Sayfa 1865 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 865 1365 1765 1815 1855 1863 1864 1865 1866 1867 1875 1915 1965 2365 2865 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 46,601 ile 46,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öğle arası bitti çalışanlar tekrar geri geldiler galiba

Nereden
    Hakkari

Bekir bey bugün resim çekecekmisiniz acaba.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

onu bunu boş verin de atmosfer iyi olur mu bu statta bilen bir arkadaş yorum yapsın gürültü felan iyi çıkar mı

atodobi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cati düz ve alcak olacagi icin atmosfer iyi olur! Avniakerden daha iyi olcagai kesin ama seyirci giderse tabii Bir de Büyük bir taraftar grubu yok Trabzonsporun cok fazla bölünmüslük var! Orada bile birlik olamiyorsunuz Trabzon sehri olarak! Trabzon sehrinin en büyük sorunu cekememezlik! Birbirinizi cekemediginiz icin hic bir zaman bir bütünlük yakalayamazsiniz ve artik Trabzonsporu sadece Trabzon sehrine ait hissetmekten vazgecin artik o sehri coktan asti TS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

harika fotoğraflar bekir abi eline sağlık. kale arkası üst kata bayıldım satışa çıkar çıkmaz kombine mi alacam. stadın yüksekliği gayet iyi oldu sonu da güzel olur inşallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika fotoğraflar bekir abi eline sağlık. kale arkası üst kata bayıldım satışa çıkar çıkmaz kombine mi alacam. stadın yüksekliği gayet iyi oldu sonu da güzel olur inşallah
    Ben de bayıldım

Aynen ben de en üst basamakta dolaşırken kombinemi nerden alayım diye düşünüyordum

byhaluk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bayıldım

Aynen ben de en üst basamakta dolaşırken kombinemi nerden alayım diye düşünüyordum
    bekir kardeş fotograf cekerken bılgı alabıldın mı,stad inşatıyla ılgılı,genel bılgı gorsutugu kımse oldu mu?

bu arada fotograflar ıcın elıne saglık her hafta senın fotolarını beklıyoruz ...
    Konu Berke6198 tarafından (25.10.2014 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı byhaluk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bekir kardeş fotograf cekerken bılgı alabıldın mı,stad inşatıyla ılgılı,genel bılgı gorsutugu kımse oldu mu?
    Görüştüm ama önemli bir bilgi alamadım. Merak ettiğiniz şeyler varsa sorun bildiğim kadarıyla söyleyeyim ama dediğim gibi tatmin edici cevaplar olmayacaktır

Nereden
    Samsun

ne bılım prekas dızımı ne zaman bıtecek,ne zamanı ön göruyorlar,catı basladı catını bıtmesı ,koltuk rengıyle dızılısıyle modelıyle alakalı bı gelısme var mı gıb gıbı

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Renktaşlar,statın çatısı ,şimdiki çelik konstriksiyon takılan kısımda mı olacak acaba? Eğer öyle olacak ise cidden çatı müthiş bir ambiyans sağlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

stadin %25'i bitince yani gösterim hazirlanicakti.
    Ulasamadik mi daha %25'e
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı byhaluk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne bılım prekas dızımı ne zaman bıtecek,ne zamanı ön göruyorlar,catı basladı catını bıtmesı ,koltuk rengıyle dızılısıyle modelıyle alakalı bı gelısme var mı gıb gıbı
    Prekast konusunda biraz üstü kapalı konuşuyorlar. Yavaş mı ilerliyor acaba gibisinden sormaya çalışıyorum, hayır bi sıkıntı yok ama üretimi yapan firma yeni kalıplar yapıyor dediler. Biraz daha hızlanabilir yakında anladığım kadarıyla. Daha sonra bir inşaat teknikerinden ikinci vinçin de geleceğini öğrendim ama ne derece doğrudur bilemiyorum...

Çatının resmi bitiş tarihi mayıs 2015.

Koltuk dizilişiyle ilgili bi gelişme yok. Model olarak şu eski tip koltuklardan öneri olarak getirmiş bi firma. Bunlardan yapılmayacak inşallah dedim Örnek olarak getirmişler, bunlar olacak diye bişey yok dediler ama bu koltuk konusunda Erol Ağaoğlu'na yazarsak iyi olur diye düşünüyorum. Kalitesini falan geçtim en azından katlanabilir koltuk olsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaşlar,statın çatısı ,şimdiki çelik konstriksiyon takılan kısımda mı olacak acaba? Eğer öyle olacak ise cidden çatı müthiş bir ambiyans sağlar.
    Hocam şu an yapılan yer basın-yayın odalarının tavanı olacak. Çatı da bunun 1 metre üstünden geçecek ama bizim çatı zikzaklı olduğu için en tepe noktası daha yüksekte olacak tabi, en alçak noktası şu an yapılan yerin 1 metre üzerinden geçecek diyebiliriz...

Nereden
    Trabzon

plandan anladığım kadarıyla çatı şu şekilde olacak yükseklikleri filan hemen hemen böyle. şuan ki kısımdan biraz daha yukarı çıkacak ve canlı yayın odalarının bittiği seviyeye kadar inecek en uç nokta.

Nereden
    Samsun

Prekast konusunda biraz üstü kapalı konuşuyorlar. Yavaş mı ilerliyor acaba gibisinden sormaya çalışıyorum, hayır bi sıkıntı yok ama üretimi yapan firma yeni kalıplar yapıyor dediler. Biraz daha hızlanabilir yakında anladığım kadarıyla. Daha sonra bir inşaat teknikerinden ikinci vinçin de geleceğini öğrendim ama ne derece doğrudur bilemiyorum...

Çatının resmi bitiş tarihi mayıs 2015.

Koltuk dizilişiyle ilgili bi gelişme yok. Model olarak şu eski tip koltuklardan öneri olarak getirmiş bi firma. Bunlardan yapılmayacak inşallah dedim Örnek olarak getirmişler, bunlar olacak diye bişey yok dediler ama bu koltuk konusunda Erol Ağaoğlu'na yazarsak iyi olur diye düşünüyorum. Kalitesini falan geçtim en azından katlanabilir koltuk olsun...
    anladım tesekkurler...hala bır konuda net bırsey yok ,bız nıye böleyız analmıyorum beklıcegız artık napalım kaderımız

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    plandan anladığım kadarıyla çatı şu şekilde olacak yükseklikleri filan hemen hemen böyle. şuan ki kısımdan biraz daha yukarı çıkacak ve canlı yayın odalarının bittiği seviyeye kadar inecek en uç nokta.
    Hemen hemen böyle ama yatay çizgi ile yayın odalarının tavanı arasında 1 metrelik boşluk olacak Ahmet, aynı seviyede olmayacak...

Nereden
    Trabzon

Hemen hemen böyle ama yatay çizgi ile yayın odalarının tavanı arasında 1 metrelik boşluk olacak Ahmet, aynı seviyede olmayacak...
    şimdi plana baktımda evet biraz fark varmış ve en yüksek nokta çizdiğimden biraz daha yukarıdaymış. plan paylaşılmasın demişti burdan bir arkadaş ama nedenini anlayamadım neyse bir kez daha paylaşayım bi kesitini herkes daha net görür yüksekliği.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Akyazı stadının koltukları açılır kapanır(bu özellik sayede ıslanmayan) ve standart koltuklardan daha geniş olur inşallah,

taha küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bekir abi ellerine sağlık bu arada inşAllah katlanır koltuk olur abi peki cim ile ilgili bilgi aldın mi birde çatı ne zaman bitecek?
    Biz dar sokaklarında
    Dinmeyen yağmurunda

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o apartman şeklindeki localarımızın önüne bu üsteki gibi balkon şekliinde tribün yapılabilir. hep içerde oturmasın adamlar.arada çıkıp hava alsınlar.bizim de göz zevkimizi bozmasınlar.
    localarin önünde zaten 2 sira koltuk dizilecek
    yukardaki plandada okuyabilirsin bunu
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Hakkari

Bekir bey eline sağlık. Localarin iç kısımları nasıl olacak mesala, birini maviye boyamışlardi, bir bilgi alabildinizmi. Büfe, Wc, mescit ve restoran bölümlerinden yapilan varmıydı mesala (duvarları örülen vardır mutlaka), büyüklükleri, şekilleri nasıl acaba. Koltuk basamak sayıları nı saydınız mı mesala. Alt kat kaç sıra üst kat kaç sira.(bi ara karar verememiştik herkes farkli sayi söylüyordu) Loca önlerine ne gibi koltuk koymayı düşünüyorlar yada kaç sıra ön tribünlerden alacaklar bellimi. Yeni farklı bilmediğimiz birşey varmı yada. Teşekkürler. (Bir çoğuna daha önce cevap verilmiş olabilir kusura bakmayin. Siz taze yeni gördüğünüz için tekrar sormak istedim bir kaç hususu.)

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Görüştüm ama önemli bir bilgi alamadım. Merak ettiğiniz şeyler varsa sorun bildiğim kadarıyla söyleyeyim ama dediğim gibi tatmin edici cevaplar olmayacaktır
    yerleskesin diger binalarinda durum nasil, bir ilerleme varma
    fore kaziklar devam döseniyormu, bu islem bütün projede bittimi yoksa???????
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

sakoglu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bekir abi ellerine sağlık öncelikle. Abi bu çatının garantisi kaç yıldı ?
    Bize Her Yer Trabzon

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Localarının önünün 2-3 sıra portatif tribün ile kapatılırsa ve çatı alçak ve basık olursa on numara bir atmosfer olur.Keşke biraz daha dik olsaydı tribünler ama ne yapalım

Bir de fotoğraflar ile gerçek görüntü arasında fark vardır kesinlikle.Şuan bana öyle çok dik gelmiyor tribünler ama stadın içine girince çok farklı bir ortamla karşılaşacakmışım gibi hissediyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)