Sayfa 1703 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 703 1203 1603 1653 1693 1701 1702 1703 1704 1705 1713 1753 1803 2203 2703 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 42,551 ile 42,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su menajerin dedikleri dogruysa. tazminatta aliriz, 2 kulüp transfer yasagida alir ve oyuncu en azindan 1 yil men edilir

ben inanmam oyuncu ile bir anlasma olduguna...
    ağzından bal damlamak budur.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yasin Tura oyuncunun Türkiye haklarına sahip olan kişiyse şikeciler kimle anlaşıyor? Bu iş oyuncuyu da bağlar gibi.
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Arrive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

"Please be informed that currently we are discussing the player's transfer with anouther Turkish club. Therefore, please answer to the above as soon as possible."

E ben olayı anlamadım şimdi. Paylaşılan belge bu mu yoksa ben mi kaçırdım?

Adamlar açık açık söylemiş işte,
    "Bilginiz olsun ki şu sıralar bir Türk kulübüyle daha oyuncunun transferi hakkında görüşmelerimiz oluyor. Bu sebeple mümkün olan en kısa sürede cevap verin" demiş.

Bir futbolcuya 20 tane kulüp teklif verir. Hepsine de bu tip bir ödeme talebi, ödeme planı ve başka ilgilenenlerin olup olmadığıyla alakalı cevap mektubu gönderilebilir.
    Bu belgeye güvenip de FİFA'ya başvurmayız zaten de, asıl belge nerede. Benim mi gözümden kaçtı. Gören varsa paylaşabilir mi zahmet olmazsa?
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Arrive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Please be informed that currently we are discussing the player's transfer with anouther Turkish club. Therefore, please answer to the above as soon as possible."

E ben olayı anlamadım şimdi. Paylaşılan belge bu mu yoksa ben mi kaçırdım?

Adamlar açık açık söylemiş işte,
    "Bilginiz olsun ki şu sıralar bir Türk kulübüyle daha oyuncunun transferi hakkında görüşmelerimiz oluyor. Bu sebeple mümkün olan en kısa sürede cevap verin" demiş.

Bir futbolcuya 20 tane kulüp teklif verir. Hepsine de bu tip bir ödeme talebi, ödeme planı ve başka ilgilenenlerin olup olmadığıyla alakalı cevap mektubu gönderilebilir.
    Bu belgeye güvenip de FİFA'ya başvurmayız zaten de, asıl belge nerede. Benim mi gözümden kaçtı. Gören varsa paylaşabilir mi zahmet olmazsa?
    bu sadece müzakerelerden 1 yazi

denilene göre bu müzakereler basarili sonlandi ve imzalar atildi...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah belani versin Giuliano
    Nerden çıktın ki sen? Mutluyduk biz... Fakirdik ama mutluyduk:'(

senin de başın yanacak, ha simdi ha 1 yil sonra trabzonspor alamadigini kimseye yar etmez kendiyle beraber onu da öldürür:d

Arrive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sadece müzakerelerden 1 yazi

denilene göre bu müzakereler basarili sonlandi ve imzalar atildi...
    Sözleşmeyi tek taraflı feshetme/cayma bedeli 20milyon EURO'dur gibi bir madde koydurup, bilerek de caydırılıp, Zenit üzerinden kulübümüze 20milyon EURO kara para sokulma projesi falan olsa bari. Parayı da Zenite bizim zenginler ödemiş olsa. ((: Sissoko için kaynak oluşturma çabaları VOL.1

Yoksa Zenit gibi UEFA kupası görmüş bir kulübün bu amatörce davranışını anlamlandıramıyorum.

Jedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

bu işten hiçbirşey çıkmaz, adam fenere imzayı attı bitti gitti.......
    County of Essex

Nereden
    Ankara

Ortalıkta gezen belge ilk yazışmalar. O yazışmalar sonucunda anlaşılıp imza atılan belgeler daha yayınlanmadı. Zaten kulübün elindeki kozu yayınlamasına gerek yok ileride öğreniriz.

Anladığım kadarıyla biz Zenit'le görüşmeler sonucunda anlaşıp sözleşmeyi imzalamışız. Sonrasında Zenit oyuncunun da "Trabzonspor'u istiyorum" şeklinde onayını alıp Türkiye haklarını elinde bulunduran Yasin Tura'ya Trabzonsporla görüşün demiş. Devamında Muharrem Usta Yasin Tura'ya oyuncunun haklarını elinde bulundurduğuna dair belge getir görüşelim demiş. Giuliano "Yasin Tura görüşmek için sorumlu kişidir" şeklinde video çekerek bizim Başkana göndermiş ve Başkanda Yasin Tura'yla görüşüp anlaşmış.

Sözleşmesi devam eden oyuncuyla kulübün onayını almadan görüşemezsin. Onayını aldıktan sonra da belli bir süre görüşme hakkına sahip olursun ve o süre zarfında oyuncuyu satan kulüp başka kulübü araya sokamaz. Biz onay almayı geçip sözleşme imzalamışız ve oyuncuyla işi bitirmek üzereyken Zenit imzaladığı sözleşmeyi köşeye bırakıp araya şikecilerin girmesine müsaade etmiş. Biz Giuliano ile anlaşamayıp çekilseydik ve şikeciler bizden sonra kulübünden izin alıp oyuncuyla anlaşsaydı sorun olmazdı. Zenit resmen bizle anlaşıp sonrasında oyuncuyu şikecilere satmış. Bizim elimiz çok güçlü. Olması gerektiği gibi bir yol izlemişiz. Şikecilerin anlaştığı oyuncuda araya giren biz değiliz yani. Şimdi benim merak ettiğim şey şikeciler bizi bilerek mi sonradan araya giriyor, yoksa onlarda Zenit'in ve Giuliano'nun kurbanı mı? Yasin Tura'ya ve Muharrem Usta'ya şikecilerden bahsetmeyen Zenit bizden de şikecilere bahsetmemiş olabilir. Söz konusu şikeciler de olsa günahlarına girmek istemem.

Sonuç Zenit kesin ceza alır. Giuliano'da videodan dolayı etkilenebilir. Şikecileri kestiremiyorum.
    Konu Yavuz KÜÇÜK tarafından (13.08.2017 Saat 04:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Uzak Doğu

Şu ortalıkta dolaşan belge kıstas olamaz. O yazı sadece pazarlığın bi parçası, Zenit isteklerini yazmış hepsi bu. O yazışmanın üzerinden çok su akmış, indirimler falan olmuş ve neticede biz Zenit ile anlaşmışız. Ve daha sonra oyuncu Türkiye temsilcisini açıklayıp görüşmenin önünü açmış. Muhtemelen oyuncu ile söz ile anlaştık. İşler karışık. Kime ne gireceğini kestirmek de zor.

Mobil cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Arrive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşmeyi tek taraflı feshetme/cayma bedeli 20milyon EURO'dur gibi bir madde koydurup, bilerek de caydırılıp, Zenit üzerinden kulübümüze 20milyon EURO kara para sokulma projesi falan olsa bari. Parayı da Zenite bizim zenginler ödemiş olsa. ((: Sissoko için kaynak oluşturma çabaları VOL.1

Yoksa Zenit gibi UEFA kupası görmüş bir kulübün bu amatörce davranışını anlamlandıramıyorum.
    Tamam da para kim bilir ne zaman gelecek... heee Sissoko'yu 2 sene sonra alacaksak ayri tabi
    Alıntı Jedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işten hiçbirşey çıkmaz, adam fenere imzayı attı bitti gitti.......
    Jedi her zamanki gibi, açik ve net

@Yavuz KÜÇÜK
    çok iyi özetlemissin... durum bu mudur kesin budur diyemiyoruz ama ihtimal yüksek... ama bence fb de haberdardi, zenit ile birlikte bize pustluk yaptilar... basini da arkalarina alarak gövde gösterisi yaptilar güyâ... gerçi öyle olsa 1,5 kirâliktan 7 satin almaya geçmezlerdi.. sasirdim ben de simdi biraz
    Konu Sefer A. tarafından (13.08.2017 Saat 04:15 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da para kim bilir ne zaman gelecek... heee Sissoko'yu 2 sene sonra alacaksak ayri tabi

Jedi her zamanki gibi, açik ve net

@Yavuz KÜÇÜK
    çok iyi özetlemissin... durum bu mudur kesin budur diyemiyoruz ama ihtimal yüksek... ama bence fb de haberdardi, zenit ile birlikte bize pustluk yaptilar... basini da arkalarina alarak gövde gösterisi yaptilar güyâ... gerçi öyle olsa 1,5 kirâliktan 7 satin almaya geçmezlerdi.. sasirdim ben de simdi biraz
    Aynen bende o yüzden dolayı tam emin olamadım. Gerçi bizimkiler şikecileri uyarmıştır elimizde sözleşme var bizden önce oyuncuyla görüşemezsiniz diye. O sırada Zenit şikecilere madem oyuncuyla anlaştınız Trabzonspor gibi direkt bonservisiyle alın yoksa oyuncuyu geri gönderin demiştir. Şikeciler de altta kalmamak için transfer bütçesinin tamamını oyuncuya yatırmıştır. Yalnız sözleşme önce bizimle imzalandığı için kafalarına göre oyuncuya forma giydiremezler, Zenit şikecilere sende bunu ver al diyemez ve şikeciler de verip alamaz. Yani şikeciler de etkilenebilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Oyuncu da malum kulüp de ceza alabilir. İlgili yönetmelikler gayet açık. Ben lisansın dahi çıkmasının illegal yöntemler karışmadığı sürece mümkün olmayacağını düşünüyorum.

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşin kötüsü sanırım yönetim taraftarı sosa ve sissoko ile oyalayıp bu transfer bombasını patlatacaktı.

O da olmadığına göre elde var sıfır ��

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

baskanin secilmeden önce

taraftari stada cekecek..cilek transferi olarak adlandirilan..

yildiz brezilyali bir 10 nummara gerek bu takima demisti..bunuda guilianola gercelestirecekti demek...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Sissoko şimdi gelse bile fb maçında %50 performans bile gösteremez adam daha türkçe öğrenecek arkadaşlarının isimlerini öğrenecek vs vs.
    O adama topu göster yeter. Olcay bile geldigi aksam oynamıştı
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle giderse 2 sene sonra Bayern'e astronomik fiyata transfer olur
    gidişat öyle gösteriyor ama bakalım

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek bir soru var sorulmasi gereken;

Oyuncu, bağlayıcı resmi bir imza atti mi?

Cikip bunu aciklasinlar. Bu yoksa yapilanlar manasiz, bu varsa konu tartismaya daha acik degil hem oyuncu hem kulubu tazminat oder.

Varsa belgeyi yayinlasinlar tum spekulasyonlarin da onune gecilmis olur.

Ancak yoksa belge, fifa basvurusu vs. taraftarin gazini almak uzere show amacli yapilmistir.
    #Dik oyna

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Az önce çektim meydan , yine vip boş kalır heralde.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cikip bunu aciklasinlar. Bu yoksa yapilanlar manasiz, bu varsa konu tartismaya daha acik degil hem oyuncu hem kulubu tazminat oder.

Ancak yoksa belge, fifa basvurusu vs. taraftarin gazini almak uzere show amacli yapilmistir.
    Niye yayınlasın ki kulüp, gidip FIFA'ya başvurarak alır hakkını, medyayı tatmin etmek zorunda değil. Ya üstelik ne diye taraftarın gazını alsınlar, hiçbir açıklama yapılmadığına ve direk FIFA'ya başvuruyoruz dendiğine göre ortada bir haksızlık bir yanlış var. Kendi kulübüne güvenmek yerine başka şeyler üretmeye gerek yok.
    Konu Enaldo61 tarafından (13.08.2017 Saat 10:20 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Muharrem usta gözümden düşmeye başladın....şikeci , büyük çoğunluğu o.o.pu çocuğu olan bir camia ile muhatap oluyosun ve kaybediyorsun..
    1- oyuncuyu getiremiyorsun 2-tutar dalın yok fifaya gidiyorsun......

madem oyuncuyu alacaksın ne bekliyorsun 2-3 gün önce zenit bize fiyat vermiş..8,5 +1,5 = 10 milyon euro..

bide her ne kadar adamlar iğrenç dahi olsada bize yakışmayacak şekilde fiyatı artırıp veya adamlar kiralayacakken peşin almasını sağlıyoruz..

........................
    en önemliside şu..

bu konunun gündemde tututlması ve bu olayın düzeltilmesi gerekir..

intere 5 mil veriyoruz ...bjk 2,5 mil 5 taksitle anlaşıyor..
    zenit 10 mil veriyoruz ..fb 7 mil anlaşıyor..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı must61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Öncelikle taraftarın gazını alacak bir durum yoktu ki. Hiç bir şey denilmeden geçiştirirlerdi.

Ayrıca sırf taraftarın gazını almak için bir kulübü Fifaya şikayet edebileceklerine cidden inanıyor musunuz?
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem usta gözümden düşmeye başladın....şikeci , büyük çoğunluğu o.o.pu çocuğu olan bir camia ile muhatap oluyosun ve kaybediyorsun..
    1- oyuncuyu getiremiyorsun 2-tutar dalın yok fifaya gidiyorsun......

madem oyuncuyu alacaksın ne bekliyorsun 2-3 gün önce zenit bize fiyat vermiş..8,5 +1,5 = 10 milyon euro..

bide her ne kadar adamlar iğrenç dahi olsada bize yakışmayacak şekilde fiyatı artırıp veya adamlar kiralayacakken peşin almasını sağlıyoruz..

........................
    en önemliside şu..

bu konunun gündemde tututlması ve bu olayın düzeltilmesi gerekir..

intere 5 mil veriyoruz ...bjk 2,5 mil 5 taksitle anlaşıyor..
    zenit 10 mil veriyoruz ..fb 7 mil anlaşıyor..
    Zenit'e 10 verdiğimiz nereden çıktı. O belge zenitin bize gönderdiği belge bizim teklifimiz ya da anlaştığımızı gösteren belge değil
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

son 1 haftada 7-8 bin passolig alındı. taraftar tribüne dönmeye başladı. orta saha ve stoper transferleri bir an önce yapılıp transfer kapatılmalı

Nereden
    Fransa

Başkanın tabiki sürprizimiz olucak açıklaması vardı heralde bu adamdı sürpriz tutmadığına göre bakalım kim olucak sürpriz.

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

gazpromun sponsor olduğu , köpek gibi para akıttığı bir oluşum , bir rus kulübüne nasıl ceza verebilir ?
    sizce adamlar , yaklaşık 7-8 saat beklemede kalıp , en sonunda ''biz futbolcuyu şikecilere verdik '' açıklamasını neden yaptılar ?
    ben söyleyeyim .
    yukarıyla yani cenevre'yle konuştular ve icazet aldılar . ve böyle bir açıklama yapıp , futbolcuyu verdiler .
    ortalıkta dolanan belge , sadece temenni belgesi . tamam sana veririm . gel görüşelim belgesi . nihai belge değil yani .

burada votkayı fazla kaçıran , zenit değil , trabzonspor'dur .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)