Sayfa 286 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 7,126 ile 7,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

2. Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başakşehir maçında nasıl oyuncu değiştirmezsin, aklım almıyor Hocam. Fener maçı ve bu maç için koca bir eleştiriyi hak ediyorsun, kusura bakma.
    Hamiş

signal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şapkadan tavşan çıkarmanı beklemiyoruz ancak futbolun kendi bilinen doğrularını, hani mekteplerde okutulan temel derslerden aklından kalanları uygularsan eminim daha başarılı olacaksın.
    Seni ölüme de götürse doğruluktan sakın ayrılma.
    Hz. Ömer.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Okay'ı stopere atacağına Kucka ile rekabete sokmalı. Okay ön liberoyu bildiğinden dolayı yer tutmasını biliyor, ama sırf bunu biliyor diye stoper oynatamazsınız, teknikmiş, topu iyi çıkartırmış... Bu futbolcu orta sahada neden oynayamıyor? Çünkü yeterince kıvrak değil ve istikrarı yeterli değil, yani pas hatası yapabiliyor. Sen orta sahada yeterli bulmadığın oyuncuyu son adam olarak stopere koyuyorsun. Oraya koyunca hatalarından arınacak mı? Futbolcunun konsantrasyonunu arttırmaya çalışıp gelişimini savunuyorsan bunun yeri Trabzonspor mu? Konsantrasyonunu arttırmanın başka yolları yok mu?
    Konu Travelair tarafından (19.09.2017 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burda inim inim inlediğiniz şenol güneş 10 sefer Trabzonspora gidip gelmesine rağmen 1 tane adam oynatmış mı altyapıdan.Sadi,Hami gibi adamlar bu çocukları cesaret edip sahaya süremezdi bile.Şimdi tvlerde konuşuyorlar yok biz oynattık yok şöyle böyle diye.Yazıcı ve Abdülkadir Ersun hoca sayesinde kazanılmıştır kimse hikaye anlatmasın.Siz unuttunuz belki ama ben unutmadım yedek kulübemizde altyapıdan oyuncu yok diye ceza yediğimiz günleri.

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kanıtlanabilir olmaktan öte, sadece hissiyat benimkisi, bir nevi gözlem... Başakşehir maç başlığında da yazdığım gibi kafasını bize tam anlamıyla verememiş gibi yine. Zihnini bulandıran detaylar var gibi. Takımını yeteri kadar tanımıyor gibi geliyor bana. Çünkü bir insan bile bile aynı yanlışlarda ısrar etmez ihanet içinde değilse çalıştığı yere.
    Veyahut sadece benim hüsn-ü kuruntum; bilemiyorum. Göreceğiz. Umarım yanılıyorumdur.
    Fanki tonki zonki...

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başarı senle gelecek Hocam.
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaba olmak adına değil ama tespit adına demek zorundayım: Sürekli hatalara fırsat verip sonra da eleştirileri dikkate almaması ve dolayısıyla "Kendini nimetten sayar" tavırlar ya da açıklamalar, hem kendisini girdaba sokar, hem de Trabzonspor'u
    Konu Travelair tarafından (19.09.2017 Saat 12:53 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğendiğimden değil ama sürekli bir hoca değişiminden bıktığım için istifa istemiyorum. Ama kesinlikle kendine bir çekidüzen vermesi şart!
    Hala aynı fikirdeyim. Kendine çekidüzen vermesi konusunda artık yönetimin de bir uyarı da bulunması gerek artık.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun Hocam sana 'Git' demiyorum.

Aksine Gel diyorum. Kendine Gel ve aklınla birlikte ruhunu da bu takıma ver.

Aklında istifa etmek gibi bir düşünce yoksa kalman doğru olandır.

Yok eğer başka planlar içerisindeysen hiç durma yol yakınken.

Şu da bir gerçekki bu taraftar haddinden çok çok fazla sabretti ve sabrediyor.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Kuzey Amerika

Sonuna kadar desteklemek istiyorum ama bu kadar hata yapılır mı?

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

ben başarılı olacağını sanmıyorum. ha olursa da daha önce söylediklerimi geri alamam, çünkü başarı gelirse Ersun Yanalla değil ona rağmen gelecek...
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Merak ettiğim biranda sosyal medya da öyle bir algı oluştu ki sanki taraftar Ersun hoca istifa etsin anlayışı yayıldı. Aksine istifa etmesin bu kadar sabir gösterildi hep birlikte meyvelerini toplamaya başlayalım diye bu serzeniş.
    Bir an önce aklını başına toplayıp bu takıma doğru hamleler ile maçı kazandırmalı.
    Sana güvenmek istiyoruz hocam ne olur bizi yanıltma,bu mutluluğa hep birlikte ulaşalım...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçin tekrarina baktim. Gol yiyene kadar başakşehir'in sadece bir kere dönen toplari alip atak tekrari yaptiği gözüküyor. Maç rahat gidiyormuş gerçekten. Bir de mevlüt'ün kucka'yi çalimladiği bi pozisyon var. Bunlar canli maç izlerken taraftara çok daha fazla korku veriyor tabi.

Sonra trabzonspor yedek klübesinde hareketlenme var diyor spiker o pozisyonun devaminda basit top kaybi yapiyoruz sonrasinda tembel bir savunma var. Çok adamla gelip golü buluyorlar.

Şu yedek klübe hazirliğini daha önceden yapip ilk tehlike sinyalinde oyuncuyu içeri atmasi takimin dikkatini yukari çekebilir. 80'i bulmasin. En geç 70, 75'de yedek oyuncu girsin. Daha çok oyuncuyla oynayip, enerjimizi yüksek tutariz. O kadar kasilacak, düşünecek bir durum yok, değiştir gitsin.

Değişiklikten çok yenilen gollere, yapilan bireysel ve basit hatalara çalişmak gerekiyor.

Defansin kampin başinda netleşip oturmasi gerekiyordu. Bu kadar oyuncu değişikliği doğru değil o bölgede. Yanliş oralardan başliyor. İki net stoperle, önde sabit bir forvetle bu 5 maçi geçebilseydik 10 puanin altina düşmezdik. Telafi etmek için ekstra derbi galibiyeti lazim.

Nereden
    Trabzon

Bizde bu durumdan bahsettik evet 2-1'den sonra rakip üzerimize gelemedi oyunun kontrolü halen bizdeydi fakat buradakilere sorsan her an gol yiyebilecek bir görüntümüz varmış ki alakası yok..takımın durumu ne olursa olsun 70'lerde oyuncu değişikliği yapılması gerekirdi ki bununda hazırlığı yapılıyordu..o pozisyon biraz şanssız bir şekilde gerçekleşti ama sırf gol yedik diye de bunu oyuna müdahele edilmemesine geç kalınmasına bağlamak da doğru değil.Oyuna müdahale edilip de tam tersi bir tablo da ortaya çıkabilirdi ki o zaman da yine hoca eleştirilecekti..sonuç olarak takım kazanmadığı sürece sahada oynanan futbol ne olursa olsun hoca eleştirilecek..

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarılı olması imkansız problem kendisinden kaynaklı, Ersun Yanal ile olmayacağını geçen sezondan beri söylüyoruz.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

onemli eksiklerden bir tanesi daha onceden de anlatmaya calıstıgım gibi skor onde iken oynamayı bilmemek belki cok dogru oynayamamak bu tamamen yeni kurulmus takım sancıları....skoda onde oynarken ogrenmek gerekir....her kontrada kontra yemek oyun acemiligi....

hocanın kafasındaki oyun oldukca güc ve mac icinde işlerin cok dogru degil en azından dogru gitmesi cok onemli....genclerbirligi macında one gectigmizde bile rahat olamamıstım son gol gelene kadar....

kazanırken ogrenme sürecinin en aza indirilmesi kusursuza yakın hatların olusmasına kadar yuksek yuzdeli hucum hattından gectigini soylemek gerekiyor....
    ıslak imza....

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç içinde kardeşimle yazışıyoruz, başakşehir değişiklik üstüne değişiklik yapıyor, sonuncuyu da yaptılar, düşündüm biz niye değişiklik yapmıyoruz baktım gerek yok gibi aslında... Hatta kardeşime de yazdım...

Bundan beş dakika sonra oyun değişmeye başladı, yani yorgun rakip değişikliklerle kendine geldi, işte hocanın yapması gereken o değişikliklerin mantığını yakalayıp panzehiri önden sahaya yollamalıydı. Yani takım rahat diye takıma dokunmamak yerine, takımın gardı düşmeden önlem almalıydı, tabi bu da bir risk, kazansaydı kimse hocaya birşey demeyecekti...

Hocanın eski dönemleri dahil böyle kırılma maçlarında hep başarısız olması kafa karıştırıcı olsa da şu an abartılı tepkiler, vurdu kırdılar için erken...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaba olmak adına değil ama tespit adına demek zorundayım: Sürekli hatalara fırsat verip sonra da eleştirileri dikkate almaması ve dolayısıyla "Kendini nimetten sayar" tavırlar ya da açıklamalar, hem kendisini girdaba sokar, hem de Trabzonspor'u
    Ancak şu bir gerçek ki yapılan eleştiriler haddi aşıyor ve mide bulandırıyor. Oyuncu değişikliğini x dakika yerine y dakikada yap diye teknik eleştiri mi olur? 13 yaşında mıyız biz? y dakikada yapsa puan alınacağının garantisi mi var?

Oyuncu da hata yapar, idareci de.

Hoca da yapacaktır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına bu takımı angarya olarak görmekten vazgeç ve aklını başına topla.

Allah aşkına ben bildiğimi okuyacağım tavrından vazgeç. Maça müdahale etmek bu kadar zor mu?

6-0 7-0 yenilen takımı şu seviyeye getiriyorsun eyvallah ama bir maça müdahale edemiyor musun ya?
    Soner kilit nokta şu. Rakipler ardarda doğruları yaparken biz 5 yıl boyunca yanlışları dizdik. Sonra da doğru sonuç vermesini umduk. Aradaki makas o kadar çok açıldı ki bunun iki günde kapanması ancak ucuz komedi filmlerinde olur.

Sistemli, planlı, zamanla geri dönüşümü olan ve anlık sonuçlarla hareket etmeyen bir kulüp olmak zorundayız.

Sorun Ersun mu? Bugün gitse 5 maçta 15 puan mı alacağız? Allah aşkına azıcık akıl, azıcık mantıklı olalım.

Geriye doğru Ersun'dan geriye hocalara bakalım;
    Sadi
    Hami
    Şota
    Vahid
    Mustafa Reşit
    Tolunay

Bunların hangisi bu takıma ardarda 5 maç kazandırdı, 10 maç kaybettirmedi? Veya hangisi bu ümidi verir? Emin olun Ersun gitse bu ve türevi bir antrenör işe başlar. 2 yıllık birikim bir anda çöp olur.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda inim inim inlediğiniz şenol güneş 10 sefer Trabzonspora gidip gelmesine rağmen 1 tane adam oynatmış mı altyapıdan.Sadi,Hami gibi adamlar bu çocukları cesaret edip sahaya süremezdi bile.Şimdi tvlerde konuşuyorlar yok biz oynattık yok şöyle böyle diye.Yazıcı ve Abdülkadir Ersun hoca sayesinde kazanılmıştır kimse hikaye anlatmasın.Siz unuttunuz belki ama ben unutmadım yedek kulübemizde altyapıdan oyuncu yok diye ceza yediğimiz günleri.
    Sırf ceza ödememek için, 1461 takım olmaya başladığı zamanlarda o kadrodan alınıp Trabzonspor'da iki sezon boyunca yedeğe hapsedilen Zekiyi de unutmadım ben. Cidden çok rezil dönemlerdi.

Ya da iki fenerli ile dalaştı diye Rizeye sürgüne gönderilen Sercan Kaya'nın gidişinden sonra dağılan beş yıllık 1461 Trabzon projesi.

O dar kafalılar yüzünden bunun gibi onca emek hiç oldu. Bana göre Ersun Yanal'ın gitmesi de bir çok emeği yok edecek. Bu adamın etinden sütünden yararlanmak, yani saha dışındaki futbolcu gelişimini ve Trabzonspor Akademisini hayata geçirebilmek varken, neden iki üç saha sonucu yüzünden heba olsun her şey?

Onca sene sabretmeyi öğrenmişsin, hakkının alenen çalındığı davada bile tevazu gösterip beklemeyi biliyorsun da, şimdi birden Ersun Yanal konusunda mı tezcanlılığın depreşiyor yani?
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş alt yapıdan oyuncu çıkarmadı o dönem ama statta ancak youtube da duyabileceğimiz Şampiyonlar ligi müziğini çaldırdı. İsterseniz zeki yavru fotoğrafı eşliğinde dinleyebilirsiniz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam lütfen toparla.
    Sana inanıyoruz.
    Hamiş

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf ceza ödememek için, 1461 takım olmaya başladığı zamanlarda o kadrodan alınıp Trabzonspor'da iki sezon boyunca yedeğe hapsedilen Zekiyi de unutmadım ben. Cidden çok rezil dönemlerdi.

Ya da iki fenerli ile dalaştı diye Rizeye sürgüne gönderilen Sercan Kaya'nın gidişinden sonra dağılan beş yıllık 1461 Trabzon projesi.

O dar kafalılar yüzünden bunun gibi onca emek hiç oldu. Bana göre Ersun Yanal'ın gitmesi de bir çok emeği yok edecek. Bu adamın etinden sütünden yararlanmak, yani saha dışındaki futbolcu gelişimini ve Trabzonspor Akademisini hayata geçirebilmek varken, neden iki üç saha sonucu yüzünden heba olsun her şey?

Onca sene sabretmeyi öğrenmişsin, hakkının alenen çalındığı davada bile tevazu gösterip beklemeyi biliyorsun da, şimdi birden Ersun Yanal konusunda mı tezcanlılığın depreşiyor yani?
    sercan sürgüne yollanmadi

bizzat rte nin ricasi ile rizeye satildi
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocadan yine Akbaş övgüsü geldiğine göre bu haftada onu izlemek için kendinizi hazırlayın.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)