Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 223 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz?e destek!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bunca sorunun arasinda yeni bir polemik baslatilmak uzere! macta (okudugum kadariyla) seyirci anlasilmaz sekilde gokdenize yuklenmeye baslamis yine! anlamadigim,anlamakta istemedigim seybu insanlarin gokdenizdne ne istedigi!evet transfer doneminde hakkettigine inandigi ucreti alabilmek icin yonetimi terletti taraftari gidecek diye kaygilandirdi ancak cocuk sonunda bes yillik imza atti ve trabzonsporlulugunu gosterdi! sonrasinda cokta iyi maclar cikardi! ancak son 4-5 haftadir formunun en kotu noktasina geldi! seyirci baskisi bu takimda ebn kendimi bildim bileli vardir! ancak ilk kez bir oyuncuya bu denli soguk ve tutarsiz davraniliyor! bu taraftarin essekliginden nasibini kemaller tuncaylar k. hamdiler hamiler abdullahlar aldi simdi sira gokdenizde mi! ne istiyor taraftar! onun iyi oynamasini mi! mac esnasinda ona bu sekilde tepki verince o daha mi iyi oynayacak peki!nasil bir anlamsizliktir ki bu(davranis bile diyemiyorum) bir insani bu sekilde cildirtip en sonunda kendi taraftarina isyan ettirebiliyor! gormek istedikleri bu mu! yani gokdenizin, o sahada her an gulumseyrek dolasan ve yuzune baktiginizda kizamayacaginiz bu insana eziyet edip onun sinirlarini gormek istiyorlar? yada kendi yasalarindaki basarisizligin cekememezlik oalrak bir yansimasi mi bu yapilanalar?
    hangimiz kaldirabiliriz bu sekildeki hakaretleri ve kaldirabilirsek nereye kadar! sinirlari nedir bir insanin! ben size soyleyeyim? o insanlar kendi yasamlarinda kendileri bu yapilanin cok cok azina dahi tepki verip belkide en yakin arkadaslarini kardeslerini eslerini kiriyorlar ancak o stadyuma para verip girdikleri zaman kral olduklarini saniyorlar?
    hayir! gokdeniz bir insan iyi ve kotu zamanlari olmak zorunda! futbolundan hic bahsetmiyorum bile? gokdenizin sahada durmasi bile rakip takim icin bir tehlike! ancak biz taraftar olarak sinirlarimizi cizmek ve o sinirlarin icinde oyunu bel altina inmedne oynamak zorundayiz!
    bizler bir yandan futbolu en iyi bilen taraftar olma iddiasindayiz hemde bu tur esseklikleri surekli tekrarlamak zorundayiz? gokdneizin kontratini yenilerken gecirdigi tereddutlerden biri de buydu! seyircinin tepkisi 24 yasinda gec bir insan icin cok agir gelmisti dusunemedigimiz yada kabul etmek istemedigimiz sey gokdenizinde en az bizim kadar dusunebildigi! neyin ne oldugunun farkinda oldugu!
    ona iki yildan beri yapilanlar ki affedilir cinsten seyler degil bunlar, artik son safhaya ulasmis durumda! ayagimizi denk almak zorundayiz!
    taraftar olarak gokdenize ve hatta tum takima sahip cikmaliyiz!
    ancak ozelde gokdenizin bizlere ihtiyaci var! yani gercke taraftara! yani maclari televizyonda yada stadyumlarda takimlair icin destekleyenlere! oralara malkafalik yapmak icin gidenler artik mal kafaliklarini kahvelerde kose baslarinda veya nerde istiyorlarsa orda yapsinlar ama hedef olarak gokdenizi secmesinler!!!
    gokdeniz bizim ozel ilgi isteyen futbolcularimizdan birisi! ona sahip cikalim arkadaslar....
    o zqaten bu esseklere cevabini sahada verecektir...
    oyle degil mi gokdeniz!!!
    Edited by: Emorfo

Analyzer
    Ziyaretçi

Trabzonspor taraftarinin futbolcusuna küfretmeye hakki yok. Taraftarin görevi destek olmaktir. Gökdeniz gibi futbolcular tarlada yetismiyor. Gökdeniz'in kendine küfreden taraftarlara tavir koymasini ben üstüme alinmadim. Simarik Trabzonspor taraftarlari önce kendine çeki düzen versin Gökdeniz'e laf atip duracagina. Trabzonspor'un önündeki en büyük engellerden biri bu simarik taraftar grubudur. Bizim takim deplasmanda, kendi sahasinda oynadigindan daha iyi oynuyor. Bunun tek nedeni de Avni Aker seyircisinin takim üzerinde olusturdugu baskidir.

Analyzer
    Ziyaretçi

Iskender Günen'in bugünkü yazisindan:

Yazik degil mi?

Maçin ikinci yarisinda Gökdeniz yeni teknik adam Ihsan Derelioglu ile konusmak için sahanin kenarina geldiginde tribünlerden büyük bir homurtu koptu. Öyle ki karsi tribünlerden bir kisim seyircinin "Gökdeniz disari" diye tezahüratlarini duyduk. Neden?
    O Gökdeniz, transfer sezonunda kendisine verilen yüksek miktardaki transfer ücretini bir kenara birakmis ve kendisini yetistiren kulüpte kalmayi tercih etmisti. Üstelik bordo-mavili takimin bugünlere gelmesinde büyük pay sahibi oyunculardan birisi. Bu da bizlere bir kez daha gösterdi ki, Trabzon kendi içinden çikan degerlere düsman bir kent. Gökdeniz makine degil. Her oyuncunun futbol hayatinda inisler ve çikislar olacaktir. Kendi içinden çikan bir degeri böylesi acimasizca yargilamak hangi düsüncenin ürünüdür. Yazik! Çok yazik!

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah Gökdeniz bu yazilari okuyordur. Bir kisim kendini bilmez aptal taraftarin kendisine yaptigi bu çirkin hareketi tüm taraftara mal etmez ve istenmedigim yerde durmam gibi bir kaniya varmaz. Tahminimce gökdeniz su an trabzonsporumuzdan kopma asamasinda. Onu alkislayalim [img]smileys/smiley32.gif[/img]ve tekrar eski formuna dönmesini bekleyelim...

Saygilarimla

Guests
    Ziyaretçi

taraftarimiz ve sehrimiz hakkinda ki olumsuz düsüncelerini, ulusal medya sayfalarindatartismaya açarak, düsmanimizacephane vermesini hosgörüyle karsilamama imkan olmamasina ragmen;

en basta bizim malimiz oldugu için.özellikle de bordo-mavi formayi sirtina geçirip sahayaçiktigizamanlarda, sadece ve sadece onu kazanmayi ve ondan faydalanmayi düsünmeliyiz...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MEDYA BIZI BIRBIRIMIZE DUSURMEK ICIN BAHANE ARIYOR VE BIZIM KENDINI BILMEZ 3 5 TANE TARAFTARIMIZIN YAPTIGI BUYUK AYIRLAR...GOKDENIZ...ADAM BIRAKTI COK PARALARLA FENERBAHCEDE OYNAMADI KALDI BIZDE..DOGRUSU BU SIZIN YAPTIGINIZ SEREFSIZLIKTIR..KENDINIZE GELIN..GOKDENIZE SAHIP CIKIN.

Nereden
    Avrupa Diğer

Aklinizi basiniza alin.

Gokdeniz bu konuda sonuna kadar hakli. Hic bir futbolcu tum maclarda iyi oynayamaz. Bizlere dusen de o futbolcuya her zaman destek olmaktir. Unutmayin ki o kufur edilen futbolcu sirtinda Trabzon sehrini tasiyor(61) , sizler ondan daha fazla mi Trabzonlusunuz, sizler ondan daha fazla mi kazanmak istiyorsunuz?

Bi mac guzel oynamadim , ana avrat duz gittiler , namusuma saldirdilar soylemediklarini birakmadilar sonraki gun de ozur dilediler. Sonraki mac yine ayni seyler. Kusura bakmayin ama elimde olsa da oyniyamam!!!!

Anlasilan Gokdeniz gibi a sinifi futbolcular Trabzona fazla(TRABZONSPORA degil) . Stada giden cekirdekci tayfasi , takimi desteklemedigi gibi , oyuncuma kufrediyor ve bizler onlari tutup yaka paca disari atamiyoruz , oyle mi? Birakin Allah askina yaaa!

Aklinizi basiniza alin diyorum tekrar!!!! Futbolcumuza sadeceiyi gunde( serefsiz basi bile destek oluyor) degil , kotu gununde de destek olmaliyiz. Unutmayin ki onlar BORDO-MAVI icin ter dokuyor , kufreden de o formaya kufrediyor. herkes haddinin bilsin ve ona gore davransin , yarin cok gec olabilir.Nice Gokdenizler elimizden kacar gider(sonrada serefsiz ve nankor ilan edilirler).

Fazla soze gerek yok , anliyan anlar.

Kalin saglicakla

kimsenin kimseye sövmeye hakki yok. ne katiyorsun ki sen kulübüne ne istiyorsun. madem biliyorsun çik sen oyna. bilinmeyen çok sey var. en önemlisi parasi oaln konusuyor. parayi veren kazaniyor. bu gidsatla bir 20 sene daha bekleeriz. torunlarimiz insallah trabzonun sampiyonlugunu görür.... [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Ya tamam Gögdenize yapilanlar dogru olmiyan seyler ama,sende cik oyna kardesim.bu taraftar bu takim sana bel baglamis,senden beklentileri cokama sen bunlarin hic birine cevap veremiyorsun.Her mac da ayni performansi gösteremeyebilirsin buna bir itirazim yok,ya cik bir maci da kopar kardesim.daha bu taraftar seni ne kadar daha bekliyecek,bu durgunlugun niye.

Kesinlikle Gökdenize yapilanlari kiniyorum ,ama ondan futbol oynayip bu kulübe yararli olmayi herkes gibi bekliyorum.........

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Greek_Ts dogru yazmis. gözkdeniz trabzona fazla.

bizim neyimize yildiz futbolcu. biz en iyisi tansellerle, nesimlerle, abdulkadirlerle, selimlerle dolu bir takim kuralim. hem onlar transfer sezonu büyük paralar da istemezler. veririz 300-500 milyar yillik. oynarlar. biz de maçtan önce onlari çagiririz tribüne uefa kupasina katilmak için son sansimiz olan malatya maçinda. düsünsenize abdulkadir soldan bindiriyor, içeri dolduruyor, genç tansel kendini unutturmus top bekliyor. atmosfere bak, heyecana bak.

hem onlar istanbul takimlarinin futbolcularina verdigi paranin neredeyse yarisina yakin bir ücret de talep etmezler. her maç heyecan dolu olur. düsünsenize birbirine denk 14 rakibimiz daha var. her maça final havasiyla çikiyoruz. ah o trabzondaki gs maçindan da puan alsaydik keske. durum 1-0ken direkten dönen topumuz olmasaydi maç 4-0 bitmezdi. maçin kirilma noktasi o dakika oldu. olsun, saglik olsun. malatyayi yen, git rizeden bir puan al 5. ol, uefaya git.

biz bosuna ugrasiyoruz gökdeniz gibilerle. adam bak ya. fbde oynayan fabiano kadar para istiyor neredeyse. utanmaz adam. bir de top oynasa bari. 12 maçta attigi gol sayisi topu topu sadece 8. neymis trabzonsporluymus. neymis efendim babasina demis ki trabzonun 500.000 dolari fenerin 5milyon dolarindan daha degerli demis. niye diyorsun kardesim. niye atiyorsun 12 maçta 8 gol. neden milli takimda direkt oynuyorun? taraftar hakli. yaziklar olsun sana gökdeniz. bu taraftar sana ne kadar küfretse yeridir.!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sene basina dönelim...

HAGI'de DAUM'da istediklerini alamayinca ne demislerdi. Devre arasinda hallederiz. Neydi halledecekleri: Gökdeniz ile Fatih'in transferleri...

Simdi bu haftakiVatan Gazetesinden Haberler:

Dayakçi Yattara, Yattara zam istedi, Hovarda Yattara...

Yattara Besiktas'ta, Yattara Cimbom'da, Yattara tercihim Besiktas dedi...

Bizim çaylak Trabzonsporlularin mesajlari: Yahu birakin bu adami gitsin, ne isimiz var böyle adamlarla, zaten o .........

Yeter Be! SAFLIGIN DA AHMAKLIGIN DA BENIM SABRIMIN DA BIR SINIRI VAR!!! BU SINIRI ZORLAMAYIN!!!

Üzerinde Trbazon formasi olan hersey, herkes kutsaldir. Senol'da bu yüzden kutsaldir, Fatih'te bu yüzden kutsaldir, Gökdeniz'de bu yüzden kutsaldir.

Trabzonun trabzonspor'dan, Trbazonspor'un da gökdeniz, Fatih ve Mehmet Yilmaz'dan baska nesi kaldi...!

Bunlarin hepsi bizim. Üstelik bize de bedava... YASASIN TRABZON, YASASIN TRABZON!!!

Yattara Bizde kalacak,

Bizans Babayi alacak,

Ulan i..e basin,

Iste bunu da yazin!!!!!!!

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Sene basina dönelim...

HAGI'de DAUM'da istediklerini alamayinca ne demislerdi. Devre arasinda hallederiz. Neydi halledecekleri: Gökdeniz ile Fatih'in transferleri...

Simdi bu haftakiVatan Gazetesinden Haberler:

Dayakçi Yattara, Yattara zam istedi, Hovarda Yattara...

Yattara Besiktas'ta, Yattara Cimbom'da, Yattara tercihim Besiktas dedi...

Bizim çaylak Trabzonsporlularin mesajlari: Yahu birakin bu adami gitsin, ne isimiz var böyle adamlarla, zaten o .........

Yeter Be! SAFLIGIN DA AHMAKLIGIN DA BENIM SABRIMIN DA BIR SINIRI VAR!!! BU SINIRI ZORLAMAYIN!!!

Üzerinde Trbazon formasi olan hersey, herkes kutsaldir. Senol'da bu yüzden kutsaldir, Fatih'te bu yüzden kutsaldir, Gökdeniz'de bu yüzden kutsaldir.

Trabzonun trabzonspor'dan, Trbazonspor'un da gökdeniz, Fatih ve Mehmet Yilmaz'dan baska nesi kaldi...!

Bunlarin hepsi bizim. Üstelik bize de bedava... YASASIN TRABZON, YASASIN TRABZON!!!

Yattara Bizde kalacak,

Bizans Babayi alacak,

Ulan i..e basin,

Iste bunu da yazin!!!!!!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lütfen oyuna gelmeyelim,Gökdeniz'in bazi hareketlerine ben de kiziyorum,son 6 -7 maçtir sahada ruh gibi dolasmasina da kiziyorum ama o forma altinda o sahaya çiktiginda herseyi unutmaliyiz.Basinin kuklasi gibi davranmayalim...Iyi günde herkes Gökdeniz diye bagirir,önemli olan bu günde o adama sahip çikabilmektir,yarin öbür gün Fener'in milyon dolarlarini reddetmekte zorlandigi zaman kimse çikip ahkam kesmesin...Herkes görevini yapmali...Gökdenizi elestirebiliriz ama sahada yuhalayarak onu motive edemeyiz.Lütfen degerlerimizi bu kadar kolay harcamayalim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

gökdeniz trabzon'un evladi, evladimiz, kardesimiz..kötü de oynayacak, penalti da kaçiracak daha sayisiz defa. ama sunu unutmayacak gökdeniz kardesimiz; sözde ulusal, özde istanbul medyasina Trabzonsporumuzu "malzeme" edecek laflardan sakinacak bu bir; "hödükbahçe'nin trilyonlarina trabzonun 500'ünü tercih ettim" türü ' trabzon'a yakismayacak sözler etmeyecek bu da iki. Gökdeniz'e laf eden taraftarlara gelince; Istanbul basinindan sikayet etmeye hakkkiniz yok, tabi Hain degilseniz..

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu iki etti....

bakalim Gökdeniz daha ne kadar trabzonsporda kalir...

Taraftarin yaptigi cok ayip....

Türkiyenin en iyi futbolcusu parayi degil gönlünün takimini secdi ve Trabzonsporda kaldi vetaraftarin yaptigina bak

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu konu basligini açan arkadasa tesekkür ediyorum.

Gökdeniz'eküfredenleri kiniyorum.

Gerçek taraftarlara da; bu insanlara tepkiverin diyorum

Nereden
    Belçika

gokdenize bu yapilanlar fazla oldu abi adamin anasina namusuna dumduz git varmi bole bise ya ? utaniyorum bu yapanlardan tiskiniyorum!!!!

ya ben böyle rezillik görmedim..güya gökdeniz aldigi paranin hakkini vermiyormus, o yüzdende herkes ona küfür ediyor. ben bu kadar sacma bi düsünce görmedim. adam para delisi olsa trabzondan aldigi paranin kat kat fazlasini veren bi cok takim vardi sezon basinda. ama gokdeniz trabzonsporda kaldi. belli ki adamin parada gözü yok. belli ki adam harbi trabzonsporlu... bence burada asil problem insanlarin hala degisen dünyayi anlayamamasi. ben trabzonsporluyum ve trabzonluyum.. trabzonda defalarca maca da gittim ve bizim orada tribündeki cogu taraftarin gokdenizin aldigi parada gözü var arkadaslar. kimse çekemiyor. isin özü bu.. birakalim artik futbolcularin yakasini. inanin bi rahat birakmadik oyunculari. sonra da nerede sampiyonluk diyoruz. hala ne zaman sampiyon olacagiz diye sizlanan arkadaslara soruyorum. en ufak hatanizda size,ailenize,sevdiklerinizetribünden onlarca yüzlerce güya senin taraftarin!!!küfür etmeye baslarsa ne kadar o forma icin yürekten oynarsin, ne kadar o seyirci mutlu olsun sevinsin diye kendini saha da yorarsin.üzgünüm ama bu rezil taraftarlik sampiyonlugu ve sevinmeyi hak etmiyor

Guests
    Ziyaretçi

gökdenizi seviyoruz tamam iyide ediyoruz. ama onunda hocasina saygili olmasi gerekir. gökdeniz unutmasin gerçek trabzon her zaman arkasinda.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rize maçinda sadece Gökdeniz'e degil, Ziya dogan'a yapilanlarda dogru degildi. Emege hiç bir zaman nankörlük yapilmamali.

Guests
    Ziyaretçi

yani gökdenize yapilanlar hos degil

Arkadasalar gazetelerden ve tvlerden her duydugunuza inanmayin,önce olaylar nasil olusuyor bizzat TRABZONDAN ögrenin birilerinin gazina(yazilarini okuyarak)gelipte bir avuç suda firtinalar koparmayin TRABZON'u zan altinda birakmanin anlami yok..Hepimiz TRABZONLUYUZ VE TRABZONSPORLUYUZ.

Olaya canli tanik oldum stadta,gökdeniz yedek kulubesine gelerek t.d ile birseyler konustu su içti sonra kapalidan bir kaç taraftar gökdenize oynasa niye oynamiyorsun diye homurdanmalar çikti.Gökdenizde bunlara suyu yere vurarak karsilik verdi sonrada kapali tirübunun o bölümü gökdenize tepki verdi gökdenizde el-kol isretleri ile cevap verince kapali yuhulamaya basladi.Karsi tiribun diyorlar yani maraton KAPALI DISARI DIYE TEZAHRATA BASLADI.Gökdeniz diye degil.

Bu olaylardada TRaBZoN taraftarinin hiç bir suçu YOKTU.Ben yorum yapmiyorum yorum artik sizin ben gördüklerimi yazdim.Ama su bir gerçekki bundan bile TRABZON taraftarini suçlu bulunacaktir.Bu insanin kendi pisligiyle kendisini öldürmesi demektir bence haksiz yere..Biz kendimizi disariya karsi savunacagimiza kendi kendimizi birbirimize anlatip savunmaya çalisiyoruz YAZIK YAZIK...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Ziya hocaya yapilanlar hiç yanlis degildi çünkü küfür edilmedi hiç.Yapilan su,BU NASIL ISTIFA YAKISTIMI SANA ADAM GIBI ADAM DEGILMISSIN ZIYA oOoOoOoO.Bunun nesi var hakli bir tepki iste.Edited by: deco

O tepkileri verenlere yaziklar olsun.Gökdeniz çok duygusal bir insandir.Bu yapilanlar ilk degil ki Gökdeniz'e.Duygusal oldugu gerçek kadarda trabzonsporludur ve bizi sezon basinda satmamistir.Ne kadar kötü oynasada ona destek olup eski günlerine döndürmemiz gerekirken bir avuç dengesizin yaptiklarina bak.Biz eger bazi seylerde yol alamiyorsak nedenleri bunlardir,içimizdeki canavarlardir.Gökdeniz gibileri kaybetmek çok kolaydir ama kazanmak ! ! !Kendimize gelelim arkadaslar,içimizdeki artiklari hep beraber temizleyelim.

Gökdeniz'e destek olalim.O bizim en büyük degerlerimizden biridir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok bi se yaww olur böyle seyler. Deco'nun yazdiklarini okuyun. Medyayi bosverin...

Analyzer
    Ziyaretçi

Iskender Günen yazmasa ben de inanmazdim medyaya. Iskender yazdiysa yalan yazmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)