Sayfa 108 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 58 98 106 107 108 109 110 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 2,676 ile 2,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

yine hakemler tarafından bizden alınıp fenere verilen bir maç izledik.
    ve ne hikmetse sahanın en iyisi gökdeniz eleştiriliyor.
    ceyhunu neden oynatmadı diye ziya hoca eleştiriliyor.ceyhun oynadıda ne oldu gördük.
    takım 2-1 galip. 3-4. gol beceriksizlikten olmamış.son 20 dakika.fenere şampiyonluk için bir gol lazım.fener bastırıyor.bizim takım ister istemez geriye yaslanıyor.ve bunun suçlusuda ziya doğan oluyor.
    o sate kadar attığı kafa golü hariç bir tek olumlu hareketi olmayan yattarayı oyundan alıp saldıran fenere karşı hızlı adam ömer rızayı oyuna alıyor çok doğru bir değişiklik.ama olmaz.olurmu.yine suçlu ziya doğan.
    bugüne kadar sol tarafta neden celelettini oynatıyorda çağdaşı oynatmıyor.çağdaş daha iyi oynar diyenler, heralde ziya hocanın yediği o çalımdan sonra orada neden çağdaşı oynatmadığını anlamışlardır.
    Hal böyleyken suçlu gökdeniz.ziya doğan.
    devam futbolu iyi bilen Trabzon spor taraftarı.aynen devam. bu takımı sıradan bir takım yapmak için gökdenizide göndertirin.ziya hocayıda istifa ettirtin.
    seneye her şeye yeniden başlayalım.
    yeni bir hoca.7-8 yeni futbolcu. ve 5. haftada istifa sesleri.yeni bir hoca.devre arası 3-4 futbolcu.sezon sonu tekrar baştan alalım .
    yeni bir hoca.yeni bir futbolcu.yeni bir hoca yeni bir futbolcu.
    Hala anlamadınızmı.sorun teknik ekipte yada futbolcularda yada sistemde değil.
    N e K ö T ü !

ozants61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence bu macda ıyıdık...defansta acık verdık gol vuruslarını yapamadık...şampıyon takımın futboluda ortada....bu sene cok sey kacırdık arkadaslar..tam şampıyon olunacak seneydıı......kader utansın ne dıyım....olumune bordo mavi...
    İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ÖLÜMÜNE BORDO MAVİ...

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozants61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu macda ıyıdık...defansta acık verdık gol vuruslarını yapamadık...şampıyon takımın futboluda ortada....bu sene cok sey kacırdık arkadaslar..tam şampıyon olunacak seneydıı......kader utansın ne dıyım....olumune bordo mavi...
    bu federasyon ve bu hakemlerle biz zor şampiyon olurduk ya neyse
    yazık oluyor bu takıma
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük gün geldi çattı.İnşallah yenilmeyiz ki yenilmeyeceğimizi tahmin ediyorum.Ve ayrıca da takıma değil ama bücüre güveniyorum.
    Gördüm ki bücürü eleştirenler var.Hadiyin ordan diyorum ne diyim.Teşekkürler bücür.

ya yan hakem barız gol ole gıdecez ofsayt dıyo...umutu indrıyolar adam kırmızı verır dıyoruz sarı cıkıyo...penaltıyla alakasız pozısyon dıyoruz adam penaltı verıyo.....haklısın bncede jaguar19...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ozants61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet şampiyon olmak için en kolay yıldı bu yıl
    fatihimiz olsaydı sadece yeterdi bize şampiyonluk için
    yanarım yanarım şu futbolla şampiyon olan ve 2. 3. olan takımların bizim üstümüzde olmasına yanarım

ahh tekke ahh...bugun olsaydı yemın edıyorum skor 4-1 ama nerde...biz kendı degerlerımıze sahıp cıkacagımıza ...elın musampasıyle ugrasırız...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yomrali73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine hakemler tarafından bizden alınıp fenere verilen bir maç izledik.
    ve ne hikmetse sahanın en iyisi gökdeniz eleştiriliyor.
    ceyhunu neden oynatmadı diye ziya hoca eleştiriliyor.ceyhun oynadıda ne oldu gördük.
    takım 2-1 galip. 3-4. gol beceriksizlikten olmamış.son 20 dakika.fenere şampiyonluk için bir gol lazım.fener bastırıyor.bizim takım ister istemez geriye yaslanıyor.ve bunun suçlusuda ziya doğan oluyor.
    o sate kadar attığı kafa golü hariç bir tek olumlu hareketi olmayan yattarayı oyundan alıp saldıran fenere karşı hızlı adam ömer rızayı oyuna alıyor çok doğru bir değişiklik.ama olmaz.olurmu.yine suçlu ziya doğan.
    bugüne kadar sol tarafta neden celelettini oynatıyorda çağdaşı oynatmıyor.çağdaş daha iyi oynar diyenler, heralde ziya hocanın yediği o çalımdan sonra orada neden çağdaşı oynatmadığını anlamışlardır.
    Hal böyleyken suçlu gökdeniz.ziya doğan.
    devam futbolu iyi bilen Trabzon spor taraftarı.aynen devam. bu takımı sıradan bir takım yapmak için gökdenizide göndertirin.ziya hocayıda istifa ettirtin.
    seneye her şeye yeniden başlayalım.
    yeni bir hoca.7-8 yeni futbolcu. ve 5. haftada istifa sesleri.yeni bir hoca.devre arası 3-4 futbolcu.sezon sonu tekrar baştan alalım .
    yeni bir hoca.yeni bir futbolcu.yeni bir hoca yeni bir futbolcu.
    Hala anlamadınızmı.sorun teknik ekipte yada futbolcularda yada sistemde değil.

+ 1967
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zordur Tarsus doðumlu,Antalyalý,Mersin'de oturan,Sivasta okuyan bir
    insanýn
    > "neden Trabzonsporlusun?" sorusunu yanýtlamasý...Nasýl anlatýlýr ki
    bu...Bu
    > sevdayý yüreðinde hissetmeyen biri,nasýl anlar ki?
    >
    > trabzonsporu öyle sevdim ki ben...Kahvelere gittim maçlarýný izlemek
    > için...Koca kahvede tek kýz ben oldum...Ve büyük ölçüde de tek
    > trabzonsporlu..Bu sevdaya yüreðini koymuþ herhangi birine laf geldiðinde
    > karþýlýk verebildim buna raðmen...Elimin bir yarýsý buz tutarken,diðer
    > yarýsý boncuk boncuk ter döküyordu...
    >
    > Bazýlarýna tuhaf geliyorum;çünkü en kritik anlarda kaçýrdýðýmýz
    > pozisyonlardan sonra bile "Canlarým benim,
    > bozayýn sakýn moralinizi,canýnýz sað olsun..."dememi
    > anlayamýyorlar...Anlamalarýný da beklemiyorum zaten...Beni en çok kahreden
    > þey,onlarý üzgün görmek oysa...Böyle anlarda,öyle üþüyorum
    > ki...Tarifsiz,anlatýlamaz...
    >
    > belki ucu karadenize dokunan hiçbir akrabam yok ama,bi önemi yok ki
    > bunun...Mesele nerde doðup büyüdüðünde deðil ki...Yüreðinin nerde
    attýðýdýr
    > aslolan...Yüreðin atmak için binlerce kilometre uzakta olan bir þehri
    > seçtiyse kendine,ne kadar debelenirsen debelen yoktur çaresi...Hele bu
    > þehri,bir takým sayesinde sevdiysen,ölüm bile ayýramaz sizi oradan...Çünkü
    > yüreðin neredeyse,gerçek yaþamda oradadýr aslýnda...
    >
    > TRABZONSPOR'UM!!!!!!!! yüreðim sizinle...sonsuza dek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    >
    >

Böyle yazmışım yaklaşık 2.5 yıl önce Ergun ATA'ya...

Ağladım yine salya sümük...! "İşte" demiştim uzun bi aradan sonra ilk kez..."İşte bu gece adına ilahi adalet mi denir,emeğin parayı yenmesi mi denir,adı herneyse,bu gece emek galip gelecek...! Olmadı...Yine maç biterken,yine eziğin biri çıktı ve ben yine ağladım!

Tepemde o lanet formalarıyla tepinenler vardı ve ben başım dimdik çıktım o mekandan...Beni öyle görmemeliledi çünkü..TRABZONSPORumun taraftarını üzgün görecek kadar hak sahibi değildiler...İçime akıttım gözyaşlarımı ve dışarı çıktığımda yaptım ne yapacaksam...

Bu gece ha o ezikler olmuş şampiyon,ha diğerleri...Canları kelimenn tam anlamıyla cehenneme! Yesinler birbirlerini...Gram umurumda değil benim! Döktüğüm gözyaşları sadece bizim içnidi..Kelimenin tam anlamıyla sahada yırtınan sizin,maç sonunda galibiyetinizi göremedğim içindi...Anlıyor musunuz?

Bir de,hani demiş ya bazı arkadaşlar..."Abi,herifler coşuyor...Biz hiç böyle şampiyonluk yaşamayacak mıyız?" diye..Anlıyorum ne demk istediğinizi...Çok iyi anlıyorum ancak,yalvarırım bizim şampiyonluğumzu bu emek hırsızlarının şampiyonluğu ile kıyaslamayalım hiç...İki sezon önce azıcık onuru olan bir insa,o şampiyonluğa sevinemezdi bana göre...Şimdi yakınları bu takımı tutanlar cephe almasın sakın,benim abim de fenerli çünkü...

Biz şampiyon olduğumuzd dünya duracak...Maviler daha mavi,gökyüzü daha aydınlık olacak...İnsanlar anlamlı anlamsız yaşlar akıtacak...Kazım abimin sesi çınlayacak ülkemin dört bir yanında...Biz şampiyon olduğumuzda,her zamanki gibi dimdik olacak başımız...Kimsenin ahdını almadan şampiyon olacağız...Geceleri başımızı yastığa koyduğumuzda gerçekten huzurlu olacağız...!

Saçma sapan yorum yapanlar var görüyorum ki...Önce TRABZONSPR TARAFTARIYIM diyorsanız eğer,şunu iyi bilin : Bu takım o eziklere maç falan satmaz! Hiçbir ferdi...Ya ettiğiniz laflara dikkat edin,ya da tuttuğunuz takımı anlamayı bilin!

Laf attığınız kişieler ettiğiniz lafları kendinize saygınız varsa bir düşünün önce! Mesela o sözleri yazanlara diyecek çok şeyim var da,kendime de saygım var işte,diyemiyorum...!

Sözün özü,seni seviyorum TRABZONSPORUM...! Seni her geçen saniye inadına seviyorum!
    61viya... :meşale2: ...
    Konu Oğuuz tarafından (16.05.2007 Saat 18:56 ) değiştirilmiştir.
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yusufeli08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav arkadaşlar alsan neolcek....
    elinde yattara var da ne oluyooooooo
    ali bilgin değil kralı gelse böyle yönetim anlayışı ve böyle korkak tek. td. ile anlamsızzzzzz
    Olayın özü burada yatıyor !

Bırakın şimdi ali bilgini falan.
    Elinde yattara var,Gökdeniz var Oynadığında Ceyhun var !Kaleci ile karşı karşıya kaldığında kaleciler ile potansiyel tehlike(bence) UMUT ! var...

Bu topçulardan kimin elinde var yaa _?

Olay transfer olayı değil.Yönetim ruh ve hava !Bunların oluşturulması gerekir ! Sezon başından beri havaya gilirmesi gerekir.

Tabi bunun için güçlü bi,stabil bir yönetim,SAYGI DUYULAN bir antrenör gerekir !

TEKRAR EDİYORUM OLAY TRANSFER OLAYI DEĞİL !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Vegas
    Ziyaretçi

Alıntı radomx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw inter bile 25 sene sonra şampiyon oldu. Ya biz?? Biz ne zaman göreceğiz bunu???
    Inter'in oynadigi ligde federasyon hakem atamalariyla ilgili ozel telefon gorusmesi yapan takimlari kume dusurdu.

Bizde tv'lerde canli yayinda goursuyorlar o isleri, biz bu hakemi istemiyoruz onu istiyourz falan diye.

tsmusampa61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

resmen rezalet ya biz ne zaman skoru korumayı ögrenecez tabi bu ziyayla olcak iş değil. hep son dakkalarda ye bitane yat aşığı. yıllar sona feneri yenmeye bu kadar yaklaşmışken 85 ye bitane olcak iş değil. Ziya gene defolmalı gene defolmaı.
    Yeni başkan yeni hayaller!!!

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gokdenize laf edilmez fit durumda adam. yattara kotu ama yapacagini yapabiliyor. ceyhun adam geldi bir iki amc iyi di ama ziya mahvetti. cagdas sezonun ilk ciddi hatasini yapti. Huso gol atti Ferhat iyi mucadele etti. Hakem sirtinda neden essek arisi forma yok sasirdim. Umut bu adam Ts ye lazim.
    Ziya ulan yattarayi cikardin anladik ama gole ihtiyacmiz varken neden Umutla Ersen degisir. kel kafanda hic mi beyin kalmadi.
    13 Vitor Hugo

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet bu takıma gerekli yerlere nokta 2-3 transfer yeterli olacaktır
    ama havaya giremedikten sonra olmuyo işte olmuyo
    hoca da yönetimde inanacak

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inter'in oynadigi ligde federasyon hakem atamalariyla ilgili ozel telefon gorusmesi yapan takimlari kume dusurdu.

Bizde tv'lerde canli yayinda goursuyorlar o isleri, biz bu hakemi istemiyoruz onu istiyourz falan diye.
    O zaman fenerin iki sene sonra ligden düşürülmesi lazım, desenize yandık

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

YINE FENER YINE HAKEM !!!!!!!!!!!!!!

ilk yari iki net gol pozisyonu ofsayt verdi sere.siz hakem

UMIT OZATA YUZDE YUZLUK KIRMIZI KARTI VERMEDI HAKEM KENDINI AFFETMEK ICIN HUSEYINE DE VERMEDI KIRMIZIYI YAZIK YAZIK BUNLAR FENERE YAPILSAYDI GECEN HAFTA BJK FENERI YENSEYDI BUGUN DE YENSEYDI TRABZON FB MACI BOYLE BITSEYDI YEMiN EDIYORUM FENER KIYAMETI KOPARIRDIII NIYE BIZ SESIMIZI CIKARMIYORUZZ NIYEEE HACIOSMANOGLU CIKTIMI DOBRA DOBRA KONUSTUMU DA DERSINIZKI SHOW YAPIYOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Konu nesta61 tarafından (14.05.2007 Saat 02:43 ) değiştirilmiştir.
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bugunki futbolu begendim ama n'oolur 2 isim varki bu isimleri artik duymaktan igreniyorum

1-Haciosmanoglu
    2-Ceyhun

ozellikle ceyhun bas git ya ne isin var TRABZONSPOR da, bikere yakismiyorsun o kutsal renklere, hedefin hiçbir zaman Trabzonspor sampiyon yapmak olmadi, herzaman avrupada oynamak istiyom diye diye senin için onemli olani gosterdin, bide savunuoruz bu adami valla helal

ertekin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor BugÜn İyİ Bİr MaÇ Çilardi Ama Her Zamankİ Gİbİ Hakem Hatalariyla Beraberlİkle Yetİnİyoruz

renac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hakkari

Beyler GerÇekten Artik Ben Bİr Taraftar Olarak Ve Koyu Bİr Trabzonsporlu Olarak Artik Biktim Biktim ÇÜnkÜ Bu Yapilanlar Bİze GÜnÜmÜz Şartlarinda Kİ En BÜyÜk İŞgencedİr.bİz Nezaman Sahada Adeletle YÖnetİlen Bİr MÜsbaka İzlİcez , Bİz Nezaman Aleyİmİze Verİlen Kararlarla Puanlarimizin EmeĞİmİzİn ÇalindiĞina GÖzlerİmİzle Elİmİzden Bİr Şey Gelmeden Katlanicaz Çaresİzce İzlİcez Bİr FenerbahÇe Kendİsİne Yapilan HaksizliĞa KarŞi Nasil Tepkİ Koyup ŞampİyonluĞunu ÇaldirtmadiĞini Son 3 Haftada GÖrdÜk Kİ Bana GÖre Onlarin DedİĞİ Gİbİ Hakem Hatalari Yoktu Kİ Onlara Yapilanlar Bİze Yapilanin ÇeyreĞİ Bİle Olamaz. BugÜn MaÇi İzlerken Yeterİnce Sesİmİzİ DuyuramadiĞimiza Bİr Kes Daha İnandim Bence Artik Sesİmİzİ Çikarmanin Bİze Yapilan Haksizliklara KarŞi SavaŞ AÇmanin Zamanidir BÜtÜn Trabzonspor Taraftarlarini İkalbdİ Trabzonspor İÇİn Atan Herkese DuyarliliĞa ÇaĞiriyorum Allah AŞkina Bİr Şeyler Yapalim YÖnetİmİn BÖyle BaŞina Gelenlere Sessİz Kalmasindan Biktim Usandim .ben Fazla BİŞİ İstemİyorum Bİzİm Hakkimizi Almasinlar Hakkimiz Olan Puanlarimizi Çalmasinlar Ben Demİyorum Kİ Lehİmİze Hata Yapilsin Adam Gİbİ Olunsun YÖnetİmİmİzİ Uyaralim Nasil FenerbahÇe Bjk MaÇinda Sonra Resmİ Sİtelerİnde Bunu AÇikÇa Ve Sert Bİr Şekİlde GÖsterebİlİyosa En Az Onlar Kadar Bunu GÖsterelİm Bİzİm EmeĞİmİzİ Çalamasinlar Bİz BÖyle Sessİz KaldikÇa Daha Çok AĞlariz Daha Çok Çaresİzce Olanlari Seyrederİz

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ben bu maç için tüm trabzonsporlu futbolcuları tebrik ediyorum. helal olsun hepsine. gerçekten nerdeyse hakemi bile yeneceklerdi. bence herşey iyiydi güzeldi. hocanın sahaya sürdüğü kadro da idealdi bence. yani hasan kötü diyenler var ama bencede hasanla başlamalıydı ve öle yaptı. bu takıma 3-4 futbolcu daha ekleyip önümüzdeki sene lige hazır girersek rahat rahat şampiyon oluruz.
    not: yan hakem çok şerefsizdi.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

cem papılayı bıle ımana getırdı bu hakem umıt ozat hemen atılmalıydı ıkı net gol pozısyonummuz ofsayt gerekcesıyle kesıldı ayrıca penaltıları penaltı degıl bılmıyorum bu ulusoy bıze nıye soysuz hakem verdırtır
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Nereden
    İstanbul

ben maçın ikici yarısını izleyebildim,önde olduğumuz sırada rakibi geride karşılamak çok normaldi,aslında maç tam istediğimiz gibi gidiyordu,ama atağa çıkarken kritik yerlerde kaptırdıgımız toplarla, 3. golu bulamadık,biraz daha dikkatli olabiyseydik maçı koparabilirdik...
    Devlet, Trabzon'a ayıracağı bütçe yatırımlardan kessin bu projeye(akyazı) aktarsın. Hastane biraz geç olsun. Çünkü adam maça gitmeyince hasta oluyor
    Sadri ŞENER

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi herkes serefli serefsiz sampiyonluklardan bahsediyo,tamam bugun iyi guzel hos ama gun gelip tarih sayfalari karistirildiginda kim kimi neyle yenmis macta ofsayt olmayan pozisyona ofsayt mi calinmis son adam dusurmuste kirmizi yi yememis kim diyecek yada kimin aklina gelecek?? Sampiyon fener oldu su oldu bu oldu denmeyecekmi?? EE oleyse ozaman simdi herkes serefli ayaklarini biraksin demkki TR de sampiyon olmak istiyosan oyle yada boyle masa basinda saha disinda artik nasil oluyorsa alacaksin kardesim maci, Benim icin bu saatten sonra nasil sampiyon oldugumuz onemli degil ben serefsiz sampiyonluk istiyorum kardesimmm!!! Ben anlamam hakkimizla yenildik kaybettik maglup olduk nidalarindan,benim takimimi sampiyon yapsin basinda ki gerzek,Bak azizeye vallahide billahide helal olsun ole yada bole kardesim sampiyon oldular suan onlarin yerinde biz olsaydik ayni maca ciksaydik yaa bizim adam son adamken alex i dusurdu sampiyonlugumuz sayilmazz mi diyececektik?? Diyecegim o ki agabeylerim kardeslerim ben sampiyonluk istiyorum nerden nasil hangi sekilde oldugunu bu saatten sonra dusenemeyecegim kusura bakmayin,SELAMETLE...
    Teşekkürler ADMIN!!!

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Standart büyüklük içimizde

bu maçta büyük takım duruşu sergileyen tek takım vardı o da ezikbahçe.trabzonspor sradan bir anadolu takımı muamelesi gördü.ve bizim yönetimimiz bu duruma susuyor.hep susuyor.bir gün çıkıp bağırmak istiyorum.işte trabzon bu diye.işte trabzon bu!!!!şampiyon trabzon.içim kan ağlıyor...

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı OFFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi herkes serefli serefsiz sampiyonluklardan bahsediyo,tamam bugun iyi guzel hos ama gun gelip tarih sayfalari karistirildiginda kim kimi neyle yenmis macta ofsayt olmayan pozisyona ofsayt mi calinmis son adam dusurmuste kirmizi yi yememis kim diyecek yada kimin aklina gelecek??...
    başkasını bilmem ama benim aklıma gelir... senide bilmem ama dediğin gibi şampiyon olacaksak yerin dibine batsın o şampiyonluk.. yine seni bilmem ama ben Trabzonuma, şampiyon olsun diye değil bu şerefsiz şampiyonluklardan (kanımca) uzak olduğu için sevdalandım.. ve bu sözleri bir Trabzonsporludan duymak çok üzücü
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)