Sayfa 224 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 274 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 5,576 ile 5,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hocam ceketiniz çok güzelmiş.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ümit ozan karaktersizi korkmadan son dakikada forvet oyuna alırken sen mal yumlugu alıyorsun aloooo beynine oksijen gidiyor mu senin alooooo
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

bordomavi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bunu 3. ye getirenler sizlersiniz, şimdi istifa istiyorsunuz. Bir iki sene sonra yine istersiniz siz ama.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu değişiklikleri eleştirilse de takımdaki gol sıkıntısının direkt muhattabı olmadığını düşünüyorum. Malzeme olmayınca sonuç da hayal kırıklığı oluyor. Zaten sorunun Hoca olup olmadığı da ligin 2.yarısında belli olur. Bu zamana kadar istifa etmediği için ilk yarıyı onunla tamamlarız gibi duruyor. Ancak ligin ikinci yarısına da aynı şekilde başlarsak bu sefer mecburi ayrılık gerçekleşir...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

TUNCAY HİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugüne kadar arkasında durdum. 12. Hafta gelmiş takımın ne oynadığı belli değil. Bugün uzatmalarda Mustafa'yı oyuna sokmak işin son noktasıydı. İyi bir çalıştırıcı olabilir ama teknik taktik anlamda tam anlamıyla hayal kırıklığı maalesef.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hücuma dair elde 4 tane "problem" olunca gol üretmek konusunda fazlasıyla sıkıntı çekiyoruz.
    Yumlu'yu oyuna almayacaktın Hocam! Gerekirse gol yiyecektik ama o çapsızı oyuna almayacaktın!
    Hamiş

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala güvenin Devam. En azından bedavaya yapacak biri olsaydı maddi anlamda kayıp olmazdı. Hatta daha iyi futbol oynanırdı,bu futbol ziya doganı kıskandıdır

Nereden
    İstanbul

ersun giderse yönetim gidecek. ersun yanal bu ülkenin en iyi bir kaç hocasından biridir. 2 transfer sezonunda golcü diye alınan 3 futbolcunun (muhammet, suk ve seydaev) henüz golü yok. sadi, hami ersun bu üçüncü hoca. hocayı tartışmaya devam edin. bundan önceki yönetimde bu şekilde altına etmişti. futbol gol için oynanan bir oyundur. transfer ettiğin 3 golcü 12 maçta gol kaydına muvaffak olamamış, neyi konuşuyorsunuz yav.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

taktiksel anlamda yanlıs yaptıgı birsey henüz göremedim....oyuncu secimlerinde nekadar haklı oldugunu görüyoruz maalessef....ibanez in neden oynamadıgı gibi....
    sorun acık ve net kadronun yetersizliginde ne yazıkki, ha kadroyu o mu kurdu?sanmıyorum acıkcası, cünkü cogu oyuncu takıma gelmek istemedi üzülerek bunu duyuyoruz zaten birinci agızlardan....
    yazıcıyı öümürü oynatsın bu sefer yine elestiriecek, elimizdeki kadroyu evirip cevirip oynatıyor malzeme bu olunca....castillo gibi umut bağlanan bir oyuncu kac haftadır sakat, ekici için ne onunla ne onsuz oluyor, kısır bir döngü var hocanın....
    yine tüketim carkını calıstırmadan sabrederek inatla su duurmda oyuncu ve hoca üzerinde baskı olusturmamak bence yapılacak tek şey....
    Konu pazarkapılı tarafından (27.11.2016 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.
    ıslak imza....

Nereden
    İstanbul

12 maçta gol atamamış forvetlere rağmen ersun yanal, mustafa yumlu, zeki, yusuf diye eleştiri getirenler hiç mi akıl yok sizde yav. nefret ettim habu futbol işinde, hakikaten midem bulanıyor. yönetim size sesleniyorum, bu kadar kadro insansınız gerekirse tek bir golcü alın, gerisi kalsın. 10 milyon euro da olsa ne yapın edin alın, bu işi temizleyin. pahalı demeyin bir golcü alın, zaten para da harcadınız ayrıca bero hariç hepsi fos çıktı. son 4 yılda 60 futbolcu hepsi, kötü olur mu? bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösteriyor.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İbanez-Yumlu değişikliği nedir
    Konu Hakan tarafından (27.11.2016 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Gençlerbirliği maçı sonrası şöyle konuştu:

"Rakip on kişiydi. Oyunun yüzde yetmiş beşinde üstünlük bizdeydi. Ancak buna rağmen oyuna, topun çizgiyi geçmesi sağlayamayan, oynayan ama skor yapamayan bir takım olarak devam ettik. Taraftarın duymak istediği şey skordur. Ama bir taraftan da şöyle bakmak gerekir: Şu anda kadromuzda yer alan oyuncuları en verimli şekilde kullanmak zorundayız. Tabii ki taraftarın arzu ettiği ve beğendiği birtakım şeyleri biz de fazlasıyla istiyoruz. Trabzonspor çok önemli bir kavşaktan geçiyor. Bunu atlatmak zorundayız. Biz gelip geçiciyiz ama Trabzonspor sonsuza kadar kalacak. Oyuncularımız da, biz de büyük sorumluluk altındayız ve bunun bilincindeyiz. Bunu bilerek bu sorumlulukları aldık. En çok ihtiyacımız olan şey bu virajı geçerken yanımızda olan destek. Aynı koşullar devam ettikçe değişen hiçbir şey olmayacak. Tabii ki taraftar haklı. Ama herkes emin olsun ki herkesin memnun olacağı bir takım gelecek, biz bunu hazırlıyoruz."

AYLARDIR HAZIRLIYOR.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

100 kez yazdim taktik degismeli artik. Ileride cogalamiyoruz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

taktiniz Yumlu ya sizde.adam 1 puana oynasaydi Yumlu yu 92 değil 70 lerde koyar di. son 5 dk orta sahayı gecemedik.adam baktı 1 puan da gidecek bari berabere bitsin dedi
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ersun Yanal kötü bir performans gösteriyor bu doğru ancak bütün faturayı kendisine kesemeyiz. Şunu biliyoruz ki normal şartlar altında Ersun Yanal bu kadroyla kesinlikle lige başlamaz. Yani bu kadronun başına hoca olarak gelmez. Ama yönetimin yeni bir yapılanma içinde olması ve güven vermesi Ersun Yanali ikna eden şey oldu. Hoca Scout ekibiyle beraber kendisine önerilen maliyeti az oyunculardan oluşan transfer listesini kabul etti. Şu kesin ki bu liste normal şartlarda Ersun Yanal in ilk tercihi olmazdı.

Bu kadro ile başarı herseyin yolunda gitmesine bağlıydı ki transferlerin gecikmesi olumsuzlukların baslangici oldu ve devamında birçok şey yolunda gitmedi. Geldiğimiz durum da bu.

Ez cümle şunu demek istiyorum. Hoca ve yönetim güzel düşüncelerle başladılar ama gerçekleşmesi daha muhtemel senaryo gerçekleşti. Bizim gibi başı badireden kurtulmayan bir takımın bu kadro ile başarılı olması çok uzak ihtimal.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kafası takımda değil, sadece mesaisini doldurup parasını alıyor.

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Suk-Ramil ikilisiyle maça başlayıp önde basmayı neden hiç denemedin anlamıyorum seni hocam. Muhammet vitaminsizinde ne görüyorsun?
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maalesef hoca takima ve oyunculara inanmiyor sonuc bu yapacak birsey yok tazminatini odeyip yolları ayiracagiz

O ruh geri gelecek
    bu sene SAMPİYONUZ.

Nereden
    Bursa

Allah aşkına her maç aynı değişiklikleri yapma,ya bir defa da Ramil'e,Yazıcıya şans ver.Yanlışlıkla birisi gol atsa taraftar sana niye oynatmadın bu adamları demeyecek,ego tatmin etmiyoruz,derdimiz Trabzonspor.
    • Memento mori

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Onbaşı nin rastgele doldurmaları karşısında acaba beklerim ileri çıkma ve topu ısrarla onlarla buluşturma talimatı verdi mi merak ediyorum..

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TFF den hakemlerden Aziz Yıldırımdan vs vs bile daha büyük düşmanımız Ersun Yanal. Haftalardır bu taraftarla resmen t.şak geçiyorsun utanmaz insan.!

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün Türkiye 90+ daki yumlu değişikliğindeki amacı bekliyor suktan iyi forvetse yumlu açıklasın bilelim ha suk yumludan bile kötü oynuyorsa forvette yedek kulübesine niye aldı hadi suk u gaçtim birde ramil varda kenarda çokta zor olmasın soru

Nereden
    İstanbul

Yönetim hoca konusunda sezon sonuna kadar ısrar ederse başarı gelir. Kısa ve net yazıyorum.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Yönetimin yaptığı en mantıklı hamle Ersun Hoca idi. Arkasında durmalılar.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin yaptığı en mantıklı hamle Ersun Hoca idi. Arkasında durmalılar.
    Sorun trabzon insanı, taraftarın dediği ile hareket edilmemeli. Bu taraftar yoksa kulübü küme düşürtücek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)