Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oradaydim.. Gördüm..!

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cumartesi günü Antalya'daydim. Oraya kadar gitmisken kampi ziyaret etmemek olmazdi. Kiz arkadasimla beraberdik. Bir tanidik vasitasiyla otomobil kiralayip düstük Belek yoluna..

Gloria Golf Resort'e vardigimizda güvenlik görevlileri "Senol Günes'in kesin talimati oldugunu, ziyaretçilerin içeri alinmadigini" söylediler. Oysa ayni günün sabahi gazetede, bir grup taraftarin kampi ziyaret ettigi, futbolculara tatli ikram etiklerini yaziyordu. Durumu izah ettigimde bana, "yönetim veya teknik heyetten bir tanidiginiz olursa ve bize talimat verirlerse sizi içeri alabiliriz" dediler. Ben de kadim dostum Çakir kardesimi arayip, yapabilecegi birseyin olup olmadigini sordum. Çakir bana bir isim ve bir telefon numarasi verip, onunla görüs sana yardimci olur dedi. Bana telefonunu verdigi kisinin adi Aytekin Akay'di. Trabzonspor Dergisi personeli olan bu arkadasimiz bizi sanki kirk yillik dostu gelmiscesine çok sicak karsiladi. Kapiya kadar gelip bizi aldi ve otelin lobisinde bizi agirladi. Saskinligimizi üzerimizden atamadan Senol Hoca'nin simsicak ve çok içten "merhaba"siyla heyecanimiz ikiye katlandi. "Izin gününde çocuklar, keyfinize bakin, bir isteginiz var mi benden" diye sorunca da mutluluk ve saskinlik duygulari arasinda gidip geldim. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinin hocasi da olsa, Türk futbol tarihinin en kariyerli hocasi da olsa sonuçta insandi ve hepsinden öte "bizden biri"ydi. O an tekrar anladim ki "içimizden biri" kavrami Trabzonspor için gerçekten çok önemli...

Buradan bizi kapida karsilayan ve çok iyi misafirperverlik gösteren Aytekin Akay kardesime huzurlarinizda tekrar tesekkür ediyor ve topic'i açma amacima geliyorum;

Arkadaslar hepimiz çok iyi biliyoruz ki gerek görsel, gerekse yazili basin organlarinin haberleri her zaman gerçegi yansitmiyor. Öyle ki, yanlis ve yalan haberlerin arasinda dogrularda kayboluyor. Ben gittim, gördüm, futbolcularla, Senol Hoca'yla, basin sözcümüz Ibrahim Sahin'le sohbet etme imkani buldum. BMN'den oldugumu söyleyince ilgileri daha da artti. Sundan emin olun arkadaslar; yönetim, teknik ekip ve futbolcularin tamamina yakini forumu takip ediyor. Ve iki futbolcu -isimlerini söylememi rica ettiler- forum kullanicisi. Neler yaziyoruz, nelere kiziyoruz, nelere seviniyoruz, neler bekliyoruz vs. hepsini biliyorlar..

Basin sözcümüz Ibrahim Sahin ile tanisma imkani buldum ve oturup biraz sohbet ettik. Kendisinin bizden ricasi var; Bu takima sahip çikin.! Bir çok olumsuzluklara ragmen çok güzel isler yapiyor bu çocuklar. Bunlarin degerini bilelim.. Ve tepki göstermesini bilin..! Sadece içimizde ve eksilere degil, herseye dogru tepkiyi gösterin.. Zaman Gazetesi ve Digiturk protestolarinizi hayranlikla takip ettim. Bizim sizlerden istedigimiz bu ve bunun gibi girsimlerinizi arttirin. Kombine biletlere yaptigimiz indirime ve 100.000 üye projemize bekledigimiz ilgiyi göremedik. "100.000 üye ne demek" isimli topic çok anlamli. Bilinçli ve sagduyulu oldugunuzu görmek bizi memnun ediyor. Daha çok çalismaliyiz ama sizler de bizimle beraber olun...

Ben tüm BMN ailesi adina Ibrahim Sahin'e elimizden gelenin en iyisini yapacagimiza dair söz verdim. Yine Sayin Sahin'in tatli bir sitemi de"parasiz yönetim" söylemlerimize yönelikdi. "Parali baskanlar döneminde hersey çok mu güzeldi, önemli olan parali yönetim degil, para kaynaklari yaratabilen yönetimdir" dedi. Ibrahim Sahin'in mesajlarini sizlerle paylasmak istedim..

Kamp ziyaretinde yasadigim iki güzel animi da sizlerle paylasayim; Erdinç gülüyor..! Evet, daha önce mutlaka göreniniz olmustur ama ben ilk kez Erdinç'i gülerken gördüm. Üstelik sahada gördügümüz, bir robottan farki olmayan Erdinç ile benim sohbet ettigim Erdinç arasinda çok fark var. Sizlere de selami var..

Bir diger güzel anim ise Gökdeniz ile tanismam oldu. Bir arkadasim bana "Gökdeniz'in çok suratsiz oldugunu, resim çektirmek için bile rica da bulunan taraftarlari tersledigini" söylemisti. Oysa Gökdeniz bizi çok sicak karsiladi. BMN'den ve Besikdüzü'lü oldugumu duyunca da çok sevindi. Resim çektirdik, sohbet ettik.. Çok keyifliydi..

Kaptan Fatih, Erdinç, Yattara, Petkoviç, D'haene, Celaleddin, Gökdeniz ve digerleri... Hepsi çok sicak ve çok tatli insanlar. Senol Hoca'miza ve basin sözcümüz Ibrahim Sahin'e bize gösterdikleri ilgi için tekrar tesekkür ediyorum..

Gökdeniz zaman zaman bunalip gitmek istedigini söylese de hepimizden daha Trabzon'lu ve hepimizden daha çok istiyor sampiyonlugu. Tolga'nin kafasi biraz karisik da olsa, Tayfun biraz formsuz da olsa akillarinda sampiyon olmak düsüncesi hep ön planda. Ve çok sevinerek sunu da söyleyeyim; takimda arkadaslik süper. Gökdeniz ile Yattara arasindaki hiç istemedigimiz sorun bitmis. Lee kampin en formda oyuncusu. Volkan ve Mehmet Yilmaz çok mutlu, ikinci yariyi iple çekiyorlar..

Veee! Uzun lafin kisasi; ben oradaydim..! Yöneticilerin, teknik ekibin, futbolcularin hepsinin yüzünde tebessümü, hepsinin gözlerinde inanci ve o isigi gördüm. En az bizler kadar sampiyon olmak istiyorlar. Ve bizden sadece tek sey istiyorlar; bizi yalniz birakmayin...

Ben mesaji aldim, aldigim mesaji da sizlerle paylasmak istedim. Gazetelerde yazanlara, TVlerde söylenenlere itibar etmeyin. Elbette eksiklerimiz var, elbette yanlislar da var, ama bunlarin önüne geçecek kadar güçlü bir inanç var futbolcusundan yöneticisine kadar herkesin yüreginde...

BMN her zaman oldugu gibi yine Trabzonspor kampindaydi. Ve BMN her zaman oldugu gibi yine ayricaligini hissetti...

Saygilarimla

Not: Polonyali geliyor...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oguz herhalde bu anlari hayatin boyunca unutmazsin..Yasadiklarini paylastigin için tesekkürler,mesaj da alinmistir..Tekrar Tesekkürler..

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu güzel tespitleriniz için,oralardan bize en saglam haberleri getirdiginiz için,kampi ziyaret ettiginiz için tesekkürler.Bu takim maç sonuçlari ne olursa olsun destegi hak ediyor...Iste basinin anlatmamakta israr ettigi Trabzonspor...

Oguzum bu bilgiler için çok tesekkürler.Bu anlattiklarina göre artik bizi hiçbir harici kuvvet bölemeyecek insallah.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hala hayatta olman süper...sahsen öyle bir an düsünemiyorum bile..degil ki yasamak....okurkn bile sewinç çigliklari attim....çok tesekkürler paylastigin için...

trabzonsporum...bu can feda size..bu yürek hrzaman sizinle....sonsuza dekkkkk!!!!!!1

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadasim gerçekten çok güzel seyler yazmissin. Bu güzel anlari bizle paylastigin ve bizim herseyimiz olan futbolcularimiza ne olursa olsun arkalarinda oldugumuzu hissettirdigin için sonsuz tesekkürler. Gerçekten çok duygulandim. Keske imkanimiz olsa da hepimiz kampi ziyaret etsek. Tekrar tekrar tesekkürler.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten yazin da süper olmus.Çok güzel özetlemissin.

Oguz arkadasim,yüregine saglik...Inan okurken bile çok duygulandim.Keske bizler de hep birlikte onlara "sizinleyiz ve size güveniyoruz" diyebilsek...
    Sampiyonluk umudumuz hiç bitmedi.Ama yillarca bekleyecek olsakbile ,bilmeleri gereken birsey var bizim gönlümüzün tek sampiyonu zaten "Trabzonspor"...

Ayrica sevgili dostum Aytekin Akay'a buradan tekrar tesekkürler.Sagolsun...

oguz yazdiklarini yazdirip babamada gosterdim adam rahatladi sagolasin taa amerikalardan zor tabii gercek bilgiye ulasmak.

saygilar.

Nereden
    Avrupa Diğer

yasadiklarini bizimle paslastigin için tesekkürler

bilgiler için sagol

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı fuat_462 Nickli Üyeden Alıntı

bilgiler için sagol

BeNCeDe

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporluluk kulturunun ozu de budur zaten: Tevazu!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abim sagolasin...sevindim harbiden...erdinc'in selaminida alalim: aleyna ve aleykümselam

Yönetim+Teknik Heyet+Futbolcular:

sunu bilin biz herzamen sizin arkanizdayiz, ara sira sabirsizlik yapsakda sonuna kadar yaninizdayiz !!!!

not: BMN'i takip eden 2 futbolcu?? cok merak ettim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerçekten çok iyi oldu bu hepimizin duymak isteyipte duyamadigi seyleri söylemissin eline yüregine saglik birde ben bir sey soracagim polonyalimi geliyor polonyalilarmi?

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oguz'um... Çok güzel bir gün geçirmissin, ve bunu çok güzel bir yaziya döküp bizlerle paylastigin tesekkürler.

Futbolcularimiz ve teknik heyetimiz bu konuda cok iyiler, kesinlikle burunlari havada degiller. Yasadiklarini her taraftarin yasamasini gönülden isterim.

Bmn'yi takip eden 2 futbolcu var demissin, isimlerinin söylenmemesini isteyen . herkes bu isimleri merak edecek, ama benim merak ettigim Bmn'yi takip ettgini sanada söylemeyen kac futbolcu daha var [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı fuat_462 Nickli Üyeden Alıntı

bilgiler için sagol

Oguz kardes resimlerinde varmi kamptan [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle yasadiklarini bizimle paylastigin için çok tesekkür ediyorum. okurken bile çok heyecanlandim[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

çok güzel yaaa kardesim en az senin kadar bizde mutlu olduk hele futbolcularin yönetimin bmn yi yakindan takip etmesi daha da güzel saolasin hersey için ...

Nereden
    Trabzon

demekki neymis ??? kulüple taraftar arasindaki iletisim ne kadar iyi olursa yönetim-futbolcu-taraftar üçgenio kadar rahatliyormus.

demekki neymis ??? adi, kalitesiz, ikiyüzlü, canbaz ve satilik emperyalist kodaman gazetelere asla ve kat'a inanmayacakmisiz, hatta alip okumaya bile tenezzül etmeyecekmisiz.

ayrica bu çabalarin için ve bizleri sevindirdigin için tekrar tekrar tesekkürler.

bende merak ettim bmn takip eden arkadaslari;ve soruya cevap gelmedi polonyali mi ? polonyalilar mi?

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oguz kardesim sagolasin.Bak ne kadar insani neseyle doldurdun bir anda...

Ögrendiklerimizden biri de su:Kulüp bizden bir seyler bekliyor ve bize güveniyor...Elimizden gelen destegi esirgemeyelim,daha çok çalisalim.Daha aktif olalim,daha çok fikir üretelim,futbolcularimiza ve yönetimimize sahip çikalim,arkalarinda oldugumuzu hissettirelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aslinda BMN olarak bir grup ve takim biraraya gelse harika olur forum gibim yani[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı TS-Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı
    oguz yazdiklarini yazdirip babamada gosterdim adam rahatladi sagolasin taa amerikalardan zor tabii gercek bilgiye ulasmak.

saygilar.

[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizim TRABZONSPOR CAMIASINA DA böyle sicakkanlilik , misafirperverlik yakisir [img]smileys/smiley32.gif[/img] hiç merak etmesinler biz onlarin her zaman arkalarindayiz[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oguz kardesim önceliklesenitebrik ederim hepimizin yapmasi gerekeni yapmissin.Yasadiklarini okudukça sevinçten ne yapacagimi sasirdim.Yöneticimizin söyledigi gibi bizden çok sey bekleniyor ve bizde üzerimize düsen vazifeyi yapmaliyiz.Maddi manevi her anlamda.Senol hocamizin varligi takima ne kadar pozitif yansimis ortaya çikti.Tekrar tebrik ve tesekkür ederim kardesim.

geronimo_61
    Ziyaretçi

sevinmemek mümkün degilde kardesim illa ki birinin telefonu mu lazim diye sormadan da edemedim

ayrica su polonyali gelecekse gelsin artik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)