Sayfa 234 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 134 184 224 232 233 234 235 236 244 284 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 5,826 ile 5,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

iyelik eklerinizi sseviyim.

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Her sene bu kadar geriye giden bir teknik direktör yoktur yeryüzünde

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

ensar_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hoca bizim kendisine inandigimiz kadar inanmiyor.surati asık surekli.aidiyet duygusu yok.bence yol yakinken yonetim yollamali.istikrar dogru kisiyle olursa basari gelir.bu kisi ersun yanal degil ne yazik ki

Nereden
    İstanbul

Ersun Hozam dakum niya oynamay hozam.

İstifa et , hizmet et.

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne olursun bu takımdan daha fazla soğutma bizi ve git. Güle git
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sana İnanmak istemiştim lâkin her geçen gün uzaklaştırdın bizi takımdan özellikle mi yapıyorsun bilmiyorum am sabır Tü-Ken-Di.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

her ne olursa olsun takımın başında göreve devam etmeli istikrar istikrar istikrar eğer kafasında başka planlar çakallıklar yoksa takımın başında sonuna kadar kalmalı

ama

bu ndoye suk onazi ısrarı nedir hoca ya ayrıca oyuncu değişikliği oyuna müdahale neden bu kadar kötü tanımadığımız bilmediğimiz bir adam değilsin bu nasıl rezalet
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://mobile.twitter.com/makosman/...1708721152?p=v Ersunun oglu 250 bin euro alıcak Jao Pereira transferinden

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben hafif tabirle "konsantre değil" diyordum. Fazlası çıktı... Artık sabotaj var diyorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takıma yapılacak en büyük kötülük hoca değişikliğine gitmek olacaktır, hocanın çok yanlışı olsa da sezon sonuna kadar devam edilmeli...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaşlar kadromuz yok!!!

hadi hoca gitti diyelim gelen hoca ne yapabilir? git diyenler var balık hafızalı mıyız? ne çabuk unuttuk ersun hocanın olmadığı zaman takım nasıldı?kadromuz nasıldı? son kaç senedir kadro yüzünden kaç tane hoca gönderildi uyansına artık abi!!!!yönetimin kadro kurması transfer yapması gerekiyor uyduruk transferler değil ama kesenin ağzını açmadan olmaz bu işleR!!başkan yapmalı bunu
    "Annuit cœptis"

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Ben ikinci yarı Ersun hocanın başarılı olacağına inanıyorum.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha da kötüsü olamaz abi bence de, takviyelerden birazcık olsun fayda görürsek ben de hocanın nispeten daha başarılı olacağını düşünüyor ve buna inanıyorum.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

burada fonseca analizi yapmıştım uzunca süre. braga takımının oyuncu kalitesi belli, josue orada zıpkın gibiyken burada idare ediyor. hem fizik olarak hem oyun olarak tamamen farklı iki oyuncu gibiydi, bursa'da ve braga'daki arka arkaya iki dönemde. takım boyu, akışkanlık olarak braga seviyesinde bir organizasyon bile göremiyorum türk takımlarından. oyuncu insiyatifi çok fazla. sürekli duran, bol faullü, temposuz lig standartı yüzünden oluyor bunlar. şunu kıracak bir takım istiyorum.

fonseca braga'da çok iyi bir 4 4 2 taktiği uyguluyordu. iki tane pas oyununa uygun, temposu iyi merkez oyuncusu kullanıyordu. vukcevic defans arasına girerek oyunu başlatıyordu bizde olduğu gibi ama çok fark var. orada hatlar arası çok yakın ve sahayı enine çok güzel kullanıyorlardı oyunu başlatırken. bizim takımda bunu uygularken defans ile hücum hattı tamamen kopuyor, bu sorunun çözülmesi lazım. bekler ve merkez ortasaha ile ilgili sorun, sağlıklı pas yapamıyorlar.

kanatlarda ters ayaklı josue ve rafa oynuyordu. biri kanat oyuncusu biri 10 numara. ikisi de çabuk yetenekli, yaratıcı oyuncular. amaç bu oyuncuları topla buluşturup atakları şekillendirmekti. kanatta oynadıkları için topla buluşmaları daha rahat oluyor. topu alıp içeriye doğru yöneliyorlar şut ve pas seçenekleri oluyor. bizim kanat oyuncularımız ne yapmak için, nerelerde topla buluşuyorlar hiçbir fikir edinemedim.

bu oyuncuların besleyebileceği ve al ver yapacağı iki forvet var ileride, bekler de bindirip pas opsiyonu yaratıyorlar daha önemlisi rakip defansın enine genişlemesini sağlıyorlar, bu da araya top oynayacak boşluklar oluşturuyor.

hücumda çok iyi işleyen bir sistem. defansta zorlanılabilir. çözümü hatları çok yakın tutmak, forvetteki oyuncuları dirençli baskı yapan oyunculardan seçmek, kanattaki yaratıcı oyuncuları geri gelip alan kapatmaya ikna etmek. ama öyle beleşten ikna edemezsin. takım boyu sürekli kısa olmak zorunda. top hücumdayken arkada birbiriyle sohbet eden, geriye yaslanmayı alışkanlık haline getirmiş defans oyuncuları ile olmaz.

ersun hocadan böyle uyumlu, işleyebilecek bir düzen göremedik. sistem ve taktik yok demek istemiyorum o yavan ve kolay bir eleştiri oluyor ama tercihlerde dengesizlik var. sadece fizik olarak iyi, performansı görece yüksek oyuncuları seçti. taktik üzerine titizlenmedi. forvet hep yalnızları oynadı. sistem üzerinden oyuncu tercihi yapmadı. sorunu oyuncular üzerinden çözmeye çalıştı, birlikte oynamaları üzerinde durdu. ama açıkça işlemeyen atak şablonlarımız vardı. sağlıklı bir şekilde rakip sahaya geçmedik. çok zorlanarak ve kopuk oldu atak denemelerimiz.

bir yandan da hocaya hak veriyorum, o kadar düşük oyuncu performansları izledik ki çaresizliği hissettim ben. bir ara 4 4 2'yi de denedi ama muhammet demir hiç yardımcı olmadı. biraz havaya girmek hücumda ekstra işler görmek lazım, çok zor pozisyonlardan gol çıkaran, şanslı goller atan oyuncular lazım. ne biliyim en azından bir oyuncu çeker topu otuz metreden vurur gol olur. en azından bir kere olur yani ama forvetin ara pasını önüne alamıyor bırak şut çekmeyi. art arda iki tane olumlu hareket yok. bu kadarı çok fazlaydı, motivasyon kırar yani.

belki hocanın daha fazla çalışması lazım, belki de oyuncularla arasında sorun var ama klübedeki hareketsizliği anlayabiliyorum. futbol bu kadar zor mu diye sık sık sorgulattı takım.özellikle hücum performansı çok kötüydü. transferler istediği gibi olur, ilk denemesinde de bir şablon oturur inşallah ne diyelim.

hoca değiştirme konusu kişisel bir durum değil. belli bir sınırı aştık. değişiklik oldukça daha tahammülsüz hale geliyoruz.tekrar umutlar yükseliyor, işler düzelmeyince hayal kırıklığı seviyesi artıyor. hoca seneyi tamamlasın. ikinci dönemi iyi geçirse bile yollar ayrılsın gerekirse. ama kızgınlık döneminde maç sonucuna göre olmasın bu. sezon değerlendirilmesi yapılsın, hedef buydu, şurada kaldık denip yollar ayrılsın. yeni hoca ile kampa girelim. değişiklikler böyle yapılmak zorunda, diğer türlüsü o kadar çok zarar veriyor ki bu takıma, bir bu kadar daha yazarım yani sebepleri anlatmak için, yormayın beni, kalın sağlıcakla.
    Konu artvints tarafından (31.12.2016 Saat 01:03 ) değiştirilmiştir.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

-Bu futbolcu topluluğu yeteneksiz olduğu kadar karaktersiz çıktı.
    -Kızılcabölük maçında devre arası biletleri kesilecek diye son bir şans hocayı postalatmak için maçı sabote ettiler yemedi.(Zira bu gerçekleşseydi camiada oklar oyuncu transferlerine değil t.d değişikliğine yönelecekti ve gelen teknik adam kadroya güvenip lige devam edecekti)
    -Ahmet Çakar ve Sinan Engin'in söylediği gibi arma ve formayı çıkar şu Trabzonspor kadrosu bu ligde kimseyi yenemez.
    -Ersun Yanal şu beşiktaş kadrosu veya fener kadrosu elinde olsaydı en az 5 puan farkla lider bitirirdi ilk yarıyı.olay bu arkadaşlar ütopik önyargılı haksız eleştirilerle sorunumuzu saptırmayın.Sene başı bu takıma 10 tane as oyuncu 3-4 tane alternatif oyuncu lazım dedik.Cavanda'yı cardozo'yu da gönderip 7 tane ne idüğü belirsiz adam aldılar.1 tane as adam geldi duricia(ersun yanal)
    Konu Ogün YAZICI tarafından (31.12.2016 Saat 02:07 ) değiştirilmiştir.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son mac sonu aciklamalarindan devre arasi transferinde soz sahibi olacagini ve ikinci yarinin hem takim hem kendisi acisindan farkli olacagini dusunuyorum
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    Trabzon

Belki de hocanın hiç bir suçu yoktur . oyuncular hocaya kıl olup bilerek oynamiyorlardır . sonuçta ersunun elinde kumanda yok adamlari yönetsin. Örneğin geçen sene mustafa yumlu antalya macında sakatlanma numarasiyla çıkmadı mı sahadan ? Onu yapan bugun herşeyi yapmaz mı ? Bence futbolcularımız karekter yoksunu bana öyle geliyor . hocalarinin arkasında durmuyorlar hırslanmıyorlar . Belkide buraları okuyup destek alıyorlardır . Ters mantık kurmak lazım bazen ..

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Yektaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki de hocanın hiç bir suçu yoktur . oyuncular hocaya kıl olup bilerek oynamiyorlardır . sonuçta ersunun elinde kumanda yok adamlari yönetsin. Örneğin geçen sene mustafa yumlu antalya macında sakatlanma numarasiyla çıkmadı mı sahadan ? Onu yapan bugun herşeyi yapmaz mı ? Bence futbolcularımız karekter yoksunu bana öyle geliyor . hocalarinin arkasında durmuyorlar hırslanmıyorlar . Belkide buraları okuyup destek alıyorlardır . Ters mantık kurmak lazım bazen ..
    gerçi bu tarz şeyler istanbul kluplerinde oluyordu hocayı göndermek için oyuncuların yönetimler kalleşçe iş birliği yapması.bunu yapan oyuncular var bence hepsi değil ama.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Necmettin ALTUNTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de başarılı olacak.fakat yönetim ara transfer döneminde nokta atışı defans ortasaha ve forvete çok iyi transferler yaparsa şu anda top sadece yönetimde bence-para anlamında bir şekilde parayı basmaları lazım
    "Annuit cœptis"

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Birçok problemi var Trabzonspor'un ama en kötüsü oyun karakteri yok. Ne iyi savunma yapıyorlar ne de iyi hücum. 8 maçı gol atamadan bitirmişler. Elle tutulacak, "düzelir" diyebileceğimiz tek bölüm yok. Ersun Yanal oyuncu kalitesinden şikayet ediyor. Haklı olabilir ama nasıl ki Advocaat veya Abdullah Avcı oyuncuların sınırlarına göre bir düzen seçti, o da doğru formülü bulmalıydı. Biz beğeniriz–beğenmeyiz ama önde baskılı oynamaya çalışmak bir sistem veya taktik değil. Sadece kaostan yararlanmayı beklemek.
    (Gürcan Bilgiç)

Ersun Yanal oyuncuların sınırlarına göre bir düzen bulmazsa bu takıma 30 transfer yapsan da ne fayda.
    Konu Bilall61 tarafından (31.12.2016 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

”Bir teknik adam, takım için en uygun kıyafeti arayan terzidir.” Conte,Chelsea'ye imza attığı basın toplantısında böyle bir cümle kurmuş.

Ama bizim Ersun Yanal hala 10-20 transfer zihniyetinde.Geçen sene Yılmaz Vural Gençlerbirliği küme düşme hattındayken bu takıma 10 transfer şart dedi.İbrahim Üzülmez bir iki transferle takımı ligde tuttu.Bu zihniyetten çıkılması şart.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Emin olun kulüpteki durumda en az suçu olan hocadır. Samimiyetsiz idareciler bugüne gelmenin tek sebebi.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Iyi idareci bugunlerde belli olur....baski altinda zor kosullarda, sifir noktasinda....yonetim icerisindeki elemanlar bu noktada gun yuzune cikiyor zaten...
    Tazminatti yildirmaydi vs bunlar degilde benim aklima birliktelik yol arkadasligi geliyor burada....tabi ozellikle yol arkadasligink bazi kesimlerin anlamasi cok zor varligindan bile habersiz olanlar wardir....
    Usta benim anladigim sekilde hocayla dewam ediyorsa sirf bu davranisiyla inandiklarina sahip cikmasiyla bile takdir edilesidir....
    Bazi durumda bazi kosullar altinda ideal olanlar gerceklesmeyebilir ancak bu bazi kisileri bazi dusunceleri belkide bize gosterdigi icin sansli da olabilirriz....
    ıslak imza....

Nereden
    Ankara

Ersun Yanal ikinci yarı alınan futbolculara göre bir oyun anlayışı benimsemesi dileğiyle...

Ne demişti Conte:"Teknik direktör terzi gibidir.Takıma göre giysi dikmelidir."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)