Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özgür Bayer diyor ki!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Özgür Bayer ismini Trabzonsporlu taraftarlar çok yakindan biliyor. Çünkü genç futbolcu yaklasik bir yildir Bordo-Mavililer;in gündeminde... Denizlispor'un ilk onbirinde sürekli forma giyen Özgür, Türk futbolunun gelecek vaadeden yildizlari arasinda ve teknik direktör Giray Bulak'in gözdesi. Iste Özgür, transferiyle ilgili Karadenizli taraftarlari çok sevindirecek bir açiklama yapti. Sezon basinda Trabzonspor;a söz verdigini söyleyen Özgür, ''Tercihim Trabzonspor;dan yana. Kendime güveniyorum ve Bordo-Mavili takimda sans bulacagima inaniyorum. Besiktas'tan bir teklif almadim. Sadece beni istediklerini dolayli yoldan duydum. Umarim Trabzonspor'la anlasiriz''

senelerdir istedigimiz futbolculari baska takimlara kaptirmaktan bikmistik. boyle sozunun eri insanlara bizim cok ihtiyacimiz var. hayirlisi ile insallah ozgur de TRABZONSPOR formasini sirtina giyer ve bir daha cikarmaz...

BU COCUGA YAKISIRTRABZONSPORDA oynamak,INSALLAH ÇOK ÇALISIR OYNAR VE ÇOK SEVDIGIM GIRAY HOCAMIN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMAZ.

TRABZONUM BENIM BIRICIK SEVGILIM SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM SENINLE AGLAR SENINLE GÜLERIM SÖYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM Edited by: Kaya

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

transferi bitmis...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Imzayi görmek lazim. Insallah grçeklesir. Hayirli olsun.

Iste bize bu tip futbolcular yakisir. Biz de yüregi ile oynayacak oldugundan kesinlikle sans bulur ve degisilmezligini ispatlar... Gelecek basarilarin özgürle de alevlenmesi dilegiyle....

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Besiktasin isi zaten ortaligi karistirmak.Helal olsun Özgüre.

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

imza atmadan hiçbirsey söylemememizi gerektiren bir yönetimimiz var ne yazikki!!!

gelecek vadettgi söyleniyor umarim biz transfer ederiz ve basarili olur...

dün aksam trt 1 den futbol vizyon programinda süper denizlisporlu bir yöneticiden aldigi bir bilgiye dayanarak özgür'ün transferi %99 Bitti Dedi.. hayirlisi.. bakalim..

olsun bakalim olsun

kis ayidir yaz olsun trabzonspordan baska seversem

iki gözüm kör olsun

Bizde bu kadar beceriksiz ve ayakta uyuyan bir yönetim varken Özgür ne derse desin! 1 yil oldu su adami almayi beceremedik. Musa'yi kaptirdilar simdi sira Özgür'de.

bu terbiyesiz samet aybaba önce musa büyük e saldirdi.
    simdi de özgür ü aliyorlar. yaziklar olsun yaa iki tane kalburüstü bile olamamis
    futbolcuyu siradan bir takima 1 er hafta arayla kaptirmak gücüme gidiyor.
    dilerim özgür ü de kulübün menfaatleri icin transfer etmedik gibi palavralarla
    karsimiza cikmazlar. yaziklar olsun size o adami alamazsaniz...

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sampiyonluga oynayan bir takim dururken küme düsmeye oynayan bir takima giden futbolcu iyi ki gelmemis bize.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim açiklama yapar simdi: "Kizdik almadik, zaten bize yakismazdi". Eger Özgür konusunda da aynisini söylerlerse sanirim bizim de söyleyeceklerimiz olur. Ancak transferde Ankarasporla bile basedemedigimiz bir gerçek. Helal olsun valla. Biz bitmisiz de haberimiz yok...Üstelik adam zorla Trabzona gelmek istiyor. Bu transferi bitirirse Özgür bitirir.Bunlarin bir sey yapacagi yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor mali yapisiyla 28 tane Ankara BB eder, bu takimin devletin imkanlarini parasini kullanma avantajina ragmen hem de... Önemli olan bu adamin o parayi edip etmeyecegine karar vermek. Onurmeselesi haline getirip ederinden fazla ödemenin bir anlami yok. Gelirse oynayacagi takim Trabzonspor...

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Her sene sampiyonluga oynayan bir takim (Trabzonsporumuz) dururken, durduk yerde kume dusmemeye oynayan Ankaraspora gitmek enayilikten ote bir sey degildir. Zaten giderse zorla gider sanirim cunku Ozgur gibi gelecek vaad eden bir oyuncunun Denizlispor gibi iyi oynayan ve her sene citayi yukselten bir takimdan gidip herhalde Trabzonumuz duruken Ankaraspora imzayi atmaz. Soyle dusunun: Zaragozanin bir oyuncusunu isteyen R. Madrid ve Mallorca arasinda tercih etmesi gerekirse herhalde bu oyuncu imzayi Mallorcaya atmaz!! Ama Denizlispor "parayi veren dudugu calar" derse isler zorlasir, lakin hepimiz bizim yonetimin ne kadar "basarili" bir transfer politikasi uyguladigindan heberdar. Ama Ozgurun gonlu bence Trabzonumuzda, yakisani da o bence. Sonucta kim 250 kisi onunde iddiasiz bir ekipte top oynamak ister? Ankaraspora gidecegine Denizlisporda kalsin bence. Ankaraspora giderse kariyeri biter bence.......ama Trabzonspora gelirse Milli Takima kadar yukselebilir ki bu yetenekler var onda....

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

imza atmadan hiçbirsey söylemememizi gerektiren bir yönetimimiz var ne yazikki!!!

arkadaslar bu yaziyi alip çerçeve yaptirip duvara asmamiz ve her transfere kalkistigimizda okumamiz gerekir diye düsünüyorum...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı
    sampiyonluga oynayan bir takim dururken küme düsmeye oynayan bir takima giden futbolcu iyi ki gelmemis bize.
    [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Özgür'ün transfer olayinda B.B.Ankara'nin devreye girmesinden dolayi bir sikinti dogdugu gerçek.Dün aksam söylenenlere göre bugünkü Kulüpler Birligi Toplantisinda Atay Aktug'la Denizli baskani biraraya gelecekmis.Herhalde bugün bu konuda olumlu ya da olumsuz bir sonuç çikar.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben Özgür'ün Ankaraya gidecegini sanmam.Özgür insallah Ts'ye gelecek. Ama gurur savasina giripte parayi ziyan etmeyelim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendilerini HADLERINI bilmeye çagiriyorum...Ilk önce KIDEM farkina baksinlar sonra TRABZONSPORA...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ankaranin baskani telefonla ikna etmeye etmeye çalismis özgürü..ama kendisi'biz trabzonsporla her konuda anlasmistik,üstelik trabzonspora söz verdim'' demis..ankaraspora gidecegini sanmiyorum.adamin gönlündeki takim trabzonspor!

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ÖZGÜRANKARAYA GITMEZ.Edited by: Creasy

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı
    ankaranin baskani telefonla ikna etmeye etmeye çalismis özgürü..ama kendisi'biz trabzonsporla her konuda anlasmistik,üstelik trabzonspora söz verdim'' demis..ankaraspora gidecegini sanmiyorum.adamin gönlündeki takim trabzonspor!

valla abicim böyle birsey demisse helal olsun o çocuga delikanliymis...bize yakisir...ankaraspor gitsin kaleci senol gibilerini bulsun[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Atay baskan uyan kicikirik belediyesporla bile bas edemeyeceksen, lutfen o serefli koltugu isgal etme. Her transfer sezonunu bu taraftara kan kusturmaya hakkin yok, hala beyanat veriyorsun soyle olacak , boyle olacak. Birde uc sene gibi uzun birdonem baskanlik yapacaksinki buda su demek 6 transfer sezonu eder. Bu 6 transfer sezonu nasil gececek yarabbim sen bizlere sabir ver.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)