Sayfa 2 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

nee Ersun hocamı ?? tartısmaya gerek yok su goruntude olayın analızı sudur Bu ısı Ersun hoca yapamazsa kapatın kulubu gıdın cunkı bu futbolcularla bu ısı bu adam yapamazsa kımse yapamz
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

haftayaki macimiz ust olucak
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ersun Hoca en doğru tercih ve kesinlikle bizi güzel günler bekliyor.. ZD bizi kanser etmişdir Ersun Yanal tedavi edecek. Umutluyum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

aranan kan ersun hoca.bu seneyi ilk 2 de bitiririz.seneyede inşallah şampiyonluğu göğüsleriz.gerçi benim bu seneden hala umudum var.ersun hocanın sözü senettir.bazı gerçeklerde var mesela iyi bir golcu eksikliği mevcut.ama yerlilerin en iyisi bizde.ersun hocada yerli oyuncuları türkiyede en iyi calıştırabilecek diyaloga sahip ve inanıyorum ilk devreyi ilk 2 de bitireceğiz.ikinci yarı şaha kalkıp şampiyonluk için elinden geleni yapacaktır bu ekip ve hocası

bordo_bereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ersun hocam, hoş geldiniz..
    sana bir öğüt çakal,bordo berelilerden kaçma!!!..yoksa yorgun ölürsün..

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli ugurlu olsun Ersun Hocamiza güvenim sonusz ama bu sezon icin pek bisey daha yapamaz ama Kupayi isteriz Hocam.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ersun hocam hosgeldiniz.sizin cok iyi bir hoca oldugunuz herkesce malum.sizden ricam manisasporda bazen görülen takim savunmasi zaaflarina dikkat etmeniz ve biraz da rakibin gücünü iyi analiz etmeniz.gecmiste bize karsi kaybettiginiz 2 kupa finalini hatirlayarak.bunu yaparsaniz basarili olacaginiza eminim.

Nereden
    Ankara

Alıntı sharveladze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisi Trabzonsporumuzun alışılagelmiş hırçın futbol yapısını en iyi uygulayacak olan teknik direktördür kanımca. Ayrıca son yıllardaki en büyük eksikliğimiz olan transfer konusunda da özel çalışmaları olduğunu biliyorum ve ona başarılar diliyorum. Şu aşamada benim kendisinden tek beklentim sahada yense de yenilse de başı dik duran Trabzonspor' u geri getirmesidir.
    kesinlikle katılıyorum...

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Bana göre teknik direktörün iyisi kötüsü olmaz..

Akıllısı, aptalı..

Kültürlüsü, cahili..

Otoriteri, gevşeği..

Cesuru ve korkağı olur..

Ersun Yanal en azından yukarıdaki kriterlerden olumlu olanların hepsine sahip..

Geriye sadece iyi bir kadro ve çalışmak kalıyor..

Geçen sezonun başında Lazaroni' ye ve sonrasında Ziya' ya teslim edilen o zengin ve ofansif kadro ona teslim edilmiş olsaydı şu an çok daha farklı yerlerde olurduk eminim..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana göre teknik direktörün iyisi kötüsü olmaz...
    Akıllısı, aptalı...
    Kültürlüsü, cahili...
    Otoriteri, gevşeği...
    Cesuru ve korkağı olur...
    Ersun Yanal en azından yukarıdaki kriterlerden olumlu olanların hepsine sahip...
    Geriye sadece iyi bir kadro ve çalışmak kalıyor...
    Geçen sezonun başında Lazaroni'ye ve sonrasında Ziya' ya teslim edilen o zengin ve ofansif kadro ona teslim edilmiş olsaydı şu an çok daha farklı yerlerde olurduk eminim...
    Eskiler nasıl derdi?
    "Efrâdını câmi; ağyarını mani."
    Yalnız "Ersun Yanal en azından yukarıdaki kriterlerden olumlu olanların hepsine sahip" ise diğer hoca[lar]… Aman Allah’ım, aklıma neler geliyor böyle?!
    Aynen öyle, gerisi "mucib-i kıylü kâl olur".
    O kadro ve iyi bir yönetimle Ersun Hoca’yı görseydik neler olurdu, Allah bilir.
    Konu poetricus tarafından (28.10.2007 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakalım yanal napcak inş doğana yaptığımız olumsuz eleştirileri yanalada yapmayız.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dün aksamki stadyum programinda mehmet demirkol ersun yanalin bizle anlasmasini müthis uyumsuz bir evlilik olarak degerlendirip ,yanal bu teklifi nasil kabul etti diye sordu.ben de kendisine soruyorum .daha düne kadar zicoyla bu is gitmez diyordun.bugün itibariyle f.bahcenin durumunu gördükten sonra nasil pesin hükümlü konusabiliyorsun?bir cift sözümde ömer üründüle.sen de daha düne kadar zicoyla olmaz deyip lugano ve edu fb nin topcusu degiller demistin?simdi cikip ersun yanal bu takima kollektif futbol oynatamaz diyorsun?istanbul belediye bile kollektif futbol oynarkan biz niye oynayamiyoruz?bu kadar kamuoyunu yanlis yönlerdirmeye haklari yok.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bordo_bereli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun hocam, hoş geldiniz..
    ba$arilar...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

mimozam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

m.demirkol da 4 cümleyi üstüste kuramaz kullandıgı cümleye bak trabzonsporla ersun yanal uyumsuz evlilik yapmış sana kaldıya demesi bi hayırlı olsun de inş.basarılı olurlar de derin trabzon rahatsızmışta falanda sen onlardanda rahatsızssın ama inş.o lafları agzınıza sokacak ersun hoca ve trabzonspor corumda lig.t.v ye gidemez olduk valla mac var diyince yenecekmisiniz diyolar bundan sonra ben onlara diyecem yenemeyecezmi hadi hocam yap bişiler bide su mubarek albayrak gideydi allahın izniyel düzelecez

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah Trabzonspor'umuza Yararlı Olur,

Başarılar Ersun Yanal...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demirkol tanıdığını söylediği Trabzonspor hakkında çok az şey biliyor olsa gerek. Haydi bilmiyor deyip süksesini bozmayalım Zannediyor ki Trabzonspor'u gs gibi localar yönetir. bjk gibi yerin altından gelen güçlerin yönetimde ağırlığı çoktur. fb gibi burjivisttir veya... Trabzonspor'daki "derin" Trabzonspor dediğin şey taraftardır yahu... 150 bin kişilik bir şehirde 30 bin kişinin maçta olması ne demektir, bilir mi Demirkol? Her beş kişiden biri maçta yani... Taraftar isterse Yattara'yı oyuna sokar, isterse giremediği maçlarda bile elektriği ile hocasını "yönetim arkamda ama" demeye zorlar. Ersun hoca da performans anlamında sorun yaşamazsa "derin" Trabzonspor'un ne istediğinin ne önemi var? Bu şehir arkasında durduktan sonra kim ne diyecek? Trabzonspor mesai saati içinde takımı için toplanan 30 bin kişinin yaşadığı şehirdir. Başarısını gördüğü hocasına da şehrin anahtarını verir, hiç kimse de rahatsız falan olmaz.

Tam hava yakalayıp tırmanışa geçeceğimiz dönemde yapılmış anlamsız, fuzuli bir açıklama... Enerjimizden çalmasına izin vermemek lazım.

Bir de, mesela Rıdvan söylese biraz üzerinde düşünürdüm ama, Demirkol söylesin dursun. Ona göre Zico 3 maç önce gönderilmişti... Edu da futbolcu değildi. Olur böyle şeyler. Biz işimize bakalım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu mehmet demirkol ilk zamanlar iyi gidiydi yoprumları felan ne zaman 90 dakikaya çıkıp hıncalla rekabete girdi ayarı bozuldu. ona karşılık verecem diye şahkülü kaydı.

surmene_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

hayırlı olur inşaALLAH
    KAZANANI HAKEMLERİN DEĞİL TAKIMLARIN BELİRLEDİĞİ ADİL BİR LİG İSTİYORUZ

Nereden
    İzmir

Sözüm meclisten dışarı" it ürür kervan yürür" arkadaşlar M.Demirkol yada Ö.Üründül kim?
    Bizde önemli olan bazı tribün maşaları gereksiz çalışmasın gerisi boş.
    Bu takım aslanlar gibi oynar ve kaybeder ses çıkmaz ancak korkakça oynar ve kazanırsa bile mırıldanmalar başlar, çünkü burası Trabzon!
    Ben bu senenin çoktan kaçtığına inanıyorum ve bu yılın sonuna bakarak E.Yanal için değerlendirilme yapılmasınada karşıyım adam bu takımla sezon başı çaışmadı takımın elde tutulacak tüm değerleri bir şekilde elden çıkarıldı veya kaçırıldı adamın elinde 2-3 tane iş yapacak adam kaldı, yeni yapılacak transferlerin uyumu çok önemli değil ancak şehirdeki olumsuz hava ve yılgınlığın takım üzerinden etkisi kalkmadıktan sonra burada çenemizi boşuna yorarız.
    Ancak genede sabırla ve Trabzonsporumuza olan sevgimizle teknik ekibe ve eldeki futbolcu kadrosuna sonuna kadar destekten başka çıkar yolumuz yok çünkü camianın yapısı ufak bir krizi daha kaldıracak durumda değil en azından kongreye kadar.
    Bu yaşıma kadar Trabzonluluğum ve Trabzonsorluluğumla hep gurur duydum çok kötü gittiği dönemlerdede aynı heves ve heyecanla maçlarına koştum ta İzmirlerden.
    Bu vazgeçilmez bir sevda, yaşanır ve yaşatılır bu bedende bu can yaşadıkça.

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fıtına adam ersun hoca nın ılk macı bugun cok guzel futbol ızleyecegımın sımdı den merak la bekjlıyommmmmm
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ö.ü.yü neden dikkate alıyosunuz ki. kendisine sorulan sorulara genelde " evet,şimdi yani" üçlemesiyle giriş yapan birinin cevapları; altyapısının ne kadar sağlam olduğunu, inandırıcılığının ve gerçekçiliğinin ne seviyede olduğunu tartışmaya bile değmez .
    not: diğerimi ,sallayın gitsin
    selam ve hürmetle.
    Konu no NAME tarafından (30.10.2007 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.
    .

mavikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ziyayı gördükten sonra, ersun yanalı sevmesem de destekliyorum.. hücum futbolu oynatsın yeter.. kabız etmesin yeter.. hücum,hücum,hücum..
    .............
    'Sandılar, yalnızlığımız suskunluğumuz olacak / Suskunluğumuzun bahanesi olacak yalnızlık...'
    ............

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ersun hocaya güveniyorum fakat elindeki kadro yeterli değil.inşallah başarılı olur.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

VAROLFSAYIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Hoca Hucum Oynatir Diye Bekliyoruz Hepimiz Ama...
    Sabir Lazim Uzun Bir Suredir Oynanan Tirsik Sistemsiz Ve Defansiz Futbol Ertesi

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Allah yardımcın olsun. sonuna kadar destekliyoruz seni.
    taraf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)