Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özgür Bayer diyor ki!

Kemal Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet arkadaslar her futbolcu illaki güzel oynuyor diye göklere çikarilamaz bi kere futbolcu ahlakiolacak trabzonsor formasini tasiyabilecek karadeniz insanin sorumlugunu tasiyabiecek birisi olmasi gerekiyor.itiraf etmeliyim özgür bizim için önemli bir futbolcu adam adam gibi adam önemli olan bu simdilik ve de basarili olacagina inaniyorum insallah bize gelecek

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulübüme söyledim. Ya ikinci devre trabzonspor?da oynarim ya da sezon sonu bonservisimi alip Trabzon?a öyle giderim?

''Sunu kabul etmek lazim Trabzonspor'umuzun ekonomik durumu iyi degil degeri 300 bin olan bir futbolcuya rekabet yüzünden 600, 700 bin dolar vermez veremez.''Sözünü söyleyen arkadasa yukariyi okumasini söylüyor ve [img]smileys/smiley36.gif[/img]yorum.Bu takim LEE EUL YOUNG YAS 30 katki 0 isgal edilen yabanci kontejyani 1 adli adama 650 bin dolar verdi.Ne inadindan bahsediyorsunuz Allah askina?

Nereden
    Avrupa Diğer

insallah ozgur bayer gelecek

sözünü tutarsa

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Trabzonspor'a Söz Verdim Ama

Denizlispor'un yildizi Özgür, "Her zaman sözümü tutarim. Ama beni yetistiren kulübümü de silip atamam. Lütfen anlasin" diyor.

TRABZON'UN almak için iki sezondur pesinden kostugu Özgür, Pasfotomaç'a konustu. Genç yildiz "Trabzonspor'a verdigim söz geçerli. Ancak kulübümü, bana emegi olan insanlari silip atmam mümkün degil. Zor durumda kalmak istemiyorum. Lütfen anlasin" diyor.

DENIZLISPOR'DA yetistigini belirten Özgür "Asla bana emegi olan insanlari unutamam. Burada yetistim. Geçmisini unutanlarin basariya ulasamadiklari gerçegi ortada" dedi.

ANKARASPOR'UN da devreye girmesi ile Trabzon'u kizdiran Özgür, "Ben bir tek Trabzonspor ile görüstüm. Baska kimse ile görüsmedim. Baska kulüplerin de beni istemesi sevindirici. Ama Trabzonspor'a söz verdim öncelikli onlar" dedi.

TURGUT Dalaman da Ankaraspor'un devreye girdigini dogrulayarak "Trabzon ile görüsüyoruz. Istedigimiz rakami onlara ilettik. Ankara ile görüstük ama Trabzon vazgeçerse görüsecegiz" diye konustu.
    ------------------------------------------------------------ --

evet arkadaslar eger yukaridaki açiklamayi yapmissa gerçekten iste asil simdi adam gibi adam diyebilirim özgür için.. gönlüm trabzonda, tercihim trabzonspor dedigi zaman herkes alkisladi ama bu yönü pek düsünülmedi isin.. özgür ü denizlispor a gelmeden önce kim tanirdi? onu özgür yapan denizlispor olmustur.. bunun karsiliginda takimina ekonomik olarak hiç bir katki saglamadan ayrilsa ne denli etik olurdu?

ya da söyle sorayim.. tolga shaktar a sene sonu sözlesmesi bitince bedelsiz olarak gitse ne hissedersiniz?

iste yukaridaki açiklama-ki dogruysa- benim için trabzonspor u tercih etmesinden daha önemli.. çünkü sezon sonuna kadar bekleyip bedava gelse, 2 sene sonra bizde yildizi iyice parlayinca, milli olunca mesela bir fb ye bedava gitmeyeceginin garantisini veremezdik degil mi? öyle ya denizlispor a da böyle yapmisti simdi de böyle yapmasi dogal diyebilir miydik?

aksam senol günes tv 8 de idi.. herkes gibi benimde canimi sikan konu 2 saatin 15 dk sinin trabzonspor a ayrilmasi idi.. fakat bahsettigi konular gerçekten trabzonspordan daha önemli konulardi.. çünkü o konular çözüme kavussa türk futbolu-otomatik olarak trabzonspor da-ileri gidecektir.. özgür ün bu söylemi de senol günes in bahsettigi konulardan pek irak degil..

selamlar..

Nereden
    Manisa

özgür bayer ailesi manisa somada.

gecen yaz in dukkanin onunden gecerken seni trabzonda görecez bu sene demistim..

oda insallah demisti..

insallah gelir bize.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Yonetimin transfer Politikasi yuzunden geciken her bir gun ozgurun takima adapte olmasini zorlastiran etmenler...Bir transfer yapacaksan erken davranacaksin ki aldigin oyuncudan bekledigin verimi alabilesin. Herkes onun bunun devreye girdigini ve denizli yonetiminin kivirdigini soyluyor. YONETIMIN BASIRETI NEREDE? Elbette transferde bu tip çirkeflikler olacaktir ama bunu kalkip da kamuoyuna yansitarak biz oyuncuyu alicaz ama bundan bundan alamiyoruz demenin mantigi nedir? Anlayamiyorum. Bu isi bitirmeden konusmalari yüzünden daha önce Musa Büyük ve ismini hatirlamadigim bir oyuncuyu daha kaçirdik. Umarim Özgür de gitmez. 2 defa Üzülürüm Hem alamadigimiza, hem de yönetimin "Zaten isimize yaramazdi" demesine üzülürüm...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alıntı

Kulübüme söyledim. Ya ikinci devre trabzonspor?da oynarim ya da sezon sonu bonservisimi alip Trabzon?a öyle giderim?

''Sunu kabul etmek lazim Trabzonspor'umuzun ekonomik durumu iyi degil degeri 300 bin olan bir futbolcuya rekabet yüzünden 600, 700 bin dolar vermez veremez.''Sözünü söyleyen arkadasa yukariyi okumasini söylüyor ve [img]smileys/smiley36.gif[/img]yorum.Bu takim LEE EUL YOUNG YAS 30 katki 0 isgal edilen yabanci kontejyani 1 adli adama 650 bin dolar verdi.Ne inadindan bahsediyorsunuz Allah askina?
    Helal olsun...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

geronimo_61
    Ziyaretçi

atay baskana transfer yüzünden bu kadar acaimasiz elestiri getirilmesine ben sahsen fazla katilmiyorum ders almisa benziyor yani üstelik bu kulübe tolga, volkan, celalettin ve adem gibi gerçekten kalburüstü oyunculari aldigini unutmayalim. açikçasi su da var özgür trabzonda ilk onbir oynayacak bir oyuncu degil gerçi su da varki 4 lü defansin sag kanadinda oynayabilir ama öncelik çokii gerçek anlamiyla bir 10 numara her kelimeye ama futbolcuda karakter de önemli keske özgür trabzona gelse

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu haber denizlispor resmi sitesinden

SICAK PAZARLIK.

Denizlispor'da Ersen Martin ve Özgür'ün transferleri ile ilgili sessizlik devam ediyor. Trabzonspor ve Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor'un israrla istedigi Özgür ile Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor ve Almanya'nin Wolfsburg takimlarinin talip oldugu Ersen Martin'in fiyatlarinda indirim yapmayan Yesil Siyahli yönetim, kulüplerle görüsmelerini sürdürüyor. Turgut Dalaman, Trabzonspor'la bugün yaptiklari görüsmelerde Özgür'ün fiyatinda indirim yapmayacaklarini söylediklerini belirterek, "Denizlispor, futbolcu satarak ayakta kalmaya çalisan bir takim. Trabzonspor ise Sampiyonlar Ligi'ni kovaliyor. Hem Ersen Martin, hem de Özgür konusunda geri adim atmamiz beklenmesin. Her iki futbolcu için de fiyatimizi belirledik ve açikladik. Bu futbolculari almak isteyen takimlar, istedigimiz parayi vermek zorunda. Biz ille de futbolcularimizi satmak için ugrasmiyoruz" açiklamasini yapti. (11/01/2004)

Alıntı kaanTS Nickli Üyeden Alıntı

Bu haber denizlispor resmi
    sitesinden

SICAK PAZARLIK.Denizlispor'da Ersen Martin ve Özgür'ün transferleri
    ile ilgili sessizlik devam ediyor. Trabzonspor ve Büyük?ehir Belediyesi
    Ankaraspor'un ?srarla istedi?i Özgür ile Büyük?ehir Belediyesi Ankaraspor ve
    Almanya'n?n Wolfsburg tak?mlar?n?n talip oldu?u Ersen Martin'in fiyatlar?nda
    indirim yapmayan Ye?il Siyahl? yönetim, kulüplerle görü?melerini sürdürüyor.
    Turgut Dalaman, Trabzonspor'la bugün yapt?klar? görü?melerde Özgür'ün
    fiyat?nda indirim yapmayacaklar?n? söylediklerini belirterek, "Denizlispor,
    futbolcu satarak ayakta kalmaya çal??an bir tak?m. Trabzonspor ise
    ?ampiyonlar Ligi'ni koval?yor. Hem Ersen Martin, hem de Özgür konusunda
    geri ad?m atmam?z beklenmesin. Her iki futbolcu için de fiyat?m?z? belirledik
    ve aç?klad?k. Bu futbolcular? almak isteyen tak?mlar, istedi?imiz paray?
    vermek zorunda. Biz ille de futbolcular?m?z? satmak için u?ra?m?yoruz"
    aç?klamas?n? yapt?. (11/01/2004)
    tühh bee alamicaz bu özgür ü

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

özgür kardes,

belki kirilan, ama egilmeyen baslarin arasinageldin, hos geldin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)