Sayfa 101 Toplam 3493 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 601 1101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87315 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papara Park | Kapasite: 41.461

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ben bu seneki takımı begenmiyorum bi şey olcanı sanmıyorum bu sene ya 4 ya beşinci olcaz gibime geliyor ama genede tum sulaleyi ayaklandırarak maça göturuyorum 47 kişiyi ilk önce destek olucan sonra gelişen ekonomiyle başarı beklicen

kardeş ben zaten stad 80 binolunca o kadar pahalı ya sat demiyorumki aradaki farkı fazla olan seyirciyle kapamaya çalış
    numaralı 25.000 x15 =375.000
    kapalı 25.000x7,5=187.500
    iki açık 30.000x3 =90.000
    toplam her maç =652 .500
    artık kusura bakma bu fi yatlarla da o stad dolmuyorsa kusura bakmayın yani ben bu takımın trabzonda yeterli destegi arkasına alamadığına inanmaya başlarım

bak bilet fiyatlarına bi paket sigara içen adam gayet rahat şekilde numaralıya gider kofte kemek yer kaşkol alır maçta

ama siz hala ekonomi yok diyorsunuz nasıl bir ekonomik o anlamadım ben 14 yaşında bilet fiyatı yapıca gidiyordum maça aç aç hey gidi gunler cefa cekmeden sefa surulmez gerekli destek verilmeli taraftardan

eger bu fiyatlarada insanlar gitmez se kusura bakmayın bu takım istan bula gelsin demek zorundayım
    bende trabzonspor hep trabzonda kalsın derim ama taraftar ekonomiyi bahane etcekse ve biz bu ekonmi yuzunden istanbul takımlarıyla başa çıkamıcaksn o zaman trabzon istanbula gelsin burda oynasın maçları

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

düsüncelerine saygi duyuyorum, ama...

TRABZONSPOR ISTANBULA GIDECEK KADAR EZIK BIR TAKIM DEGILDIR VE OLMAYACAK...

TRABZONSPOR KÖPEK DEGILDIR MILLETIN AYAGINA GITSIN...

IKIDE BIRDE ISTANBULA TASINSIN DIYE SACMA SAPAN BIR FIKRI ORTAYA ATIP MILLETIN ASABINI BOZMASINLAR....

kizginligim sana degil, cogunun istedigi istanbula tasinsin olayina

Nereden
    Trabzon

Burası Trabzon bu taraftar minimum 50 bin kişilik stadi dolduramaz mı?

-Sportif başarı geldi mi takımın başarısı arttıkça vb. görünteleri inşallah görücez

Bu da 80 bin kişilik Atatürk Olimpiyat stadı bakın nasıl doldurmusuz...

Arkadaslar Biz Trabzonumuz için dolduramıyacağımız yer yok Trabzonumuz için ister Real Mad. ister Man. United ister Barcelona neresi olursa olsun gider feth eder o yeri doldururuz

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı deepmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Burası Trabzon bu taraftar minimum 50 bin kişilik stadi dolduramaz mı?

-Sportif başarı geldi mi takımın başarısı arttıkça vb. görünteleri inşallah görücez

Bu da 80 bin kişilik Atatürk Olimpiyat stadı bakın nasıl doldurmusuz...

Arkadaslar Biz Trabzonumuz için dolduramıyacağımız yer yok Trabzonumuz için ister Real Mad. ister Man. United ister Barcelona neresi olursa olsun gider feth eder o yeri doldururuz
    renkdas senin gösterdigin olimpiyat resimlerindeki maclarda 55.000i gecemedik. bakma maratonun (tribünün ismini bilmedigimden) okadar dolu olduguna.

Trabzonda yürüyüste 50 bin kisi yoktu, 30bin kisi vardi....

ya ben sizi anliyorum, ama 80 bin kisilik stadi Trabzonda bir kocaeli yada baska takimin macinda doldurmamiz imkansiz gibi birsey... anlatabildimmi.

ucmadan 40bin kisilik stadi dolduralim, inletelim, yikalim ozaman bakalim millet 80bin kisilikmi ariyor

eMR3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stad yeni olunca, Sahada ki başarı ve güzel futbol olunca, transferler oldukça, 50 bin kişilik stad öyle bir dolar ki yine kapasite arttırımına gitmek durumunda kalırız...

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şuan dünyada en çok tercih edilen stad kapasiteleri 35-40 bin.Daha fazlasını da Barcelona, Liverpool, Juventus gibi kulüpler kullanıyor ve yapıyor.Stadın kapasitesi 35-40 iyi olur diye düşünüyorum.Önemli olan zate atmosfer.Stadın 80.000 olsun ama 70.000'i çekirdek yiyince sanırım güzel bir atmosfer oluşmaz dimi?

Örneğin Almanya'daki stadlar çok güzel ve modern ama bazılarının kale arkaları uzak Breme'ninki ve Stuttgart'ın ki gibi.Şöyle Tottenham, Everton'unki veya Genoa'nın ki gibi bişey yapılsa çok güzel olur..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

freva_Ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ELA ELA LEOSE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş trabzonun nufusu 900000 bine yakın 450,000 bine yakını şehirde diger 450.000 ise koylerde yaşıyor cografya dersim iyidir
    bende össde cografyadan full cektim havamı atıyosun! bence sen trabzonspora zarar veriyosun trabzonun nufusu 450 bınde neden gırıste 225 bın yazıyor peki??? ustelik bu rakamin sisirik olduguda soylentiler arasinda. sakamısın sen yaa 80 bin ne demek biliyormusun alooooo sukru saracoglu 55 bın kısı o stat bıle derbılerde full cekıyo o kadar zengın ve fazla seyırcısı olmasına ragmen.. gerceklerı gorelım olaylara at gozuyle bakmayalım. trabzonda herkes futbolu sevıyormu sanıyosun yada herkes trabzonsporlumu sanıyosun.. trabzonda ne kadar cok göcmen hayatı yasıyan ıs sahıplerı var bılıyomusun.. bunları ogren sonra gel sayıdan bahset. bıze tas patlasa o da tas patlasa yanı en fazla 45 bın kısılık lazım..

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ersun yanala ve takıma nedense hiç guvenemiyorum

Şu takıma güvenmeyen bir insanın 80.000 kişi doldurur demeside ayrı bir çelişki.

EĞİTİM ŞART!!!

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı freva_Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim insanların kafası hep baska yerlere calısıyo. keske dogru yerlere calıssa işte o zaman trabzonu kımse durduramaz
    ayrıca hem sponsor olsun hemde ısmımız degısmesın ne ala memleket olmaz oyle bır sey turk telekom sponsor olduysa kesın kendı ısmını yada baska bır alandakı ısmını koyacaktır.. oyle hem paracıklar gelsin hemde isim degısmesın adamlar kerizmi.. isim mutlaka degısecektır avni aker ismi tarıh olacaktır ( keske olmasa ).
    trabzon arena ismine neden karsı cıkılıyor anlamıyorum bir meydanda tur atın bakalım türkce yazan tabela görebilecekmisiniz heryer ingilizce tabelalarla dolu.. bir değişim olacaksa kökten olmalı herzaman bunu savunurum
    sponsor olursa ismini onların koyacağını biliyoruz,amerikayı yeniden keşfetmenin anlamı yok
    ayrıca ben sponsorluktan felan da bahsetmedim.

meydanda tur atıp ingilizce levhaları görme işine gelince ben şahsen utanıyorum(şahsi görüşüm)
    ''bir değişim olacaksa kökten olmalı hep buna inanırım'' demişsiniz
    tam bende bunu diyorum ARENA bizim kültürümüzde yok değiştirelim diyorum
    başka da bişey demiyorum(aslında pekte önemli değil stad bi yapılsın hele)
    YAVUZ SULTAN SELİM

erol_izm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok fazla uçuyoruz be arkadaşlar. Stad kapasitesinin rekabetle ne alakası olabilirki? Senin taraftarının alım gücü nedir bunu biliyormusun? 250 nüfuslu şehirde ne kadar kadın yaşıyor, ne kadar çocuk yaşıyor, hepsi futbolu seviyormu? Bunları hiç hesaba koymadan "nüfus 250 bin ve 80 bin kişi bu stad'a rahat gelir abicim" diyorsan bende sana hala uykudasın ve rüya görüyorsun derim. Bu hesap bana Fenerbahçelilerin yok 25 milyon yok 30 milyon yok 40 milyon taraftarımız var muhabbetine benzetiyorum.Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Bilet fiyatlarını ucuz yaparsak 80 bin kişi gelebilirmiş. Yani dünya'nın tek akıllısı bizmiyiz? Galatasaray yönetiminin hiçmi aklına gelmemiş 15 milyonluk İstanbul'a 150 bin kişilik stad yapıp 1 ytl'den bilet satmak?

muratali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence stadyum adı orjinal olmalı. İsim sponsoru bulunursa bir şey diyemem ama bulunmazsa x Stadyumu olmamalı bence. Karadeniz'i ve Trabzon'u simgeleyen bir isim olmalı. Örneğin x Limanı ya da x Yalısı, x Takası, vb.. Karadeniz'i simgelesin diyince ister istemez denizle ilgili şeyler geliyor aklıma Ama Fırtına Vadisi falan da olabilir.

Bence "Fırtına Vadisi" muhteşem bir isim olur. Arkadaşımı tebrik ediyorum. Neticede Trabzonsporumuzun lakabı "Karadeniz Fırtınası" dır. Stadyumun yan tribünlerinin daha yüksek yapıldığını farzedersek, saha iki tepe arasında kalan vadi gibi olacaktır. Fırtına Vadisi, Karadeniz Kırtınası'nın oynayacağı stada en yakışan isim olur.

muratali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence stadyum adı orjinal olmalı. İsim sponsoru bulunursa bir şey diyemem ama bulunmazsa x Stadyumu olmamalı bence. Karadeniz'i ve Trabzon'u simgeleyen bir isim olmalı. Örneğin x Limanı ya da x Yalısı, x Takası, vb.. Karadeniz'i simgelesin diyince ister istemez denizle ilgili şeyler geliyor aklıma Ama Fırtına Vadisi falan da olabilir.

Nerden takıldı bu konu aklıma?
    İskoçya'da Celtic stadına kendine uygun bir isim vermiş: Park.
    Ya da NBA'de yine Celtics stadına Garden ismini vermiş.

Bence sıradan, herkesin yaptığı gibi x Stadyumu koymamalıyız stadımızın adını. Stadımızın adı duyulduğunda anında anlaşılmalı; Bu Trabzonspor'un stadı.

Stadı yaptık da adı kaldı
    Selim kardeşimden alıntı yapmak istedim yukarıdaki mesajı ama benim yazımmış gibi çıktı. İlk paragraf alıntı, ikincisi de benim fikrimdir.

glatasaray 150 bi yapıp ucuz satmasına gerek yok
    25ytl satıyor 50 bin yapıyor sen en ucuz biletini 25 ytl yapamıcana göre stadı buyuk yapıp surumden kazanacan universite okumadınız hiç biriniz hala kim gelip dolduracak diyorsunuz allah aşkına trabzonda yapacak bir aktivite varsa söyleyin bilelim

numaralı 25.000 x15 =375.000
    kapalı 25.000x7,5=187.500
    iki açık 30.000x3 =90.000
    toplam her maç =652 .500
    artık kusura bakma bu fi yatlarla da o stad dolmuyorsa kusura bakmayın yani ben bu takımın trabzonda yeterli destegi arkasına alamadığına inanmaya başlarım

bak bilet fiyatlarına gunde bi paket sigara içen adam gayet rahat şekilde numaralıya gider kofte kemek yer kaşkol alır maçta

bu kadrda ekonomi yok trabzonda

nasıl yarışcan fenerle 40 bin yapıp onun gibi 50 milyonamı satıcan en ucuz biletini

yada 40 bin yapcan 10 ytl satcan heralde oyle onla yarışcan galiba matemtiksel olarak bu daha uygun galiba böyle yarışırız

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ELA ELA LEOSE ;

Sen bizi bırak be..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

ben buyuk bir trabzonspor duşunuyorum siz hala ufak bir trabzonspor istiyorsunuz galiba

Nereden
    Ankara

Trabzonspor zaten büyük..

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben buyuk bir trabzonspor duşunuyorum siz hala ufak bir trabzonspor istiyorsunuz galiba
    Leose arkadaş
    büyük bir Trabzonspor düşünüyorsan 'T' yi büyük yazmakla başlayabilirsin.
    stad kapasitesiyle büyük olunmuyor,Meksikada dünyanın en büyük stadları var ama ordan 1 tane kulup ismi söyleyemezsin
    35-40 bin arası diyordum hadi 40 bin olsun,yeterde artar bile.
    ayrıca Poyraz'ın dediği gibi Trabzonspor zaten büyük.
    YAVUZ SULTAN SELİM

sen önce takıma güven sonra gel burda düşüncelerini savun. kimseninde canını burda sıkmaya hakkın yok

iyi beyler 40.000 kişilik stad geliriyle 52.000 kişilik fenerin stad geliriyle yarışırız artık yarışabileceğimiz kadar
    bizde en ucuz 5 ytl adamlar en ucuz 50 ytl heralde biz galiba maçlarda onlardan fazla kazanıyoruz matemik hesabıyla
    hatta stadı buyutmeyelim zaten bizim kadar kazanamıyorlar

yaşadığın sehrin nufusunu ögren bi ilk önce sen arkadaşım

Nereden
    Ankara

iyi beyler 40.000 kişilik stad geliriyle 52.000 kişilik fenerin stad geliriyle yarışırız artık yarışabileceğimiz kadar
    bizde en ucuz 5 ytl adamlar en ucuz 50 ytl heralde biz galiba maçlarda onlardan fazla kazanıyoruz matemik hesabıyla
    hatta stadı buyutmeyelim zaten bizim kadar kazanamıyorlar
    Önce "Matematik" yazmasını öğren.. Ünüversite de okuyorum demesini biliyosun..

Bizim kimsenin stad geliriyle yarıştığımız yok.. Bizim stadımız belli.. Biz "Trabzonspor"uz.. Başkalarını taklit edecek bir camia değiliz..

"Taklit etmekdense.. Taklit edilen olmayı dene biraz.. "

yaşadığın sehrin nufusunu ögren bi ilk önce sen arkadaşım
    sehre girerken tabelaya bak yavrucum.. en dogru rakam orada yazar hadi bakimm

Alıntı freva_Ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sehre girerken tabelaya bak yavrucum.. en dogru rakam orada yazar hadi bakimm
    tıkla kardeş şunu bi gor nufusu
    http://www.tuik.gov.tr/jsp/duyuru/up.../HaritaTR.html

bilmem farkındamısın ama o nufus toplam nufus mıllet her mac gunu koyunden asa macamı gelecek :? ayrica o nufus icinde ne kadar cok yasli ve kucuk cocuk var biliyormusun? trabzonspora gonul vermis bunuda gec maca gidebilecek parasi olan kac kisi var biliyormusun?? bunlari once arastir ne nedir ogren hersey nufus degildir nitelik varmi nitelik alim gucu varmi para varmi bunlari sorgula..

birde senin gibi takimina guvenmeyen birine neden ellerimi yoruyorum onuda anlamadim.

ya kardeşim ben sana onu bilgin olsun diye verdim linki
    hala yaşadığın şehrin buyuklugunu bilmiyorsun 20 yaşında adam olmuşsun ama bilmiyorsun ama bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp daha da uzatmayalım istersen
    çünkü daha sana ceavap vermicem anlamıyorsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)