Sayfa 3354 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 2354 2854 3254 3304 3344 3352 3353 3354 3355 3356 3364 3404 3454 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87314 adet sonuctan sayfa basi 83,826 ile 83,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Nereden
    İstanbul

Beğenmediğiniz mesajları silebilirsiniz, kişiyi uzaklaştırmak yerine bu yöntemi kullanmanızı naçizane öneririm. Neticede revolution'ın güzel tespitleri olduğunu da kabul etmemiz lazım. Sevdiğim için söylemiyorum, ama bu böyleydi. Yıllardır şu çıksın bu girsin. Yusuf şöyle kötü, zeki şöyle yeteneksiz diye 5 senedir aynı şeyleri yazan forumdaşlar yerine revolution kalsaydı daha faydalı olurdu. Çimlerin nasıl kesileceğinden forma satışlarına kadar görüşü olan bir arkadaştı. Ben şahsen üzüldüm, kesinlikle ilgimi çekiyordu. Burada suçlayıcı olmak istemem ama burada belki 100 kişi var ki hiç yazmasa eksikliğini hissetmezsiniz.
    Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz kendisini defalarca uyardık, birden çok kez uzun süreli cezalar verdik fakat forum düzenini bozmaktan ve kendi gibi düşünmeyenlere yönelik saldırgan, itham edici tavırlarından vazgeçmedi. Yapabileceğimiz bir şey kalmadı. Son dönemde forumun huzuru açısından -nazar değmesin- sağlıklı bir ortam yakaladık ve bunun bozulmasına da izin vermeye niyetimiz yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saat 11:00 de satılacak dendi biletler, passo da hareket yok , siteye ne zaman düşer tahmini?
    Teşekkürler ADMIN!!!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğenmediğiniz mesajları silebilirsiniz, kişiyi uzaklaştırmak yerine bu yöntemi kullanmanızı naçizane öneririm. Neticede revolution'ın güzel tespitleri olduğunu da kabul etmemiz lazım. Sevdiğim için söylemiyorum, ama bu böyleydi. Yıllardır şu çıksın bu girsin. Yusuf şöyle kötü, zeki şöyle yeteneksiz diye 5 senedir aynı şeyleri yazan forumdaşlar yerine revolution kalsaydı daha faydalı olurdu. Çimlerin nasıl kesileceğinden forma satışlarına kadar görüşü olan bir arkadaştı. Ben şahsen üzüldüm, kesinlikle ilgimi çekiyordu. Burada suçlayıcı olmak istemem ama burada belki 100 kişi var ki hiç yazmasa eksikliğini hissetmezsiniz.
    Yazdığımı tekrar okumanızı öneririm.

Burada bir kontenjan dahilinde üye istihdam etmiyoruz ayrıca. "o gitsin, bu kalsın" gibi bir tercih saçma ve söz konusu dahi olamaz...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Passolig alırken herkesin resmi çekiliyor değilmi.....

O resim veri tabanından bu işi yapanlar peklala bulunabilir....

Bern olsam koltuğa basanları ömür boyu men ederim.. yada çok güzel binli rakamalrda bir ceza veririm....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulüp için ekonomik gelirlerin önemi her geçen gün artıyor. Stadın etrafında kafe veya lokal gibi taraftarın vakit geçirebileceği ve aynı zamanda kulübe maddi gelir getirecek projelere ihtiyaç var. Maç olmadığı zamanlarda bile stada gidip orada vakit geçirmek isteyen çok insan olur. Kulüp lokali ve kafe acil lazım

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence de forum yönetimi farklı seslere daha tahamüllü olmalı.Açıkçası Revulation bir kimseye küfür veya hakaret etti mi?
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen tespit edip cezai işlem uygulamazsan her şey kırılır. Kurallar ve kanunlar bunun için var. Toplum düzenini sağlamak için.
    Stada gidip musluk kiran adam bi yolunu bulur yine icine eder o stadin.
    Orda olmaz baska yerde yapar. Bunu yapan insanlarla otueup konusmak istiyorum bir insan neden maca gidip musluk kirar? Koltugu anlarim boyun yetmedi onundeki koltuga cikti uyaramadin sen de ciktin koltuk kirildi. Da musluk neden. Nalaka

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Poor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stada gidip musluk kiran adam bi yolunu bulur yine icine eder o stadin.
    Orda olmaz baska yerde yapar. Bunu yapan insanlarla otueup konusmak istiyorum bir insan neden maca gidip musluk kirar? Koltugu anlarim boyun yetmedi onundeki koltuga cikti uyaramadin sen de ciktin koltuk kirildi. Da musluk neden. Nalaka
    Devre arasında tuvalete gittik, sonra elimizi yıkıcaz demi, bir baktık ki sular akmıyor. Belki buna sinirlenen bir psikopat kırmış olabilir.

Bu arada o sular neden akmıyordu? Hiç soran oldu mu?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 katı loca olan tribün gerçekten çok kötü maalesef.
    hiç öyle estetik de durmuyor.
    kim ne diye böyle bir şey yapar aklım almıyor sahiden...

yancev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Kale arkalarindaki en ön siradaki basamakta neden koltuk yok tv den kotu gozukuyor.
    kahramanlar bordo mavi giyer.
    komandolar viravira61.

Nereden
    Asya Diğer

Trabzonspor’un yeni yuvası Şenol Güneş Kompleksi’nin aylık 1 milyonluk gideri nedeniyle Trabzonspor kulübü tarafından bir dahaki sezona kadar devralınmayacağı iddia edildi. Durumu doğrulayan yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Akyazı’daki Şenol Güneş kompleksinin aylık 1 milyon giderinin kulüpe büyük külfet getireceği için önümüzdeki sezona kadar Trabzonspor kulübü tarafından devralınmayacağı bu süreçteki masrafların bakanlığa ödenmek istenildiği öğrenildi. Her ne kadar Medical Park şirketi stada sponsor oldu dense de, Trabzonspor Kulübü tarafından stadyum devredilmediği için bu sponsorluğun da yasal bir dayanağının olmadığı gelen bilgiler arasında. Yasal olsa bile gelirlerin Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait olduğu açık bir şekilde ortada. Sadece sponsor değil, canlı yayın geliri, büfe geliri, reklam gelirinin tamamı ve bilet gelirlerinin bir kısmıda şu anda Trabzonspor’a değil bakanlığın kasasına gidiyor. Trabzonspor devralmadığı sürece de Akyazı Şenol Güneş Stadyumu’nda Trabzonspor’un hiçbir hükmü olmayacak. Tüm yetkilerin Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda olduğu Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde Trabzonspor şu anda maç başı 67 bin TL kira ödeyerek maç oynama hakkına sahip oluyor. Akıllara hemen şu soru geliyor, başka bir kulüp aynı kirayı ödediği zaman Akyazı’da gelip maçlarını oynayabilir mi? Yetkililer bunun mümkün olduğunu belirterek Trabzonspor’un mülkü ile kiralama yapmadığı sürece, Şenol Güneş Spor kompleksinde isteyen takımın Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın izni ile kirasını ödemek koşuluyla maç oynayabileceğini ifade ediyor. Buna her takım gibi Fenerbahçe’de dahil. Trabzonzonspor’un Şenol Güneş Spor Komleksi’ni mi yoksa sadece Medical Park Trabzonspor Arena’yı mı devralacağı da merak konusu. Trabzonspor Şenol Güneş Spor Kompleksi’ni 1 yıllık, 3 yıllık veya 10 yıllık kiralama hakkına sahip. Fakat 10 yıllık kiralamalar Başbakanlığın onayına tabi. 3 Yıllık kiralama Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yıllık ve haftalık kiralamalar ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin yetkisiyle oluyor. Trabzonspor’un kısa sürede stadyumun devrini almaması halinde, başka kulüplerin kiralama taleplerine bakanlığın izin verip vermeyeceği de merak edilen konular arasında.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/akyazi-...r-h394588.html

61SAAT.COM

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor’un yeni yuvası Şenol Güneş Kompleksi’nin aylık 1 milyonluk gideri nedeniyle Trabzonspor kulübü tarafından bir dahaki sezona kadar devralınmayacağı iddia edildi. Durumu doğrulayan yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Akyazı’daki Şenol Güneş kompleksinin aylık 1 milyon giderinin kulüpe büyük külfet getireceği için önümüzdeki sezona kadar Trabzonspor kulübü tarafından devralınmayacağı bu süreçteki masrafların bakanlığa ödenmek istenildiği öğrenildi. Her ne kadar Medical Park şirketi stada sponsor oldu dense de, Trabzonspor Kulübü tarafından stadyum devredilmediği için bu sponsorluğun da yasal bir dayanağının olmadığı gelen bilgiler arasında. Yasal olsa bile gelirlerin Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ait olduğu açık bir şekilde ortada. Sadece sponsor değil, canlı yayın geliri, büfe geliri, reklam gelirinin tamamı ve bilet gelirlerinin bir kısmıda şu anda Trabzonspor’a değil bakanlığın kasasına gidiyor. Trabzonspor devralmadığı sürece de Akyazı Şenol Güneş Stadyumu’nda Trabzonspor’un hiçbir hükmü olmayacak. Tüm yetkilerin Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda olduğu Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde Trabzonspor şu anda maç başı 67 bin TL kira ödeyerek maç oynama hakkına sahip oluyor. Akıllara hemen şu soru geliyor, başka bir kulüp aynı kirayı ödediği zaman Akyazı’da gelip maçlarını oynayabilir mi? Yetkililer bunun mümkün olduğunu belirterek Trabzonspor’un mülkü ile kiralama yapmadığı sürece, Şenol Güneş Spor kompleksinde isteyen takımın Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın izni ile kirasını ödemek koşuluyla maç oynayabileceğini ifade ediyor. Buna her takım gibi Fenerbahçe’de dahil. Trabzonzonspor’un Şenol Güneş Spor Komleksi’ni mi yoksa sadece Medical Park Trabzonspor Arena’yı mı devralacağı da merak konusu. Trabzonspor Şenol Güneş Spor Kompleksi’ni 1 yıllık, 3 yıllık veya 10 yıllık kiralama hakkına sahip. Fakat 10 yıllık kiralamalar Başbakanlığın onayına tabi. 3 Yıllık kiralama Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yıllık ve haftalık kiralamalar ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinin yetkisiyle oluyor. Trabzonspor’un kısa sürede stadyumun devrini almaması halinde, başka kulüplerin kiralama taleplerine bakanlığın izin verip vermeyeceği de merak edilen konular arasında.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/akyazi-...r-h394588.html

61SAAT.COM
    Şu haberin mantığı ne abi ya şikeciler gelip stadı mı kiralayacak nasıl bir haber bu bizden başka kim maç olarak kiralayıp oynayabilir burda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Asya Diğer

SPONSORLUK FİYATINI YÜKSELTMEK İÇİN Üzerinden haftalar geçmesine rağmen Medical Park ile henüz resmi imzanın atılmaması başkan Muharrem Usta'nın süreci uzattığı ve başka şirketlerle görüştüğü öğrenildi. Usta'nın Medical Park'ı açıklamasının sebebinin ise diğer sponsor şirketlerle yaptığı görüşmelerde fiyatı yükseltmek için olduğu ifade edildi. Trabzonspor'un yeni mabeti resmi olarak 'Şenol Güneş Spor Kompleksi Yeni Stadı' olarak adlandırılmakta olduğu görüldü. YENİ SPONSOR GELİRSE ANLAŞMA DEĞİŞECEK Öte yandan Medical Park sponsorluğunun resmen duyurulmasının ardından Trabzonspor'un kasasına 20 milyon lira girecek. Yeni bir sponsor gelmesi durumunda stadının isminin ve sponsorluğunun değişebileceği kaydedildi.

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/futbol/medical...i-h394666.html

61SAAT.COM

Gurbetçi_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı amasya0561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koltuklar takılırken kaliteleri hakkında çok tartışmalar olmuştu. bende nihayetinde insan oturacak ve saglam birşeye benziyor yeterli demiştim.
    ama begenmeyen arkadaşlar haklıymış onlar oturulmayacagını üstünde tepinilecegini öngörmüşler. biz Türk milleti olarak değişmeyiz kendimizi değiştiremeyiz.
    yapılmasa suç yapılsa kıymet bilmeyiz. musluk kırmak ne demek arkadaş. bu sdatın beş sene sonraki halini düşünemiyorum bile.
    malesef öyle

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

revolution için yazmıyorum... adalet,eşitlik için yazıyorum

Yiğit bey forum içindeki davranışlarınızı ve yönetirken verdiğiniz kararların en az yüzde doksanını desteklediğimi belirtmem gerekiyor öncelikle

özellikle hakaret konusunda benimde taleplerim olmuştur hakaret edene ceza verilmesi hususunda yalnız

forumdan tamamen atmak bence yanlış ..yine süreli bir ceza verilmesini talep ediyorum..
    çünkü revolution ronin61 gibi (kötü manada değil deli dolu) bir üyenin sözü ile kendini değiştirme yoluna gitti resmen hayat felsefesini uzun bir süre değiştirdi..
    aynı zamanda revolution hakaret ederken işin içersine hiciv katarak sözlerin ağırlığını düşürüyor..
    kendisine yapılan eleştirilere bazen hakaretlere aynı düzeyde cevap dahi verdiğini görmedim..
    en azından ağır küfürlü bir ağız kullanan bir isim değil..
    ayrıca böyle kişiler renktir , farklılıktır , zenginliktir..
    hürriyetde yazan bilgin görkbekten daha iyi yazıyor başka toplumlarda böyle insanlar el üstünde tutulur..

forum agresif sinirli benim dediğim kesin doğru tipleriyle dolarken,kalite tartışılır hale geliyor..
    oysa revolution bence kesinlikle forumun kalitesini düşürmüyor hatta artırıyor..

Yiğit bey bu gibi sebeplerden dolayı başta söylediğimi tekrar söyliyim
    bence kararınızı tekrar gözden geçirin ve yoğun talep ve hafifletici sebepleri göz önüne alın derim..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    revolution için yazmıyorum... adalet,eşitlik için yazıyorum

Yiğit bey forum içindeki davranışlarınızı ve yönetirken verdiğiniz kararların en az yüzde doksanını desteklediğimi belirtmem gerekiyor öncelikle

özellikle hakaret konusunda benimde taleplerim olmuştur hakaret edene ceza verilmesi hususunda yalnız

forumdan tamamen atmak bence yanlış ..yine süreli bir ceza verilmesini talep ediyorum..
    çünkü revolution ronin61 gibi (kötü manada değil deli dolu) bir üyenin sözü ile kendini değiştirme yoluna gitti resmen hayat felsefesini uzun bir süre değiştirdi..
    aynı zamanda revolution hakaret ederken işin içersine hiciv katarak sözlerin ağırlığını düşürüyor..
    kendisine yapılan eleştirilere bazen hakaretlere aynı düzeyde cevap dahi verdiğini görmedim..
    en azından ağır küfürlü bir ağız kullanan bir isim değil..
    ayrıca böyle kişiler renktir , farklılıktır , zenginliktir..
    hürriyetde yazan bilgin görkbekten daha iyi yazıyor başka toplumlarda böyle insanlar el üstünde tutulur..

forum agresif sinirli benim dediğim kesin doğru tipleriyle dolarken,kalite tartışılır hale geliyor..
    oysa revolution bence kesinlikle forumun kalitesini düşürmüyor hatta artırıyor..

Yiğit bey bu gibi sebeplerden dolayı başta söylediğimi tekrar söyliyim
    bence kararınızı tekrar gözden geçirin ve yoğun talep ve hafifletici sebepleri göz önüne alın derim..
    Katiliyorum.

Sudan sebebler yuzunden adam ayiklamaya baslarsaniz bunun sonunu getiremezsiniz.

Yazdiklarini begenmeyen, okumaz pas gecer yada engeller olur biter. Cogunluk adami begenmemis ve burada istemiyor olsa bile Eger adam kurallara uymussa aslolan denge politikasi izleyip istenmeyen kisinin ustunu cizmek degil, o kisinin yazmasini saglayabilmektir.

Adamin yazdiklarina katilmazsin,begenmezsin,itici bulursun tamam da kimseye kufretmemis, kendisine surekli sallandigi halde kimseyle polemige bile girmemis bir adamin ustunun cizilmesini cok garip buldum.
    Sansur uygulanan yerde dusunce cesitliligi olmasina imkan yok.
    Varsayalim adam trol olsun, kurallara uyuyorsa bundan kime ne?

Sent from my VFD 700 using Tapatalk

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

resmi sponsorluk bilgisi hala açıklanmadı, rakamlar bildirilmedi borsaya sadece görüşmelere başlandığı bilgisi duruyor neden acaba
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmi sponsorluk bilgisi hala açıklanmadı, rakamlar bildirilmedi borsaya sadece görüşmelere başlandığı bilgisi duruyor neden acaba
    Stadı resmi olarak devralmadığımız için olabilir mi ?
    Ben de tam olarak emin değilim.
    Hamiş

sefayasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Stata giderken hep akşam saati oldugundan fark edemiyorum. Antremen sahalarının hepsine çim serildi mi gören var mı?

Nereden
    Almanya

Arkadaslar, yardima ihtiyacim var

passolig karti cikartmak istiyorum, alman vatandasiyim

1. pasaport numarasi isteniyor. burdaki istenen numara "Reisepass" numarasi mi yoksa "Personalausweis" numarasi mi, cünkü ikisinde de numaralar degisik.

2. cep telefon numarami hangi sekilde yaziyorum? passo.com.tr de üç tane alan var:

Ülke Kodu Alan Kodu Numara

Diyelim ki numaram 01611234567

bunu tam olarak nasil yazmam gerekiyo, cünkü ilk denemelerimde telefonuma sms gelecekti, gelmedi.

Almanyadan passolige müraacat etmis biri yardimci olabilse cok mutlu olurum.

selamlar

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Kadir61x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, yardima ihtiyacim var

passolig karti cikartmak istiyorum, alman vatandasiyim

1. pasaport numarasi isteniyor. burdaki istenen numara "Reisepass" numarasi mi yoksa "Personalausweis" numarasi mi, cünkü ikisinde de numaralar degisik.

2. cep telefon numarami hangi sekilde yaziyorum? passo.com.tr de üç tane alan var:

Ülke Kodu Alan Kodu Numara

Diyelim ki numaram 01611234567

bunu tam olarak nasil yazmam gerekiyo, cünkü ilk denemelerimde telefonuma sms gelecekti, gelmedi.

Almanyadan passolige müraacat etmis biri yardimci olabilse cok mutlu olurum.

selamlar
    1. reisepassnr. si olabilir ama emin degilim
    2. bende almanyadan cikardim ama ben tc vatandasiyim ve tr adresime geldi passolig verdigim numara su sekilde
    00491611234567
    Konu nuri45 tarafından (02.03.2017 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Nereden
    Almanya

cevaplar icin sagol abi

birinci soruyu tam olarak bilen biri var mi acaba?

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

cevaplar icin sagol abi

Bi katagulli donuyor ama bakalim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

cevaplar icin sagol abi

Var hocam benim
    Orda istenen Reisepass yani pasaportunda yazan numara. Ausweisnummer, Aufenthaltstitel üzerindedir ve bu islemle hicbir alakasi yoktur
    Konu Anıl C tarafından (02.03.2017 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Almanya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var hocam benim
    Orda istenen Reisepass yani pasaportunda yazan numara. Ausweisnummer, Aufenthaltstitel üzerindedir ve bu islemle hicbir alakasi yoktur
    cok sagol renkdas, hemen basvuracagim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)