Sayfa 616 Toplam 861 Sayfadan BirinciBirinci ... 116 516 566 606 614 615 616 617 618 626 666 716 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21508 adet sonuctan sayfa basi 15,376 ile 15,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kıvrak

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karakterine laf edenler performansından dolayı mı ediyor ? Adamlığı performans ile mi ölçüyor ? Camianın son 5 yıldaki tüm acılarını, sevinçlerini yaşamış adama "g*tü kalktı" demek bu kadar kolay mı ? Evet bariz hatalar yapıp 2 önemli maç kaybettirdi. Ama bunu g*tü kalktığı için yapmadı. Bu adam sezon başında el ele kol kola bitirildi. Hala saha içine konsantre olamıyor. En iyi zamanlarında diğerleri gibi bırakıp gitmediği için mi karakterine laf ediliyor ? Çok iyi para kazanıyor evet, ama o paradan daha iyilerini alabilirdi gitseydi. Şimdi ise kalkmış taraftara oynuyor diyorsunuz. Bu adamın taraftara oynamasına, adamlığını kanıtlamasına gerek yok. 5 yılda hem saha içi hem saha dışı kimsenin yapamayacağını yaptı.

6 aylık (hatta 6'dan fazla) bir sakatlık dönemi geçirdi ve döndüğünde ise konsantrasyonu ancak bu kadar bozulabilirdi. Aynı şeyler başka futbolcuya da yapılsa onuda etkiler.

Maçtan sonra kendinde sorumluluk hissettiği için taraftarın yanına gitti. Ki bence yapmaması gerekirdi. Bunlar konsantrasyonunu daha fazla dağıtmaktan başka bir şey yapmaz. Kendini toparlayamazsa çok düşüş yaşar. Ama şu an yedeğe çekilme önerileri doğru değil.

Performansı düştü, karakteri değil.
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

SametKumbasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur yine yaptin 6s ye kiyagini. Zaten sezon basinda aklini celmislerdi. Aklin orda kaldi. Ama sahada degil. Hep hatali goller yemeye basladin.

Kulübe ye gitme vakti geldide gecti bile. Esteban seni izledi hep. Birazda sen onu izle artik.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Asılsız iddialarda bulunuyorsun. Yaptığın şey ayıp.

Emin ol, gitmek istese çoktan gitmişti (göndermişlerdi).

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

4 yıldır Trabzonspor'u kurtaran adamı 4 maçta yedeğe çekip karakterine laf söylemeye başladı bizim taraftar. İnsan bazen hayret ediyor gerçekten.

Seviyoruz seni kaptan.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onurda son zamanlarda şansızlıkda mevcut açıkçası..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

her zaman yaninda olacagim kaptan
    kimilerinlen sampiyon olacagima kalemde kaptan onur recep kivraklan küme düsmeyi secerim

o formayi dolduran tek isim onur
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Daha iyi olacağını biliyoruz kaptan 1 yıldır maç atmosferinden uzaksın. Yaşanan olaylar ise malum. Buna benzer dönemleri daha öncede yaşadık formsuzdun. O zaman seni kesecek kimse yoktu. Kimsenin sesi çıkmıyordu. Sen onlara bakma.Biz yanındayız.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

21 Eylül 2015 tarihinde burada yaptığım yorumdan ötürü bir üye arkadaşımız rahatsız olmuş. Direk kendisine yöneltmediğim ama yazımdaki mesajlarından alınan birkaç cümleden ötürü kendisiyle yaptığım telefon görüşmesinde durumu nazikçe tarafıma bildirdi bende kendisini hedef alan bir yazımın olmadığını ifade ettim. Fakat ne olursa olsun buradaki herhangi yorumum ve düşüncem Trabzonspor taraftarından değerli değil. Hele ki yanlış anlaşılmalara ve kırgınlıklara yol açıyorsa.

Onun için yorumumu siliyor kendisinden ve diğer üyelerden özür diliyorum.
    Konu Courage tarafından (22.09.2015 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: isteğe bağlı
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Hareketleri yapmacık(mış)
    -En fazla parayı o alıyor(muş)
    -Hatta 2,5 sene yattı(mış) ama parası tıkır tıkır ödendi(miş)
    -Etrafındaki oyuncuları na hak yere fırçalıyor(muş)
    -Mahallenin horozu oldu(muş)

....

3 Büyük hırsızın amigolarının doluştuğu ''spor'' porgramlarında ,bizler için ayrılan 2 dk'lık sürenin 1.60 dk sında Onur için söylenilenlerin aynısını burada okuyup sinirlenmek ne üzücü!

Onur'un şu kulüpte neler yaptığını hatırlatıp hafıza tazeleyen insanlarıda ''vefalı taraftar pozları'' vermekle aşağılayıp küçük gördüğünü sananlara ise sinirlenmek bile kafi gelmiyor. Bazukayla ,füzeyle saldırasım var!

Vefasızlık ve balık hafızalığını akılsızlıkla harç edip üzerine cool akil adam badanasını vurunca Trump Towers olduğunu zannetme ...sen bir gecekondu bile değilsin.

Onur senin neyine çok haklısın.Senin kafandaki Trabzonspor Gançev - Hamidou'dan ötesini geçmez.

Ah sende bütün benliğinle Trabzonsporun yanından geçmesen şöyle 5 dk ,ne iyi olur .
    Sana telimi veriyim bazukayla saldırmana gerek yok..Adam gibi konuşursan sana nedenlerini anlatırım..He derdin başkaysa gene telimi veriyim...Senin ve Benim Trabzonsporluluğumuzu ölçen bir alet yok..Senden farklı düşünenlere paralelci algısını yaratarak bu işin içinden çıkamazsın..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Kahve köşelerinde 50 lik abi lerin " Onur kaleci falan değil, onun yüzünden 5 puan kaybettik " sözlerini duydukça çok üzülüyorum. Bugün biriyle tartıştım hatta. Neymiş Muslera gs yi şampiyon yapmış. Ben de Muslera nin bu sezon gs nin 5 puanına ml olduğunu söyledim . Laf edemedi daha. Aynı adamlar daha dün Onur mucizeler yaratırken televizyon ekranını open adamlardı. Onur a laf edilince bana edilmiş gibi hissediyorum. performansı kötü kabul, yedek de kalabilir ama ama kimse Onur un kalecilgine laf edemez.
    Konu Yaşar tarafından (21.09.2015 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senin kalitenin herkes farkında. Sen bizim kaptanımızsın. Senin canın sağolsun.

Formsuz ve dalgın olduğunun kendisi de farkında. Sonsuz kredisi en azından benim için mevcut. Düzelicektir. Çok ihtiyacımız var kaptan, çook.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Ekrandan görüldüğü kadar kaptanın biraz kafası karışık gibi. Artılarını da eksilerini de hepimiz zaten biliyoruz. Profesyonel bir psikolojik destek alması yararına olacaktır. Benzer şekilde Muslera'da da bir şeyler var. Ligin en iyi iki kalecisi de formsuz olabilir pektabi. Sonuçta sermayemiz insan. Onur geldiğinden beri ne zaman böyle bir performans sergiledi ki ? Ben hatırlamıyorum. Keşke takımdaki her oyuncumuz 4-5 sezon hep belli bir standardın üzerine çıkabilse. Öyle zamanlar oldu ki 4 maç iyi oynayan oyuncuya hasret kaldık. Düzelir zamanla.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana telimi veriyim bazukayla saldırmana gerek yok..Adam gibi konuşursan sana nedenlerini anlatırım..He derdin başkaysa gene telimi veriyim...Senin ve Benim Trabzonsporluluğumuzu ölçen bir alet yok..Senden farklı düşünenlere paralelci algısını yaratarak bu işin içinden çıkamazsın..
    Telefon meselesine getiriyorsan işi ben sana vereyim yada İstanbul'un istediğin semtine geleyim ne zaman istersen.

Her yazılanı düz anlama kabiliyetin var sanırım.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaptan suan formsuz ama yakinda canavar gibi olacaktir merak etmeyin.
    bu sene SAMPİYONUZ.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kahve köşelerinde 50 lik abi lerin " Onur kaleci falan değil, onun yüzünden 5 puan kaybettik " sözlerini duydukça çok üzülüyorum. Bugün biriyle tartıştım hatta. Neymiş Muslera gs yi şampiyon yapmış. Ben de Muslera nin bu sezon gs nin 5 puanına ml olduğunu söyledim . Laf edemedi daha. Aynı adamlar daha dün Onur mucizeler yaratırken televizyon ekranını open adamlardı. Onur a laf edilince bana edilmiş gibi hissediyorum. performansı kötü kabul, yedek de kalabilir ama ama kimse Onur un kalecilgine laf edemez.
    Gün gelir bir sezonda puanların yarısından çoğunu bir kaleci alır. İyi olur.
    Gün gelir hatalar yapar yerin dibine sokulur. Böyle işte.
    Gören de Onur kötü kaleci sanır.
    Onur bir kaleci. Türkiye'nın en iyi kalecisi. Hata yapabilir. Hatalar da yapabilir. Hata yaptı demek yanlış değil hata yaptı diyene kızmak da doğru değil. Yeter ki herkes haddini bilsin. Tüm kariyerini dört dörtlük geçirmek zorunda değil.
    Yani bazı yorumlar gerçekten acımasız.
    Umarım hem psikolojik olarak hem de teknik olarak toparlar ve devam eder. Ne o ne de biz bu şekilde boş yere yıpranmayalım.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avrupadan onur yüünden elendik
    sezonun en kritik maçlarından birinde gene bizi yaktı...

sırf Trabzon lu diye daha ne kadar katlanılacak?

kaç yaşına gelmiş hala yan top alamıyor...
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefon meselesine getiriyorsan işi ben sana vereyim yada İstanbul'un istediğin semtine geleyim ne zaman istersen.

Her yazılanı düz anlama kabiliyetin var sanırım.
    özelden at telefonun bekliyorum..

Nereden
    Ankara

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gün gelir bir sezonda puanların yarısından çoğunu bir kaleci alır. İyi olur.
    Gün gelir hatalar yapar yerin dibine sokulur. Böyle işte.
    Gören de Onur kötü kaleci sanır.
    Onur bir kaleci. Türkiye'nın en iyi kalecisi. Hata yapabilir. Hatalar da yapabilir. Hata yaptı demek yanlış değil hata yaptı diyene kızmak da doğru değil. Yeter ki herkes haddini bilsin. Tüm kariyerini dört dörtlük geçirmek zorunda değil.
    Yani bazı yorumlar gerçekten acımasız.
    Umarım hem psikolojik olarak hem de teknik olarak toparlar ve devam eder. Ne o ne de biz bu şekilde boş yere yıpranmayalım.
    Ben 35 seneden beri trabzonsporu tutuyorum..Onur benim gördüğüm 750-800 trabzonspor futbolcusundan sadece bir tanesi..Onurun her trabzonsporlu için farklı anlamları olabilir.Ben buna saygı duyuyorum..Ama onur için farklı düşünenlere bazukayla deşmek isteyenler,sosyolojik,antropolojik tahlilden tutunda Karakter sorgulayanlar var burda..Ben bu Platformda her bireyin düşüncelerine saygı duyan biriyim,ama sırf kendisi gibi düşümeyenleri ki benim düşüncelerim gözlem sonucudur(onurun sorunlarını ve davranışlarını tek tek örneklerdirerek yazdım)Ben sorun olduğunu ve bu sorunun sportif hatalardan çok davranışsal hatalar olduğunu belirttim..Düşüncemin arkasındayım...Zaman içersinde kimin haklı olduğu çıkacaktır,Eğer ben yanılırsam forumdaki tüm arkadaşlardan özür dileme erdemine sahip bir insanım..İnşallah Onur beni özür dilemeye mecbur eder.Herkeze İyi Akşamlar..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Ya ben de Onur'un arkasındayım ama nedir bu ''önceden iyiydi'' muhabbeti? Abi o öncedendi. Puanlar toplarken iyiydi de hatalı golleri yerken kötü mü oldu diyorsunuz ya, evet öyle. Bence atlatacaktır kafa karışıklığına gerek yok biraz konsantre olsun, yedek kalması gerektiğini falan da düşünmüyorum ama bu saçma sapan goller 2-3 kez daha tekrarlanırsa başka çare kalmıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

N'doy ve Erkan boş kaleye golleri gönderebilselerdi kimsenin umurunda olmayacaktı Onur'un yediği gol...
    Yani Onur'a vururken diğerlerini de es geçmeyelim derim ben.
    Ben şahsım adına iyi gününde de kötü gününde de Kaptanımın arkasındayım.. 2010-2011'den kalan tek ADAM .. (Yumlu ile birlikte )
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Maçtan sonra kendisi söylüyor zaten "benim yüzümden kaybettik" diye. Adamı gömdüğünüz yetmedi mi ? Az insaf. Sanki şampiyonluktan olduk. Biraz da kötü günde destek olsak takıma incilerimiz dökülmez. Sen, ben Trabzonspor'a, futbolcusuna sövsek dursak ne geçecek elimize ? Yıllarca sövdük. Ne geçti elimize ? Sırtımızı Trabzonspor'a dönsek nereye gideceğiz ? Başka Trabzonspor var mı ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur'u yeme opearasyonu devam ediyor. Bazı taraftarlarımız da bu tuzağa düşüyor. Manevi açıdan destek şart, yalnız hissetmemeli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onur refleksleri mükemmel bir kaleci, ama yan toplarda zaafı hep vardı. Top kullanma konusunda da öyle. Zaten Türk kalecilerin çoğunda durum böyle, Rüştü'yü hatırlayın işte en büyük örnek odur.

Bu seneki performans düşüklüğünü de sene başındaki duruma değil, yaşadığı uzun süreli sakatlığa bağlamak lazım. İki dizden de çapraz bağları kopmuş bir kaleci. Eskisi kadar özgür hareket edemiyor, kendine güvenemiyor, bu çok doğal.

Ancak bu durum onu yedeğe iter mi bilemiyoruz, bunu söyleyebilmek için Esteban'ı izlememiz lazım.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onurun formunu eleştirmek onur gibi üst Düzey bir kaleci için haksızlık olur. Ancak onurun gs maçı sonrası taraftara yaptığı sözlü saldırı hiç şık durmadı. Karakterine yakışan bu değildi. Izlemek isteyen ligtv maçın öyküsünden son 1 dk ya bakabilir. Inşallah düzelirsin, efsane kaptanımız olmaya devam edersin.
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur'u yeme operasyonu var. Bu tuzağa düşmeyin. Onur'u kazanmak isteyen ona dünya çapında bir antrenör tutar, el üstünde tutar, toz kondurmaz, sorunu varsa halletmeye çalışır. Kazanmak istemeyen ise hatasını kollar, arabadan kovar, üzerine oynar, takım içinde yalnızlaştırır, taraftara yuhalatır vs.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)