Sayfa 22 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 SonuncuSonuncu
Toplam 551 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Yarı Final | Trabzonspor 3-2 Karagümrük | Maç Sonucu

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

hocanın yorulan takıma müdahele etmemesi 2.golü yememize sebep oldu.Eğer gerekli değişiklikleri yapsa 4. de atardık gol yemeden.
    Mesela oyundan düşen berat yerine bir stoper alıp(benkovic) , mendy merkeze çekse çok farkederdi.Tek doğru hamlesi onuachu hamlesi oldu.
    2.maç zor olacak ancak oyuncuların dönmesi ile eleme ihtimali var.Onuachu çok büyük silah

-------------ugurcan--------------

menuier----mendy----denswil-----eren

---------berat---------bardhi-----------

visca----------pepe-----------------trezeguet

-------------onuachu--------------------

sakatlık ceza olmazsa rövanşa böyle çıkarız.

lunstram alındıysa şayet merkezde

---------lunstram----------mendy----------

ve önlerinde skorer bir 10 numara mesela slovak isim ya da fournitis dehşet bir merkez olur.

stopere gerekirse bir yerli bir yabancı isim alınır.

bekler menuier-barisic yeterli olacaktır.Bu maçtan sonra ben de levent mercan ın gereksiz olduğunu düşünüyorum.Aslında pepe bir sene daha ikna edilse ve onuachu kalsa, her ikisi de sağlıklı olsa acayip bir takım olurduk.

-------------lunstram-----------mendy----------------

-----------------benes------------------------

pepe---------------onuachu----------------trezeguet

baya baya iyi bir takım olurdu.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam bir tımarhane ezberi , tam böyle kriz nöbet geçirme seanslarinda aklına getirip iyice kudurtacak türden manyak laflar.

6 yada 8 ... Bu adam bunun için geldi o raporu hazırlayan sordun mu acaba kaç maç 4 yada 2 oynamış kariyerinde diye.

Delirtir adamı ya.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi bir maç yorumlayayım

Bir çok taraftardan farklı olarak yaklaşacağım maça
    Konuya şurdan gireyim!! Bu sene oynayacağımız en önemli maçtı değil mi bu maç? Böyle önemli maçlarda futbolcular otomatikman motive olurlar ama hangi futbolcular? Hedefi olan, Futbolu ve camiayı seven ve para kazanmak ve daha fazla kazanmak isteyen oyuncular. Trabzonspor oyuncusu için, Bu sene oynayacağı en ciddi maçtı bu maç

Ama sahadakı oyuncuların neredeyse tamamı bu ciddiyetten uzaktı. Saman alevi gibi parlayan cılız ataklar, topa hükmedemeyen, topu ayağında tutamayan, top rakipteyken 1 kişiye 5 kişi bile olsak topu bir türlü alamayan, Rakip eğer topu kendi kendine kaptırmasa temasla alacak bir tane oyuncumuz bile olmayan bir maça çıktık

Kağıt üstünde mutlak favorisi olduğumuz maçta bahsettiğim gayriccidiyetten sebep 10 kişi kaldık ve maçı az kalsın veriyorduk. 10 kişi kalmasak emin olun maç bizden gitmişti zaten.

Bu sene zaten bitik sene ama biz bu oyuncuların yarısından fazlasıyla seneye de devam edecek gibi duruyoruz etmesek de gelecek olanların bunlardan daha iyi çıkacağının da bir garantisi yok. Dolayısıyla bu sene toplamda en az 35 maç üzeri oyun oynamış bir takımın, hala her dakika gol yiyeek kadar savruk, kademe yapmaktan aciz ve ceza sahasına kesilen her ortanın rakip tarafından temas edilerek pozisyon olduğu, kalecinin kale çizgisini terk etmemeyi kendine ilke edindiği ve orta sahada rakibe basmayıp rakibi kendi 18 çizgisine kadar kovalamasına rağmen şut pozisyonu veren bir takım..

İyi maçlar oynamadık mı? Elbette oynadık ama bizim derdimiz bu zaten, Bir maç iyi 4 maç kötü oynuyoruz

Her şartta ve koşulda, Futbolcularımızın duruşu değişmiyor. 40 bin seyirci ile de oynasak gamsızız, Fenerle de oynasak gamsızız veya 3 fark da yesek gamsızız.

Tek tek futbolcu konuşmayacağım ama bu kadrodan Thomas haricinde giden olursa itiraz edeceğim 2. bir isim olmaz
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, evinde Karagümrük'ten iki gol yememeli. Bu sezon, ne yazık ki savunmamız çok zayıf. Rakibi cepheden karşılarken rahatsız etmiyoruz. Bunda orta saha oyuncularımızın yumuşaklığının etkisi büyük. Diğer noksan, yan toplar. Mendy & Denswil'le ne kadar savuşturabilirsin? Mendy'nin ıskaladığı topları Meunier karşıladı bir yere kadar... İki şekilde de yedik zaten. Attıklarından fazlasını kaçırdılar.

Sonuç ise lehimize. Deplasman golü kuralı değiştikten sonra, 1-0 kazanmakla 3-2 kazanmak aradındaki fark ortadan kalktı.

İnşallah finalde görğşürüz.

Son not ise TFF'ye. Bütün dünyada, final tarihi ve yeri önceden bellidir. Gerçi bu adamlar geçen sezonun Süper Kupa maçını bile doğru düzgün organize edemediler ya...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (25.04.2024 Saat 06:41 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor, evinde Karagümrük'ten iki gol yememeli. Bu sezon, ne yazık ki savunmamız çok zayıf. Rakibi cepheden karşılarken rahatsız etmiyoruz. Bunda orta saha oyuncularımızın yumuşaklığının etkisi büyük. Diğer noksan, yan toplar. Mendy & Denswil'le ne kadar savuşturabilirsin? Mendy'nin ıskaladığı topları Meunier karşıladı bir yere kadar... İki şekilde de yedik zaten. Attıklarından fazlasını kaçırdılar.

Sonuç ise lehimize. Deplasman golü kuralı değiştikten sonra, 1-0 kazanmakla 3-2 kazanmak aradındaki fark ortadan kalktı.

İnşallah finalde görğşürüz.

Son not ise TFF'ye. Bütün dünyada, final tarihi ve yeri önceden bellidir. Gerçi bu adamlar geçen sezonun Süper Kupa maçını bile doğru düzgün organize edemediler ya...
    Orta saha oyuncularının yumuşaklığı kesinlikle etmen ama hocanın savunma anlayışı sadece kayma üzerine kurulu, zorunlu kalmadıkça asla temas ve müdahale yok. Böyle olunca her takım rahat rahat ceza sahası çevresine gelip orta açıyor, şut çekiyor. Hoca ben ceza sahasını kalabalık tutarsam bu orta ve şutları savuştururum diye bakıyor. İstanbulspor zamanından ezberlediği oyunu asla değiştirmedi aslında.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çok rahat bir şekilde ilk maçta işi bitirebilirdik. Ama yapamadık. Kalemizin dibine kadar çok rahat geliyor takımlar.
    Forumdan bir takım yapalım daha sert oynarız. Hocanın taktiği bu. Her şeyi anlayabiliyorum ama Fernandez oyuna girdikten sonra
    Mendy'i orta sahaya çekmemesini anlayamıyorum. Orta saha diye aldığımız adamı istemediği için stoper oynatıyor.

Oynatmamayı göze alamıyor madem siz böyle yapıyorsunuz ben de stoperde oynatırım diye mesaj atıyor. Akıl alır gibi değil.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hâlâ maç sonu abuk sabuk açıklamalar yapıyor. Kafayı yememek elde değil gerçekten de. Birde utanmadan yalan söylüyorsun be adam. Ya bu kadar takıntılı bir adam nasıl oldu da bu sektörden ekmek yiyor hâlâ akıl alır gibi değil.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çakar geçeriz
    Kağıt üzerinde bu kadro süper ligdeki her takımı yenebilir ama bu taktik ve hoca ile olmaz o işler. Rövanş çok zor geçer. İlk golü atamazsak eleniriz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta saha oyuncularının yumuşaklığı kesinlikle etmen ama hocanın savunma anlayışı sadece kayma üzerine kurulu, zorunlu kalmadıkça asla temas ve müdahale yok. Böyle olunca her takım rahat rahat ceza sahası çevresine gelip orta açıyor, şut çekiyor. Hoca ben ceza sahasını kalabalık tutarsam bu orta ve şutları savuştururum diye bakıyor. İstanbulspor zamanından ezberlediği oyunu asla değiştirmedi aslında.
    Doğru. Önceden plan tutuyordu. Göbeği kapat, rakibi kanat ortadına zorla, Hugo ve Edgar'la uzaklaştır. Uzun süre bu şekilde gol yemiyorduk.

Ancak özellikle bu sezon, terse atılan her top tehlike. Mendy & Denswil'le net yüksek top alamadık. Bek kademeye girerse, Meunier gibi, rakibi bozuyorsun. Giremezse, Allah Uğurcan'ın yardımcısı olsun.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (25.04.2024 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Trabzon

Beklendiği gibi zor bir maç oldu.Ama zoru daha zor hale getirmek için uğraş vermek bize yakışmadı.Herşeye rağmen küçük de olsa bir adım önde rövanşa gidecek olmak sevindirici.

Maçı analiz edersek maça çok gevşek giriş yaptık.Hatta kupayı isteyen takım böyle mi olur diye kendi kendime söylendim.Ne zaman ki 10 kişi kaldık o zaman ciddiyet arttı takımda evet şimdi kupayı istiyoruz gerçekten dedim.

Enis destanın sorumsuzca davranışı üzücü oldu.Böyle kritik bir maçta yaptığı başta takım arkadaşlarına büyük ayıp..Skoru koruyabilmek için 10 kişi büyük çaba gösterdi.3-1 i koruyabilsek mükemmel olacaktı ama sağlık olsun.3-2 de fena sayılmaz.Beraberlik bize yarıyor artık.

10 kişi kaldıktan sonra herkes iyi mücadele etti.Özellikle pepe en ciddi en yürekten maçını çıkardı.Visca her zaman ki gibi iyi oynadı.Onuachu güzel geri dönüş yaptı.Topu ilerde tutması takımı bayağı rahatlattı.Fountasında skora katkı vermesi sevindirici.

Şimdi bu maçı unutup lig maçına odaklanmamız gerekiyor.3.olmayı en çok biz hakettik.Bu koltuğu kimseye kaptırmamalıyız.

Nereden
    Almanya

Banjiyanin bileti konya macinda kesildide, mehmetcanda amatör hata yapti. zaten mehmet kiralik, banyiya son 10-20 dk al maclara.

Neyse, Bu sene kupa alirsak cok cok iyi olur.

Bu arada, enisin yapti hareketi yabanci birisi yapsaydi, satdi maci derdi forum üyeleri..
    Konu lazminator61 tarafından (25.04.2024 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kağıt üzerinde bu kadro süper ligdeki her takımı yenebilir ama bu taktik ve hoca ile olmaz o işler. Rövanş çok zor geçer. İlk golü atamazsak eleniriz.
    Bu kadro ile en fazla orta sıralara oynarsın
    En büyük Trabzon

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

10 kisi ile 3-1 öne gecer gecmez, oyuncu degisikligine gidip orta saha/ön libero bölgesi saglama alinmali, hatta sol tarafa pepe nin yerine arif oyuna dahil edilmeliydi.
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

Nereden
    İstanbul

Öncelikle Karagümrük takımını tebrik etmek lazım.Özellikle maçın ilk yarım saati hatta ilk yarıda turu daha çok isteyen taraf görüntüsü verdiler.Dün verdikleri ve 8 Mayıs'taki rövanşta verecekleri eforun bedelini muhtemelen alt lige düşerek ödeyecekler ama saygı duyulacak bir iş yaptılar.

Bize gelirsek 2.yarıdaki 10 kişi ile iyi mücadele dışında maçın genelinde iyi değildik.Özellikle ilk yarıda alan paylaşımı çok kötüydü.Bunlara rağmen kazanmak güzel.Ben turu geçeceğimizi düşünüyorum.Enis Destan'a gelirsek yaptığı sorumsuzluk.Daha genç ama daha da gençken Altınordu'da bile disiplinsiz davranışlarını duyuyorduk.Dün akşam takım arkadaşları onu kurtardı.Dün kötü bir sonuç ve rövanşta tur gitseydi onun Trabzonspor geleceği ve genel kariyeri için ciddi bir kırılma olacaktı.Saha içinde kalması gerektiğini ve profesyonelliği iyice öğrenmeli.
    Konu Larking tarafından (25.04.2024 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Nereden
    Almanya

60 dk 10 kisi oynaip 3:1 öne gecdik, 3:2 kazandik. Halen daha elestiri ediliyor. Karakümrük gsye eledi. Biz 10 kisi 60 dk kaldik, ve avantajla olimpiyata gidiceyiz. Artik su kara bulutlari atsak mi?

Nereden
    Almanya

Bu arada, dünkü hakem, bence Türkiyenin en iyi hakemi. Cok begeniyorum.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi adam ne yapsa yaranamıyor bazı insanlara. Devre arası 4 yeriz 5 yeriz diyordu millet, berabere kalsak razıyız diyordu. Adam bir şekilde maçı kazandırdı. Şimdide yok şunu alsa bunu alsaydı 4. atardık filan gibi yorumlar var. Kazın ayağı öyle değil işte. Senin orta sahan Allah'a emanet. 10 kişi kalmışsın. Rakip küme düşme potasında diye küçümseniyor ama feguli bizde top dağıtsa beratın yerine itiraz eden olmaz. Adamlar gs yi yenmiş net şekilde. Önde etkili oyuncuları var. 10 kişi kalmışsın. Yine de maçı çözmüşsün. Daha ne istiyoruz Allah aşkına. Elimzdeki kadro 3. olur ve kupayı alırsa ultra başarılı bir grafik ile sezonu tamamlarız.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada, dünkü hakem, bence Türkiyenin en iyi hakemi. Cok begeniyorum.
    Nwakaeme yi denizli kupa maçında saçma sapan sarılarla oyundan atmıştı.Çoh eyi hakem

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güzel galibiyeti iyi bir oyunla aldık. Takımın son haftalarda oyununun oturduğu zaten anlaşılıyordu. Sivas maçı gibi bir şanssızlık yaşasak da o maçta mağlubiyeti haketmemiştik ama hücumda bitiricilik zayıf olunca bu tip maçlarda rakip süre ilerledikçe dirençleniyor ve sürpriz goller bulabiliyor.

Dün akşam 10 kişi kaldıktan sonra bile oyunun kontrolü bizdeydi ve hazırlanışı çok güzel, çalışılmış gollerle maçı aldık ve önemli fırsatları da kaçırdık.

Rövanş için fb’ye sere serpe bütün tribünleri açan hurma efendiden aynı centilmenliği göreceğimizi umut ediyorum ve taraftarımızla şov yaparak finale çıkacağımızı düşünüyorum.

Zorlama yorumlar olsa da hoca durumu iyi toparladı bence saplantılı bir şekilde adamı kovdurmaya uğraşmak doğru değil. Alternatifimiz olduğunu düşündüğümüz için hocayı sıkıştırıyoruz bunu anlayabiliyorum ama Tekke hala hazır değil burası için ve en doğru zamanda gelmesi onun için de bizim için de en iyisi olacaktır.

Pepe ve Vişça başta olmak üzere takımımı tebrik ediyorum. Bir kupa finaline çıkmanın heyecanını yaşamak çok güzel. İnşallah başarırız ve bu yolun sonunda, bu kötü sezonu kupayla bitiririz. Bunu yapabilecek kudretimiz fazlasıyla var.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Fountas'ın asisti kadar, pası attıktan sonraki koşusu da harika.

Visca bu sezon düşük bitiricilik oranıyla oynadı. Goldeki çalımı ve vuruşundan daha kolaylarını bitiremedi. Kısacası ilk gol çok güzeldi.

Üçüncü golde ise Pepe'nin ısrarı ve ayakta kalmasıyla olmayan pozisyondan gol çıkardık. Aynısını ikinci golde Eren için söyleyebilirim.

Bu arada kendisini reklam panosuna iten rakiple takışmasını (Normal koşullarda bu tarz şeyleri övmem) beğendim. Özellikle iç sahada hafif didişmeler uyuyan seyirciyi canlandırıyor.

Aynısını Enis için diyemeyeceğim. Sadece üzüldüm.

Şimdi madalyonun diğer tarafına bakalım. 30. Saniyede net pozisyon vermek ne demek?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bir maç yorumlayayım

Bir çok taraftardan farklı olarak yaklaşacağım maça
    Konuya şurdan gireyim!! Bu sene oynayacağımız en önemli maçtı değil mi bu maç? Böyle önemli maçlarda futbolcular otomatikman motive olurlar ama hangi futbolcular? Hedefi olan, Futbolu ve camiayı seven ve para kazanmak ve daha fazla kazanmak isteyen oyuncular. Trabzonspor oyuncusu için, Bu sene oynayacağı en ciddi maçtı bu maç

Ama sahadakı oyuncuların neredeyse tamamı bu ciddiyetten uzaktı. Saman alevi gibi parlayan cılız ataklar, topa hükmedemeyen, topu ayağında tutamayan, top rakipteyken 1 kişiye 5 kişi bile olsak topu bir türlü alamayan, Rakip eğer topu kendi kendine kaptırmasa temasla alacak bir tane oyuncumuz bile olmayan bir maça çıktık

Kağıt üstünde mutlak favorisi olduğumuz maçta bahsettiğim gayriccidiyetten sebep 10 kişi kaldık ve maçı az kalsın veriyorduk. 10 kişi kalmasak emin olun maç bizden gitmişti zaten.

Bu sene zaten bitik sene ama biz bu oyuncuların yarısından fazlasıyla seneye de devam edecek gibi duruyoruz etmesek de gelecek olanların bunlardan daha iyi çıkacağının da bir garantisi yok. Dolayısıyla bu sene toplamda en az 35 maç üzeri oyun oynamış bir takımın, hala her dakika gol yiyeek kadar savruk, kademe yapmaktan aciz ve ceza sahasına kesilen her ortanın rakip tarafından temas edilerek pozisyon olduğu, kalecinin kale çizgisini terk etmemeyi kendine ilke edindiği ve orta sahada rakibe basmayıp rakibi kendi 18 çizgisine kadar kovalamasına rağmen şut pozisyonu veren bir takım..

İyi maçlar oynamadık mı? Elbette oynadık ama bizim derdimiz bu zaten, Bir maç iyi 4 maç kötü oynuyoruz

Her şartta ve koşulda, Futbolcularımızın duruşu değişmiyor. 40 bin seyirci ile de oynasak gamsızız, Fenerle de oynasak gamsızız veya 3 fark da yesek gamsızız.

Tek tek futbolcu konuşmayacağım ama bu kadrodan Thomas haricinde giden olursa itiraz edeceğim 2. bir isim olmaz
    Futbolcuları motive etmesi için bir hocamız var diye biliyordum, gayriciddi davranan adamlara gereken cezayı kesebilecek kadar gücü var Avcının, yeri geldiğinde medyada Futbolcuyu eleştirmeyi biliyor, koskoca yazı da hoca ya tek bir krlşme dahi etmemen beni hiç şaşırtmadı.
    No one wins. One side just loses more slowly.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam bir tımarhane ezberi , tam böyle kriz nöbet geçirme seanslarinda aklına getirip iyice kudurtacak türden manyak laflar.

6 yada 8 ... Bu adam bunun için geldi o raporu hazırlayan sordun mu acaba kaç maç 4 yada 2 oynamış kariyerinde diye.

Delirtir adamı ya.
    Bunları deyince kötü oluyoruz
    Adam hatasinda ısrar etmekle kalmıyor bir de ona kulp buluyor
    Insan öğrenir ders çıkarır aynı şeyi deneyip farklı şeyler bulmayı ummaz

Konuşacak çok şey var neyse
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rövanş maçı programı ve biletleri belli oldu mu acaba?
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcuları motive etmesi için bir hocamız var diye biliyordum, gayriciddi davranan adamlara gereken cezayı kesebilecek kadar gücü var Avcının, yeri geldiğinde medyada Futbolcuyu eleştirmeyi biliyor, koskoca yazı da hoca ya tek bir krlşme dahi etmemen beni hiç şaşırtmadı.
    Ne demek istediğimi anlamadığın ya da anlamak istemediğin burdan belli oluyor

''' Sezonun en önemli maçı..... diye başlayan cümlemde, Bu maçın önemini anlamak için 35 maç birlikte oynayan bir oyuncu grubunun, Hocasının extra gazına ihtiyacı varsa..... diye bitirdiğim bir cümledir. Trabzonspor oyuncularına sürekli kreşte yetiştirilen ve klozet kullanmayı öğrenen çocuk muamelesi yapılması çok mu normal geliyor size??? Böyle mi olması lazım??

Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca? Hoca konuşmaktan sıkılmadınız mı, Eğer yeni sezona Futbolcu kalitesini arttırmayı konuşmadan hoca konuşarak başlayacaksak bir anlamı olmayacak. Avcı, mükemmel bir hoca değil, Avcı yanlışları olan klasik bir türk hocadır. Bunu mu anlatalım ama hangi hocayı getirecek ve hangi transfer bütçesi ile o hocayla hedef koyacaksınız birkere de bunu konuşsanız söyledikleriniz çok anlamlı olacak.

Trabzonspor'un kazandığı puanları ve kupaları, Avcı kazandırdı diye sevinmeyen taraftarlarımızın olduğu ortamı da biliyoruz, yazıktır ve artık yakışmıyor bize.

Bakın Şikebahçe'ye, Tarihinin en iyi kadrosunu kurdu ama bir hoca bulamadıklarından sebep olmuyor bazı şeyler. İsmail Kartal'ı hoca olarak görmek istermisiniz? istemezsnizi değil mi, bende istemem. Oysa tarihinin en yüksek puan ortalamasını yakalamış bir hoca değil mi?? Ama onlar da biliyor İsmail2in yüksek kalibre bir hoca olmadığını ama bulunmuyor. Sizin istediğiniz oyunu oynatabilecek hoca asma kabağına benziyor ve burda yetişmiyor. Yetişen yerden almak için de yıllık 5 milyon euro dan başlayan maaşlar vermen lazım? Var mı bu bütçen?? o da yok. O halde ne zaman sıkılacaksınız , Elimizde bizi şampiyon yapmış, hadi sizin deyiminizle söyleyeyim tesadüfen bile olsa şampiyon yapmış bir hocamız varken, Arayacağımız en son şey hocadır.

Kalecimiz kova olmuş
    Sol bekimiz bal yapamıyor
    Orta saha yok denecek kadar rezil
    Pepe , uzatmaları oynjuyor, kalan sürede halı sahada oynuyor
    Onachu, gitti gidecek

Oyuncu konuşun oyuncu

Bu oyuncu grubunun kalitesini konuşalım ve nasıl arttıralım bunu konuşalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)