Sonuç: Şikebahçe - Trabzonspor Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
198. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

99 50.00%
  • Berabere Biter

58 29.29%
  • Kaybederiz

41 20.71%
Sayfa 9 Toplam 96 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2395 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 2.Hafta l Şikebahçe 2-2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."

Al Capone

TFF'nin çalışma yöntemini artık biliyorum
    Cuk oturmuş
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kunuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 3 ay once kadikoydeki maçta 1.2 metre ofsayti vermeyen yine bir once icerdeki fenerbahce macini yoneten ali palabiyik yine fb macina verilmis. ulan neyin pesindesiniz?? son 3 fb-ts maçına aynı hakemi atamak neyin nesidir? BU NASIL İŞ ARKADAŞ?!
    Ofsayt bayrağını kaldırmak onun işi mi ?

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Operasyon yapmak için atadıklarını bilmiyor olsam, Ümit Öztürk'ü isteyecektim. Ama adamların niyeti iyi değil ki

Artık her açıdan zor bir karşılaşmaya çıkıyoruz. Çok dikkatli olmak lazım.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 sene önce olimpiyatta quaresma'yı oyundan atan hakem de ali palabıyık'tı.Geçen sene avni aker'de akılsız bir oyuncu topu çizgiden elle çıkardı diye oyundan atması tetikçi yapmaz onu bence.Kaldı ki bu hakemin ligde gördüğünü en net çalan hakem olduğu s götürmez bir gerçek.Hakem derdine değil de yıllardır Kadıköy'de neden nutku tutulmuş gibi oynuyoruz onun derdine düşelim.Yoksa yine iki pas yapamayan ayakları birbirine dolanan kontra atak girişiminde bile bulunamayan ve muhtemelen akılsız müdahaleler sonucu 10 kişi kalacak bir Trabzonspor izleyeceğiz.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

deplasmanda oynayan takımlar için ali palabıyık en büyük avantajdır deplasman takımına.çünkü seyirciden etkilenip ezilmez.bence ligin açık ara en iyi ve iyi niyetli hakemi.

bu arada yakın dönemde sanırım 2 yıl önce fenere 4 kırmızı kart birden de çıkaran ali palayabıyktır.başakşehir maçında.

bide son 6 maçta kazanamadık diyorlar.zaten biz son 2 yıldır alt sıralarda takılıyoruz aga.normal kazanamamak.

özetle palabıyık deplasman takımlarının isteyeceği türden bir hakem.ama duricayı da pererayıda atardı direk kırmızıdan.böyle torpiller yapmaz.dikkat etmek lazım ve oyuncuları uyarmak lazım.özellikle durica ve pererayı.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 5-10 yılda Kadıköy'de 2 maç dışında futbolcularımızı tanıyamadığımız rakip sahayı geçemediğimiz ; kazandığımız toplarla kontra yapacak gücü ve organizasyonları bile ortaya koyamadığımız Trabzonspor'lar izledik.Maçlardan bir tanesi Olcan Adın'ın dünyaları kaçırdığı maç diğer Hrjove Cale'nin sol açık gibi oynadığı maçtı.Teknik adam da Ersun Yanal idi.Şimdi mevcu kadroya bakıyorum yine hapsolacak kontra fırsatlarını Yusuf Yazıcı Olcay Şahan Kucka Okay gibi yavaş adamların ayağında değerlendiremeyecek ; Ersun Yanal'ın Trabzon'da uyguladığı geri dönüşlerde faul taktiğine madur kalacak bir trabzonspor seziyorum.Ben Yusuf Olcay Bongonda üçlüsünün Kadıköy fenerbahçesinin yıldırması karşısında çok kopuk kalacağını ;kompakt oynayamayacağını düşünüyorum ve tek alternatif olarak topları sürekli Burak Yılmaz üzerine oynayarak başarısız olacağımızı düşünüyorum.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

müptezel Ali palabıyık bu sefer 5 metreden ofsaytı gol verir

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şimdi geçen hafta bize verilmeyen kırmızı kartlar, basındaki tepkiler de malum, üzerine verilen Ali Palabıyık. Şimdiden büyük geçmiş olsun bize, ciddi hakem faciası bizi bekliyor. Aslında bizim yönetimin bu konuda birşeyler yapması lazım. İHO'nun başkanlık kariyerindeki tek mantıklı icraatı olan fener maçından önce hakemi arayıp başarılar dilemek olabilir mesela, çok orjinal bir hareketti. Tabi İHO yapınca hakem üzerinde etkisi olur da M.Usta yapınca ne kadar olur bilemem

Sonuç olarak, sadece fenere değil hakeme de hazırlanmalıyız... Başımıza böyle şeylerin geleceğini biliyoruz zaten, o yüzden şikatet etmek yerine (nasıl olsa bir işe yaramıyor) acaba bununla nasıl mücadele ederiz hem hakemi hem feneri yenebilir miyiz buna bakmak lazım...
    İnadına Trabzonspor !

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bilgi: Deplasmanda 9 maçtır yenilmiyoruz(6G 3B), Ersun Yanal'ın t.direktörlüğünde kadıköyde son 3 maçta yenilmedik (3B).

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Peki hem hakem hem fener nasıl yenilir ?

Bence kesinlikle defansif ve kapanan bir takım çıkarmamız lazım. Bu feneri ters köşe yapacaktır. Fener bizim açık ve baskılı oynumuzu bekliyor olacak, ama defansif bir oyun onları şaşırtır. Hatta zaman geçirmeye ve çirkefliğe dayalı bir şekilde zamana oynayabiliriz. Sıkıcı oyun taraftarı da bezdirecektir ve bir noktada fener kontrolsüz saldırmaya başlayacak ve ağır defansı açık vermeye başlayacak. Hele rakip defansı ve Topal-Souza ikilisini bizim kaleye biraz yaklaştırabilirsek işte o zaman işler bizim lehimizez döner. O anda işte ani ve etkili ataklarla, hızlı Burak, Bondonga ve Yusuf Erdoğan gibi adamlarla rakip kaleye gidip işi bitirebiliriz. Bu şekilde 0-2 net skorla yıllar sonra kadiköyde 3 puan görmüş oluruz.

Bu maçı alacaksak farklı ve beklenmedik bir taktikle alabiliriz. Beklenen varyasyonların dışına çıkmadığımız sürece, ve hakem faktörünü de düşünerek 3-1 mağlubiyet kaçınılmaz olur.

İstatistiklere doğru yerden bakmak lazım. Kadıköy'deki son galibiyet ne zaman ? 2000'li yıllarda yok sanırım. Eğer bir fırsatımız olacaksa o fırsat bu hafta olabilir. Rakibin forveti yeni gelmiş, defansı yok, uyum sorunu var vs. Tek avantajları hakem. Belki olursa bu hafta olabilir.
    Konu Berke6198 tarafından (17.08.2017 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.
    İnadına Trabzonspor !

İlkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baskı yapmazsan seni liğme liğme yerler. Cem papila vol.2 loading...

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    MCMLXVII

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kadıköy'deki son galibiyete bakmam ben. Kadıköy'de maçlar başlar ilk 15 dk. 1-0 yapabilirlerse yaparlar, yapamazlarsa hakem imdada yetişir bir penaltı işi bitirir. Rakip seni sahada doğrar hakem kart mart çıkarmaz, penaltını vermez, olmayan pozisyonda kırmızı çıkartıp seni eksik bırakır. Ben 20 yıldır bunları izliyorum. Bir cem papila var ki hele bırak galibiyeti şampiyonluğumuzu çaldı resmen. 20 yıldır hakemlerin hatasız maçı yok kadıköyde ve ne hikmetse bu hatalar hep bize yapılıyor. Bunların adı "hata" yersen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konya maçını stad'ta canlı izledim,şimdi özet leri defalarca izledim,
    okay ın yanlış pasını defalarca inceledim.
    oldu olası geri pas yan paslardan nefret ederim.
    okay üst düzey oyuncusun,milli takıma seçiliyorsun,
    geri pas nedir?yan pas nedir?
    hata pozisyonunda peria ya yan pas yapıyorsun,kafasını kaldırsa hafif solunda ileriye hareketlenen iki oyuncumuz var,
    kaasını kaldırsa tek paslan takımı kontra atağa çıkaracak,ama okay zoru seçiyor,
    lütfen arkadaşlar yan pas ve geri paslardan uzak durunuz.
    *
    fb ister istemez kendi sahasında baskılı başlıyacak,
    onurun en büyük zaafı geri paslarındaki acemice vuruşlarıdır.
    mümkün olduğu kadar geri pas verilmesin onura.
    *
    bu şikeciler bugün oynayacaklar maçtan dolayı pazar günü
    60-70 dakikalardan sonra yorgunlarını belli edeceklerdir.
    ersun hocanın taktiği ve oyuncularımızın performası çok önemli olacaktır.
    *
    palabıyık ve ekibinin özellikle gözü peria ve durica da olacaktır.
    futbolcularımızın atmosferden etkilenmemeliler,yabancıların değil ama yerli oyunlarımız soru işareti.
    *
    konya maçında da gördük sonradan girip oyunu değiştirecek hamle oyuncumuz yok.
    az buçuk rodallega görünüyor.
    sağ açık 10 numara pozisyonları için klas ayaklar alınmalı.
    yazıcı bu pozisyonda 90 dak.veya sezon sonuna kadar götürme şansı sıfır.
    *
    alınacak 3 puan cidden süper olur.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Günahların takımını 20 yıl sonra yenelim yeni haftaya mutlu ve kalan 32 haftaya umutlu başlayalım.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk 20 dakika içinde gol yemezsek olay bitmiştir yenilmeyiz.

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Operasyon yapmak için atadıklarını bilmiyor olsam, Ümit Öztürk'ü isteyecektim. Ama adamların niyeti iyi değil ki

Artık her açıdan zor bir karşılaşmaya çıkıyoruz. Çok dikkatli olmak lazım.
    ümit öztürk bence de çok iyi hakem. antep maçından buyana maçımıza verilmedi.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Yeneceğiz insallah, bugun karsıkılerın durumlarını test edebılırz, üzerine bır de yorgun oynayacaklar, ibre bizden yana

Nereden
    Trabzon

Yusuf Erdoğan ilk 11 başlamalı şuana kadar deplasmanda oynanan büyük maçlarda hep etkileyici performanslar gösterdi.

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Mithridates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Erdoğan ilk 11 başlamalı şuana kadar deplasmanda oynanan büyük maçlarda hep etkileyici performanslar gösterdi.
    Günün esprisi
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beraberlik iyidir. galibiyet sürpriz olur ama şahane olur.
    uzun zamandır ligde bizimle kadıkoyde oynayan en kötü fener geçen seneydi. hem kadrosu bence kötüydü hemde seyirci neredeyse yoktu ama ona rağmen yenemedik.
    şimdi kadroları daha iyi hemde fulle yakın bir stadda oynanacak işimiz geçen seneye göre daha zor.
    0-0 şaşırtmaz.

myildirim77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalede esteban olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hertürlü algı operasyonu yapılıp hakemin geçen sene vermediği ofsaytı gündeme getirmeliyiz.Hakemi bir şekilde baskı altına alıp germeliyiz.Tıpkı 2 sene önce ihonun bülent yıldırıma yaptığı şekilde yapılmalı.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Öncelikle şikecileri kesinlikle yenebiliriz.
    1- Her zamanki gibi harra gürre saldırmadan baslayalım ama bu demek degil ki kendi sahamıza kapanalım.
    yavas yavas öne cıkarak 30 da felan dengeyi kurup baskıya baslamalıyız.
    Gol gelirse sorun yok. 10 dk o gazla basar yorulurlar.
    gelmezse yine ikinci yarı ilk 10 dakika kontrol sonra yavas yavas çıkarak oyun oynarsak eninden sonunda atarız. Attıktan sonra gerilmeden 2-0 ı bulursak sorun kalmaz

Ha bu arada valbunea yı bir sekilde kilitlemeliyiz. van pörsi ye de dikkat kesilelim. adam buyuk golcu oynamaz oynamaz ters bir vurus yapar biter.

Kornerlere dikkat. tam castiilo luk mac.

Konyanın defansına 2 kez yuzde yuz ara pas attık. yine atarız.
    13 Vitor Hugo

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takımdan ümitli değilim ama hasrete son vermek için tüm şartlar oluştu hem de rakipten kaynaklı. fener oturmamış durumda, topu ver oyalansınlar 3 günde sihirli değnek değmezse boğucu bir baskı oluşturamazlar. Bongonda ve Burak'ın maç boyu sprintleri ile elbet pozisyona gireriz.

Tek sıkıntı Uğur ve Okay'ın üzerine oynamaları ve bireysel hatadan saçma sapan gol yememiz, bu senaryoya da pek yabancı değiliz.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

bu sene hiç olmamışlar, hakem kararları aleyhimize dahi olsa puan kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum. avrupadan da elenirler, tam yenmelikler şu vakitlerde.
    ilk 70 dakika dengeli oynayıp son 20 de saldırırsak tarihe gececek bır skorla dönerız, avrupa macındakı 8-9 topcuda değişiklik yapmaz ise 70 dakikalık bır enerjılerı olacağını düşünüyorum.Ersun hoca ne düşünür bilmemekle beraber bu tür bır planlamayla sahaya cıkabılır bence cok da ıyı eder

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)