Sayfa 243 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 293 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 6,051 ile 6,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Nereden
    Kuzey Amerika

Dam doy nedir abi

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ersun hocaya sabır dedik gömlek değiştirir gibi hoca değiştirmenin faydası olmayacağını söyledik sabredersek hocaya sahip çıkarsak her şeyin daha iyi olacağını söyledik şükür ki haklı çıktık

oyun güzel oyuncular güzel skor bugünlük olmadı ama umut verdi çok farklı olabilirdi nasip meselesi olmayınca olmuyor

değişiklikler damdoy beklene bir değişiklikdi akbaş plansız oldu o olmasa muhtemelen medjani onazi değişikliği olurdu castillo yusuf değişikliği yapar diye düşünüyordum ama olmadı olmaması daha iyi yusuf efendi bu takımın garanti olmadığını sonradan oyuna girmenin bile elden gittiğini görsün sanmıyorum ama belki aklı başına gelir
    Konu Yavuz Hasan tarafından (21.02.2017 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir.
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Burada MRA yı ve osmanlıyı öven ve Ersun Yanalı eleştiren sözde Trabzonspor taraftarları şöyle bi yana alalım.

Lütfen teknik direktörümüz hakkında bir daha negatif yorum yapmayın. Çünkü hakkınız yok.

Bana anlatın. MRA ne futbolu oynatıyor? Yunan takımı bile adamı kolayca çözdü. Geriye yaslan ve MRA nın takımını izle. Çünkü ne pas atabiliyorlar nede atak geliştire biliyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Galip gelirse 61. galibiyeti alacakmış. Bu durum inşallah hayırlı olur.
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaptığı ve zamanında yapmadığı değişikliklerle yine maçın önüne geçti. Medjani ön libero ısrarı 45 dakikayı bitirdi. Bos alan varken Yusuf neden dusunulmez, Zeki Yavru değişikliği nedir? Beraberliği korumak için geriye yaslanacak takım mı olduk??

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yahu Yusuf veya Castilloluk maçta gittin birini hiç almadın diğerii 70 te çıkardın. Hocam Alanya maçına birşey demiyorum ancak bu maçın resmen içine ettin.

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beraberlik bitmesini istedi bu çok net, nasıl bir amaç uğruna anlamak mumkun değil...son pozisyonda hiç gitmeseydik ileri hocam?? Adı uzerinde son pozisyon yani ertesinde hakem maçı bitirecek ama yok gitmeyin ileriye???
    Konu cınar#7 tarafından (25.02.2017 Saat 20:56 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

aytaç değişikliği doğruydu. yusuf'u almamasının sebebi vardır, osmanlı maçında yaptığı hatalar yüzünden terbiye ediyor olabilir. onun dışında çok bir alternatif yok. abdülkadir'i alması lazım artık kadroya.
    Konu artvints tarafından (25.02.2017 Saat 21:15 ) değiştirilmiştir.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defalarca söyledim yine söylüyorum Ersun Yanal oyuna müdahale konusunda ligin en kötüsü. Saffet Susic geçen hafta 41. dakikada 2 oyuncu değiştirerek 1 puanı aldı adamlar pozisyon vermedi o değişikliklerden sonra acı ama gerçek

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skoru korumak için yaptığın değişikliklerle(ki skor 1-1)daha çok pozisyon veriyoruz.Takım rüzgarı arkasına almış çift forvet dene ne bileyim çok bir faydası olmayacağını bilsem de Yusuf Erdoğan'ı al hücumsal hamleler yap Bero değişikliği de koşar mücadele eder diye yapılmış bir değişiklik Zeki'nin girmesi tam bir facia zaten.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arasındaki yüklemelerin etkisi geçmiş gibi duruyor. Son 3 maçtır 70'den sonra defansa çekilen ve bir türlü ileri çıkamayan bir Trabzonspor var...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Bursa

oyunu okusan ne olur ki, kimi sokacaksın oyuna. istediğin kadar oku oyunu. kaddouri veya diğer torino'lu futbolcu alınsa, cacares gelmiş olsa bu konuda daha rahat eleştirebiliriz ki oyuncu değiştirme konusu kolay eleştiri mecrası. takımı hazırlamak oyunculara hükmedebilmek gibi çok daha önemli konular var. daha geçen hafta söyledi. çalışmadığımız varyasyonları sözle yapmaya çalışmak bana gerçekçi gelmiyor diye açıklama yaptı. bu da zaman meselesi.

yedekte hadi oyuna girsin diyebileceğin bir oyuncu yok.
    Konu artvints tarafından (25.02.2017 Saat 21:15 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1- Bero kanat değil orta saha
    2- Medjani ve Aytaç ''şartlar ne olursa olsun'' bu takımda orta saha OY NA YA MAZ LAR
    3- Oyuna kanat oyuncusu sokacaksan kulübede Yusuf var, Yusuf Erdoğan mı Bero mu ? 30 maçtır Bero yu kanat oynattın eline ne geçti, var mı bir gelişme ? Kulübeden bakınca Yattara gibi mi gözüküyor, gözlerinde mi problem var ? Sayende adam taraftardan küfür yiyor şu an.

Alanya maçından beri yazıyoruz şuraya, Medjani veya Aytaç ın orta saha oynadığı takım anormal şartlar oluşmadıkça maç kazanamaz. Okay veya Onazi yoksa Bero oynar, Abdüş oynar, biraz zorlasak Yazıcı oynar ama Aytaç ve Medjani oynayamaz. Oynarlarsa da böyle olur. Korkma koy oynat Abdüş ü Bero yu, Aytaç ve Medjani den kötü oynamazlar merak etme. İkisi de orjinal merkez orta saha.

Elinde olmasa yok diyeceğim hak vereceğim. Adam varını yok ediyor ona sinir oluyorum. Şenol Güneş işte bu yüzden büyük hoca.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (25.02.2017 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Yapacağı değişikliğe başka adam bulamayınca ne yapsın yani? Yedeklerde ''süper yedek'' derecesinde bir oyuncumuz yok bence.
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

Nereden
    İstanbul

Önünde iki seçenek vardı o garanti olanı seçmeye çalıştı. Deplasmanda anlayışla karşılıyorum bu sezonluk. Zaten yapacağı pek hamle yoktu.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

- Fizik gücümüzü, tempomuzu ekonomik kullanamadımız için 2 maçtır 70'den sonra oyundan düşüyoruz

- İleri uç 70'te oyundan düştü. 75'de iki diri oyuncu almalıydın. Geç kalındı.

- Medjani'nin transfer edilmesi rezaletti. Fakat onu orta sahada oynatarak bu rezaletin bütün damarlara yayılmasını sağladın.

- Mağlup durumdayken ilk defa telaş etmeden, iyi tepki verdik. Bu gelecek için olumlu bir sinyal oldu.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ben hala daha sabır diyorum kulübede oyuna etki edecek adam yok 3 transferle takımın rengi değişti ama kulube boş

Bugün için eleştirecek tek nokta son pozisyonda kimsenin ceza sahasına gitmemesi oldu onur dahi oraya yıgmalıydı takımı

Şu dakikadan sonra Avrupa da hayal olduğuna göre lig bizim için bittiğine göre transfere ve Yusuf u geliştirmeye ve Abdülkadirı bu takıma monte etmeye odaklanmalı
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En geç 70. dakikada Yusuf ve Castillo değişmeliydi. Anladığım kadarı ile beraberliğe sığınıp Ersun'a laf ettirmek istemeyenler var. Peki Konya üzerimize çullandığı dakikalarda bir gol yemiş olsaydık...
    Bence Ersun bu maç saç baş yoldurdu.

Bir de takımın inanılmaz top kaybı var. Her topu acemice rakibe veriyoruz. Kaptırılan her top yürekleri ağıza getirir cinsten pozisyona dönüşüyor.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyun okuma ve değişiklik konusunda bir gram umut vermiyor Hoca..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun şu ki bir alternatif planı yok. Elindeki kadroyla "şunu da yapabilirim" diye düşünmemiş hiç...

Resmen kargadan başka kuş tanımıyor. Mevcut düzende 3 puan alamıyorsa, 1 puan almaya çalışıyor. 3 puan aldıracak bir alternatif üretmek gibi dert edinmemiş. Oyuncu tercihlerine de bu gözle bakmak lazım.

Aynı sistemi bozmadan uyumlu/uyumsuz oyuncuları değiştiriyor sadece.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kazanan takımı bozmayacaktı.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeki hamlesini yakıştıramadım

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defalarca söyledim yine söylüyorum Ersun Yanal oyuna müdahale konusunda ligin en kötüsü. Saffet Susic geçen hafta 41. dakikada 2 oyuncu değiştirerek 1 puanı aldı adamlar pozisyon vermedi o değişikliklerden sonra acı ama gerçek
    Saffet Susic mi 1 puanı aldı yoksa Rodallega mı aldı?

Bence Rodallega Alanya için maçın yıldızıydı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    41. dakikada 4-1 filan olmadığına şükretsin

Şanssızlık ve beceriksizlik sonucu ortaya çıktı 0-0'lık skor

Nereden
    Bursa

en yüksek tempoda futbol oynayan takım biziz şu anda ligde. sürekli oyunu hızlandırmaya çalışıyoruz. bunu dengeleyecek, pasla savunma yapacak, temponun düştüğü yerleri kontrol edebilecek iyi pas yapabilen top tutabilen bir kaç oyuncuyla daha olgun bir takım olabiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)