Sayfa 249 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 149 199 239 247 248 249 250 251 259 299 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 6,201 ile 6,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Nereden
    Avrupa Diğer

Ersun Yanal uzun vadeli bir teknik adam. Sezon başı scout yerine Ersun Hoca transferleri yapsaydı şu anda belkide liderdik.

İnşallah yönetim gelecek sezon başı aynı hataya düşmez ve Ersun Hoca bizi şampiyon yapar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığın adı Kazım Ersun Yanal olarak değişebilir aslında yabancı oyuncuları başlıkları full adlarıyla açılmış

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı merdeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Olcay ve Yazıcı yorulmuşken, dikine oynayan Castillo'yu neden çıkardın? 2 gündür bunu düşünüyorum. Kırmızı karttan daha çok etkiledi bu takımı. Hadi çıkardın yerine Neden Yusuf Erdoğan'ı alıyorsun Hocam? Bir daha yapma gözünü seveyim.
    Bende bunu çok düşündüm ama dikkat ederseniz hocanın ilk değişikliği hep castillo oluyor

Geriye mi gelmiyor,kondisyonu mu düşük bilmiyorum ama geçmiş naçlarda da ağırlıklı hep castillo çıkıyor
    Mutlaka bir sebebi olmalı

Yusuf e.konusunda bir şey diyemiyeceğim.hem elinde başka adam yok hem de galipken hızından faydalanmak istiyor diye düşünüyorum

Umarım seneye istediği topçular transfer edilir
    Bırakın bu adama transferi iyi kadro kuruyor

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Castillo'yu sahada izlediğimizde neden çıkması gerektiğini görüyoruz. Top rakipteyken inanılmaz umursamaz oluyor en ileride tek başına bekliyor.. Bu ancak güçlü bir kontra atak takımında işe yarar defansif yaparken kötü kontra takımında dezavantaj oluyor..

Galatasaray maçında tek şaşırdığımız konu Onazi'nin çıkması oldu sarı kartı olan Yusuf'un çıkması daha doğru olurdu zira az daha o da yakıyordu kendini..

Ahmet Malkoçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı M.S.SOFU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu çok düşündüm ama dikkat ederseniz hocanın ilk değişikliği hep castillo oluyor

Geriye mi gelmiyor,kondisyonu mu düşük bilmiyorum ama geçmiş naçlarda da ağırlıklı hep castillo çıkıyor
    Mutlaka bir sebebi olmalı

Yusuf e.konusunda bir şey diyemiyeceğim.hem elinde başka adam yok hem de galipken hızından faydalanmak istiyor diye düşünüyorum

Umarım seneye istediği topçular transfer edilir
    Bırakın bu adama transferi iyi kadro kuruyor

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Castillk mls den beri araliksiz oynuyor ondandir

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her takımın kötü maçları olacaktır ama fiziksel anlamdaki dip yapışın nedenlerini inşallah kısa zamanda çözer yoksa Akyazı'daki ilk mağlubiyet kaçınılmaz. Ayrıca N'Doye cezalı duruma düştükten sonra Rodallega'yı sahaya sürmesi ciddi bir riskti. Hugo'yu ne kadar uyarmış olsa da kazara bir sarı kart görse BJK maçında forvetsiz çıkmayı kimseye izah edemezdi...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her takımın kötü maçları olacaktır ama fiziksel anlamdaki dip yapışın nedenlerini inşallah kısa zamanda çözer yoksa Akyazı'daki ilk mağlubiyet kaçınılmaz. Ayrıca N'Doye cezalı duruma düştükten sonra Rodallega'yı sahaya sürmesi ciddi bir riskti. Hugo'yu ne kadar uyarmış olsa da kazara bir sarı kart görse BJK maçında forvetsiz çıkmayı kimseye izah edemezdi...
    milli arada takima kondisyon yükledi bence

baska birsey bu fiziki düsüsü aciklayamaz
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam Allah aşkına şu Yusuf'u alma bir daha oyuna.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömür gireceği yerde y.erdoğan veya aytacin oyuna alınması hatalı.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bjk şansızlığını bitirecek haftaya. daha iyi bir takımı hak ediyor.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca bence hem Castilloya hem bizlere mesaj veriyor benim fikrim hocanın seneye Castilloyu direkt olarak 11 düşünmediği yönde.

Nereden
    Bursa

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca bence hem Castilloya hem bizlere mesaj veriyor benim fikrim hocanın seneye Castilloyu direkt olarak 11 düşünmediği yönde.
    ilk yarıda maç sonu açıklaması vardı aklımda kalan direk castillo'yu tarif eder gibiydi. yetenekli oyuncularımız var zaman zaman gösteriyorlar bunu ama sürekli olmuyor, kazanmaya yetmiyor gibi birşeydi. direk castillo'ya gitti aklım. yerine adam alacak mutlaka. bireysel yeteneği temsil eden oyuncu castillo şuan kadroda, taktik olarak da böyle. bu kadar etkisiz, istatistik yapamayan adam mecbur yedek kalacak.

Nereden
    Amasya

castillo konusu abartiliyor
    adam nerdeyse her skorumuzda var

gecen hafta ilk gol onun dönen topunu ndoye tamamladi
    2. golde bütün defansi ön direge cekti
    bugün endirek frikik onun takibi sonrasi kazanildi

castillo son gelisim noktasinda, tamamlamasina ramak kalmis
    seneye sampiyonluk yolunda takimin öne cikan stari olacak

yeterki üzerinde bos bos baskilar üretmeyin

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aynen ya neredeyse attığımız her golün içerisinde castillo var fakat çoğunluk ilk gönderecekleri adam gibi saydırıp, çöp muamelesi yapıp duruyor. Bizim milleti anlamıyorum ne arıyor? Takım yeteneksiz havuzu olunca mutlular heralde.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Bursa

kayıp düştüğü pozisyonu lehine konuşmak yanlış. direk kaleci hatası, hatta kayıp düşünce, herkes ona odaklandı kalecinin topu tuttuğunu anlamadı, hakem allah'tan atlamadı.

takımda topla oynama lüksü olan, bireysel olarak iş yapması beklenen oyuncu. 25 hafta oldu toplam 5'i bulmadı istatistik. ciddi şekilde soru işareti, orta ve şut kalitesi yerlerde. maç içinde pozisyonları bırakma huyu var, oyundan kopuşlar falan ciddi bir tatile ihtiyacı var. seneye yaz kampından sonra çok acımasız bir ersun hoca görecek farkında olması lazım, idare etmez kesinlikle.

Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayıp düştüğü pozisyonu lehine konuşmak yanlış. direk kaleci hatası, hatta kayıp düşünce, herkes ona odaklandı kalecinin topu tuttuğunu anlamadı, hakem allah'tan atlamadı.

takımda topla oynama lüksü olan, bireysel olarak iş yapması beklenen oyuncu. 25 hafta oldu toplam 5'i bulmadı istatistik. ciddi şekilde soru işareti, orta ve şut kalitesi yerlerde. maç içinde pozisyonları bırakma huyu var, oyundan kopuşlar falan ciddi bir tatile ihtiyacı var. seneye yaz kampından sonra çok acımasız bir ersun hoca görecek farkında olması lazım, idare etmez kesinlikle.
    orada oyuncuya baski yapan ve kaleciye geri pas icin zorlayan adam
    düsmese topu alip golü atacak zaten, düsünce kaleci sasirip topu aliyor

bizde gelisiminde diyoruz

adam tatilsiz 4. yari sezonunu yasiyor
    bunuda göz önünde tutmalisiniz

adam 2 ligde hep ilk onbir oyuncusu olarak 4. yarisini oynuyor

bu adamdaki yorgunluk ve toplanan stres
    önce dallasin süperstari olarak sampiyonluk yarisi yasadi
    hemen pesine bizlen küme düsme hattinda gezinme stresi
    simdide avrupa kupasi icin full gaz devam

6 mart 2016 dan bugüne kadar 50 mac, 3700 dakika oynayan bir fabian castilloyu elestiriyorsunuz

biraz insaf arkadaslar, biraz

Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

orada oyuncuya baski yapan ve kaleciye geri pas icin zorlayan adam
    düsmese topu alip golü atacak zaten, düsünce kaleci sasirip topu aliyor

bizde gelisiminde diyoruz

adam tatilsiz 4. yari sezonunu yasiyor
    bunuda göz önünde tutmalisiniz

adam 2 ligde hep ilk onbir oyuncusu olarak 4. yarisini oynuyor

bu adamdaki yorgunluk ve toplanan stres
    önce dallasin süperstari olarak sampiyonluk yarisi yasadi
    hemen pesine bizlen küme düsme hattinda gezinme stresi
    simdide avrupa kupasi icin full gaz devam

6 mart 2016 dan bugüne kadar 50 mac, 3700 dakika oynayan bir fabian castilloyu elestiriyorsunuz

biraz insaf arkadaslar, biraz
    o baskıyı yapsın bir zahmet. büyük takım oyuncusu olmak kolay değil eleştirilecek, onur'u eleştirip muslera'yı övdüğümden beri, biri kova oldu, biri gol yemiyor, eleştiri iyidir. bir de gol ve asist kalite ile ilgilidir, hiç gösteremedi insan tedirgin oluyor.

Nereden
    İstanbul

o baskıyı yapsın bir zahmet. büyük takım oyuncusu olmak kolay değil eleştirilecek, onur'u eleştirip muslera'yı övdüğümden beri, biri kova oldu, biri gol yemiyor, eleştiri iyidir. bir de gol ve asist kalite ile ilgilidir, hiç gösteremedi insan tedirgin oluyor.
    Bi de yusuf erdoğanı veya yumluyu falan eleştirdiğini görseydik bu dediğine inanabilirdim ama şu an pek gerçekçi durmuyor.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Amasya

antep macinda gösterdi

castillo olacak süphem yok

onaziden süpheliydim, deger olarak hepsini gecti, milli takimda kaptanlikda aldi

beronun, ramilin (bugün golünüde atti) zamana ihtiyaci var

ibanez ve sukdan fire verdik
    acitan sadece ibanez var
    sl hazirlik maclarinda göre göre aldik adami

8jk bile toplam %40 transfer basarisinlan giderken
    usta yönetimi 14 transferden 8 tam isabet, ramil ve beroylan 10 "basarili" bence

muhammet demirden benim halen beklentilerim var

Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi de yusuf erdoğanı veya yumluyu falan eleştirdiğini görseydik bu dediğine inanabilirdim ama şu an pek gerçekçi durmuyor.
    altyapıdan çıkan eksik oyuncuyla para verip aldığın yıldız futbolcuyu aynı kefeye koymam. ayrıca o farklı bir süreçti. yönetmeyi bilmeyen ellerde, 2 milyon euro maaş alıp düzgün bir şekilde maça çıkmayan adamlara sorumluluk yüklemeyip, bunlar yüzünden kötü gidiyoruz demek adaletli değil.

ne konuştuğumu iyi biliyorum. ayrıca o sayfalar küfür kıyamet, defol git gibi seviyesi düşük yorumlarla doldurulmuş zaten, daha ne yazacaksın. hiçbir kıymeti yok yapılan yorumun o noktadan sonra. oyuncunun algısı bu seviyedeyken eleştirinin kıymeti var. sizinki tarafını belirle birine küfret diğerini öv diye insanları kutuplaştırmaya yönelik tavırlar. açık söyleyeyim yanlış yapıyorsunuz. futbol için insanları hedefe koyup, geniş kitlelerce nefret seansları düzenliyorsunuz, bana komik ve saçma geliyor.

castillo alt yapıdan gelmiş olsa şuan küfür yiyordu orada kayıp düştüğü için burası çok net.
    Konu artvints tarafından (03.04.2017 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

altyapıdan çıkan eksik oyuncuyla para verip aldığın yıldız futbolcuyu aynı kefeye koymam. ayrıca o farklı bir süreçti. yönetmeyi bilmeyen ellerde, 2 milyon euro maaş alıp düzgün bir şekilde maça çıkmayan adamlara sorumluluk yüklemeyip, bunlar yüzünden kötü gidiyoruz demek adaletli değil.

ne konuştuğumu iyi biliyorum. ayrıca o sayfalar küfür kıyamet, defol git gibi seviyesi düşük yorumlarla doldurulmuş zaten, daha ne yazacaksın. hiçbir kıymeti yok yapılan yorumun o noktadan sonra. oyuncunun algısı bu seviyedeyken eleştirinin kıymeti var. sizinki tarafını belirle birine küfret diğerini öv diye insanları kutuplaştırmaya yönelik tavırlar. açık söyleyeyim yanlış yapıyorsunuz. futbol için insanları hedefe koyup, geniş kitlelerce nefret seansları düzenliyorsunuz, bana komik ve saçma geliyor.

castillo alt ypaıdan gelmiş olsa şuan küfür yiyordu orada kayıp düştüğü için burası çok net.
    Yok öyle bir ayrım. Öyle bir şey olsa suk, ndoye, ibanez, esteban ve hatta fener maçındaki haliyle onazi falan da korunurdu ama öyle olmadı hepsine aynı muamele yapıldı. O formayla o sahaya beraber çıkıyorlarsa aynı değerlendirilme ölçütü uygulanır, alt yapıyla veya maaşıyla bir ayrımcılık yapılamaz. Sadece tarafsız gözle performanslar eleştirilebilir. O adamlar takımın değerini düşürüyorsa hak ettikleri muameleyi görürler hakaret ve küfür hariç.
    Sizde bi yerel ikame oyuncuyu korumacı politika var, bu haksız rekabete gerek yok benim savunduğum.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Bursa

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bir ayrım. Öyle bir şey olsa suk, ndoye, ibanez, esteban ve hatta fener maçındaki haliyle onazi falan da korunurdu ama öyle olmadı hepsine aynı muamele yapıldı. O formayla o sahaya beraber çıkıyorlarsa aynı değerlendirilme ölçütü uygulanır, alt yapıyla veya maaşıyla bir ayrımcılık yapılamaz. Sadece tarafsız gözle performanslar eleştirilebilir. O adamlar takımın değerini düşürüyorsa hak ettikleri muameleyi görürler hakaret ve küfür hariç.
    Sizde bi yerel ikame oyuncuyu korumacı politika var, bu haksız rekabete gerek yok benim savunduğum.
    benim yaptığım ayrımcılık ekonomik nedenli yerellikle alakası yok. maaşa ve bonservise göre beklentimi belirlerim. bu benim tarzım. ayrıca o sayfaların kullanılamaz hale geldiğini söyledim, yazılmayan birşey kalmamış zaten. elli defa söylenen şeyi, elli birinci defa yazmam. ama sen diyorsunki tarafını belirleyeceksin benim söylediğimi söyleyeceksin yoksa diğer konularda söylediğini ciddiye almam, ona diyecek birşeyim yok. engellemek iyi bir çözüm tavsiye ederim okumazsın olur biter.
    Konu artvints tarafından (03.04.2017 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

benim yaptığımı ayrımcılık ekonomik nedenli yerellikle alakası yok. maaşa ve bonservise göre beklentimi belirlerim. bu benim tarzım. ayrıca o sayfaların kullanılamaz hale geldiğini söyledim, yazılmayan birşey kalmamış zaten. elli defa söylenen şeyi, elli birinci defa yazmam. ama sen diyorsunki tarafını belirleyeceksin benim söylediğimi söyleyeceksin yoksa diğer konularda söylediğini ciddiye almam, ona diyecek birşeyim yok. engellemek iyi bir çözüm tavsiye ederim okumazsın olur biter.
    Tamam.
    Sen kendi tarzında devam et o zaman.
    Lakin diyecek başka bir şey kalmıyor bu cevaba karşılık.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Amasya

cok güzel konustu hoca
    avrupanin büyük hocalari gibi
    hersey gibi hocada gelisiyor
    büyük bir kaza olmasa inanilmaz güzel birsey olusuyor

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Çaykur Rizespor maçı sonrası şöyle konuştu:

“Bugün alınan bir 3 puan var, aslında hepsi o. Bursaspor maçıyla başlayan, Kasımpaşa maçıyla devam eden deplasmanlardaki performansıyla da ligin ikinci yarısının lideri olan bir takım olarak, bugün ortaya koyduğumuz oyun ve mücadelenin çok eleştirilecek yönü var. 3 puan aldığınızda haklısınızdır, galip gelmişsinizdir ama biz bugün haklı değiliz. Bugün hepimiz, bütün paydaşlar, oyuncularımız, bizler oturup bugünkü oyunu iyi analiz etmeliyiz. Çünkü rakibimiz zaman zaman oyun disiplininden kopup fazla oyuncuyla dengesiz bir şekilde hücum etmesine rağmen biz dengeli oynamadık. Ortaya koyduğumuz oyunun bize hiç uygun olmadığını düşünüyorum. Bu bir fırsattır. Biz bugün bütün paydaşlar olarak bu fırsatı iyi değerlendirip bir daha böyle bir oyun ortaya koymamamız gerektiğini düşünüyorum. Önemli bir geçitten geçmiş olduk. Bütün arkadaşlarımızla oturup hep beraber çözebileceğimiz bir durumdur.

Takımın kurgusunu yapmak için gösterdiğimiz çabanın zaman zaman bu tür eksiklerle de olsa doğru bir zemine oturacağını düşünüyorum. Önümüzdeki hafta Trabzon'da oynayacağımız Beşiktaş maçı, futbol adına çok önemli bir gün olacak. 41 bin 461 kişilik stadyumumuzun dolacağına yürekten inanıyorum. Hep birlikte olacağız ve güzel eğlenceli bir gün geçireceğiz. Futbol adına da bugünkü hataları yinelemeyip sahamızda oynadığımız coşkulu oyunumuzu sergileyip yolculuğumuza devam edeceğiz. Özellikle Trabzonspor'un kurgusuna katkıda bulunacak önemli bir sürece de geçmek istiyoruz. Büyük bir heyecanla taraftarlarımızı stadyuma bekliyorum.

Aslında biz kötü sonuç aldığımız maçlarda da kötü oynamadık. Gaziantepspor'a ligin ilk yarısında 90 dakikada gol yediğimizde bugünkünden daha iyi oynamıştık. 3-0 yenildiğimiz Aytemiz Alanyaspor maçında bugünkünden daha iyi oynadık. Yine 4-0 yenildiğimiz Kardemir Karabükspor maçında büyük bir bölümünde bugünkünden çok daha iyi oynamıştık. Belli şeyler var oturtmamız gereken, bunları da taviz vermeden yapmam istiyoruz. Bunları değiştirmek ve en iyi şekilde yapan bir takım haline gelmek için güzel bir zaman geçirdik. Biz oyuncularımızın karakterine, duruşuna çok güveniyoruz. Takımımızın Bursaspor maçıyla birlikte yakaladığı çıkışı, bundan sonra da oynadığı pozitif futbolu ile sürdürmesini sağlayacak bir uygulamayı en kısa zamanda yapacağız."

Ünal Karaman

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün Aytaç oyuna girdiği ilk 10-15 dklık bölümde sağ açık oynadı. Neden?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)