Sayfa 165 Toplam 303 Sayfadan BirinciBirinci ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 265 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7564 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal | Teknik Direktör

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun hocada bu var zaten Ekici'nin frikikten son dakikalarda gol attığı Karabük maçındaki sevinci, yine Bjk maçında golü yedikten sonra kulübeyi tekmeleyişi, Sivasspor maçında yardımcı hakemin suratına bağırışı ve bilimum daha maçları net olarak hatırlayamadığım agresiflikleri.

Hocanın sonuna kadar arkasındayım.
    hocanin bende arkasindayim
    önümüzdeki seneyi ne olursa olsun son macina kadar kulübede olmasi gerek
    ama sonuna kadar sadece Trabzonsporumun arkasindayim

birazciklan agresiflikleri degil, maci yasamasini demek istemisdim
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Daha az yorum almış bu sayfa. Eğer yenilseydik yine aynı mı olacaktı acaba

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoca iyidir,hocaya laf yok.

Bence şu anda bir şeyler deniyor.

Bütün çöpleri takımdan göndereceğini düşünüyorum.Avrupa lişgi garanti olduğundan olası puan kayıplarını ,bu deneme yanılma yöntemlerine tercih ediyor kanımca..
    Kadroda iş yok,kadro sorunumuz var,hoca sorunumuz değil....

Ben de çok bilmiş gibi konuştum ama öyle arkadaş....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart Ersun Yanal | Teknik Direktör

Alıntı İlkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha az yorum almış bu sayfa. Eğer yenilseydik yine aynı mı olacaktı acaba

Bu futbolla yendiğimiz için buraya gelip övgüler okumayı beklemiyordun değil mi?

Nereden
    İstanbul

Allah aşkına ; Ersun Yanal I elestirebilirsiniz fakat sezon başında Vahid Hoca nın oynattigi oyun ile bu oyun kiyaslanamaz bile. Koskoca Trabzonspor 8 maçta 1 galibiyet ala bilmiş ve Akhisar beraberliğinden sonra" lig 3. Sünden 1 puan aldik" diye sevinmis bir teknik direktör den buralara gelindi. Arada ciddi fark var. Futbol olarak olmasa da mantalitede fark var.

Nereden
    Eskişehir

Futbol olarak eski yeni hocaların oynattığı oyun birbirinden farklı değil.Henüz taş üstüne taş koyulmuş değil.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ilker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca iyidir,hocaya laf yok.

Bence şu anda bir şeyler deniyor.

Bütün çöpleri takımdan göndereceğini düşünüyorum.Avrupa lişgi garanti olduğundan olası puan kayıplarını ,bu deneme yanılma yöntemlerine tercih ediyor kanımca..
    Kadroda iş yok,kadro sorunumuz var,hoca sorunumuz değil....

Ben de çok bilmiş gibi konuştum ama öyle arkadaş....
    kesinlikle sizin gibi dusunuyorum. bu sene umutlu basladı ama bjk yenilgisi ile baslayan sureclerde tuketti umudunu

artık sadece takımınında seneye ne kalır ne gider hesabında.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal'ı her mağlubiyetten veya puan kaybından sonra eleştirmek için ellerini ovuşturarak bekleyen tipler ciddi ciddi kondisyon sorunu yaşamaktadırlar bu kin ve öfkenin başka bir sebebi olamaz. Futbolun sabır ve istikrar işi olduğunu 10 yaşındaki yeğenim biliyor hoca kalmalı diyor....
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı F. Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beraber oynuyorlardı, fakat o kadroyu bir tam sezon bile oynatmadı Ersun hoca ve kadro 2010'da Şenol hoca ile form tutmaya başladı hatta aynı kadro Şenol hoca gelmeden 2009-2010 sezonunun ilk yarısında 27 puan toplamış ve senin övdüğün o kadro ile şuan kalitesiz olarak gösterilen 2014-2015 kadrosu arasında sadece 1 puan fark oynuyor 17. haftalar itibariyle. Ne tesadüf.

Kadro yeterince kaliteli değilmiş demek ki!

Ama Şenol hoca geldi, farkını belli etti ve futbolumuzda hem ilerleme oldu hem de Türkiye kupasını kazandık hemde iyi bir oyunla.

Ve 2010-2011'e fırtına mührünü vurduk.

Şimdi şampiyon kadronun kilit isimlerine bakalım:

-Onur Kıvrak: Ersun hoca aldırmış lakin Şenol hoca düzenli oynatmaya başlamıştır.

-Selçuk Inan: Ersun hoca aldırmış lakin Sadri Şener'in de bir röportajında belirttiği gibi Selçuk ilk iki sene doğru dürüst top oynamamıştır. Şenol hocanın elinde ise form tutmuş ve bu formunu istikrarlı şekilde sürdürerek sezonun en kilit oyuncularından biri olmuştur.

-Burak Yılmaz: Fazla Söze gerek yok. Şenol hoca almış ve adam etmiştir.

-Jaja: Şenol hoca aldırmış ve özellikle sezonun ilk yarısına damga vurmuştur.

-Colman: Ersun hoca aldırmış ve evet kaliteli topçudur. Her sezon etkili olmuştur ta ki Benfica'nın teklifinin geri çevrilmesine kadar.

-Egemen Korkmaz: Ersun hoca aldırmış ve onun döneminde de iyi oynamıştır.

Geri kalan oyuncular kilit adamların yanında parlamış ve Şenol hoca sayesinde formlarının zirvesini yaşamışlardır. Zira baktığımız zaman hiç birinin ismi daha da anılmadı o sezondan sonra.

2011-12 garip bir örnek olmuş, zira kadro dağılmış ve Sadri Şener ile kısmen Şenol Güneş'in transferde saçmalamalarıyla kötü bir sezon geçirilmiştir, lakin o kadro şuan ki kadrodan çok daha güzel oynuyordu oysa arada 2-3 seviye kalite farkı vardı bence. (şuanki kadro daha iyi)

Ve yine o kadro ile ilk kez katıldığımız Şampiyonlar Liginde son maçın son dakikalarında gruptan çıkmayı kaçırdık. Aynı kadroyu Ersun hocaya versek o gruptan 5 puan alır mıydı şüpheliyim. Ve bu diğer tüm yerli teknik direktörler için geçerlidir.

Transfer dehasını şu ana kadar iyi gördük: Erkan Zengin, (Tolgay Arslan), Uğur Demirok, Aytaç Kara (2 milyon + Emre Güral), Tosic ve dur bakalım daha ne saçma isimler duyacağız.

Şenol hoca transferde başarılı olamasa da elindeki kadrodan verim alabilecek en iyi teknik direktörlerden biridir, lakin Ersun hocanın bu marifetlerini göremedik daha.

Ayrıca 2008-2009'da 2. devre yaşanan düşüş hala aklımda. 10 maçta alınan sadece 3 galibiyet Ersun hocanın meziyetlerinden biri mesela. Bu rezil serinin üzerine istifa etmişti zaten.
    Uzun bi cevap verecektim lakin anlamayacağından adım gibi eminim o yüzden fazla uzatmayacağım.

Tamamen farazi bi yazı

Oyuncularla ilgili yazmış oldukların tamamen içi boş şeyler Selçuk, Onur ve Jaja ile ilgili olanlar özellikle de.

Neyse sen ön yargılısın ne anlatsak boş

Ersun Hoca Türkiye'nin en iyi hocalarından birisidir, transfer portföyünde ise en iyisidir

inşallah daha çok başarılara imza atacağız, her ne kadar istemeseniz de

Nereden
    Elazığ

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bi cevap verecektim lakin anlamayacağından adım gibi eminim o yüzden fazla uzatmayacağım.

Tamamen farazi bi yazı

Oyuncularla ilgili yazmış oldukların tamamen içi boş şeyler Selçuk, Onur ve Jaja ile ilgili olanlar özellikle de.

Neyse sen ön yargılısın ne anlatsak boş

Ersun Hoca Türkiye'nin en iyi hocalarından birisidir, transfer portföyünde ise en iyisidir

inşallah daha çok başarılara imza atacağız, her ne kadar istemeseniz de

Üslup ortada yazacak fazla şey yok, ama haddini aşacak şeyler yazma. Trabzonspor benim için isimlerden üstündür gerisi de teferruattır.

Ayrıca Onur, Selçuk ve Jaja için yazdıklarımı tek tek istatistikleriyle burada açıklarım, ama uzatmaya gerek yok.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beşiktaş maçından farksız bir oyun vardı Rize maçında da.Kadro yanlışları ısrarla sürüyor.Tamam bir şeyler deneniyor olabilir de Yusuf'tan sol bek olmayacağının anlaşılamaması(ki bu yüzden Yusuf'a yavaş yavaş Zeki Yavru muamelesi yapılıyor,11'ine yazanlarla dalga geçiliyor neredeyse),Erkan'ın formsuzluğuna rağmen oynaması,Bosingwa'nın stoper oyatılma ısrarı,elde Aykut varken(ki Aykut'u beğenmem,onun kadar bile değil bence)Uğur'un tercih edilmesi,bazı oyuncuları tamamen silmesi(Waris,İshak gibi) şeyler gerçekten kafa kurcalayıcı.Kendi takımı olmayabilir anlıyorum;ama bu kadar yanlışı üst üste tekrarlaması ve oynan(a)mayan bu oyuna seyirci kalması düşündürüyor.Önümüzdeki sezona dair asıl endişelerim zaten bunlardan kaynaklanıyor.Bu dengesiz tercihler ve ısrarlar seneye de devam ederse yine 10.hafta başka hoca gelir,sonraki seneye de başka hoca kadrosunu kurar ve biz yine 4.lük kovalarız anca.

Ek olarak : Belkalem'i tercih etmemesini ve önümüzdeki sene istemiyor olmasını anlıyor hatta destekliyorum.Belkalem,iyi bir stoper;fakat bize daha hızlı ve toparlayıcı,lider bir stoper lazım.Belkalem böyle bir stoperin yanında tamamlayıcı stoper olur ki Medjani bu işi ondan daha iyi yapar bana göre.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı F. Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üslup ortada yazacak fazla şey yok, ama haddini aşacak şeyler yazma. Trabzonspor benim için isimlerden üstündür gerisi de teferruattır.

Ayrıca Onur, Selçuk ve Jaja için yazdıklarımı tek tek istatistikleriyle burada açıklarım, ama uzatmaya gerek yok.
    Asıl sen haddini aşma her platformda Ersun Yanal'i kotuleme muhabbeti begenmiyorsan begenmiyorum de gec

Fazla uzadi zaten bu muhabbet

Nereden
    Elazığ

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl sen haddini aşma her platformda Ersun Yanal'i kotuleme muhabbeti begenmiyorsan begenmiyorum de gec

Fazla uzadi zaten bu muhabbet

Hakaret etmediğim sürece eleştirmek hakkımdır, asıl sen fikir ve görüşlere tahammül edemiyorsan münakaşaya girme.

Evet beğenmiyorum beğenilecek tek hamlesini de görmedim bu sene.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

oydu buydu şuydu falandı filandı hepsini geçtim. eğer ersun yanal belkalem'i aldırmaz ve üstüne belkalem şikecilere giderse bu adam ajandır derim azize bilerek kovdu bizim takımı felç etsin diye. bu kadar netim bu konuda. sabırla bekleyeceğim.

benim gözümde belkalem'i gözden çıkaran hoca hoca falan değildir geçmişi ne olursa olsun şuan elimizdeki en iyi stoper oğlu stoperdir belkalem hee muazzam oyuncu değil ama bu takım kalibresindeki bir takıma alabileceğin en üst düzey oyunculardan biridir biz ne puyol nede vidiç ayarında adamlar alamayız o yüzden gerisi boş benim için.

birde taraftara yaptığı hareketide unutmayacağım orda ne olursa olsun arkanı dönüp el kol sallamayacaksın.

şunuda söyleyim bu kadro ersun yanal'ın kadrosu demiştm daha o gelmeden fena afalladım aklı fikri ne bu şehirde ersun'un nede bu takımda.
    sadece aşk bizimkisi

OĞUZHAN061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Ortasaha kurgusunun böyle olmasına hak veriyorum yapacak bir şey yok.bursaspor çok gol atabilen bir takım,anlayamadığım nokta neden kanattaki oyuncular cardozo'ya orta yapmıyor.böylesine etkili bir adamımız var ve ersun hoca bunu kullanamıyor..

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Waris i oynatmama israri neden Hoca? Adam maksimum 10 dakika oynuyor...
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal bu sezon başarısız diyenin futbol bilgisi yoktur.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı U.Sadıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal bu sezon başarısız diyenin futbol bilgisi yoktur.
    Ama ajanmış. Mossad görevlisiymiş.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına ; Ersun Yanal I elestirebilirsiniz fakat sezon başında Vahid Hoca nın oynattigi oyun ile bu oyun kiyaslanamaz bile. Koskoca Trabzonspor 8 maçta 1 galibiyet ala bilmiş ve Akhisar beraberliğinden sonra" lig 3. Sünden 1 puan aldik" diye sevinmis bir teknik direktör den buralara gelindi. Arada ciddi fark var. Futbol olarak olmasa da mantalitede fark var.
    Iste futbol bilgisi burda belli oluyor. Her ne kadar takima iyi bir futbol izletmesede, hicbir ama dunyadaki hicbir teknik direktor 6 ay icersinde mantalitesini takima yansitamaz.

Bir teknik direktorun takima istediklerini yaptirmasi icin en az evet yanlis duymadiniz en az 2 sene sure verilmesi lazim.

Yepyeni olusturulmus bir takimin tikir tikir futbol oynamasini beklemeyin, hayal bu.

Iste bu yuzdendir ki ben su an her ne kadar bu futbolu begenmesemde, bir cok hatasi oldugunu dusunsemde, Ersun Yanalin takimin basinda kalmasini istiyorum. Cok basarili olmasa bile, bir dahaki senenin sonuna kadar takimda kalmasini istiyorum.

Eger o zaman basarisiz olursa iste elestirebiliriz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ersun Yanal'ı Trabzonspor'un son şansı olarak görüyorum kaosa gireceksek hocanın gidişiyle gireceğiz zaten. Sabredersek başarının geleceğinden zerre şüphem yok. Ersun Yanal'a belaltı vuranlar vurmaya çalışanlar fişkiyeci diyenler pompacı diyenler 2 kilometre öteden sarı saç rengi gördüğünde antenleri havaya diken bazı duygularını dizginleyememiş zavallı insanlardır.

Trabzonspor bu kafa yapısıyla asla ama asla ileriye gidemeyecektir. Ersun Yanal'ın tüm söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Teşekkürler Ersun Yanal bu futboldan çok anlayan büyük(!) camia ve şehir değerini bilmeyecek sana şans tanımayacak ama olsun. Bir Hami Mandıralı kadar bile itibarın yok hocam bu ülkede...

Ama benim nazarımda var.

Sonuna kadar ARKANDAYIZ!

Kondisyon sorunu yaşayan mezarcılar inat Forza Ersun Yanal!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun yanal çok iyi futbolcu takip eder ve Ersun yanal çok iyi bir kondüsyoner efsanesi hala devam ediyor mu ya

Neyse ciğeri az hareketli futbolcu ile koşunca tıkanan adamlar ve elazığlı siyahi forvetler ile mutluluklar
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sene için ne düşünülüyor acaba?

kalacaksa kendi takımını kurmalı...
    şöyle ki,
    istediği oyun tarzına uyan oyuncular kalıp 3-5 yen oyuncu alınabilir..

gönderileceklerden para kazanılacaktır..

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

* Ersun efendi seneye muhtemelen birçok transfer yaptıracaksın ve bunlardan birçok menfeatin olucak ama ilk yarıyı göremeden basıp gideceksin,çok iddalıyım bekliyip görücez.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Ersun efendi seneye muhtemelen birçok transfer yaptıracaksın ve bunlardan birçok menfeatin olucak ama ilk yarıyı göremeden basıp gideceksin,çok iddalıyım bekliyip görücez.
    çok sert

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sert
    * Bu sertlik daha hiç bişey
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)