Sayfa 175 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 275 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 4,351 ile 4,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ersun yanalla devam edilmesinden yanayım

ersun yanal ve süleyman hurmanın trabzonspor a faydalı bir transfer politikası izleyeceklerini düşünüyorum

bir kez olsun istikrardan yana olalım

ersun yanal ın geldiğinde söylemiş olduğu şeyler şuan önüne koyuluyor ama şunuda unutmayalım renkdaşlar sakatlıkdan çok çektik

belkalem ve yusuf ikinci yarı oynamadı neredeyse constant konusunda takıma kazandıramadı diye eleştirebiliriz belki ama yine de böyle olacağını bilemezdi

senelerdir kağıt üzerinde iyi takımız ama olayı sahaya yansıtamıyoruz
    Konu Yavuz Hasan tarafından (30.05.2015 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ganzilis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldiğin gün bunları söyleyip sorumluluğu alıyorsan bugün başkalarına suçu atmayacaksın. http://www.dailymotion.com/video/x2a...abilirdi_sport

"İyi oyunculardan kurulu takım" ne olduda kalitesiz oldu ?

İstikrardan yanayım ama güvenmiyorum.
    bazı oyuncular yanılttı hocayı.bizi yanılttığı gibi. bazıları da sakatlandı. hataları oldu tabi ama şimdi bakınca hata olarak gözüküyor.oyuncuları tanımak için zaman lazım. bazı oyuncular verilen görevleri taşıyamadılar. ayrıca konuşmanın tamamında eksiklerin olacağına, taraftara ihtiyaç duyduğumuza değinmiş.

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligde alınan sonuçlardan ziyade bu kadro ışık vermiyor. 2009-2010 sezonunda 57 puan toplayan takım bir sonraki sezon sadece Jaja'yi transfer ederek 82 puan aldı. Gelecek sezon tek bir oyuncu alarak +25 puan yapabilir miyiz? Bence hayır...
    Hocam sen gayet akıllıca düşünen adamsın. Şu an tüm takımlar aynı kadroyla gelecek seneyi oynasak, sakatsız vs. hoca sezon başından itibaren kendi başlasa zaten bi 10 puan yüksek alırız, heralde hayır demezsin buna.

Ha 1 transfer olmasın da 3 transfer yapalım, 10/11 sezonu gibi birşey olur bence.
    Bir lokma ekmeğe,Bir yudum su içmeye,
    Yine de şükretmeye, Razıysan gel benimle..

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sen gayet akıllıca düşünen adamsın. Şu an tüm takımlar aynı kadroyla gelecek seneyi oynasak, sakatsız vs. hoca sezon başından itibaren kendi başlasa zaten bi 10 puan yüksek alırız, heralde hayır demezsin buna.

Ha 1 transfer olmasın da 3 transfer yapalım, 10/11 sezonu gibi birşey olur bence.
    Eksik oyuncuların elbette önemi var ama yönetimin bu riske gireceğini sanmıyorum. Constant, Yatabare ve Waris önümüzdeki sezon bambaşka olacaklar demek zor. 10-11 kadrosu her ne kadar 09-10 sezonunda hoca faktörü nedeniyle başarısız olsa da 08-09 sezonunda belli bir süre şampiyonluk mücadelesi vermişti. Bu sezon 65 puan civarında olabilseydik 2-3 transferle şampiyonluk mücadelesi veren bir takım olabiliriz görüşü hakim olurdu. Kaldı ki ben zaten mevcut takımın baştan sona değişmesini doğru bulmuyorum. Mühim olan kadroya giremeyen ve yararlanamadığımız oyuncuların bir şekilde paraya dönüştürülerek gönderilmesi...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şunu eklemek istiyorum sene başından beri sadece hakan ın 10 puan artısı olurdu sezonun yarısını kalecisiz oynadık neredeyse
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yönetim hedefte olmasaydı bu kadar eleştirilmezdi. Seneye bu yönetime rağmen bir şeyler başaracağını düşünüyorum.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

8. Üyelik tarihi
    27.10.2014
    Nereden
    İstanbul

E iyiymiş.Demekki milyonlarca lirayı çöplere harcamışız.Seneyede 10 adam alır, bu kadroda çöp deriz.Zaten toplama takım ilk sene muhabetleri döner.Zaten klüp batık..Sen gidip Mustafayı kov ,4 stoperin yanına stoper al,onlarda kesmesin seni Bosiyi stopere çek. fahiş fiyata erkanı getir.İlerde Cardoza kesmesin seni,artık İbrayı falan ister herhalde. Mevcut oyunculardan 3 adam damı çıkaramadın demezler mi adama?

Ama demezler burası Trabzon.Sen iste nasıl olsa klüp batmış kimin umrunda.Gadro mühendisi.Bunlarda Td dimi?önce Vahid gelsin bütün herkes gitsin.Sonra Ersun gelsin bütün hepsi gitsin.Sonra?

Hadi geçmiş olsun...

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Halilhodzic´i cok arayacaksiniz...
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    Almanya

Alıntı Fanatik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imza

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

8 maçta 1 galibiyet ala bilmiş ve Akhisar beraberliğinden sonra " lig 3.sunden 1 puan aldik " diyen hocayı arayacakmışız. Arayın bakalım, bulabiliyor musunuz?

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Standart Ersun Yanal | Teknik Direktör

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligde alınan sonuçlardan ziyade bu kadro ışık vermiyor. 2009-2010 sezonunda 57 puan toplayan takım bir sonraki sezon sadece Jaja'yi transfer ederek 82 puan aldı. Gelecek sezon tek bir oyuncu alarak +25 puan yapabilir miyiz? Bence hayır...

2009-2010 da ozellikle sezon sonuna dogru oynadigimiz futbol muazzamdi. Kupa finalini hepimiz hatirliyoruz ornegin. Bu seneki kadronun iyi oynadigi mac sayisi 2 veya 3. Gecen seneki kotu takimin bile futbol olarak oldukca gerisinde kaldik. Ersun hoca kadronun vasatligina ragmen takima iyi futbol oynatabilecek kadar takimin basinda kaldi, ne yazik ki takimimiz gibi kendisi de berbat bir sezon gecirdi bana kalirsa.
    Seneye kendi yapacagi transferlerle gormek lazim hocayi bir de. Bugun de kadronun kalitesinden yakindi. Fakat devre arasinda aldirdigi erkan ve aytac gibi isimlerim de elestirdigi isimlerden hic bir farki olmamasi beni gelecek sene icin endiselendiriyir acikcasi.
    Seneye Ekicinin arkasina selcuk-colman gibi bir ikili koyamazsak yine hersey ayni olur. Nasil Zokora ile bir yere varamadiysak Medjani gibi ortasahalarla da bir yere varamaz bu takim. Fb,gs,bjk ya bakin hepsinin bizden daha iyi olduklari yer burasi. Ozer gibi mevkisi belirsiz ortasaha, erkan gibi temposuz ve agir kanat oyunculariyla da yine bir yere varamayiz.
    Gelecek sezon icin benim gostergem Sezonun ilk macinda Ozerin 11 olup olmamasi. 11 olursa anlayin ki yine hicbirsey olmayacak o takimdan...

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı oyuncular yanılttı hocayı.bizi yanılttığı gibi. bazıları da sakatlandı. hataları oldu tabi ama şimdi bakınca hata olarak gözüküyor.oyuncuları tanımak için zaman lazım. bazı oyuncular verilen görevleri taşıyamadılar. ayrıca konuşmanın tamamında eksiklerin olacağına, taraftara ihtiyaç duyduğumuza değinmiş.
    Tamam kadro çok üst düzey değil. Ama daha iyi oynatabileceği bir kadro var elinde. Sürekli başkalarına suç atmaktansa biraz da özeleştiri yapması gerekiyor. Saha içi tercihlerinde ciddi sıkıntılar var.
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Ynt: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Ersundan bu kadroyla nasıl iyi futbol beklersiniz.Geldiği andan itibaren Topladigi puan basaridir.
    Konu B.Yiğit tarafından (31.05.2015 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Hahahahahaaaaaaa
    Vahid'i çok a ayacakmışız :-))) Şahsen ben her yerde arıyorum. Akhisar forması giydirsen, düşmeme mücadelesi verecek bir takım kurarak satın aldığı otelinde bir hafta konaklamak için indirim istiycem. Kendisine evladından çok bağlanmış hatta biat etmiş bazı değerli kardeşlerimiz de arasın bence. Onlara herşey dahil bedava imkanı sunacağını tahmin ediyorum. Yok yok, tahmin etmiyorum, inanıyorum... Ha, bu arada bakın görürsünüz,bizim Atik futbolu bıraktığı gün, orada komi amiri olarak göreve başlayacaktır.

Not: "Gadro müyendisi" olmak, "kadro trişkası" olmaktan iyidir. Seneye görüşürüz...

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

biraz futbol bilgisi olan adam bu takımı 40 metreden oynatmazdı. ersun bitik. elinde beyzbol takımı bile olsa 25 metrede oynayın sistem bu dese oynarlar. geniş alanda top tepicilikle 5. olduk ersunun katkısı izleyici katkısı.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güldürdün...
    Hamiş

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merak ediyorum gerçekten Fatih Atik ve Mustafa Akbaş'ı joker olarak görüp takımda kalmalarını mı istedi
    .

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimle transferde fikir ayrılıgına düşmüşler 8-10 adam istiyormuş ersuncum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Alıntı Ömer Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetimle transferde fikir ayrılıgına düşmüşler 8-10 adam istiyormuş ersuncum
    Az istiyor hocam
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

değerini bilemedik hoca yeeeaaaağ
    fenere gt en iyisi sen de istiyorsun biliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Bu sezonu onunla bitirmek zorundayız ...

Bitirmeliyiz ...
    9 # Osvaldo'

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az istiyor hocam
    her başarısız olunan sezondan sonra yeniden yapılanamayız gecen sezon yatırım yaptık bu sene birkaç nokta transferla devam etmeliyiz diye düşünüyorum, gecen sezon aldıgımız adamlardan faydalanamadık ki sakatlıklar şansızlıklar afrika kupası vs olmadı hoca erkanın üstünde durdgu gibi bu adamlara da şans vermesi gerekiyor!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

En az 1 sezon sabretmeliyiz.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bunu hakikaten inanarak söylediğine şaşırıyorum.

Ne umut verdi Vahid hoca ,anlamış değilim.

Takım kendisiyle mücadele ediyordu sahada,afedersin ama kabız gibiydik....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)