Sayfa 925 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 425 825 875 915 923 924 925 926 927 935 975 1025 1425 1925 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87316 adet sonuctan sayfa basi 23,101 ile 23,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O baska bir mesela, o konuda ayni fikirdeyim, ama daha 10m2 yer doldurmamis insanlar cikip, günde su kadar kamiyon calissa, su güne biter demeside samimi gelmiyor..

Diger tarafdan dolgu'da gecikme var mi? hayir. dolgu'nun o kadar durmasina ragmen 2 aya temel atilacak. Yani 100 kamiyonda calisir 15'de.. adam belli bir tarihde teslim ediyor..

Proje'nin kesin resmine ulastim...

Yeni hali:
    yapılan deniz dolgu sınır çizgisi ile resimdeki proje pek örtüşmüyor gibi.. hayırlısı bakalım.
    Konu barisb tarafından (27.08.2012 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.
    Vurdu, gol olduuuu...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben şunu anlayamadım bir türlü. Benim cahilliğim de olabilir. Öyleyse bağışlayın...

O projenin üzerinde görünen stad olmak zorunda mı? Stad için ayrı bir proje oylaması, ihale vs bir şey yapılmayacak mı? Yani oradaki stad temsili bir şey olamaz mı?

Hayır öyle değilse, tenis kortları, diğer binalar falan hep gri kutular şeklinde gözüküyor da

Neye bu kadar takılıyoruz? İlla suni bir gündem çıkıyor bize. Yaratıyoruz yani. Dolgunun neden devamlı ötelendiğini falan tartışalım bence.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bildiğim kadarıyla sadece dolgu alanı ve yapılacak şeylerin kabataslak planları mevcut.(neyin nereye yapılacağı şeklinde)
    stat projesi ve diğer şeylerin nasıl olacağı hakkında herhangi bir kesinlik yok.

zaten şu stat yapılacaksa bu kadar tantanaya ne gerek vardı.

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Çok seçimler kazandırır daha bu proje.On yıla bitmez.Kazanılması gereken çok seçim var daha
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stad ihalesinide Albayrak alacak ve bu stadi dikecek! Göreceksiniz! (Ama iki sene sonrami yoksa 10 yil sonrami orasini bilemem )

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nuri Albayrak bence bosu bosuna almadi dolgu ihalesini. Stad ihalesinede girer. Eger girerse ve alirsa ihaleyi yeni stadimiz %100 budur.

Yani insallah.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

öyle birşey olacakki bir gün dolgu çalışmaları bittiğinde yapılar netlik kazandıgında dıyeceklerki biz burada stat yapmayalım baska bı yerde stat yapalım.. bunu dediklerinde herkes şaşıracak olurmu yahu öyle şey diyecek. sonra herkes kabul edecek. ve sonrada akyazıya para kazandıracak yani babaların para bankası gözüyle bakacagı bir yapım oluşacak akyazıda.. ve yıllar sonra insanlar burada stat yapılacaktı ama yapmadılar diyecek. sadece bu kadar..... komplo teorisimi bu ? belkide öyle ama zaten acı gercekler hep komplo teorılerınden oluşmazmı.. aksi olsaydı bu proje bukadar uzarmıydı. daha ne yapılacagı bıle bellı olmayan daha çizimi bile belli olmayan yıllardır tartıştıgımız bir yapıdan bahsediyoruz.. salakmıyız biz evet salagız.....
    u will need justice at the end..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O baska bir mesela, o konuda ayni fikirdeyim, ama daha 10m2 yer doldurmamis insanlar cikip, günde su kadar kamiyon calissa, su güne biter demeside samimi gelmiyor..

Diger tarafdan dolgu'da gecikme var mi? hayir. dolgu'nun o kadar durmasina ragmen 2 aya temel atilacak. Yani 100 kamiyonda calisir 15'de.. adam belli bir tarihde teslim ediyor..

Yeni hali:

Eski hali:

Ufak degisiklikler olacak dendi.. resimlerden belli oluyor. en büyük degisiklik, plaj'dan vazgecilmis ve yat limani kücülmüs.. bahsedilen avm, gsgm il binasi felan yeni projede gözüküyor..

Yeni stat dis'dan cok hos.. cok farkli..
    Yeni resmin şekli yapılan dolgunun şekline uygun değil, eski dediğiniz resim daha uygun.

Hangi kaynaktan ulaştınız bu yeni resime?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 demiştim artıyorum 2016'dan önce bitmez bu stad.
    Ben 2017 diyorum, 50. yıl hesabı

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

7 mayıs 2011
    http://haber.trabzonemlak.com/akyazi...n-kareler.html

bayraktarın sitesinden verilmişti bende hatırlıyorum.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

beylrr stat projesi çizmek öyel kolay değil. mevcut resimler sadece hayal ürünü.
    ama bu hayal ürünü resimler arasında en iyisi albayrakın yıllar önce çizdirdiği stat resmi. sayfanın ilk başındaki stat resmi.. o projenin yapılmasını isteyelim lütfen detsek olun..
    Konu ağasarlı tarafından (27.08.2012 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yalnız tek birşey söylüyorum.. bize yapılacak olan stat emin olun görsel açıdan tt arenadan bile iyi olacak buna emin olun..
    resmilerdeki statlardan kat kat daha iyisi yapılacak...
    Konu ağasarlı tarafından (27.08.2012 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız tek birşey söylüyorum.. bize yapılacak olan stat emin olun görsel açıdan tt arenadan bile iyi olacak buna emin olun..
    resmilerdeki statlardan kat kat daha iyisi yapılacak...
    Neye dayanarak böyle konuşuyorsun...

Yaldız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neye dayanarak böyle konuşuyorsun...
    bence de dogru sölüyor koskoca dolgu alanı ve denizin kenarında kimin stadı ar o havası bile yeter renkdaş

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Star Wars veya Star Trek serisindeki binaların yapılma ihtimali ile aynı gözümde bu proje.Stad için ilk tuğla konulduğunda yeni bir çağa gireceğiz.

Konu Samet Türkmen tarafından (28.08.2012 Saat 01:39 ) değiştirilmiştir.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni hali:

Eski hali:

Ufak degisiklikler olacak dendi.. resimlerden belli oluyor. en büyük degisiklik, plaj'dan vazgecilmis ve yat limani kücülmüs.. bahsedilen avm, gsgm il binasi felan yeni projede gözüküyor..

Yeni stat dis'dan cok hos.. cok farkli..
    son proje bir öncekiyle albayrakın ilk çizdirdiği arasında bir proje şeklinde sanki.. tam ortadaki yat limanı denilen kısmın yat limanı olarak kullanılmayacağını sanırm benim gibi herkes biliyor.. trabzonda zaten bir yat limanı var tesislerin altında ve işletmesi trabzonspora verildi, ama maalesef atıl durumda.. bu projede yat limanı olarak tasarlanan yer muhtemelen balıkçı damı olarak kullanılacak.. artık bize de kim nasıl rakı sefası yapıyor orada twiterden takip etmek düşer.. bence o kısım kaldırılmalı ve komple boydan boya alternatif yol olarak kullanılmalıdır..
    Attan inip eşeğe bindik!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şunu anlayamadım bir türlü. Benim cahilliğim de olabilir. Öyleyse bağışlayın...

O projenin üzerinde görünen stad olmak zorunda mı? Stad için ayrı bir proje oylaması, ihale vs bir şey yapılmayacak mı? Yani oradaki stad temsili bir şey olamaz mı?

Hayır öyle değilse, tenis kortları, diğer binalar falan hep gri kutular şeklinde gözüküyor da

Neye bu kadar takılıyoruz? İlla suni bir gündem çıkıyor bize. Yaratıyoruz yani. Dolgunun neden devamlı ötelendiğini falan tartışalım bence.
    Ya temsili değilse, işe koyulduklarında geç kalmış oluruz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

...

Yeni hali:

...
    İki otel bir rezidans , sınırsız irtifa izni .
    Yetmiyor Trabzonun değerli bölgelerinde büyük parseller .

tahsinsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stad projesini çok eleştirdim. En sonunda o proje yapılmayacak dendi burda. Yeni resimlerde yine aynı stad var. Proje değiştirilmeli. Daha önce Almanya'da başka takım için yarışıp kaybeden proje Trabzonspor'a yamanmaya çalışılıyor. Trabzonspor'un ihtiyaçlarına uygun, modern, yenilikçi, uzmanlar tarafından çizilen bir proje olmalı. Yoksa Rizespor'a yaptığın gibi yap düz stad geç karşıya. Ne kıymeti var?

Bu arada proje mahkeme tarafından durdurulup ardından yeniden başlatıldığında, birkaç aylık gecikmeye karşılık yanlış hatırlamıyorsam başbakan ve ihaleyi alanların "Bu yüzden birkaç senelik bir gecikme oldu" demeçleri var. Umarım yanlış hatırlıyorumdur. Bu kadar bekleyemeyiz.

Stadyumlar kulübün vitrini oluyor, futbolcular stada hayran olup etkileniyor. Mücadelede, transferede avantajlı oluyorsunuz. Taraftarınız artıyor, imajınız düzeliyor, gelirleriniz artıyor. Bunlardan eksik kalamayız, bir an önce çalışmaların başlamasını diliyorum
    umarım dediğin gibi değildir başkalarına hazırlanmış çakma bir stad istemiyoruz stad projesi mutlaka taraftara sunulmalıdır.

Nereden
    İstanbul

Ya temsili değilse, işe koyulduklarında geç kalmış oluruz
    Temsiliyse de değilse de stad ihalesini alan firma projeyi açıklamadan önce, stadın şeklini öğrenebilme şansımız pek az.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ağasarlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beylrr stat projesi çizmek öyel kolay değil. mevcut resimler sadece hayal ürünü.
    ama bu hayal ürünü resimler arasında en iyisi albayrakın yıllar önce çizdirdiği stat resmi. sayfanın ilk başındaki stat resmi.. o projenin yapılmasını isteyelim lütfen detsek olun..
    albayrakın çizdirdiği proje ile şimdiki proje arasında nasıl bir fark var ki?
    benim fotoğraflardan gördüğüm tek fark (dış boyalarının farklı olması ve tipinin farklı olmasından ziyade) albayrakın tribünleri 2 katlı,mevcut projede tek katlı.
    ha benim için dışı çok önemli değil ama albayrakın ki daha fantastik.ancak nuri albayrakın dolguyu yavaş yaptığı düşünüldüğündü mutlaka stad projesinede taş koyacaktır.bu yüzden albayrak yapmamalı.
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Gümüshane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Muhabbet istemiyoruz Resim görmek istiyoruz.
    Onur Recep Kivrak

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam 7 gibi geçtim akyazıdan... Zemin etütü gibi bir şey yapılıyordu alanın ortasında dolgu durmuştu ama...
    ŞAMPİYON TRABZON

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temsiliyse de değilse de stad ihalesini alan firma projeyi açıklamadan önce, stadın şeklini öğrenebilme şansımız pek az.
    Baskımızı önceden yapalım. Bize gösterilen gidişat iyi değil
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Baskımızı önceden yapalım. Bize gösterilen gidişat iyi değil
    Akın abi, zaten gidişat iyi değil. Yani şu dolgunun yapılma sürecinde yaşananlara baksana. Normal şartlarda oturup ağlamamız lazım halimize. Biz stadı tartışarak hata ediyor. İnan buna... Hangi stad yapılacak bilemeyiz ama o stadın yapım sürecinde yaşanacak rezillikleri ve siyasi oyunları çok iyi biliyoruz. He umrumuzda olmuyor orası ayrı...

Bayılıyoruz şekilci olmaya.
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

EmreSAĞLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Istanbul'dan Trabzon'a Kara yolculuğu Yaptım Bayram Sebebi ile ..

Bursa'nın Stadı Bitti Bitiyor Biliyorsunuz..

Samsun'dan Geçerken Gördüm ki Bize Akyazı Projesi diye yutturdukları Şeyhin Aynısı Samsunda İnşaa etmeye Başlamışlar Hatta Bitirmek Üzereler.

2004'den Beri Var Akyazı Olayı. 2009 Yılında Tam çalışmaya Başladı yanlış Bilmiyorsam.. Yıl Oldu 2012..

Ve Hala Yıl Sonu Bitecek Deniyor. Samsunda - Bursa da İnşaat Harıl Harıl Sürerken , Kocaaaa Denizi 2 kamyon ile mi Dolduracaklar ?

Biliyoruz ki Hükümet Sadri Şener Görüşü ve Şike Davasındaki Telefon Konuşmaları Sebebi ile istemiyor..

Peki bu Halk Nasıl Kandırılıyor ? Nasıl Ses Çıkartılmıyor..

Bu Dolgu Er Geç Biter. İnşaat'a Geçildiğinde Asıl Sıkıntı Çıkacak. 2016'dan Önce Biteceğini Sanmıyorum Bu Projenin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)