Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu da Ne Demek Şimdi?

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry Bu da Ne Demek Şimdi?

Herkes bilsin bu elbise bu vucuda olmaz ...
    Yönetim kademesindeki değişiklik, transferler, taraftarın telkin ve iltifatları artık işe yaramıyor. Karadeniz lobisi bile hasta yatan Trabzonspor’a dermen olacak gücü kendinde göremiyor. Futbolseverlerden yükselen tek ses ise “4 büyükler” teriminin yeniden tanımlanması …

13.01.2008 23:44

Spor centilmenlik işi, bunu kuralların hiç birini ihlal etmeden oynamak lazım. Takımların centilmenliği illerinin ismini taşıyan Trabzonspor, Sivasspor, Kayserispor ile özdeşleştirildiği düşünüldüğünde futbolcuların tavrının nasıl bir vilayetin imajıyla alakalı olabileceği daha iyi anlaşılacaktır. Sivasspor’un gerek futbolcusu gerekse teknik adamları ve yönetim kademesi Sivas’ı şimdiye kadar olumsuz yansıtmadı … Türk futbolu Trabzonsporu şimdiye kadar 4 büyükler içinde 4. olarak tanımladı. Ancak liğin ilk yarısından itibaren Sivas ve Trabzonspor’un performansı ve tavırları incelendiğinde ortaya apaçık “4 büyükler” deyiminin yeniden yapılanmasının adeta zorunluluk haline geldiği görünmektedir.

Futbolu’u centilmenlik arenası olarak görmeyip’de olaya sosyo-politik, ideolojik , ve hangi amaca hizmet ettiğini kendilerinin de bilmediği sözde futbol lobisinin eski defterleri açarak başarıyı görmemezlikten gelmeleri futbol hanesine yazılacak iyi bir not değildir. Herkes eteğindeki taşları dökmelidir. Sivas’ta ki başarıyı bütün dünya futbol camiası konuşurken ülkemizdeki koca futbol programlarında (!?) Sivassporun isminin geçmemesi elbette kasıtlıdır … Ama şunu kimse unutmasınki bu elbise bu vucuda dar gelmektedir. 4 büyükler yeniden tanımlanmalı ve 4. büyük herkesin bildiği gibi SİVASSPOR olmalıdır…

bu herifler çok olmaya başladı. iyiki lider oldular ilk yarı kendilerini bişe sanmaya başladılar.
    Anca bole komplekse girerler zaten
    ulan ne kıskanmaymış ya
    bundan sonra sivaslılara bakışımda değişti.
    Konu ÖmerFarukYılmaz tarafından (14.01.2008 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

EĞİTİM ŞART!!!

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne diye dert ediyoruz ki!

illaki o 3 küçüklerin yanında bizdemi olmalıyız.

birşeyi çok iyi biliyorum;4 büyük yok,tek büyük var.

yemişim onların büyüklüğünü...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yahu olsunlar bırakın ne önemsiyorsunuz bu zübükleri. Başka uğraşacak işmiz gücümüz kalmamış gibi bir de salak salak yazı yazan şahıslarla koskoca Trabzonspor tarihini mi çarpıştıracaksınız. İt ürür kervan yürür!
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az kötü gidersen ite ,çakala böyle maskara olursun
    Hey Allahım bunu söyleyen insanda hiç utanma ,arlanma ve sıkılma yokmuş acaba Yüzsüz herif

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu yiğİT o lar için başlık açmaya bile değmez
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Biz kendi işimize bakalım önce. Kayda değer olmayan günübirlik zafer sarhoşluklarıdır bunlar. Tadımızı kaçırmaya gerek yok kanımca.

Kilitledik arkadaşlar.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sonradan görme buna denir işte
    her sene ligin flaş takımları olur.
    bu hep olmuştur.
    zamanında gençler birliği, denizli bursaspor, ankaragücü, gaziantep son olarak geçen yıl manisa vs..
    peki sonra ne oldular. küme düştüler. kümede kalmak için çırpındılar. vs..
    busene sıra sivastaydı bi çıkış yaptılar . olan sadece bu. zamanı geldiğinde bu başlıktaki kiliti açıp sivassporun gerçek halini göreceğiz.
    kesinlikle hiç bir yerde hiç bir platformda bu tür tartışmalara cevap vermeyin. muhatap olmayın. zaten amaçları bu. onlarla muhatap olursak amaçlarına ulaşmış hissedecekler.
    alayı asansör takım.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)