 Mayıs'ın bizimle ne ilgisi var.

Bunların Akyazı'ya karşılık olarak gösterilmesinin nedeni Spor Bakanlığı ile TOKİ arasında yapılan protokoldür diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

buralar şenlenmiş yine

Nereden
    Amasya

Ben de diyorum ki neden bizde olsun, bence emin olmadan konuşmamak lazım,Fatih Stadyumu'nun ve 19 Mayıs'ın bizimle ne ilgisi var.

Bunların Akyazı'ya karşılık olarak gösterilmesinin nedeni Spor Bakanlığı ile TOKİ arasında yapılan protokoldür diye düşünüyorum.
    zamaninda amatör branslara yatirim yapmamiz karsiligi bu tesislerin haklari bize verilmisdi
    sebatsporda sivrikayalardan sonra fatih stadini bize devr ettigini hatirliyorum

bakimini vs karsiliyamadiklarindan
    biraz arastirma yapilsa hemen cikar ortaya
    su an pek vaktim yok malesef
    ama not ediyorum, zamanim oldumu arastiracam

spor bakanligi o tesisleri verse akyazi karsiligi tokiye, bunu dillendirmezdiler, göze batmasin diye
    hatta hatirliyorumki gecen sene fatih stadinin imar planini toki spor tesisinden konut ve ticari alani olarak degistirdiginde akcaabat belediyesi ayaklanmisdi stadimizi geri istiyoruz diye
    toki ellerini ovusturuyor bizden aldigi karsliklara, tarihinin kazancini yapacaklar
    Konu selcuk tarafından (13.02.2015 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Akyazı Stadyum Projesi | Stat Kapasitesi 41.461

Erdal dilek adlı vatandaş her 10 15 sayfada bir aynı şeyi tekrar ediyor daha da sayfaya uğramıyor. Amacı belli can sıkıntısı ve tartışma yaratmak muhattap alıp cevap bile vermemek lazım.. Ama işte insan dayanamıyor illa bir şeyler demek istiyor.. İnatla aynı şeyi yazmak nasıl bir aklın ürünüdür ya? Bıkmadın mı aynı şeyi söylemekten kimden duyuyorsun bunu da bu başlığa sadece bunu yazıyorsun?

Çevremde her kesimden insan var nerdeyse ne oy için akyazı lafını duydum ne de şikeye karşılık yapıldığını duydum. Ne akp ye oy verenden akyazı yapılıyor diye oy toplayan oldu ne de CHP MHP de akyazıyı geciktirdiler diye oy isteyen duydum.. Bir oyu ve ya şikeyi bu kadar basite indirgemek insanlarla dalga geçmektir insanlar özellikle Trabzonlular sizin tahmin ettiğiniz kadar küçük beyine sahip değiller merak etmeyin. Şike için ben dahil binlerce insan yürüdü her partiden insan vardı orda akyazı istemiyoruz kupa istiyoruz diyen kim var ve ya kaç kişi var? Ben her ile yapılan staddan trabzona da yapılmasını istiyorum ama ilk günden şimdiye kadar da şike davasıyla alakadar oldum eylemlere de katıldım yürüyüşlere de. Stada maça da gittim transfer başlığına da girdim.. Kısaca hayat devam ediyor ve stadda bu devam eden hayatta trabzonspor için önemli bir süreç şike davası zaten devam ediyor ve ben sonunda o kupanın başbakana cumhurbaşkanına hatta bizim ihoya rağmen bize geleceğine inanıyorum.. Eğer sen inanmayıp insanlarla dalga geçercesine kupayı bir stada sattınız diyorsan en önde davayı senin sattığını gösterir bu bize.. Şimdi kal sağlıcakla inşallah 10 sayfa sonra yine aynı mesajı atıp kaçmazsın sayfadan..

Nereden
    Sakarya

su an bizde degilmi

yok yok iste

Ust kullanim hakki derken arsa ustundeki stadtan bahsediliyor. Yoksa stadi yikip başka şey yapamaxsin oraya.
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Nereden
    Ankara

zamaninda amatör branslara yatirim yapmamiz karsiligi bu tesislerin haklari bize verilmisdi
    sebatsporda sivrikayalardan sonra fatih stadini bize devr ettigini hatirliyorum

bakimini vs karsiliyamadiklarindan
    biraz arastirma yapilsa hemen cikar ortaya
    su an pek vaktim yok malesef
    ama not ediyorum, zamanim oldumu arastiracam

spor bakanligi o tesisleri verse akyazi karsiligi tokiye, bunu dillendirmezdiler, göze batmasin diye
    hatta hatirliyorumki gecen sene fatih stadinin imar planini toki spor tesisinden konut ve ticari alani olarak degistirdiginde akcaabat belediyesi ayaklanmisdi stadimizi geri istiyoruz diye
    toki ellerini ovusturuyor bizden aldigi karsliklara, tarihinin kazancini yapacaklar
    Abi bizim olan yalnızca Avni Aker'dir, diğerlerinin bizim olduğunu hiç ama hiç zannetmiyorum, sen araştırdığında yazarsın buraya o zaman öğreniriz.

Nereden
    Amasya

Ust kullanim hakki derken arsa ustundeki stadtan bahsediliyor. Yoksa stadi yikip başka şey yapamaxsin oraya.
    adi üstünde üst kullanim hakki
    bir kulüp icin kiyi kanunu degisiyorsa, imar planinda oranin kullanim iznide degisir
    Konu selcuk tarafından (13.02.2015 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Sakarya

Alıntı Ahmet ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal dilek adlı vatandaş her 10 15 sayfada bir aynı şeyi tekrar ediyor daha da sayfaya uğramıyor. Amacı belli can sıkıntısı ve tartışma yaratmak muhattap alıp cevap bile vermemek lazım.. Ama işte insan dayanamıyor illa bir şeyler demek istiyor.. İnatla aynı şeyi yazmak nasıl bir aklın ürünüdür ya? Bıkmadın mı aynı şeyi söylemekten kimden duyuyorsun bunu da bu başlığa sadece bunu yazıyorsun?

Çevremde her kesimden insan var nerdeyse ne oy için akyazı lafını duydum ne de şikeye karşılık yapıldığıniı duydum. Ne akp ye oy verenden akyazı yapılıyor diye oy toplayan oldu ne de CHP MHP de akyazıyı geciktirdiler diye oy isteyen duydum.. Bir oyu ve ya şikeyi bu kadar basite indirgemek insanlarla dalga geçmektir insanlar özellikle Trabzonlular sizin tahmin ettiğiniz kadar küçük beyine sahip değiller merak etmeyin. Şike için ben dahil binlerce insan yürüdü her partiden insan vardı orda akyazı istemiyoruz kupa istiyoruz diyen kim var ve ya kaç kişi var? Ben her ile yapılan staddan trabzona da yapılmasını istiyorum ama ilk günden şimdiye kadar da şike davasıyla alakadar oldum eylemlere de katıldım yürüyüşlere de. Stada maça da gittim transfer başlığına da girdim.. Kısaca hayat devam ediyor ve stadda bu devam eden hayatta trabzonspor için önemli bir süreç şike davası zaten devam ediyor ve ben sonunda o kupanın başbakana cumhurbaşkanına hatta bizim ihoya rağmen bize geleceğine inanıyorum.. Eğer sen inanmayıp insanlarla dalga geçercesine kupayı bir stada sattınız diyorsan en önde davayı senin sattığını gösterir bu bize.. Şimdi kal sağlıcakla inşallah 10 sayfa sonra yine aynı mesajı atıp kaçmazsın sayfadan..
    Ahmet colak isimli vatandas ben bu stadin sike süreciyle ilgili oldugumu iddia ettigim gibi sende bunun aksini iddia ediyorsun. Ben israr edince "inatla, nasil bir akil ürünü" oldugunu sorguluyorsun ama sen bu stadin şike süreci alakali olmadigini savunman nedense genel gercekmiş gibi kabul ediyorsun. Sen dunyanin o etrafindaki insanlar ibaret oldugunu duşunebilirsin ama işin asli öyle degil. Seninle stad konuşmaya bile degmez, yalnuz trabzon ve trabzonspor bir milim ileri gitmiyorsa senin gibi herşeyi bildigini sanan, kimsenin düşüncesine saygisi olmayan trabzonlular yüzünden. Seni sadece saygiya davet ediyorum, ben dusüncemi savunuyorum ve haksiz cikip herkesten özür dilemeyi inan hakli cikmaktan daha cok istiyorum. Ama malesef futbol dunyasinda cok az yaniliyorum.. 10-15 gunde bir girmemim sebebi yogunlugumdur. Dikkat edersen bu başliga girdigim zamanla diger başliklara girdigim zamanla ayni. Yani ozellikle bir durum yok..

Birde etrafindakilere söylede şike aniti yaptirabiliyorsalar trabzonun herhangi bir yerine(meydan olmasunada gerek yok) bi şike aniti yaptirsinlar
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Alıntı bc_lazo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin gibi saçma öneri sunacagima, insanlari gereksizce gaza getirecegime, susmayi tercih ederim!!
    Saçma öneriden kastın nedir mesela ? İnsanları gereksizce gerdiğim nokta neresidir bunları da yazarsan bende merak ettim doğrusu !
    Başka bir konu daha insanları yalancılıkla suçlayıp susmak bir '' insan '' için ne kadar şık bir davranış şeklidir merak ediyorum. Gerçi sen yine susmayı tercih edersin değilmi gurbetçi arkadaş
    Konu Fatih Ç tarafından (13.02.2015 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika

Diyet arena, hem de en ucubesinden.
    Gecti, istemem gelmeni.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Alıntı Mert M. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Fatih Ç

Bu ithamınızı hiç beğenmedim ve böyle bir hitaba maruz kaldığım için üzüldüm.
    Atatürkçülük nedir size göre sayın Fatih?

Kullanılan bir şey midir, peçete gibi mi mesela?
    Gücü elinde bulunduran kişilerin birtakım değerlere muhalefet etmek için onları kalıplaştırıp aşağılaması tuzağına düşmeyiniz. Ben tümceyi başka bir anlamda kullandım ama siz savunma kalkanlarınızı gerip buraya gelmiş olduğunuz için bunu eleştiri olarak algıladınız.

Peki, sizin sorunuzdan gideyim o halde.
    Evet, hiçbirinin samimi bir şekilde spora hizmet etsin diye yapıldığını düşünmüyorum. Bu akşam da kısmetse Trabzon'a gidiyorum hafta sonu için ve kısmetse pazar günü maçtan önce Akyazı'ya gidip, gerçekten bu tesis(!) savunduğunuz gibi spora mı yoksa başka bir yere yatırım mı göreceğim.
    Gözlemlerinizi bizle de paylaşırsanız seviniriz Mert bey. Atatürkçülük konusunu siz açtınız ben kalkan falan alıp gelmedim karşınıza Her konuda insanların önüne serilmesinden rahatsızlık duyduğum için bu şekilde bir çıkış yaptım.! Neyse konumuz bu değil Stadyum

sakoglu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Altına imzamı atarım. Bu stadın şikeye karşılık yapıldığını düşünen kişinin ya siyasi düşünceleri mantığının önüne geçmiştir ya da akıl fukarasıdır.

O teneke parçasının şu projenin binde biri kadar maliyeti yok. Ama bize göre manevi değeri çok daha büyük. Bu stadın projesi yapılalı 10 yıl oldu neredeyse komik olmayın.

Ayrıca 19 Mayıs SS'nun üst kullanım hakkını soranlar oraya karşılık Hayri Gür'ün Trabzonspor'a verildiğini unutuyorlar galiba.

Buraya gelip de "SUS PAYI ARENA, DİYET ARENA" gibi saçmalıklar yazıp gidecekler hiç gelmesin. İstemiyorsan bakmazsın arkadaşım. Profesyonel liglerde takımı bile olmaya şehirlere stadlar yapılıyor. Akyazı yapılacaktı. Hakkımızdı ve yapılıyor. Kimse boş konuşmasın.
    Bize Her Yer Trabzon

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Statın yapımına başlanmış, seneye bitmesi planlanıyor. Biz hâlâ neyi tartışıyoruz. Hayır yani, denildiği gibi şikeye karşılık olsa bile (bence hiç alakası yok) ne yapalım yani? Elimize balyozları alıp stadı mı yıkalım

Değil stadyum, Trabzon şehrinin dünyanın en modern şehri haline bile getirseler ben o şike davasını unutmayacağım. Bu stadın şikeye diyet olarak yapıldığını düşünenler sanırım kendilerine bu kadar güvenmiyorlar..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burada şike ile mücadelesinin sınırları : sıradan bir mesajı bile mecrasından çıkaran bir algı ile sunmaya kalkarak ve stadyum inşaatı ile ilgili her türlü konuyu konuşturmamak olan kardeşlerimi görünce üzülmüyor değilim.
    Konu Serdar A tarafından (13.02.2015 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

İnsanlari düşüncelerini aciklamasindan rahatsiz olmayin asil aciklamamasindan rahatsiz olun. Burada şike baßligina dahi ugramayip bu stadile şike arasinda kurdugumuz bağa mantik ve akil sorgulamasi yapanlar var. Stad isteyen tum arkadaşlara saygi duyuyorum, umarim herkes ayni amactadir..
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnsanlari düşüncelerini aciklamasindan rahatsiz olmayin asil aciklamamasindan rahatsiz olun. Burada şike baßligina dahi ugramayip bu stadile şike arasinda kurdugumuz bağa mantik ve akil sorgulamasi yapanlar var. Stad isteyen tum arkadaşlara saygi duyuyorum, umarim herkes ayni amactadir..
    son 5 mesajın dahası da var da fazla geri gitmeye gerek yok. insan fikrini bir kez iki kez der anlarım da her zaman aynı şeyi diyip başka hiç bir şey demeden gitmek nasıl bir şeydir.. istemezsin dersin çıkar gidersin yüz kez aynı şeyi demene gerek yok..

-----

"Bugün, 13:08
    Yanıtlar: 50.821
    Akyazı Stadyum Projesi | Stat Kapasitesi 41.461
    Görüntüleme: 3.339.704
    Tarafından gönderildi Erdal DİLEK
    Şu stad nasil icinize siniyor anlamiş değilim....

Şu stad nasil icinize siniyor anlamiş değilim. Hem dayatma bir stad hemde kupaya karşilik yapiliyor. Ayrica secimdeb sonra aciliş süresinin tehir olabileceginide duşunuyorum."

----

05-02-2015, 21:42
    Stadin adi Kupa arena olsun. Nasil olsa kupanin...

Stadin adi Kupa arena olsun. Nasil olsa kupanin yerine yapiliyor.

------

23-12-2014, 21:11
    Bir şampiyonluga karşi bir stad yapiliyor. Yazik...

Bir şampiyonluga karşi bir stad yapiliyor. Yazik oluyor trabzonuma...

--------

10-12-2014, 00:16
    2010-2011 sezonu şampiyonluğu gelmeden bu stada...

2010-2011 sezonu şampiyonluğu gelmeden bu stada hiç ısınamayacağım. Hep kupa karşılığı yapıldığını düşüneceğim. Zaten de onun için yapılıyor. Benim için akyazı şike anıtıdır. .

----------

22-10-2014, 23:06
    şike aniti ne alemde....

şike aniti ne alemde....

-------

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Akyazı Stadyum Projesi | Stat Kapasitesi 41.461

Stad hakkında konuşmaya, kanun çıkarmaya on sene önce başladılar. Buraya kadar kadar tamam. İnsanların kafasını karıştıran şey şu; Stadyum için 7 sene boyunca kulis hazırlayıp 7 senede sadece kıyı kanununu çıkarmayı başaranlara birden bire ne oldu da tamamına erdirmeye karar verdiler? Ondan önce neredeydiler? Şike sürecinin yerine futbol konuşulsun diye haftanın 5 günü maç oynatıp playoffu icat edenlerin, stadyum konuşulsun diye bu işe yüklenmedikleri ne malum? Siz hakkatten kulüp siyasete karşı tavır alırsa bu stadyumun aynı hızda devam edeceğine inanıyor musunuz?

Baksanıza içimiz dışımız saha içinde hakemlere federasyonla medyayla uğraşmak, stadyumu tartışmak oldu. Bizim bu hale gelmemize sebep olan bir el yoksa, ben de bir şey bilmiyorum...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Sakarya

Alıntı ahmet çolak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son 5 mesajın dahası da var da fazla geri gitmeye gerek yok. Insan fikrini bir kez iki kez der anlarım da her zaman aynı şeyi diyip başka hiç bir şey demeden gitmek nasıl bir şeydir.. Istemezsin dersin çıkar gidersin yüz kez aynı şeyi demene gerek yok..

-----

"bugün, 13:08
    yanıtlar: 50.821
    akyazı stadyum projesi | stat kapasitesi 41.461
    görüntüleme: 3.339.704
    tarafından gönderildi erdal dilek
    şu stad nasil icinize siniyor anlamiş değilim....

şu stad nasil icinize siniyor anlamiş değilim. Hem dayatma bir stad hemde kupaya karşilik yapiliyor. Ayrica secimdeb sonra aciliş süresinin tehir olabileceginide duşunuyorum."

----

05-02-2015, 21:42
    stadin adi kupa arena olsun. Nasil olsa kupanin...

Stadin adi kupa arena olsun. Nasil olsa kupanin yerine yapiliyor.

------

23-12-2014, 21:11
    bir şampiyonluga karşi bir stad yapiliyor. Yazik...

Bir şampiyonluga karşi bir stad yapiliyor. Yazik oluyor trabzonuma...

--------

10-12-2014, 00:16
    2010-2011 sezonu şampiyonluğu gelmeden bu stada...

2010-2011 sezonu şampiyonluğu gelmeden bu stada hiç ısınamayacağım. Hep kupa karşılığı yapıldığını düşüneceğim. Zaten de onun için yapılıyor. Benim için akyazı şike anıtıdır. .

----------

22-10-2014, 23:06
    şike aniti ne alemde....

şike aniti ne alemde....

-------
    bundan neden dert yandin anlamadim kimseye hakaret etmedim, aşagilamadim. Hatta hakareti ima edercesine birşey demedim. Kivirmadim döneklik yapmadim. şimdi sen benim s9yledigim şeyin yanliş oldugunumu söylüyorsun yoksa söyledigim şeyi birkac söylemem mi yanliş. Ayni bu yaptigimi yine yapmaya devam edecegim bu stad şike anitidir.

Siz trabzobsporun şampiyon olmasini istemediklerini düşünüyorsunuz galiba ama onlarin amaci trabzonsporu turk futbolundan silmek...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

61ronin61
    Ziyaretçi

yazıları tam okumadım ama şöyel bir göz gezdirdim benim düşüncem bu stad bize şike karşılığı yapılmadı yaa kardeşim görende ülkede bir bize stad yapılıyor sanıcak 20-25 tane stad yapılıyor ülke genelinde kusura bakmayında futbol şehri trabzona da yapılsın ayrıca bi şehrin tapusunu vermedik bu ucube stad için bir görüşümde şudur devir gelecek bursasporundur çünkü stadları tam bir mabed ve cehennem açık ara türkiyenin en iyi stadı olucak ve başlarındada şenol hoca var ben bursayı izlerken çekiniyorum aynı 96 da barcelona gibi bizi oynatan şenol hoca şimdi bursayı öyle oynatıyor mükemmel oynuyorlar o stadla ve 3-4 transferle inşallah şampiyonluklara ambargo koymazlar çok iyi oynuyorlar yaa bu bizim kadronun başında şenol hoca olsaydı heralde şampiyonlar liginde yarı final filan oynardık türkiyenin açık ara en iyi hocası şenol hoca bursa çok kurnaz davrandı aldı onu ve gelecek onlarda malesef

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)