Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 300 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göztepe

Nereden
    İstanbul

Üzüldüm. Türkiye' nin en çok taraftara sahip kulüplerinden birinin bu duruma düşmesini iyi irdelemek gerekiyor.

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

taraftar acısından bakınca gercekten üzücü bir durum ama bir arkadaşımız değinmiş.3kız kardeşleri destekleyeceklerine kendi takımlarını destekleselerdi bu kadarda olmazdı..tabi göz göz sevgisiyle yanan taraftarı ayrı tutuyorum bu eleştiriden
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ben İzmir'liyim. Her maça yine Göztepe taraftarı koşarak gidiyor. Amatördede gidicektir. Bir kaç hafta önce sokakları inleterek maça gittiklerini gördüm. Karşıyaka'lı bir arkadaş vardı yanımda. Dedi biz bu durumda olsak kulubu yakmıştık.

Göztepe Efsanesi yeniden doğucak İzmir'in en güzel semtinde.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İnşallah kardeş Göz-Göz geri gelecek..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu Lapina tarafından (22.04.2007 Saat 08:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Selam;

Bende hiç üzülmedim."Gerçek Göztepe taraftarını tenzih ederim"...İzmir kulüpleri(Kşk,İzmirspor,Altay,Göz Göz) birbirleriyle maç yaparken seyirci rekorları kırarken sözkonusu sülüklerin maçı olduğu zaman nedense İzmir ,İstanbul'a teslim oluyor!!!Yıllardır İstanbul'un arka bahçesi olmaktan öteye geçememiş ve birbirleriyle didişmekten kişiliklerini yitirmiş bu kulüplerin amatöre düşmesinin adı bence "layıkını bulmaktır".
    Biz zamanın efsanesi Göztepe'nin kemik taraftar grubu tabii ki onu takip etmeye devam edecek ama İzmir'de yerel takım formalı sülük sempatizanları cirit atarken, İzmir takımlarına gülmek haram!!!Bu durumun İzmirli'lerin umurunda olduğunu da sanmıyorum,onlar eminim kendi takımlarını desteklemek için tahkimden çıkacak yeni cezaları bekliyorlardır!!!Bunun adı "böl parçala yoket" olmalı.Şehrin 4 takımı var ama 4 ünü birbirine vursan bir Erciyes etmiyor işte...
    Doğru planlamayla -tıpkı Monaco örneğinde olduğu gibi- İzmir ve Antalya şehirlerinin futbol takımlarının Dünya çapında nam salmaması için hiçbir sebep yok.İklimi bir tarafa söz konusu şehirler yabancıların belki de kendilerini en rahat hissedecekleri yerler bu topraklarda...Her zaman olduğu gibi plansızlık ve popülist söylemlerin sonu yine çöküş oldu.Hiç ümidim yok ama umarım İzmir bir gün dirilir....
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

karşıyakayı daha çok severim ama isyan marşını ağlayarak izledim... dön göztepe seni destekliyorum artık bu büyük taraftarını ağlatma... isyan marşını yazan bu taraftara can feda... ağlamamak elde değil... GÖZ GÖZ... GÖZ GÖZ...
    Önce TRABZONSPOR

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

videoyu bende izledim hakkaten benim de gözlerim doldu
    aslında önümüzdeki maça bi pankart açılabilir göztepeye destek için ...
    büyüklüğümüzü gösterelim bence ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aslında üzüldüm ama kızıyorum göztepe'ye.istanbul takımlarından sonra en fazla seyirci bizde deyip duruyorlardı.bizi hiç hesaba katmadan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslında bu a.ş belasından kurtulmaları için cok iyi oldu çünkü baska careleri yoktu artık sıfırdan baslamalılar bence engeç3 sene içinde b kategorisine geri dönerler

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yıllarca altay karşıyaka göztepe kendi aralarında kıyasıya mücadele ederken bir anda fb gs ve bjk ye gwelince tribünler boşalır. çoğu izmir takımlarının taraftarları aslında ya bjk ya fb yada gs li oluyor yada iki takımları oluyor. ama iş büyüklerle oynamaya gelince büyükleri tercih ediyorum. tabi izmir takımlarının gerçek destekçilerini bunun dışında bırakıyorum

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Avni Akerde destek verelm onlara...irtibata geçelim Bmn İzmir'imiz var bişeler yapalım yaw eriyor klüp

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şirketleşen kulüplerin sonu acı örneklerle dolu. adanasporda nerelere kadar düştü. şimdi göztepe. daha olmaz umarım.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hayir gelmesinler neden gelsinler?? bizim Göztepe ile ne isimiz var?? neden üzülüyorsunuz anlamadim..sanki bizim göztepe ile yakinligimiz var..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle ekol olmuş bir kulübün bu günlerde bu duruma düşmesi gerçekten üzüntü verici. İzmir gibi büyük bir kentin enazından bir takımı süper ligde olması gerekiyor. Bu bakımdan İzmirliler takımlarına sahip çıkmalılar, iş adamları ellerini taşın altına sokmalılar birlik beraberlikle olur bu işler. İzmir takımlarından en fazla Karşıyaka'yı sevsem de Göztepe'ye de son derece saygı duyarım. Ayrıca Göztepe tribün liderleri bizim tribünlere yabancı değiller. Bizden biridirler. O bakımdan ayrı bir dostluk var. İnşallah en kısa sürede geri döner Göztepe...

Kaf-kaf-kaf sin-sin-sin kafsin kafsin kaf Forza Karşıyaka
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kaf-kaf-kaf sin-sin-sin kafsin kafsin kaf Forza Karşıyaka
    Göz göz Göztepe !
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

İçimizde ki en büyük ''aşk'' renklere duyduğumuz ''aşk'' değil midir ? Ben hiç bir zaman bir kızı takımımın renklerinden daha fazla sevmedim , sevmemde.
    Bazı arkadaşlar yazmış buraya en çok taraftar bizde dedikleri için istemiyorum ama Göztepe Süper Ligde olsun.Tamam belki çok ukalaca söylenmiş bir laftır ''En çok taraftar bizde.''
    Ama şöyle düşünelim bir de ; En sevdiğin için yani rengin için hep daha iyi şeylerin olduğunu düşünmez misin hayatta ? Benim gözümde ne kadar kötü futbol oynasakta , ligi nerede bitirirsek bitirelim ''En Büyük Bordo-Mavi ve ona duyulan sevdadır.''
    Göztepe'de bir İzmirli bir Egeli için yaşam biçimidir. Taraftarı azdır çoktur , sevilir sevilmez ama şu var ki ; Göztepe'de birileri için bir anlam ifade ediyor.Hataları günahları sevapları ile onlarda bir sevda peşindedir ve acı çekiyorlar.Hemde öyle bir acı ki ! Yukarda eklediğim videoyu izlerken bütün Göztepe ile ilgili kısımlara Trabzonspor sevdasını koydum bir an ! Acaba ne yaparım , ne yaparız dedim kendi kendime. Yok asla vazgeçilmez bu sevdadan.
    Şimdi Göztepe için en önemli andır ! Gerçek taraftar beri gelsin diyecekler. Kimler gerçekten bu sevdanın peşinde koşuyor vs vs..
    Şahsım adına bu ligde 3 ezik , 2 Kayseri , 3 Ankara takımı görmek istemiyorum. Tadı tuzu olmuyor !

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ThE_PuNiShEr_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avni Akerde destek verelm onlara...irtibata geçelim Bmn İzmir'imiz var bişeler yapalım yaw eriyor klüp
    bence de destek verelim herkese gösterelim büyüklüğümüzü bi daha....

Nereden
    Samsun

belki dediğimi bazı arkadaşlar yadırgayacak belki bazıları karşı çıkacak belki de bazıları ''hadi len ordan daha neler '' diyecek ama ben yine de bi şe demek istiyorum; göztepe için avni akere küçükte olsa bi pankart yapılırsa ben yardıma hazırım!sporda dostluk barış pekiştirilir...biz diğerleri gibi kinci değiliz düşene el uzatırız,her ne kadar hırçın ve kabına sığmaz olsakta çok sağlam yüreklerimiz var,çoğu zaman dik başlı olsakta böyle durumlarda sahipleniriz acıları üzüntüleri....
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ah be göztepem.. sen haketmedin bunları..
    VERENA (KIRANKAŞ)

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

GözGöz'lü arkadaşlarım dokunsan ağlayacak halde ama ağızlarında hala aynı söz var: "Issız kuytu köşelerden,and olsun ki döneceğiz!"

Yakın zamanda gerçek yerine dönerler umarım.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

ÇAĞDAŞ AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki dediğimi bazı arkadaşlar yadırgayacak belki bazıları karşı çıkacak belki de bazıları ''hadi len ordan daha neler '' diyecek ama ben yine de bi şe demek istiyorum; göztepe için avni akere küçükte olsa bi pankart yapılırsa ben yardıma hazırım!sporda dostluk barış pekiştirilir...biz diğerleri gibi kinci değiliz düşene el uzatırız,her ne kadar hırçın ve kabına sığmaz olsakta çok sağlam yüreklerimiz var,çoğu zaman dik başlı olsakta böyle durumlarda sahipleniriz acıları üzüntüleri....
    O kadar üzüldüm ki amatöre düşmesine , birde isyan marşını dinleyince gözlerimden yaş geldi.
    İzmir de yaşarken üç dört sene önce Trabzonspor - Göztepe maçına gitmiştim. Bağırlarına basmıştı Trabzonspor u Göztepeliler. Hatta iki takım elele tutuşup tribünleri selamlamışlardı. Tüm tribünlerde alkışlamışlardı iki takımı.
    Sorarım size süper ligde Oftaşspor umu yoksa en az bizim kadar bizans takımlarına düşman Göztepe yi mi görmek istersiniz.
    Göztepe Trabzonspor un kardeş takımı olsa , her maçın 35. dakikasında Göz Göz Göztepe diye bağrılsa ne güzel olur. Çok şey mi istiyorum ?
    Şenol Güneş , iyi ki varsın hocam.
    Alex Ferguson Manu ya ilk geldiğinde takımı 11.
    2. senede 2. yapmış. 3. sene de yine 11. yapmış.
    Bize gelseydi Allah muhafaza futboldan anlamıyo diye teneke takarak kovardık.

ÇAĞDAŞ AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karşıyakayı daha çok severim ama isyan marşını ağlayarak izledim... dön göztepe seni destekliyorum artık bu büyük taraftarını ağlatma... isyan marşını yazan bu taraftara can feda... ağlamamak elde değil... GÖZ GÖZ... GÖZ GÖZ...
    Göztepe - Fener maçına gitmiştim 3-4 sene önce. karşıyakalılar fenerbahçe Tribünündeydi bilgine....

Göz Göz Göztepe...
    Konu ÇAĞDAŞ AYDIN tarafından (24.04.2007 Saat 04:04 ) değiştirilmiştir.
    Şenol Güneş , iyi ki varsın hocam.
    Alex Ferguson Manu ya ilk geldiğinde takımı 11.
    2. senede 2. yapmış. 3. sene de yine 11. yapmış.
    Bize gelseydi Allah muhafaza futboldan anlamıyo diye teneke takarak kovardık.

Bu pankartta ki yüklü olan anlamıda es geçmememek lazım..
    Bir İT* yüzünden vazmıgeçelim.Peşindeyiz..

*İstanbul Takımı

Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllarca altay karşıyaka göztepe kendi aralarında kıyasıya mücadele ederken bir anda fb gs ve bjk ye gwelince tribünler boşalır. çoğu izmir takımlarının taraftarları aslında ya bjk ya fb yada gs li oluyor yada iki takımları oluyor. ama iş büyüklerle oynamaya gelince büyükleri tercih ediyorum. tabi izmir takımlarının gerçek destekçilerini bunun dışında bırakıyorum
    goztepenın cıddı manadfa taraftarı var alıagaylada oynarken goztepe trıbununde olup fenerlede bjkylede oynarken aynı trıbunde omuz omuza olan bınlece onbınlerce taraftarı var. bız sakaryaspora karsı 3-5 bın kısıye oynarken goztepe bu hafta kume dustugu macta 6 bın bıletlı olmak uzere toplam 11,500 kısıye oynamıs alsancakta. ve bu takım 3.lıgde. ınanıorumkı amatordede en kral destegı gorecekler. borc olaylarıda kapandı transfer yapamıolardı artık yapabılecekler. ınsallah basamaklardan uzucu sekılde tek tek ındıgı gıbı aynı sekılde cıkar goz goz..

Gözler Hep Seni Arar Şanlı Göztepe !
    Gurbetçi Gençler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)