Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 300 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göztepe

Nereden
    İstanbul

Standart Göztepe

ben cok sevıorum alıagaya 2-0 maglup olarak amatore dustu ggöztepe

Bi atkı örmüştü annem,üstünde yazı yoktu,ama sarı kırmızıydı.Babam öğretmişti,Galatasaray atkısı sanarlarsa vur oğlum diye.Herkes öyle zannediyordu.
    "Hangi takımlısın?" dendiğinde Göztepe derdik.3 büyüklerden dedilermi kafalama girerdik..Biz Göztepeliydik,babam ve ben.
    Sevmedi kimse beni,pek çıktığımda olmadı.Ben çok sevdim,biride Göztepeydi.Herkes gitti,o kaldı.En kötü günümde babam çağırırdı maça diye.Kahveye gider beklerdik,bi araba çıkardı..giderdik.Çok iyi hatırlıyorum bigün bi travestiye Gözgöz çektirmiştik.
    Büyüdüm,ben ne ara büyüdüm?Gençliğimi çaldı bi takım,babam vesile olmuştu.
    Doğunca çocukların göbekleri gömülür,benimkini babam Gürsel Aksel'e gömdü.Ayrılamayacaksın dedi.Oğlunda Göztepeli olacak.

Ve bugün..arkadaşlarım Göztepe düşmüş diyor gözlerimin içine.Ağlıyorum gizli gizli..babamı görmedim hala.Allah baba duyuyorsun sesimi,son sözümü soracak olursanız eğer; "Ben Göztepeliyim kardeşim.

alıntıdır
    Gurbetçi Gençler.

Nereden
    İstanbul

Göztepe amatör kümede...
    Bir efsane Göztepe eridi, bitti. İzmir kan ağlıyor. Türkiye 3.Lig 3.Grupta Göztepe kendi sahasında Aliağa Belediyespor'a 2-0 mağlup olarak amatör kümeye düştü.

Türkiye Birinci Liginde 25 sezon geçiren Göztepe, 1968-69 ve 1969-70 yıllarında o dönemdeki adıyla Reis-i Cumhur ve Türkiye Kupasını müzesine götürmüştü. Kupa Galipleri Kupası'na iki, Fuar Şehirleri Kupasına da 5 kez katılan sarı kırmızılı ekip, 1968-69 sezonunda, bugünkü adı UEFA olan Fuar Şehirleri Kupası'nda 64 takım arasından yarı finale kadar yükseldi. Bu Türkiye adına bir ilkti..

1981-82 sezonunda Birinci Lige veda eden Göztepe, 18 yıl boyunca üst üste 2. Lig'de mücadele etti. Sarı-kırmızılı kulüp, şirketleşip Göztepe A.Ş. (Göztepe Spor Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi) adını aldığı yıl olan 1998'de şampiyonluk yaşayarak yeniden Birinci Lige döndü. Bu dönüşün ardından herşey istendiği gibi gitmedi ve büyük çöküş başladı...

Birinci Ligde kalıcı olmayı başaramayan ekip, peş peşe aldığı kötü sonuçlar nedeniyle önce 2. Lig (A) Kategorisi'ne, hemen ardından 2. Lig (B) Kategorisi'ne ve tarihinde ilk kez 3. Lig'e düştü. Göztepe bu sezonda 3.Lig 3.Grupta 28 maçta 28 puan toplayarak sezonun bitmesine 1 hafta kala küme düştü
    Gurbetçi Gençler.

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türk Futbolu'nun temel taşlarından bir takımdı. En kısa zamanda hakettği yerlerde görmek dileğiyle.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Endüstriyel futbola hayır ! Bitirmiştir güzide kulüpleri.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazık oldu çok yazık içim acıdı,çokta güzel taraftarları vardı yazık onlara..

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yazık oldu Göztepe'me.. Belkide iyi oldu. Ha 3.lig ha Amatör lig. Aynı..

Göztepe'nin borçları silinicek sanırım.. Göztepe'm yeniden doğucak bu sene.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazık Olmuş.. Önemli bi Camia idi. nasıl bu hale geldiler düşündürücü.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

izmir gibi büyük şehir artık aklını başına almalı kayserinin 1. liğ de 2 takımı var . ankaranın 3 takımı var 4 olacak. izmir uyan artık. koca çınar gitti.bundan öncede çok büyük çınarlar gitmişti izmirde. elde kalanlara bari iyi sahip çıksalar.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Bu habere çok üzüldüm ya.Göstepe sevdiğim takımlardandı.Birinci ligdeyken istanbulda bir kaç maçlarınada gitmiştim,harika taraftarları var hiç susmadan takımlarını destekliyorlar...
    İnşALLAH en kısa zamanda layık oldukları süper lige dönerler.

Naim
    Ziyaretçi

Göztepenin düşmesine çok üzüldüm umarım toparlanırlar
    Lakin
    İzmirliler Buçukluk peşine Koşacağına,Ceza maçları Şehirlerine Geldiğinde 50-60 bin kişilik stadları istanbul ezikleri için dolduracaklarına Azıcık semtlerine şehirlerine sahip çıksınlar.

Göztepe Takımı olarak Haysiyetli bir takımdı bir A.Ş belasına Düştükleri Durum ortada ibret olsun her camiaya

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karşıyakaya birşey olmasında göztepe önemli değil
    Önce TRABZONSPOR

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karşıyakayı daha çok severim ama Göztepe'nin amatöre düşmesi çok üzücü.İzmir'in 1. ligde bir takımı olması lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

büyük bi çınar devrildi insallah bilinçli bi yönetimle eski günlerine dönerler

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karşıyakaya birşey olmasında göztepe önemli değil
    Madem Göztepe'nin durumu önemli değil buraya böyle bir ileti göndermenin ne denli gerekli olduğunu merak ettim şimdi.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Göztepe'nin Trabzonspor tarihindeki yeride başkadır aslında.75-76 sezonunda 29.haftada ilk şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maçta rakibimizdi.0-0 biten maçtan sonra Şampiyonluk turunun atıldığı maçtır Göztepe ile olan maç.

Futbolu seven herkesi üzmüştür bu durum.Borçları sıfırlamalarına imkan tanıyacak amatöre düşmeleri.İnşallah en kısa zamanda hakettikleri Süper Lig'e dönerler.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bordox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe'nin Trabzonspor tarihindeki yeride başkadır aslında.75-76 sezonunda 29.haftada ilk şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz maçta rakibimizdi.0-0 biten maçtan sonra Şampiyonluk turunun atıldığı maçtır Göztepe ile olan maç.

Futbolu seven herkesi üzmüştür bu durum.Borçları sıfırlamalarına imkan tanıyacak amatöre düşmeleri.İnşallah en kısa zamanda hakettikleri Süper Lig'e dönerler.
    borcları sıfırlansada o tarih o başarılar bir daha geri gelir mi ? çok yazık...ayıp sadece göztepenin değil izmirin ege nin ayıbı...göz göre göre 5 yılda 4 kez küme düşreke amatöre kadar geldiler
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Samsun

bu duruma düşmesinde kimlerin payı varsa çok yazık çok....ama sanırım büyük pay taraftara ait,her maç olay çıkarmak,maçtan önce ve sonra her deplasmanda kavga çıkarmak destek değil!!!bu psikoloji belli bi zaman sonra topçuyu da bozar...üzüldük
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok ii oolmuş.izmir gibi bi endüstri kenti eğer 1. lige 1 takım çıkartamıyosa her şeyi hakediodurlar.İzmirliler ezikleri sahipleneceğine kendi takımlarına sahip çıksınlar.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Samsun

eğer herkes çok üzüldüyse bir daha ki kalan maçlarımızda Göztepe yi analım...tezahürat yapalım onlara,düşmüşe bi el uzatalım...bunu dalga geçerek demiyorum çok ciddiyim,gerçekten tarihi bi klüp ve ben üzüldüm bu duruma düşmelerine! bi dostluk oluşturalım,destek verelim
    Konu denizgrsy tarafından (21.04.2007 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer herkes çok üzüldüyse bir daha ki kalan maçlarımızda Göztepe yi analım...tezahürat yapalım onlara,düşmüşe bi el uzatalım...bunu dalga geçerek demiyorum çok ciddiyim,gerçekten tarihi bi klüp ve ben üzüldüm bu duruma düşmelerine! bi dostluk oluşturalım,destek verelim
    aslında iyi fikir bugün çılgınlar nası sakaryayı çağırıp alkışladıysa yine yapabiliriz ......
    büyklüğümüzü gösterelim bence bir kez daha

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Kötü oLmuş
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

göztepe ye üzüldüm. ama izmir gibi koskoca bir şehirde bu takıma sahip çıkılmıyosa bunu izmir düşünsün bence onların ayını bu. izmir den süper ligde 1 tane bile takım yok ne iştir anlamadım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hey gidi Göztepe, İzmir'de gerçek bir takım varsa o da Göztepedir! UEFA'da yarı final oynamış bir takımdı. Çıkarcı,rantçı,reklam için gelen yönetimler ne hallere düşürdü koca çınarı. İzmirlilerin İstanbul takımları tutma hevesleri de cabası. Kendi değerlerine sahip çıkmamak böyle bir şey olsa gerek Karşıyaka iyi güzel de Göz-Göz bi başkadır onu da söyliyeyim. Geçen haftalarda Olay TV'deydi sanırım Göztepe taraftalarıyla konuşuyorlardı, tıpkı Hüseyinin(fırlama) paylaştığı alıntıdaki gibi bir gelenek, bir yaşam biçimi olarak görüyorlardı. Çok yakınım orda top oynamıştı 2A'dayken ve 90 dakika tezahürat böyle olur demişti bana o dereceydiler. Düşmelerine çok üzüldüm gerçekten. Demek bir futbol efsanesi daha tarihe gömüldü, belki çıkarlar ama bu duruma kadar düşmeleri en kötüsü.. Güle güle koca çınar ! İzmirliler kendi takımlarına sahip çıkmamaya devam etsinler Bravo !
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.youtube.com/watch?v=_lbta...elated&search=

izmirin gülü izmirin efanesi türk futbolunun eses ile harikalar yaratan efsanesi
    artık amatör kümede,içimiz sızlıyor koca çınar amatör kümeye düştü,yani anlyacağınız bizim amatör kümedeki köy takımlarından hiç bi farkı kalmadı
    düşürenlere yazıklar olsun koskoca izmirin bi ayıbı BU ligde parası olanın düdüğü çalıyor,ankBB.İBB,GOFTAŞ,bu neya 50,100 kişiye mac oynayan takımlar süperligde,50,60 bin seyirciye mac oynayan takım amatör ligde...inanın bana izmirde en çok göztepe taraftarı var.
    karşıyaka ile göztepe büyük bi rekabet içersindeler..izmiri bilenler bilir,neredeyse bütün duvarlara göz göz ,kaf kaf yazar

ey gidi koca çınar,inşallah en kısa zamanda tekrar süperlige dönersin
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

göz göz göztepeeee...

umarim tez zamanda eski günlerine dönerler
    .
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)