Sayfa 13 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ınsallah yenerız de bızımde az da olsa yuzumuz guler bıde bursayı unutmamak lazım kervanın yurumesı ıcın bursa gıbı uruyen ıtlerın kafaları koparılmalı
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı tsakrep61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ınsallah yenerız de bızımde az da olsa yuzumuz guler bıde bursayı unutmamak lazım kervanın yurumesı ıcın bursa gıbı uruyen ıtlerın kafaları koparılmalı
    bursa hiç aklımdan çıkmıyo zaten. fener maçından daha önemli benim için. o tezahüratları yedircez onlara.

Nereden
    Ankara

inşallah düşecek bursa da kimin kümeye düştüğünü görecez o zaman...

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Feneri yenelim de kume duselim... :meşale2:
    Teşekkürler ADMIN!!!

Nereden
    Ankara

Alıntı OFFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye küme düşelim ya kendimizi o kadar küçük görmeyelim. bu denizli 40bin kişinin önünde fenere yenilmediyse biz seyircisiz stadda hiç yenilmeyiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ben cezanın kaldırılabileceğini düşünüyorum.

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten aciklamama sebebim forumda bayanlarin da bulunmasi ve yasi kücük cocuklarin olmasi. Icimden gecenler sanirim +18. Neyse bu forumlari fe-be liler de okuyorlar. Onlar anlayacaklarini anlamislardir.

Febeliler anlamaz!
    Onlar kendileri ile mesgul, kendi dünyasi olan insanlar!
    Isleri gücleri TFF
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten aciklamama sebebim forumda bayanlarin da bulunmasi ve yasi kücük cocuklarin olmasi. Icimden gecenler sanirim +18. Neyse bu forumlari fe-be liler de okuyorlar. Onlar anlayacaklarini anlamislardir.

Bu senin yaptığını veya söylediğini ben ifade edeyim. İçinde bulunduğun acizliğin ifadesi...Söze geldimi herkezden üstünüz değilmi? bakıyorum yine o üstünlük gibi herşey sözcüklerde kalıyor...
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allahından bulsunlar ! Onlar anlamazlar çünkü hep kendilerini haklı bulurlar İnşallah bu senede Bjk şampiyon olur ve hayaller nasıl yıkılırmış görürler ! Sefil olurlar inşallah !
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı OFFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporu bu kadar küçültmeyelim,feneri yenmek o kadar önemli bir mesele değil,geçmişte çok yendik yine yeneriz.
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

futbolda kaos yaratmaya devam ediyorlar bir ara ligden çekilmeyi düşünüyorlardı keşke çekilselerdi ama onların sözünede güven olmaz ha fenerbahçe yöneticisi ha bunak karı.....

Nereden
    Almanya

Alıntı erkutaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbolda kaos yaratmaya devam ediyorlar bir ara ligden çekilmeyi düşünüyorlardı keşke çekilselerdi ama onların sözünede güven olmaz ha fenerbahçe yöneticisi ha bunak karı.....

Ne cekilmesi.
    SIkar biraz

Onlarin maksadi ortami germek ve 3 Derbi Maci öncesi akillari sira kendilerine Avantaj sahlamak.

TFF ile Hakemleri Baski altina almak ve Rakiplerin konsantrasyonunu bozmak istiyorlar.

Tabi yerlerse
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unutmadık ve unutmayacağız, aslaa ! Lanetlerin oyunları yüzünden biz o sene şampiyonluğu kaybettik ! 2 sene öncede ve her sene Trabzonspor'a karşı yapılan oyunlar yüzünden malesef istediğimiz yerlere gelemiyoruz ! Şimdi soruyorum ? acaba bizim başkanların, Teknik Direktörlerin, futbolcuların bizim hakkımızı savunmayan, bize yapılan haksızlıklarda hiç sesini çıkarmayan, pasif kalarak bizi bu durumlara düşüren o kişilerde hiç suç yokmu ??? Ben burda kafayi yiyorum halen ya ! her hafta hakemler yüzünden hakkımız yeniliyor maç kaybediyoruz nerde ? Başkan, T.D. ,futbolcular, başkan yardımcıları hani hiç biri çıkıp ses çıkarıyomu birşey söylüyolarmı ? Bu ne rezalet ! Lanetbahçe hergün maçları hakemler sayesinde alıyo oyunlarla ! haksız oldukları yerde bile çıkıp mafya babası gibi konuşuyo, herkese çatıyo hakemlere, federasyona takımlara, ona buna ve her istediğini yaptırıyo ! tekrar altını çizerek söylüyorum haksız oldukları halde bunları yapıyorlar zaten sizde biliyorsunuz ! biz lanetbahçe diyiliz biz onlar gibi haksız yerde konuşmuyoruz, biz hakkımız olanı istiyoruz ! bize kimse oyunlarla tuzaklar kuramaz, ayağımızı kaydıramaz ! biz neden hakemler yüzünden maç kaybedelim neden basın yüzünden federasyon yüzünden o takımlar yüzündem hakkımız yenilsin ? neden, işte böyle baştakiler korkaklık, pasiflik yapar oyunlarla şampiyonluk bile elimizden alınıyorsa ! bunlara karşı ses çıkarmayıp susuyorsan, ben hakemler hakkında veya onun bunun hakkında konuşmam dersen ve hakkını aramazsan, herkese bizi küçük gösteririsen o zaman önüne gelen beş para etmez insanlar bizi böyle hakkımızı yiyerek ezer !!! Eğer zamanında bize yapılan haksızlıklara karşı sesimiz yükseltilseydi bunlara asla müsade edilmeyek bir daha Trabzoznspor gibi büyük bir camiaya yapılıcak haksızlık böyle sessiz kalmayacak denseydi, her zaman çıkıp konuşulsaydı bu durumlara gelmezdik !!! daha birsürü şey... İbrahim bey ezikbahçe li biri hakkında doğruları söyledi diye, başkan kendisi söyleyeceği yerde çıkıp, nasıl böyle büyük bir camianın içinde bulunan bir kişi hakkında konuşursun diyebiliyo, ne demek bu ne korkaklık, pasiflik ? sanamı kaldı milletin avukatlığını yapmak ? yoksa beraber bu takımı bu hale getiren yandaşın Tayyip mi kırılır ??? Bize yapılan haksızlıklarda hiç çıkıp konuşmadı ! Sonra Ulusoy bey Trabzon'un yüz karası ! Trabzonspor'un sayesinde orda oturuyo ama en büyük kötülüğü Trabzonspor' a o yapıyo ve bizimkiler, İbrahim bey çıkıyo biz Ulusoy'un yanındayız diyo bu ne demek ? bizim hakkımızı yemeye devam edebilirsin demek ! Ahhhh benim elimde, olsa çok param olsa, Trabzonspor da yetkim olsa ben bilirde yapardım ! Başvurmadığım, yazmadığım, çizmediğim , konuşmadığım yer kalmazdı Takımım için herşeyi yapardım ! Böyle sessiz kalınmamalıydı, kalınmamalı !!! O kadar çok şey varki yazıcak o kadar kötü oluyorum ki benim takımımın böyle eriyip gitmesine ! Yönetimin yanlışları ve haksızlıklara karşı hiç ses çıkarmamaları yüzünden hatta bizlerin bile burda suçu var ! Aslında daha yazıcak çok şey var ama herşeyi yazamıyorum çünkü burda bile doğruları söylemek yasak yazsam ceza alıcam, alabilirimde sus sus nereye kadar içim o kadar dolu ki !
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haa seyircili haa seyircisiz. Tek önemi feneri şampiyonluktan etmek.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Özgür Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haa seyircili haa seyircisiz. Tek önemi feneri şampiyonluktan etmek.
    arkadaşıma aynen katılıyorum

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Febeliler anlamaz!
    Onlar kendileri ile mesgul, kendi dünyasi olan insanlar!
    Isleri gücleri TFF
    Anlamasına bal gibi anlıyorlar da işine gelmeyenleri mallığa vuruyorlar.
    İşleri güçleri TFF dorğu ama onuda beceremiyorlar. 1 Ulusoy ile baş edemediler. Beter olsunlar inşallah. Bundan sonra en iyi günleri bu zamanlar olur inşallah. (amin)
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Nereden
    Almanya

Alıntı mensure 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unutmadık ve unutmayacağız, aslaa ! Lanetlerin oyunları yüzünden biz o sene şampiyonluğu kaybettik ! 2 sene öncede ve her sene Trabzonspor'a karşı yapılan oyunlar yüzünden malesef istediğimiz yerlere gelemiyoruz ! Şimdi soruyorum ? acaba bizim başkanların, Teknik Direktörlerin, futbolcuların bizim hakkımızı savunmayan, bize yapılan haksızlıklarda hiç sesini çıkarmayan, pasif kalarak bizi bu durumlara düşüren o kişilerde hiç suç yokmu ??? Ben burda kafayi yiyorum halen ya ! her hafta hakemler yüzünden hakkımız yeniliyor maç kaybediyoruz nerde ? Başkan, T.D. ,futbolcular, başkan yardımcıları hani hiç biri çıkıp ses çıkarıyomu birşey söylüyolarmı ? Bu ne rezalet ! Lanetbahçe hergün maçları hakemler sayesinde alıyo oyunlarla ! haksız oldukları yerde bile çıkıp mafya babası gibi konuşuyo, herkese çatıyo hakemlere, federasyona takımlara, ona buna ve her istediğini yaptırıyo ! tekrar altını çizerek söylüyorum haksız oldukları halde bunları yapıyorlar zaten sizde biliyorsunuz ! biz lanetbahçe diyiliz biz onlar gibi haksız yerde konuşmuyoruz, biz hakkımız olanı istiyoruz ! bize kimse oyunlarla tuzaklar kuramaz, ayağımızı kaydıramaz ! biz neden hakemler yüzünden maç kaybedelim neden basın yüzünden federasyon yüzünden o takımlar yüzündem hakkımız yenilsin ? neden, işte böyle baştakiler korkaklık, pasiflik yapar oyunlarla şampiyonluk bile elimizden alınıyorsa ! bunlara karşı ses çıkarmayıp susuyorsan, ben hakemler hakkında veya onun bunun hakkında konuşmam dersen ve hakkını aramazsan, herkese bizi küçük gösteririsen o zaman önüne gelen beş para etmez insanlar bizi böyle hakkımızı yiyerek ezer !!! Eğer zamanında bize yapılan haksızlıklara karşı sesimiz yükseltilseydi bunlara asla müsade edilmeyek bir daha Trabzoznspor gibi büyük bir camiaya yapılıcak haksızlık böyle sessiz kalmayacak denseydi, her zaman çıkıp konuşulsaydı bu durumlara gelmezdik !!! daha birsürü şey... İbrahim bey ezikbahçe li biri hakkında doğruları söyledi diye, başkan kendisi söyleyeceği yerde çıkıp, nasıl böyle büyük bir camianın içinde bulunan bir kişi hakkında konuşursun diyebiliyo, ne demek bu ne korkaklık, pasiflik ? sanamı kaldı milletin avukatlığını yapmak ? yoksa beraber bu takımı bu hale getiren yandaşın Tayyip mi kırılır ??? Bize yapılan haksızlıklarda hiç çıkıp konuşmadı ! Sonra Ulusoy bey Trabzon'un yüz karası ! Trabzonspor'un sayesinde orda oturuyo ama en büyük kötülüğü Trabzonspor' a o yapıyo ve bizimkiler, İbrahim bey çıkıyo biz Ulusoy'un yanındayız diyo bu ne demek ? bizim hakkımızı yemeye devam edebilirsin demek ! Ahhhh benim elimde, olsa çok param olsa, Trabzonspor da yetkim olsa ben bilirde yapardım ! Başvurmadığım, yazmadığım, çizmediğim , konuşmadığım yer kalmazdı Takımım için herşeyi yapardım ! Böyle sessiz kalınmamalıydı, kalınmamalı !!! O kadar çok şey varki yazıcak o kadar kötü oluyorum ki benim takımımın böyle eriyip gitmesine ! Yönetimin yanlışları ve haksızlıklara karşı hiç ses çıkarmamaları yüzünden hatta bizlerin bile burda suçu var ! Aslında daha yazıcak çok şey var ama herşeyi yazamıyorum çünkü burda bile doğruları söylemek yasak yazsam ceza alıcam, alabilirimde sus sus nereye kadar içim o kadar dolu ki !

Hepimizde suc var Renkdas hepimizde!

Ben Galatasaray macini yenildigimizde bu Forumda "Hesap ver Bülent Demirlek" diye Baslik acmisdim.
    O macda elbette iyi oynamadik ama Hakemin fahis Hatalari vardi.
    Macin sonucunu etkileyen Hatalar.

Fakat Taraftarimiz Ziyaya o kadar takmiski Hakemi birakip Ziyaya ve Takima yüklendiler.

Bende Ziyayi iytemiyorum ama bu Hakemin Hatalarini görmemi angelliyemez.
    Hem Büyük Takim Hakemin arkasina siginmaz ama Büyük Takim Hakkinida yedirmemesi lazim ve Hakeme gerekdiginde Tepki vermesi lazim.

Buda Taraftardan baslayabilir. Taraftar susarsa ve Tepki vermezse Nuri Baskan ve Saz Ekibi bunu Firsat bilirler ve susarlar.

Nereden
    Bursa

YA neyi tartışıyosunuz ki 2005 de fener maçında çıkışta o kadar çok sinirlendimki maçı izlediğim yerde şuursuzca bagırmaya başladım bide maçı tek başıma syrediyorum, belim de silah var heryanım yanıyor ben ağzıma gelen küfürü ediyorum o kadar adam vardı birisi ne diyon lan dese olan yine bana olacaktı..... Veya gs 4-2 yenildiğimiz maçta fatih tekke nin o surat ifadesini o sinirli halini görünce ben TV karşısında kahroldum 96 da .... bişey demek istemiyorum ne oluyorsa sadece bize oluyor....

Ama bizimde sesimi çıkmıyor ben kendimde bulduğum birçok hatadan dolayı bu oluşumda kimseyi eleştiremiyorum yada o yetkiyi kendimdse bulmuyorum....Bir bursa- TS maçında ts tarafı dolu ama ses çıkmıyor herkez maç seyrediyor...Basit bişey ama bu olay Trabzonda da böyle,biz ta<raftarlık yapamıyoruz doğal olarak onlarda işlerini en fazla bizim kadar yapıyorlar işte....

Nereden
    Bursa

Angry

Alıntı Emre_57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feneri yenip sampiyonlukdan ettik diyelim,bu aciz yonetim ve ziya doganin eline bi koz daha vermek olmazmi? Feneri yenmek bu kadar buyuk bir olay deyil. siradan anadolu takimlari gibi sig dusunmeyelim..
    Sıg düşünmek mi

Öyle ifade etmek istiyorsan sıg düşünelim hatta abartıyorum olayı bursasporun şükrüsaracaoğlunda bunları yendiği gibi kişiliksiz bir futbolla ama skor olarak bizim galibiyetimizi gösterecek bir neticeyle ayrılalım oradan..NE diyosun sen ya sığmış...96 sırf o sıg düşüncve dediğin maç için birisi kendini astı biliyormusun sen...sıgmış...kaybol.bırak elinden o klavyeyi..

Nereden
    Almanya

Alıntı Semih(TS) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YA neyi tartışıyosunuz ki 2005 de fener maçında çıkışta o kadar çok sinirlendimki maçı izlediğim yerde şuursuzca bagırmaya başladım bide maçı tek başıma syrediyorum, belim de silah var heryanım yanıyor ben ağzıma gelen küfürü ediyorum o kadar adam vardı birisi ne diyon lan dese olan yine bana olacaktı..... Veya gs 4-2 yenildiğimiz maçta fatih tekke nin o surat ifadesini o sinirli halini görünce ben TV karşısında kahroldum 96 da .... bişey demek istemiyorum ne oluyorsa sadece bize oluyor....

Ama bizimde sesimi çıkmıyor ben kendimde bulduğum birçok hatadan dolayı bu oluşumda kimseyi eleştiremiyorum yada o yetkiyi kendimdse bulmuyorum....Bir bursa- TS maçında ts tarafı dolu ama ses çıkmıyor herkez maç seyrediyor...Basit bişey ama bu olay Trabzonda da böyle,biz ta<raftarlık yapamıyoruz doğal olarak onlarda işlerini en fazla bizim kadar yapıyorlar işte....

Katiliyorum kardesim.
    Biz Taraftar olarak "dislerimizi" göstermemiz lazim!
    Hakkimizi aramamiz lazim.
    Ben vurup kiralimda demiyorum.
    Papilla örnegindeki gibi eylemler yapabiliriz.
    Haftalardir, hatta aylardir Ziya Hoca yüzünden maclarin genelinde eziliyoruz ama Istifa diye bagiran yok!
    Taraftar Gruplari suskun.

Yönetim zaten birbirleri ile mesgul, küskünler.
    Hakkimizi kim arasin?
    Aziz arayacak degil sonucda

SEYİRCİDE Olsa farketmezdi. nede olsa yeneceğiz....
    tüm istnb. toplansa bile yeneceğiz ki bundan güzel bişe olmaz...
    TRABZON BİR EFSANE İSE TRABZONSPOR BİR
    DESTANDIR....

DÜZCE'Lİ ÇILGIN FANATİKLER ....

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ben seyircili olmasını ısterdım maca gıdemıcem ya. 4 sene sonra kacırdım ılk fener macı olacak bu.gerce gecen bjk fb macına gıttım ınonudekı sırf fenere kufur etmek ıcımı bosaltmak ıcınbızım mac seyrırcısız olunca dedım barı bjk fb sampıyonluk macına gıdeyım dedım bılet bıtmıs yalan oldu . bjk bızım 5 mayıs 96da sampıyonlugu kaybettımız gun fble oynucak . ıns bjk kazanırda fbden ıntıkamımızı alır.!!!! aynı tarıh aynı saat 5 mayıs!
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karaborsacılara KAPAK oldu İyi oldu
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

ya seyircili seyircisiz unutmayınki fatih tekkenin o muhteşem kafa gölü başta rüştü olmak üzere 52 bin kişin gözü önünde kaleyi bulmuştu, ben bu fenere şansımız tutmuyo hakem yoluyla, şansa mansa adamlar elimizden bi şekilde kurtuluyo ama içimde bi his var inşallah bu maç tarihe geçeçek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)