Sayfa 227 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 277 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 5,651 ile 5,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

endlessdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hami_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede Türkiye deki en kaliteli hocalarindan birine sahibiz Fakat ruhsuz yada oz güvensiz Topçular bizde bende Ersun hocayla istikrara yanayım o şampiyonluk o özlenen Trabzonspor bu ekiple gelicek inşallah
    hoca kaliteli olabilir ancak kadro dışı kalması gerekn ndoye var bu adam kadroya bile sokmamak gerekiyor
    Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur mu kadro kötü.Sonuçta Gümüşhane Avrupa’nın en önemli kadrolarından biri.Sabır az kaldı uçuracak bizi
    hocam çok güldüm yahu
    Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muratoztuurk Aynen katılıyorum fakat bir kaç kritik adamımız olsa stoperler + hucum bölgesinde parçalarız Ersun hoca şanssız biraz adamın elindeki kadroya bak ne yapsın ?
    sağ bek santrafor ortasaha oyun kurucu gerekiyor
    Kadromuz zengin değil senin de dediğin gibi zaten as oynayan adamların çoğu yedek olabilecek kapasitede.Ersun gibi bir hocan var ama kadro derinlik kaliten yok ne yapsın adam?
    haklısın renktaş

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ bek al Trabzon şampiyon ben futbol zengini değilim hadi fakir olayım ama kurtuluşu sağ bekte bulacak kadar kafayı yemedim sanki benim dediğim daha mantıklı belki forvet gol atar sağ bek neler yapacakki richi rich hunk
    Iste futbol bilgin o kadar senin. Forvet en azindan gol atar. 10 yasindaki cocuk kadar futbol bilgin var. Iyi bir sag bek dedigin, iyi ortalar, demek bindirmesi demek, topu karsi kaleye yikmak demek. onlarin sahasinda oynamak demek. iki bekin de iyi olsa boyle olur. Top bizde kaldigi surece ve oyun onlarin sahasinda oynandigi surece forvetlerin gol atma sansi cogalir. su an sorun forvetler degil. Son 5 senedir de degildi..

Nereden
    İstanbul

Benim fikrim oyuncular bu kadar ruhsuz olursa teknik adam napsın eskilerden kalan gereksiz forvet ndoye gereksiz zeki yavru gereksiz mustafa yumlu gereksiz asteban

Nereden
    İstanbul

ramazan övünç yusuf yazıcı kazanılması gereken topçulardı ancak hoca şans vermiyor bu ruhsuz oyuncular grubuyla oynanmaz futbolcularla

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı endlessdeath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ramazan övünç yusuf yazıcı kazanılması gereken topçulardı ancak hoca şans vermiyor bu ruhsuz oyuncular grubuyla oynanmaz futbolcularla
    Ramazan Övüç ve Yusuf Yazıcı ile şuan bulunduğumuz sıralamanın altında olurduk. Bunu görmek çok da zor değil.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan Övüç ve Yusuf Yazıcı ile şuan bulunduğumuz sıralamanın altında olurduk. Bunu görmek çok da zor değil.
    farketmez üzülmezdim milyon eurolarla alınan rezalet oyunu izlemekten iyidir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

farketmez üzülmezdim milyon eurolarla alınan rezalet oyunu izlesemde gam yemezdim
    Yumlu, Zeki, Akbaş bunlar ucuz alıyor ama onlar da rezil.

Mesele para değil sahadaki oyun, o yüzden ne genç diye ne de Trabzon'lu diye birilerini çekmek zorunda değiliz, olmamalıyız da.

Ramazan Övüç TFF 1.Lig'de Eskişehirspor'da yedek bekliyor, bizde neden oynasın ? Neyi var mesela ? Sırf ucuz ve genç diye mi oynayacak ?

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

istifa etmek işin kolayı olur kaçış olur kurtuluş olur kalıp bu rezilliği temizlemesi lazım
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumlu, Zeki, Akbaş bunlar ucuz alıyor ama onlar da rezil.

Mesele para değil sahadaki oyun, o yüzden ne genç diye ne de Trabzon'lu diye birilerini çekmek zorunda değiliz, olmamalıyız da.

Ramazan Övüç TFF 1.Lig'de Eskişehirspor'da yedek bekliyor, bizde neden oynasın ? Neyi var mesela ? Sırf ucuz ve genç diye mi oynayacak ?
    takıma ne kadar gereksiz ve yetersiz insan doldurmak değil benim amacım oyuncuyu oynatarak kazanırsın yedek kulübesinde oturtarak değil denersin olmazsa gönderisin kiralık veya satarsın çok da ısrar etmezsin herkes trabzonspor için çalışacak çalışmayan yollanmalı

Nereden
    İstanbul

hocamız istifa etmeyecek gibi görünüyıor 2. halilodzic vakası olamasında

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iste futbol bilgin o kadar senin. Forvet en azindan gol atar. 10 yasindaki cocuk kadar futbol bilgin var. Iyi bir sag bek dedigin, iyi ortalar, demek bindirmesi demek, topu karsi kaleye yikmak demek. onlarin sahasinda oynamak demek. iki bekin de iyi olsa boyle olur. Top bizde kaldigi surece ve oyun onlarin sahasinda oynandigi surece forvetlerin gol atma sansi cogalir. su an sorun forvetler degil. Son 5 senedir de degildi..
    benim gutbol bilgim bukadar tamam sen nerde aldın futbol eğitimini sağ bekin bindirmeler yaptığını iyi ortala yaptığını kuzey amerikada mı öğrendin

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne istifası? Düzeleceğiz, toparlanacağız, sabır, ara transferi bekleyin.Special One hocamızla 2036'da şampiyonluğa oynacağız az daha sabır?

Nereden
    İstanbul

hakem 2 net penaltıyı vermedi futbolcular ne kadar uyumsuz oynasada hakemde bizi sevmiyordu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

aytaç ile oyun kurulmaz. o ortasahayi düzeltmeden sana rahat yok. iki kişiyi tutamayıp takımı 50 metre geri koşturan defansa da ayar çekmen lazım. uyusuk forvetler var daha. pas yapmadan , defansif görevleri adam gibi yerine getirmeden sağlıklı hücum yapamaz takım. sadece bozarak koşarak olmayacak bu işler.onu da düzgün yapacak bir fiziksel kalite yok futbolcularda. pozisyonlarıni kaybedip boşluk bırakmaktan başka ise yaramiyor.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Nereden
    Avrupa Diğer

ERsun yanal da nasil suc olmaz. Dünyanin en kötü Takimi gibi oynuyoruz. Inanilmaz kötüyüz, öyle böyle degil. TRansferler de onayi vardi, olmasa Teknik Direktör degil zaten.
    istemedigin Adamlari aldiysalar cek git. Ama gitmez tabi paraci. oyun zekasi olmayan yeteneksizlere güvendi. yumlu, akbas, zekinin kalmasini bu istedi demisti Usta.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

inanılmaz kötü oynanan bir mac suana kadar izlemedim, hak teslimi lütfen bazı zamanlar yapılsın ne olursa olsun....aslında herseyi düzgün yapsanızda gol olmayacak gibi b,r mesaj veriyor takım bu tabiiki de saha icnde de oyucular arasında da var....
    oyuncu kalitesi yetersizligi bariz belli....zaten elemede ve iskelet olusturmada bu sekilde yapılmalı, teknik direktöre sabır oyu kurgusunda inat su dönemde iki kat gerekiyor artık....
    ıslak imza....

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hakem 2 net penaltıyı vermedi futbolcular ne kadar uyumsuz oynasada hakemde bizi sevmiyordu
    hocam hangi maç hatırlamıyorum ama bu tipi hatırlıyorum geçen sene de katletmişti bizi ama esas sen birde geçen sene yönettiği 1461 maçlarını izleyecektin
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

tabiki gelinen noktada ersun yanalında suçu var ama bence kalmalı, mevcut durumda gitmesi birşeyi değiştirmez...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle belirteyim ben de istikrardan yanayım.

Genç oyuncuların bu maçta oynamamasını anlayabiliyorum, bununla ilgili açıklama yaptı zaten kupayı hedef olarak görüyoruz ki çok doğru.

Ancak, maçı Aytaç-Okay-Onazi üçlüsü ile bitirdiğimize hala inanamıyorum hala!

Kanatsız bir oyun sistemi, 3 defansif orta saha, önlerinde ekici ve onların da önünde statik sayılabilecek 2 forvet. Oynattığın forvetleri kanatlardan beslemen gerekiyor ancak savunma arkasına koşular yapacakları bir oyun sistemiyle oynatıyorsun. Ne olursa olsun 2. yarıya başlarken Aytaç ya da Onazi'den birini çıkarıp hücumu bu yönde şekillendirmeliydi.

Dedim neyse devre geçti hadi bir gol sıkıştırır sonra farkı açarız, tabi oyuncu değişikliği de şart hala.. Kenarda Yusuf'u gördüm, dedim tamam. İbanez yanlız kalıyor. Önüne Yusuf'u alacak şimdi ve tek kanat bile olsa oradan hücum edeceğiz. Fakat o da ne? İbanez çıkıyor, Yusuf giriyor! Gel de çıldırma şimdi.

Sonuç hocada mı yönetimde mi oyuncularda mı diye tartışıyoruz haftalardır. Bu maçta suç senin hocam üzgünüm. Küçük dokunuşlarla farka gidecek maç bu hale geldi malesef. Lütfen herkes şapkasını önüne koysun artık. Neşter vurulacaksa vurulsun, futbolun basit doğrularını uygulayalım en azından lütfen!
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her maç sonu aynı bahanelerin arkasına sığınarak ömür geçmez!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bek ya da forvet değil de kaliteli iki kanat oyuncusuna ihtiyacımız var.Elimizdeki kanat oyuncularının hepsi kontratak futbolcusu.Dikkat ederseniz kanat oyuncularımızın en iyi yapabildiği şey koşmak.Bir tane ceza sahasına girebilen,iyi orta açabilen,al ver yapabilen kanat oyuncumuz yok.
    Hal böyle olunca da forvetlerde suç buluyoruz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

"Suk oyuna girmek istememişti. O yüzden Yumlu'yu almak zorunda kalmıştı."

Ve Suk bir sonraki maça ilk on birde başlar.

Hocanın lobisi çalışıyor da yalancının mumu üç günde sönüyor. Diğer efsunlu yalanlar da sönecek...

Ahmet Ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiçbir otoritesi kalmadı. Suk'un rest çekmesi doğruysa Ersun hocanın işi bitmiştir. Konu kilitlensin artık
    Uğurcan 'Dünyanın En İyisi' Çakır

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Erzurum

Suk konusu yalanlandı. Ersun hocadan bu konuda herhangi bir söylem oldu mu bu konuda ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)