Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 165 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursaspor Yeniden Süper Lig’de

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilindigi sürece bursaspor talihsiz bi sekilde düsmüstü ancak su anda 5 maçini üst üste kazanan bursaspor 5. lige yükseldi insallah süper lige çikar da firtinamizin maçlarina gidip bmn bursa olarak kendimizi gösteririz

saygilarEdited by: Emorfo

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

elazig maçinida mi kazandilar??

vestel de berabere kaldi. iyi bir çikis yakaladilar, hadi hayirlisi..

Nereden
    Bursa

Bursa Cikacak insaLLah Tum kaLbimizLe Sehrimizin takimin 1.Lige Layik oLdugunu dusunuyoruz O Taraftarda Ona yakisir Bir cok 1.Lig TakimLarinin taraftarina 10 basar Bu Taraftar.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ben ankara'ya bursadan geldim ve 2,5 sene bursada kaldim.gerçekten bursa taraftari öok iyidir ve anti-istanbul'cudur.bu sene yozgat yenilgisinden sonra jimnastikçilerin dernegini basmislardi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]insallah çikarlar süper lige hem yakin deplasman sayilir bursa[img]smileys/smiley2.gif[/img]

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

ben de 8 sene bursa 'da yasamis biri olarak arkadaslara pek katilmiyorum.bursasporu sevmiyorum.anti istanbulcu degil ,2. sinif istanbul taklidi olduklarini düsünüyorum.

ayrica bursa gibi büyük bir sehrin takiminin 1. lig performansini da hiçbir zaman sevmemisimdir.ilk yari ortanin üzerinde performansla ligdeki durumlarini garantiye aldiktan sonra sürekli sike yapan ,maç satan bir takim imaji vardir bende.bu sebeple bulunduklari yerelayiktirlar.zaten daha önce de düsmüslerdi (sene kaçti tam hatirlamiyorum ama) özalin seçim yatirimi ile kurtulmuslardi.

tabii burada bursadaki arkadaslarin takimimizi seyredememeleri konusundaki üzüntülerine de hak veriyorum .

Nereden
    Bursa

evet Bir yonden hakLISIn Ama Bursa MAc SatIn aLIr MAc Satmaz [img]smileys/smiley36.gif[/img]

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

eee ne demisler kiyakçiligin sonu ayakçiliktir. geçen seneki son maçlardaki yusuf yusuf durumuna bakma. ben genel imajinikastettim.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bi büyük bi küçük harf yazmaya üsenmiyor musun?

Nereden
    Bursa

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Bi büyük bi küçük harf yazmaya üsenmiyor musun?

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Benim YazIs StiLim Bu BoyLe ALIstIk BoyLe Gidiyoruz

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geliyoruz,gümbür gümbür geliyoruz....

Slogan su: Antalya için düstük BESIKTAS için çikacagiz. Antalya faslini geçin, ama BeJeKe nin çekecegi var.Her maçta hiç bir ilgisi olmamasina ragmen hep onlara küfür ediliyor.hade hayirlisi....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Besiktas'a küfür edeceklerine son 5 maça kadar galibiyeti olmayan takimlarinin nasil olupta son maçlarin hepsini aldigini düsünsünler bakalim....Tabiki isteriz büyük bi sehrin takiminin ligde olmasini, taraftariyla, sehiriyle, takimiyla lige renk katan hatta süper ligin olmazsa olmazlarindan bir kulüp Bursaspor ama çok büyük yanlislar yaptilar yillarca...Bursa gibi bir camiayi bu yollara itenlerle, kendi içlerindeki bu insanlarla ugrassinlar, onlari ayiklasinlar önce içlerinden...

Nereden
    Bursa

BordoMavim ArkadasIm Bursasporu CipLak GozLe Seyrediyorum Ben Sen Irak kaLiyorsun biLmiyorsun bursaya geL Maca Git NasiL oynuyorLar izLe.artI bu Takim Yokzgata yeniLdi yozgat Burada Cuzu bir oteLde kaLdI artI OtobusLe Borc harc geLdi.Ima ettigin Sey Mac SatIn aLmaSI isE SatIn aLsa idi BurSa YozgatI SatIn aLIrdI Yozgat Kotudeydi cunlku Neyse Uzaktan DavuLun sesi Kotu geLiyor Sanirim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardesim ben bursanin süper ligde oldugu dönemde yaptiklarini anlattim...suanki durumundan haberdar degilim....yanlis anladin beni sanirim...

Nereden
    Bursa

Yok Ya No ProbLem [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bursaspor bu lige renk katan ekiplerdendi...düsmesi iyi olmadi...ama su an durumlari iyi..insallah çikarda lige renk gelir...saldir bursa bu lig sensiz olmaz...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bursa Istanbul'u 3-1 yendi.Helal olsun.Böyle devam ederlerse çikarlar heralde süper lige.Bursaspor-Gaziantepspor maçi vardi 4-5 sene önce.Radyodan dinliyordum maç 3-0 Gaziantep galipti galiba seyirci susmuyor.Çok sasirmistim 'daha ne bagiriyorsunuz kaybettiniz iste'diyordum.Ama maç 3-3 bitti.

Nereden
    İstanbul

bursa bugünde 3 puani 3 golle aldi haydi bursa süper lige yanlis anlasilmasin hepimiz trabzonsporluyuz ama 1 defa trabzonspor'u bursa'da görmek hakkimiz diil mi

Nereden
    Avrupa Diğer

insallah cikar 1. lige

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ünv. yi bursada okudum.. bursa taraftarina hayranim.. 2. ligde bile ortalama 15 bin seyirciye oynuyorlar diye biliyorum.. bursa kendi sehinde 3 takimin taraftarlarinin maçlardan sonra kutlama yapamayacagi ender sehirlerden biridir türkiyede.. antep teki gibi kendi takimi yenilince sampiyonluk turu atilmaz bursada.. biz de dahil tüm rakip taraftarlara karsi agresiflerdir.. bence süperlig de olmamasi büyük kayip.. ve isin baska boyutu da geçmiste maç satan oyunculari bol olan bir kulüptür ama taraftar o oyunculari barindirmamistir bursada.. aslinda sampiyonluga oynayacak bir ekonomi ve taraftar potansiyeline sahipler.. ve lakin akilli yöneticileri yok iste.. umarim gelirler bu sene geri..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa'nin bu sene 1.lige çikmasi biraz da Kayseri Erciyes'in performansina bagli çünkü Sivas 15 puan farkla isi garantiledi, vestel derseniz onun kadar olmasa bile çikacak gibi.Bursa'nin yerinden edebilecegi tek rakibi erciyes gibi geliyor.Valla hangisi gelse farketmez mesafeler arasinda pek fark yok.Hepsi yakin deplasman (ankara için) sinifina girer.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    ünv. yi bursada okudum.. bursa taraftarina hayranim.. 2. ligde bile ortalama 15 bin seyirciye oynuyorlar diye biliyorum.. bursa kendi sehinde 3 takimin taraftarlarinin maçlardan sonra kutlama yapamayacagi ender sehirlerden biridir türkiyede.. antep teki gibi kendi takimi yenilince sampiyonluk turu atilmaz bursada.. biz de dahil tüm rakip taraftarlara karsi agresiflerdir.. bence süperlig de olmamasi büyük kayip.. ve isin baska boyutu da geçmiste maç satan oyunculari bol olan bir kulüptür ama taraftar o oyunculari barindirmamistir bursada.. aslinda sampiyonluga oynayacak bir ekonomi ve taraftar potansiyeline sahipler.. ve lakin akilli yöneticileri yok iste.. umarim gelirler bu sene geri..
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Düstüler insallah da gelemezler.

Nereden
    Belçika

kalsinlar orda insallah donemezler3 sene once bursada trabzonn kumeye sesleri hala kulaklarimda cinliyor[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

layik olduklari yerde kalmaya devam etsinler...

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Bursa Ne yapip eder Cikar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)