Sayfa 225 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 5,601 ile 5,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı makif61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun trabzon insanı, taraftarın dediği ile hareket edilmemeli. Bu taraftar yoksa kulübü küme düşürtücek.
    kaptan bu takım bu güne kadar hiç 12 haftada 12 puan toplamamıştı bak taraftarı dinlemediler küme düşüyoruz atarken biraz destekli atın

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal dan önce başta Fonseca ve Sampaoli olmak üzere birçok yabancı antrenörle görüşmüşler ama hiçbiri gelmek istememiş. Bunu Nevzat Aydın söylemişti. Belkide buraya yazılıp çizilen Kurban Berdiyev e de gittiler ama gelmek istemedi. Besnik Hasi diyenlerde vardı, Legia ya gitti, kısa sürede kovuldu.

İnsanların içinde kaldıysa diye belirtmiş olalım, özellikle Fonseca ve Sampaoli yi isteyen çok insan vardı, görüşülmüş bunlarla ama gelmek istememişler. Olmuyor işte yabancının iyisini getirmek zor. Bielsa deniliyor, adam şehre gelse 1 gün sonra istifa eder gider. Zaten masaya bile oturmaz.

Daha öncede yazdım, Ersun Yanal giderse E.Sağlam, Cihat Arslan, Ünal Karaman... İyi kötü bir işe giriştik bari devre arası transferleriyle birlikte 2. devreyi bekleyelim. Olmazsa sezon sonu gider hoca, çok zor iş değil ama şimdi kovulsun istiyorsanız gelecek olan adamlar ortada, aşırı beklentilere kapılmayın. Sabredelim bide 2. devreyi bekleyelim bakalım neler olacak. Olmayacak olan şeyleri istiyorsunuz, olacak olan şeyleri konuşalım şuralarda.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maç maç düşünülüp her takım analiz edilip,ona göre taktik çalışılması lazım.Her maç paldır küldür ileri şişirme taktiği ile gol arıyoruz.Kanat beklerimiz zaten çok zayıf kenarlarda etkinlik gösteremiyoruz.Böyle gitmez bu.
    En azından bu takım duran top çalışmalı.Oda yok.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Devre arasi transfer konusunda tum yetki Ersun Yanal'a verilirse hoca kendisini gostermek acisindan iyi bir firsat yakalamis olacak.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hyasin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasi transfer konusunda tum yetki Ersun Yanal'a verilirse hoca kendisini gostermek acisindan iyi bir firsat yakalamis olacak.
    Katılıyorum.
    Hocaya da güveniyorum.
    Hamiş

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacıosmanoğlu olsaydı yaklaşık 5 hafta sonra bu sezonki 2.hocayı kovmuştu.Şimdiki durumumuzdan 5 puan fazlamız olurdu ama kalıcı başarı öyle gelmez.Son 3 sezonda 8 hoca gitti geldi hiç biri başarılı olamadı olamaz da.Ersun hoca da formsuz bunu kabul ediyorum ama her şeye rağmen mevcut yönetim ve hoca son bir şansı yani bu devre arası transfer dönemini hak ediyor..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocaya dün sinirle istifa demiştim.Kadroya baktım tekrar özür diliyorum.

Nereden
    İstanbul

Sorun Ersun Yanal değil diyenlere katılmıyorum. Sorunlardan biri de Ersun Yanal denebilir minimum. Takım bu kadar süreye rağmen gelişmiyorsa şapkayı öne alıp düşünmek gerekir.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sezon başından bu yana bunu kaçıncı yazışım bilmiyorum. Konsantre olamıyorsan, başka hesap güdüyorsan eğer; bırak Hoca. İstifa meraklısı falan değilim. Sevmememe rağmen ikna olabilsem sonuna kadar desteklerim. En kötü köstek olmam, olmuyorum da... Ama bu kadar olmaz yahu!

Ortalama bir teknik direktör, yanında amatör kümeden getirdiği topçusu bile otursa; 27. dakika itibariyle bir kişi eksilmiş ve yavru kedi misali köşeye sıkışmış rakibinin panik anlarını değerlendirmek için 3-4 dakika içinde oyuncu değişikliği yapar skoru yakalamaya çalışırdı. Sen ilk değişiklik için fazladan 30 dk bekledin!

Bir takımın hiç mi hücum planı, varyasyonu, bireysel becerisi olmaz. Yahu en basit işleri bile nasıl yapamaz bir oyuncu topluluğu? Üstümüzde bulunan her takımın kadrosu bizden iyi, eski, oturmuş ve kaliteli mi? Ligin tepesindeki namağlup Başakşehir kaç oyuncusunu alıp Trabzonspor'da oynatırsın Hocam?

Aklın fikrin burada değilse yorma bizi. Kendini de... Diğer türlüyse işini düzgün yap lütfen.

Sabır dedik, tamam sabır; ama sabır çabaya ve umuda istinaden gösterilir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sorun belli aslında. Bu takımın bir oyun sistemi yok. Hani bir sistemimiz var ama oyuncular çok vasat ve istenilen sonuçları bir türlü alamıyoruz desek amenna lakin öyle birşey de yok. Konyaspor'un kadrosu daha mı iyi bizden? Lakin sistemin varsa bir şekilde sonuca gidiyorsun. Bizim ne oynadığımız belli değil. Halı saha maçlarına çıkmış gibi oynuyoruz. Ama pardon bir sistemimiz iyi işliyor. Canı sıkılan faul yapabilir. Çok süper taktik. Demek ki çok çalışıyoruz bu konuda, başarılıyız vesselam.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstümüzde bulunan her takımın kadrosu bizden iyi, eski, oturmuş ve kaliteli mi? Ligin tepesindeki namağlup Başakşehir kaç oyuncusunu alıp Trabzonspor'da oynatırsın Hocam?
    Görüşüne saygı duyarım ve birçok noktada da katılıyorum. Fakat bu cümleye şerh düşeceğim izninle hocam:

Mossoro, Visca, genç Cengiz Ünder, bu yaşında bile EmreB, Attamah, sakatlanmazsa Mustafa Pektemek, Mahmut Tekdemir ve Yalçın bizde banko oynar.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Lig'in herhalde en ruhsuz takimi bizde. Adana dahi daha istekli oynuyor.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı merdeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşüne saygı duyarım ve birçok noktada da katılıyorum. Fakat bu cümleye şerh düşeceğim izninle hocam:

Mossoro, Visca, genç Cengiz Ünder, bu yaşında bile EmreB, Attamah, sakatlanmazsa Mustafa Pektemek, Mahmut Tekdemir ve Yalçın bizde banko oynar.
    Mevki mevki değerlendirdiğin zaman belki 3-4 adam sayarız beraberce. Gerisi?

Onur-Volkan= Onur

Zeki-Uğur= Zeki

Durica-Epureanu =Durica

Uğur-Yalçın= Kafa kafaya

Ferhat-Akbaş= "

Okay-Attamah= Okay

Onazi-Mahmut= Mahmut

Emre-Mehmet= Emre

Bero-Visca= Visca

Castillo-Mossoro= Castillo

N'Doye-Suk-Muhammet-Ramil (yorum yok)

Ayrıca bir de şu konu var;

http://www.ligtv.com.tr/fotogaleri/i...11i/?pid=1&p=1

Başakşehir'in kadrosu hemen hemen aynı geçen yıl ile... Ersun Yanal'ın tercihleri ortada.
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (28.11.2016 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Christian Streich
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sahaiçi organizasyon adına birşey görebilen öne çıksın.

Eksik kalan takıma karşı bile sayısal avantajı kullanamayan, hücum varyasyonu üretemeyen, set oyununu beceremeyen takım var.

Hani Bursaspor gibi güzel oyun olmaz ama puan tablosunda kabul edilebilir seviye olursun. Fakat o da yok.

Yahu 12 haftada 1 puan ortalama ne demek. Trabzon'dan sıradan biri takımın başında olsa bundan daha kötüsü olmazdı.

Bu tükenmişliği yaşamamızda oyun anlayışının, sistemsizliğin yanında kadro tercihleri de bizi mahvetti.

Oyuncuların doğru yerde kullanılmaması, yanlış oyuncu tercihleri vs... bu acziyetin oluşmasında rol oynayan diğer faktör oldu.

Ersun Yanal tazminatsız bırakıp gitmez gibi. Yönetimden bir hamle olmadığı sürece. Hakları için son ana kadar direnç gösterecektir.

Bu yönetim de vizyonsuz olduğu için takıma ufuk açacak, sınıf atlatacak antrenör bulamaz. Takımı Hami, Şenol, Ersun, Şota gibi kısır döngü ile yönetir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevki mevki değerlendirdiğin zaman belki 3-4 adam sayarız beraberce. Gerisi?

Onur-Volkan= Onur

Zeki-Uğur= Zeki

Durica-Epureanu =Durica

Uğur-Yalçın= Kafa kafaya

Ferhat-Akbaş= "

Okay-Attamah= Okay

Onazi-Mahmut= Mahmut

Emre-Mehmet= Emre

Bero-Visca= Visca

Castillo-Mossoro= Castillo

N'Doye-Suk-Muhammet-Ramil (yorum yok)

Ayrıca bir de şu konu var;

http://www.ligtv.com.tr/fotogaleri/i...11i/?pid=1&p=1

Başakşehir'in kadrosu hemen hemen aynı geçen yıl ile... Ersun Yanal'ın tercihleri ortada.
    Mossoro hariç katılıyorum ama mevkisi gereği daha etkili oluyor Mossoro belki forvet arkası oynayabilise castillo da o kadar efektif olur. Yalçın Uğur'a göre daha cesur ve daha iyi pozisyon alıyor açık oyunda. Tabi Eprianu ile uyumu bunda çok etkili.
    Konu Fatih Çelik tarafından (28.11.2016 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

adamların taraftarı yok en güzeli o. kafalarina göre takılıyorlar. yalçın ne ya diyen kimse yok.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sezona kim 2 kanat hücumcusu 2 bek ve 1 ofansif orta saha oyuncusu ile başlamamıza sebep olduysa sorumluluğun büyük kısmı ona aittir.

Ersun Hoca devre arasına kadar idare ederim dediyse yönetime G.Birliği maçında saha kenarındaki çıldırmaları boşunadır. Güray'dan, Zeki'den, Uğur'dan, Aytaç'tan ve son maç harici Akbaş'tan, Yumlu'dan ne verim alabileceğin aşağı yukarı ortadadır.

Ha eğer ki "hoca, devre arasına kadar idare et" denildiyse kendisine ve kendisinin istediği tipte 4 oyuncu takıma monte edilirse, hocanın aklı gerçekten buradaysa (ki G.Birliği maçını canlı izledim, ben çok tezcanlıyımdır maç izlerken, benden çok çıldırdı saha kenarında) kalsın ve çıkarsın bizi bu durumdan.

Yok hoca kendi tasarrufları ile bu kadronun bu seviyede kalmasına sebebiyet verdiyse(ki bunu düşünmek istemiyorum) zaten ısrarcı olmanın bir anlamı kalmıyor.

Tüm bunların haricinde yine G.Birliği maçı özelinde gerçekten 3-4 kritik top kaybı yapmış olmasına rağmen İbanez'de devre arasına kadar ısrar edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kesinlikle ama kesinlikle hücumda Akbaş'ı 5'e katlar, fiziği biraz güçsüz ancak 1-2 maç sonra Akbaş kadar savunma yapabilecek duruma gelir bana göre.

Rica ediyorum Güray bir daha bu takımın formasını giymesin. 2. Mustafa Keçeli. Evet attığı şut gol olabilirdi gerçekten ancak ilk yarı ceza sahasına girerken düşürüldüğü pozisyon ve şutu dışında bırakın etkili oynamamayı takıma zararı dahi oldu. Sağ bekine yardıma hiç gelmedi, sağ bek bindirdiği zaman çizgide yerinde bile değildi çoğu zaman ne yapacağını dahi bilmiyordu, bir kere çalım denemedi bir kere dikine gidemedi, sürekli yana ve geriye paslarla oyunu yavaşlattı. Beğenmediğimiz Yusuf(kendini geliştiremediği için çok kızıyorum ona hala) ne mal olduğu 2 senede anca anlaşılabilen Erkan'dan da Güray'dan da çok daha etkili. Güray son örnek olsun artık ve şu ligden yerli oyuncu transferi rafa kalksın.

Abdülkadir için erken olabilir belki evet ama Yusuf Yazıcı'nın şu yoklukta artık rotasyonda da olsa forma giymesi lazım. Yine G. Birliği maçı özelinde konuşuyorum, Muhammed'in yerine ya da Güray'ın yerine girse daha etkili olacağı kesindi bana göre. Tabi ki oynamadan bir oyuncu konuşmak kolay diyebilirsiniz ancak şans bulmalı bu yoklukta bana göre.

Muhammed acilen kiralık verilmeli devre arası, mutlaka oynayabileceği bir takıma!

Tüm bunlar şahsi fikrimdir ve tek doğrular değildir elbette; ancak benim gözlemlediğim kadarıyla bu hamlelerin yapılması gelecek adına taraftara daha olumlu sinyaller verilmesine ve puan kayıpları olsa da takımın taraftar tarafından daha çok sahiplenilmesine vesile olacaktır diye düşünüyorum. Lütfen toparlayalım artık hocam! Lütfen toparlayalım yoksa Hacıosmanoğlu - Hekimoğlu - Tekelioğlu- Bulak- Lemi Çelik zihniyetinin devralması yakındır bayrağı...
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

madredeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ersun Yanal kalmalı.sonuna kadar israr edilmeli.Ersun Hoca her zaman başarmıştır.Devre arası transfer yetkisi hoca ya verilmeli.Bıktık artık sürekli hoca değişikliğinden.gelen emin olun Ersun Hocadan daha iyi olmayacak.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın çıkıp geniş bir basın toplantısı düzenlemesi gerekiyor.

Neler olduğunu, neler olmadığını, nelerin olmasını beklediğini vb. konularda açıklamalar ve
    soru-cevap bölümü ile tüm taraftarları teskin edebilecek, kafaları arındırabilecek açıklayıcı geniş bir basın toplantısı şart artık bence.

Kabuğuna çekildikçe dedikodular, spekülasyonlar artacaktır ve daha fazla yıpranacaktır.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Kuzey Amerika

Eger gercekten forvet oncelik istediyse teknik direktorlugunden suphe duymaya baslayacam

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger gercekten forvet oncelik istediyse teknik direktorlugunden suphe duymaya baslayacam
    Bende öncelikle forvet isterdim. Bisim takımda bekleyerek gol arayan forvetler var. Biz zaten zor posisyon buluyoruz bizim forvetimiz ekmeğini taştan çıkartacak karıştıracak ortalığı. Ndoye gibi değil zenci gibi zenci lazım bize

Nereden
    İstanbul

12 Maç :
    %25 G
    %25 B
    %50 M

Maç Başına puan : 1.0
    Maç Başına gol : 0.58
    En Golcüler Yusuf E. (2) Ogenyi Onazi(2)

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ersun hocanın sisteminde kilit 3 mevki var.
    Sağbek,solbek ve önlibero ... Maalasef 3ü de bizde yok.
    Oyunuda kanatlardan açamadığımız için mecburen doldur boşalta başlıyoruz..Maç maç düşünüp,takımların zaaflarına uygun taktikle çıkmalıyız maçlara...En azından bu sezon..
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ersun hoca ana kurgu olarak oturtmak istedigi yapiyi izlioruz sahada; net bir sekilde...
    Ancak felsefesi oturmus takimlar ana kurgusuyla mac kazanabilir, emekleme donemindeki takimlarin bu kaba yapiyla mac kazanmasi ancak mac icerisinde herseyin onceden ongorulebilir oldugu sekliyle olmasi gerekiyor.bu olmadigi icin takim mental olarak kiriliyor hemen....
    Takim ana kurguyla mac kazanmasi icin onunde uzun bir yol war, ersun hoca sunu atlamamali takimlar detaylarda da mac kazanabilir, kucuk hatalarlada mac alabilir.....
    Ersun hocanin sahaya surdugu dusunce uzun vadede takimi yukarilara en yukarilara cikaracak dusuncedir ama bunun icin birazda detaylarda mac kazanmayi da dusunmeli ve takimina ogretmeli....
    Konu pazarkapılı tarafından (30.11.2016 Saat 08:52 ) değiştirilmiştir.
    ıslak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)