Sayfa 33 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 533 1033 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

renac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu işler bu kadar basit değil sürümden kazanmak da ne demek çorap satmıyoruz burda stadın geliri olduğu kadar gideri de olacak yani staddan gelir kazanmak istiyorsak en az 20 ytl olmalı bilet ki olacaktır da 50 bin kişilik stad iddaa ediyorum fener maçında dolmaz biraz mantıklı düşünelim sadece derbiler mi yapıyoruz stadı her maç dolması mı güzel sadece derbilerde dolması mı güzel ayrıca dünya kupası yarı final falan bunlar kolay işler değil olsa bile 30 bin kişilik stadda neden oynanmasın kural mı var bir de şehrin büyümesinden bahsetmişin Trabzon devamlı göç veren bir şehir nüfus artışı normal seyrinde devam ediyo hızla büyüyen bir kent değil Trabzon diyeceğim 35 bin bilemedin 40 bin kişilik stad bize yeter
    arkadaşım sen ve senin gibiler yüzünden bu stad inşallah 30000 kişilik yapılmaz kardeşim 1 . si stadın fiyatı 20 ytl olursa bu stad değil 30000 10000 kişilik olsa dolmaz trabzonda herkesin cebinde para kaynamıyo 2 .sisürümden kazanmak neymiş diyosun ya basit bir matematik mantığıyla 50000 de ucuz bilet satarak stadı doldurursan pahalı satıp stadı dolduramayacağın gibi azda para kazanırsın bilmem anlata bildimmi 3 sü eğer bu stad 50000 den aşağıda kapasitede olursa avrupa şampiyonasında en fazla belki oda çeyrek final maçları dünya kupasındada en fazla grup maçları oynanır canım kardeşim benim burda normal bir lig maçından bahsetmiyoruz tüm dünyanın milyarlarca insanın izliceği şeyden bahsediyoruz milyarlar televizyondan izlerken binlerden staddan izlemek isticektir 4 sü 50000 kişilik stadı şampiyonluğa oynada bak nasıl dolduğunu gör fener maçında dolmazmış ben iddia ediyorum 100000 kişilik stadımız olsun fenerle maçımız olsun yine dolar yine dolar
    dicem odur ki biraz geniş düşünün küçük düşünmeyin geleceği düşünün trabzon şehri büyümeyecekse bile takımımız büyüsün her anlamda dünya standartlarında bir klüp olalım sonradan ah keşke şçyle yapsaydık böyle etseydik demeyelim

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urfa Stadı'da bitti sayılır. Önümüzdeki sezona yetişiyor sanırım. Stad koşu pistli ve olimpiyat stadı görünümde fakat zaman geçtikçe ve düzenlemeler hızlandıkça yinede güzel bir stad olacağa benziyor.
    Konu erol_izm tarafından (08.04.2008 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı renac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen ve senin gibiler yüzünden bu stad inşallah 30000 kişilik yapılmaz kardeşim 1 . si stadın fiyatı 20 ytl olursa bu stad değil 30000 10000 kişilik olsa dolmaz trabzonda herkesin cebinde para kaynamıyo 2 .sisürümden kazanmak neymiş diyosun ya basit bir matematik mantığıyla 50000 de ucuz bilet satarak stadı doldurursan pahalı satıp stadı dolduramayacağın gibi azda para kazanırsın bilmem anlata bildimmi 3 sü eğer bu stad 50000 den aşağıda kapasitede olursa avrupa şampiyonasında en fazla belki oda çeyrek final maçları dünya kupasındada en fazla grup maçları oynanır canım kardeşim benim burda normal bir lig maçından bahsetmiyoruz tüm dünyanın milyarlarca insanın izliceği şeyden bahsediyoruz milyarlar televizyondan izlerken binlerden staddan izlemek isticektir 4 sü 50000 kişilik stadı şampiyonluğa oynada bak nasıl dolduğunu gör fener maçında dolmazmış ben iddia ediyorum 100000 kişilik stadımız olsun fenerle maçımız olsun yine dolar yine dolar
    dicem odur ki biraz geniş düşünün küçük düşünmeyin geleceği düşünün trabzon şehri büyümeyecekse bile takımımız büyüsün her anlamda dünya standartlarında bir klüp olalım sonradan ah keşke şçyle yapsaydık böyle etseydik demeyelim

güzel kardeşim yapalım yapmasına 50.000-60.000 kişilik stad da bu senin eklediğin 20.000-30.000 koltuk kapasitesini bedavayamı yapıyorlar. bu işin maliyeti nedir biliyormusun. stadı devlet yapacaksa sana tamam kardeşim kaç kişilik istersen o kadar yapalım ayıpsınmı diyor. senin hesabınla 200.000 kişilik stad yapalım biletleride 25 kuruş olsun sürümden kazanalım. ya bir şeyi idda ederken tutarlı bir tarafı olsun.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erol_izm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Urfa Stadı'da bitti sayılır. Önümüzdeki sezona yetişiyor sanırım. Stad koşu pistli ve olimpiyat stadı görünümde fakat zaman geçtikçe ve düzenlemeler hızlandıkça yinede güzel bir stad olacağa benziyor.
    vallah urfa stad yaptı biz hala yapamadık inşallah en kısa zamanda yaparız

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallah urfa stad yaptı biz hala yapamadık inşallah en kısa zamanda yaparız
    o stadyum 20 senede bitti....bizimkisi inşallah o kadar uzun sürmez..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o stadyum 20 senede bitti....bizimkisi inşallah o kadar uzun sürmez..
    bizimki 2067 yilina yetistirilmeye calisiliyormus 100. yila hazir olsun diye

Çağatay Özmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stad tam 50 bin kişilik olmalı trabzonspor gibi bir takımın 30 bin kişilik stad yaptırması düşünülemez hem yarın bir gün avrupa şampiyonası bize gelirse trabzonda maç oynanmamasını nasıl kabul edebiliriz ?? dolması sorun olarak görülüyor tamam ama juventusun stadına bir bakın aynı şekilde hiç bir takım her maç tam kapasite oynamıyor

Nereden
    Hakkari

Alıntı shcebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim yapalım yapmasına 50.000-60.000 kişilik stad da bu senin eklediğin 20.000-30.000 koltuk kapasitesini bedavayamı yapıyorlar. bu işin maliyeti nedir biliyormusun. stadı devlet yapacaksa sana tamam kardeşim kaç kişilik istersen o kadar yapalım ayıpsınmı diyor. senin hesabınla 200.000 kişilik stad yapalım biletleride 25 kuruş olsun sürümden kazanalım. ya bir şeyi idda ederken tutarlı bir tarafı olsun.

kardeş stadı beş kuruş ödemeden yapıaz avniakerin yerini verip bedavaya stadımız yapılıcak yoksa bizde biliyoruz stad ne kadara yapılıyo nasıl yapılıyo heralde çocuk oyuncağı değil ama biz bile yaptırıcak olsak bu stadın kapasitesi 50000 olmalı minimum 45000 fener sponsor buldu tribün yaptırdı bizde buluruz bizde yaptırırız eğer stadı biz yaptırıcak olursak hem bu stad zaten 30000 kişilik te olsa 40000 de olsa bizim takımın bunu yaptırma gücüde yok kardeşim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı renac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş stadı beş kuruş ödemeden yapıaz avniakerin yerini verip bedavaya stadımız yapılıcak yoksa bizde biliyoruz stad ne kadara yapılıyo nasıl yapılıyo heralde çocuk oyuncağı değil ama biz bile yaptırıcak olsak bu stadın kapasitesi 50000 olmalı minimum 45000 fener sponsor buldu tribün yaptırdı bizde buluruz bizde yaptırırız eğer stadı biz yaptırıcak olursak hem bu stad zaten 30000 kişilik te olsa 40000 de olsa bizim takımın bunu yaptırma gücüde yok kardeşim

arkadaşım stadın yapılmasına bişey demiyorum da 50 bin kişilik stadın gideri 30 bin kişilik stadın gideriyle aynı değildir biz bu staddan her maçta zarar edeceksek niye yapıyoruz ??

ayrıca ben 30 bin kişilik demedim en fazla 40 bin kişilik olmalı ideali 35 bin
    Bordomavi.net

Nereden
    Hakkari

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım stadın yapılmasına bişey demiyorum da 50 bin kişilik stadın gideri 30 bin kişilik stadın gideriyle aynı değildir biz bu staddan her maçta zarar edeceksek niye yapıyoruz ??

ayrıca ben 30 bin kişilik demedim en fazla 40 bin kişilik olmalı ideali 35 bin
    zarar ettiricek bir neden öremiyorum ben senin düşündüğün kadar uçuk rakamlar çıkmicağını düşünüyorum ben sonuçta bu stad 24 saat yaşayan bir stad olucak sadece bilet satışlarıyla birşeyler getirmicek

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

küçük düşünmeyelim tamam ama çok da büyük düşünmeyelim derim ben.. 50 bin fazla gelir, 30 bin az.. 35-40 bin arası ideal gibi.. hani başarılı olacagımızı düşünürsek.. yoksa o da boş kalır..
    Hadi eyvallah..

KUTADGU
    Ziyaretçi

35.000 ideal bir sayı...

Hele hele şu anki Avni Aker'in koltuk kapasitesinin 23.000 civarında olduğunu düşünürsek çok mantıklı bir rakam...

Bazı büyük projeler de gözönünde bulundurularak kapasite en fazla 40.000 yapılabilir. Bu sayıdan fazlası da angarya olur zaten...

Ama olmazsa olmaz noktalar var...

1- Stad, futbol stadı olmalı...
    2- Akyazı gibi riskli bir projede sağlam ve akıllı adımlar atılmalı...
    3- Bilet fiyatları konusunda da maçlara göre ayarlama yapılmalı ama öyle bir stadda 5 YTL komik bir rakam olur.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    35.000 ideal bir sayı...

Hele hele şu anki Avni Aker'in koltuk kapasitesinin 23.000 civarında olduğunu düşünürsek çok mantıklı bir rakam...

Bazı büyük projeler de gözönünde bulundurularak kapasite en fazla 40.000 yapılabilir. Bu sayıdan fazlası da angarya olur zaten...

Ama olmazsa olmaz noktalar var...

1- Stad, futbol stadı olmalı...
    2- Akyazı gibi riskli bir projede sağlam ve akıllı adımlar atılmalı...
    3- Bilet fiyatları konusunda da maçlara göre ayarlama yapılmalı ama öyle bir stadda 5 YTL komik bir rakam olur.
    bilet fiyatlari söyle olabilir mesela bir arkadas yazdiydi:

bir bilet 20 ytl, 2 bilet alana 30 ytlye bilet verilsin... yani indirimli.. yada kampanya dönemleri olsun, hem eglenceli olur, hemde idda gibi Trabzonda dikkat ceker. mesela cekilisler olsun, yada hediyeler olsun, güzel reklamlarla. biletlerin numarasina göre hediyeler verilebilir. mesela "aaaaaaaa kazandiniz bu bilet numarasiyla, forma atki ikisinden birini secebilirsiniz..." hem tribünlerimiz renklenir hemde taraftar artar

wolf_TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilet fiyatlari söyle olabilir mesela bir arkadas yazdiydi:

bir bilet 20 ytl, 2 bilet alana 30 ytlye bilet verilsin... yani indirimli.. yada kampanya dönemleri olsun, hem eglenceli olur, hemde idda gibi Trabzonda dikkat ceker. mesela cekilisler olsun, yada hediyeler olsun, güzel reklamlarla. biletlerin numarasina göre hediyeler verilebilir. mesela "aaaaaaaa kazandiniz bu bilet numarasiyla, forma atki ikisinden birini secebilirsiniz..." hem tribünlerimiz renklenir hemde taraftar artar
    Bu uygulama karaborsayı tetikler o yüzden bence bilet fiyatı neyse o fiyattan satılmalı.Ayrıca ben kapasitenin 50 binden aşağı olmasını desteklemiyorum.Fifa artık dünya kupası grup maçlarını 40 binden aşağı olan stadlarda oynatmıyor.Çeyrek final falan oynanacaksa da en az 50 bin olmalı.Trabzon'da çeyrek final oynandığını düşünün bir.Bu çeyrek finalin Trabzon'a yapacağı katkı stadın 50 yıllık zararını rahat karşılar ki ben zarar edeceğini düşünmüyorum.10 yıl sonra yeni bir stad yapma şansımız yok bu yüzden kapasite tam 50 bin olmalı.

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

İnşallah şöyle modern, güzel bir stadımız olur tez zamanda. Elin Urfa'sı bile kendi çapında canavar gibi stad yapmış, bizim de en kısa sürede bu projeyi tamamlamamız lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı wolf_TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu uygulama karaborsayı tetikler o yüzden bence bilet fiyatı neyse o fiyattan satılmalı.Ayrıca ben kapasitenin 50 binden aşağı olmasını desteklemiyorum.Fifa artık dünya kupası grup maçlarını 40 binden aşağı olan stadlarda oynatmıyor.Çeyrek final falan oynanacaksa da en az 50 bin olmalı.Trabzon'da çeyrek final oynandığını düşünün bir.Bu çeyrek finalin Trabzon'a yapacağı katkı stadın 50 yıllık zararını rahat karşılar ki ben zarar edeceğini düşünmüyorum.10 yıl sonra yeni bir stad yapma şansımız yok bu yüzden kapasite tam 50 bin olmalı.
    şimdiden dünya kupasını düşünmek çok mantıksız geliyo bana önce kendi işimize bakalım
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şuan önümde Trabzonsporun Akyazı projesi için dolgu işi için fiyat teklifi hazırlıyorum. Bu demek oluyorki bu işi yakından takip edeceğim.Haberleri anında sizlere ulaştıracağım.Bu projede yer alacağımızı hiç düşünmemiştim.Ama Teklif hazırla dediklerinde işin konusununa bakınca yüzümde tebessüm oluştu.Demek olukyoki zemin sağlam olacak nede olsa ben dolduracağım
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ayşe abla şimdiden hayırlı olsun mu diyelim ne diyelim

heyecan yarattın bünyede..
    Hadi eyvallah..

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yeni stat projesiyle ilgili olarak da Başkan Şener, "Stat projemizle ilgili olarak sayın Başbakanımız Trabzon'a geldiğinde bir görüşme yaptık. En kısa sürede Akyazı sahilinde dolgu çalışmalarını başlatmak istiyoruz. Yeni yapılacak statta atletizm pisti yer almayacak. 2011 yılında Trabzon'da yapılacak Gençlik Spor Yaz Oyunları'na kadar stadımızı yetiştirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun Ayşe Abla.

Güzel haberlerini bekliyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim statı Ayşe yapacakmış
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samsunluyum55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni stat projesiyle ilgili olarak da Başkan Şener, "Stat projemizle ilgili olarak sayın Başbakanımız Trabzon'a geldiğinde bir görüşme yaptık. En kısa sürede Akyazı sahilinde dolgu çalışmalarını başlatmak istiyoruz. Yeni yapılacak statta atletizm pisti yer almayacak. 2011 yılında Trabzon'da yapılacak Gençlik Spor Yaz Oyunları'na kadar stadımızı yetiştirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

keyfime diyecek şuan
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Git gide ciddilesmeye basliyor stad projesi. Gerci bazi aciklamalar ve basbakanla yapilan bir görüsme haricinde basina yansiyan pek bir sey yok. Genede 10 Subat'ta bir yükselis basladi ve o yükselisimiz devam ediyor.

Bu arada hayirli olsun Ayse abla.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

ofluoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Koşu pisti yokmuş herkese hayırlı olsun !!
    XXX

wolf_TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

oh be pist yokmuş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)