Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 91 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gönderilecek oyuncular belirlendi..

ARKADASLAR BENCE FUTBOLCU VERMEKTENSE TAKIMI IYIYE GÖTÜREBILECEK OYUNCULAR ARAYISINDA OLMALIYIZBU YIL BIZ KESIN SAMPIYON OLMALIYIZ FENERBAHÇE GIBI TAKIMLARA KAPTIRMAMALIYIZ BIZ TRABZONSPOR IÇIN YASIYORUZ HERKES TRABZONSPORUN KIYMETINI BILMELI[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı
    hasan ucuncuyle ne isin var hasan a sira gelene kadar bu takimda ben sana 10 kisi sayarim, sunu da unutma ki hasan ucuncu gibi has ve has gercek trabzonlu, ve de trabzonsporlu insanlar olmadigi surece sen thij lerle lee young lar la sampiyon olamazsin. eger takim icerisinde hasan ucunculer mehmet yilmazlar fatih tekkeler cogalirsa ancak biz o zaman sampiyon olabiliriz. ama erman ozgur de alinmali bence

Selam space kardesim, zannedersem lafin banaydi ama dedigin bana pek akilic gelmedi. Diorsunki bu takimda hasan ucunculer, mehmet yilmazlar, fatih tekkeler kurtarir die, fatih tekke + memet yilmaz gibilerini anladikta, hadi Trabzonluyum diye, hirs yaparim diye bendemi gireyim bu takima, Hasan uçuncunun bu takimda bulunmasinin tek nedeni torpilli olusudur, Van de Paar belçikaya dondugunde adam gulmekten anlatamiyordu Hasan Ucuncuyu, futbolcular bile antremanda adamla dalga geçiormus, ben bunlari duymadan oncede diordumki Hasan ucuncu bu takimda nasil duruyor, bunlari duyduktan sonra artik anladim Buyuk Manager Mehmet Ucuncu'yle ayni soyadi tasiyorlar...Sen simdi Hasan Ucuncu Erman Ozgurdende ii dersin...futbolcunun memleketinden once futboluna bakalim...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Augustine patlama yapacak buna inaniyorum.

patlayacagi zaman haber verin yaninda durmayalim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

selam agantha kardesim, bence yazilanlari iyi okumalisin, ben hasan a sira gelene kadar bu takimda ondan once gidecek insanlar var demeye calismistim, karel, agustine, thij, dururken hasanin gitmesi bana manasiz gelir. en azindan hirsla trabzonspor askiyla oynuyor ve cok kosuyor, senin karelin hic bir zaman onun tasidigi ruhu tasimaz. agustine dunyasindan bezmis bir sekilde oyun oynuyor karel ayni sekilde, thij huseyinin 4 te biri kadar oynamiyor. ayrica ben erman ozgurden iyi falan demem, erman ozgurun gelmesini de cok isterim. hasanin bu takimda idman yapmasi bile trabzonsporun karinadir. ama gun gelir ki takimimiz gercekten 10 numara olur o zaman hasani gonderirsin ama su asamada hasanin gitmesi anlamsiz olur ve ondan once gidecek cok oyuncu vardir. hic kimsede de o kadar buyuk torpil yoktur ki,kotu oynayanbir oyuncuyu takimda tutabilsin...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Augustine patlama yapacak buna inaniyorum.

Benimde korkum o. Ama Sebata giderse tabii neden olmasin patlasin patlayacagi kadar

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Augustine bu gidisle Mehmet 'i kesemez.Bir de D'heane niye hala duruyor anlamis degilim[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Defansdan birisi sakatlanirsa yerine kim oynayacak diye kara kara düsünmemek için

Nereden
    İstanbul

Onun yerine yedek için Türk bir futbolcu alinip yabanci kontejanidan bir yer ayrilabilir?Biz yabancilari yedeklik için aliyoruz demek ki?

Nereden
    Trabzon

Onun yerine yedek türk oyuncu alinip riske girmeye degmez. Hem Dhane kötü oyuncu degil.Daha iyisi alinana kadar takimda kalmasi daha faydali olur.

Nereden
    İstanbul

Bence olmaz.

Nereden
    Trabzon

Öyle diyorsan öyle olsun[img]smileys/smiley2.gif[/img]Sence yönetimin defans oyuncusu almak gibi bir niyeti var mi? Ortasahaya bile oyuncu alinmamisken

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı
    Onun yerine yedek türk oyuncu alinip riske girmeye degmez. Hem Dhane kötü oyuncu degil.Daha iyisi alinana kadar takimda kalmasi daha faydali olur.
    Bizim isimize yaramayan adam nereli olursa olsun.

this iyimi kötümü bende anlayamadim ama bir iki ara pasi vardi,neyse yaptigi hizmetler için kendisine tesekkür edelim insallah yerine kaliteli bizleri ve tüm türkiyeyi costuracak birini alirlar.( bulamazlarsa Özkan hocaya sorsunlar)...

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı

selam agantha kardesim, bence yazilanlari iyi okumalisin, ben hasan a sira gelene kadar bu takimda ondan once gidecek insanlar var demeye calismistim, karel, agustine, thij, dururken hasanin gitmesi bana manasiz gelir. en azindan hirsla trabzonspor askiyla oynuyor ve cok kosuyor, senin karelin hic bir zaman onun tasidigi ruhu tasimaz. agustine dunyasindan bezmis bir sekilde oyun oynuyor karel ayni sekilde, thij huseyinin 4 te biri kadar oynamiyor. ayrica ben erman ozgurden iyi falan demem, erman ozgurun gelmesini de cok isterim. hasanin bu takimda idman yapmasi bile trabzonsporun karinadir. ama gun gelir ki takimimiz gercekten 10 numara olur o zaman hasani gonderirsin ama su asamada hasanin gitmesi anlamsiz olur ve ondan once gidecek cok oyuncu vardir. hic kimsede de o kadar buyuk torpil yoktur ki,kotu oynayanbir oyuncuyu takimda tutabilsin...

OK dostum, sonuçta ikimizde ufak tefek detaylar hariç ayni dusunuoruz, yanlis anlama ama sakin, kirmak niyetiyle soylemedim, ole anlasildiysada özür dilerim...

neyse agantha kardes, anlastik sanirim ben cok ta iyi futbolcu demedim yani hasan icin ama bu takimdan gitmesi gereken hasandan once insanlar var mesela hazir konusuda acilmisken solim DE HANE. gittigi gun kurban kesecem, arkadasimin bu konuylu ilgili sozuklerini aynen soluyorum" halisahada mac yapim de haneyi kadroma alirsam serefsizim" gayet guzel soylenmis bir laf bence. ben, de haneye icin iyi topcu diyenin futbol bilgisinden degil suphe etmek onun futbolla uzaktan yakindan alakasi olmadigini soyleyebilirim. hele hele huseyinin kart cezalisi oldugu bir buyuksehir ankaraspor macinda, DeHaneyi on libero cikaran hocanin da hocaligindan suphe ederim. oh be iyi ki gitti kurtardik ondan bir de dehane gitsin agustine le beraber tamam kesin sampiyon oluruz o zaman

augustine artik gitsin be babacim yaa kusurada bakmasin belkide baska takima faydasi olur [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)