Sayfa 1089 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 89 589 989 1039 1079 1087 1088 1089 1090 1091 1099 1139 1189 1589 2089 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 27,201 ile 27,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben o "büyük aksiliğin" olmadığı bir zaman hatırlamıyorum
    Kendini kurtarma payı o da
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cengiz Roma'da ilk macinda gol atmis. Helal olsun.

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vakit çok daraldı. İki hafta var ligin başlamasına. İnşallah yönetim maçlara çıkıp puan kayıpları yaşadıktan sonra panik transferlerine yönlenmeden şimdiden bitirirler bu işi. En azından bu sene 25-30 uncu haftalara kadar zorlayalım şu ligi. Çok mu şey istiyoruz...
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak için yıllık 3,5m iddiası çok fazla dillendi.

Ama sponsorla ama başka bir şekilde böyle bir maaş ödemek akıl tutulmasıdır.

Bu para ile Doumbiayı benedettoyu negredoyu dağ başındaki köye bile transfer edersin. 32 yaşında, camianın bir bölümünün sevmediği, bir santrafora bu maaş verilirse artık bende saracağım yönetime.

İnşallah gerçek değildir bu haberler.
    sen böyle diyorsun başka bir taraf da gelmesinin moral değerler açısından iyi olacağını ve 20 golü geçeceğini düşünüyor.. bence moral değerler tamam ama 20 golü geçmesi zor

EMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yine Forvet istiyorsunuz değil mi?...

Arkadaşlar yapmayın etmeyin daa...Fıstık gibi Rodallega var elimizde..Gerçekten yapmayın yazıktır günahtır..

Koy bizim Fırtına Rodallegayı..Yedeğede al Muhammet Beşiri(Küçük Burak Yılmaz)..

Roda 11 oynayacak..Uzun süreli sakatlık yaşayacağını düşünmüyorum..Kart cezası,ufak sakatlık,grip olması vs durumlarda..Ndoye,Muhammet Beşir bizi idare eder..

ORaya harcanacak parayı stoper için ayır ve serdarı çöpe atıp MEdeli getir şuraya..

Tek dileğim budur bugün

EMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendi dileğimi görüyorum ve arttırıyorum..Stopermiş,Forvetmiş ikisine ayrılacak 6-7 Milyon AVRO Bonservisi ve Toplamda vereceğin 3.5-4 Milyon AVro maaşı birleştirip..

7-8 Milyon AVro bonservis ve 2-3 Milyon Avro maaş ile Bruma,Majeed Waris tarzı bir genç alınmasından yanayım...

Nereden
    Avrupa Diğer

Diego teklifimizi reddetmis. "Türkiyede'de sadece fb'de oynarim, gönlüm fb'de demis" (Ajansspor)

Hadi lan ordan, yalaninizi....

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı muratt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki de altyapının yapması gereken işlerden biri de çocukları Trabzon'un sosyal ortamından biraz uzak tutmak olmalı. Yani altyapıda sadece futbol değil biraz da kültürel ve sosyal anlamda da yetiştiricilik yapılması gerekiyor.
    Bana kalsa altyapıdaki çocukları haftanın yarısında yatılı misafir ederdim alt yapı tesislerinde. Kitap okumak, ingilizce çalışmak, film izlemek, ders çalışmak, beraber maç izlemek, farklı sporlar (tenis, basketbol) vs. aklıma şimdi gelen şeyler. Böyle birçok farklı aktivite ile, antreman dışında kahvede geçirilen zamanı minimize etmek lazım. Futbolcular mecburen Trabzon'daki sosyal ortam nedeniyle kahve dışında bir seçenekleri yoksa altyapının buna eğilmesi gerekiyor. Ama altyapıdaki hocaların önce belli bir kültürel birikiminin olması lazım o da şüpheli hepsi eski topçu vs.
    Altınordu altyapısına baksalar o bile yeter. Futbolcular tesislerde neler yapıyorlar.
    Bakın, altyapıdaki çocuk ayda bir kitap okumuyorsa, derslerinin hepsi zayıf ise, haftanın 3 günü kahveye gidiyor ise, ingilizce öğrenmek adına hiçbirşey yapmıyorsa, ne kadar yetenekli olursa olsun kaybolur gider. Bunu anlamadığımız sürece altyapıdan hiçbirşey olmaz. Trabzon'daki futbol yeteneği inanılmaz. Barış Memiş yakın zamanda aklımızda işte, güzelim yeteneğini heba etti gitti. Bakın efsane dediğimiz F.Tekke bile 25-26 yaşına kadar boş boş gezdi doğru dürüst futbol oynamadı.
    Altyapıda devrim niteliğinde yapılanma yapılması şart. Benim söylediğim budur.
    Aslında yapılacak olan şey çok basit. Trabzonspor Spor Koleji gibi bir yapılanma içerisine gireceksin. Şehirde ki ve çevre illerdeki bütün okulları tarayacaksın. Öyle seçme adı altında yapmayacaksın bunu . İllerde futbol, basketbol, voleybol gibi turnuvalar düzenleyeceksin. Reklam yapmadan hiç kimsenin gözüne sokmadan gidip maçları izleyeceksin. Yetenekli bulduğun çocukların ailelerine ulaşacaksın. Eğitimlerini karşılayacaksın ve alıp kolejine katacaksın. Çocuklara takımda oynamak için ders notu sınırı getireceksin, mesela 5lik sistem de en az 3.5 olacak ortalaması çocuğun ortalama düzelmezse takım yok diyeceksin. 2 dönem ortalamanın altında kalırsa eve göndereceksin. Amerikada ve birçok ülke bu şekilde işliyor sistem. Çocuklara geldikleri yerin bir başlangıç olduğunu anlatacaksın. 100 çocukdan belkide 2-3 tanesinin yıldız olacağınız 15-20 tanesinin süper lig ve alt liglerde ancak top oynayabileceğini geri kalanının da başka meslekleri olması gerektiğini anlatacaksın. Çocukları kariyer olarak hazırlyacaksın hem eğitim hem sportif açıdan . Psikologlar Pedegoglar ile çalışacaksın. Askeri okullar gibi yaz döneminde alacaksın hepsini kampa götüreceksin. Ama spor kampı değil sosyalleşme kampları olacak yüzecekler oyunlar oynaycaklar. Bu çocukların hepsini yatılı okutacaksın. Hepsi senin himayende olacak kız erkek seçeceksin. Bu ilk önce bölge ile başlayacak sonra sporcu bursları açacaksın . İzmirden antalyadan diyarbakırdan çocuklar getireceksin. Eğitim düzeyin üst seviyede olunca aileler bile senin kolejine gitsin isteyecek çocukları. Bu sistem ancak böyle olur ve yapa biliyorsan üniversitede kuracaksın. spor meslek yüksek okulu olacak içinde hatta spor sakatlanmaları içinde bir sağlık araştırma merkezi olacak ne bileyim tıp fakültesi olacak ama sadece ortopedi ve travmatoloji ile spor sakatlıkları ve sporcu yaralanmaları ile ilgili eğitim veriyor olacak. Hem kulüp için doktorlar yetiştirmiş olacaksın. Hemde kolejinde okuyan ve sportif açıdan ilerleyemeyen çocuklar için bir meslek kapısı açmış olacaksın. spor meslek yüksek okulunda antrenör spor yönetici kondisyoner yetiştireceksin. Asıl alt yapı planlaması bu şekilde olur.

Ama bunları yapacak vizyonda insanlar olsa bile o makama geldiklerinde bunu yapmazlar . Bunu yapmaya kalksalar bile bir çok taraftar oraya harcanan paralar için yönetime demediğini bırakmaz. okul yapacağına forvet alsın derler ...

Akyazıdaki o hastane yapılacak denilen yer için yıllardır kafamda ki plan buydu ...
    Saygılarımla
    Konu Ozan Gözaçan tarafından (26.07.2017 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı OzcanHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diego teklifimizi reddetmis. "Türkiyede'de sadece fb'de oynarim, gönlüm fb'de demis" (Ajansspor)

Diego kim ya o kadar da düşmedik
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak Yılmaz yaşlı imiş.....

Etoo 36 yaşında 18 gol 3 asistle oynadı.....

Wagner love 33 yaşında 23 gol 6 asistle oynadı.....

Not : Burak 32 yaşında
    Konu Faik Yılmaz tarafından (26.07.2017 Saat 10:00 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diego kim ya o kadar da düşmedik
    Aynen öyle, yalan yaziyorlar bare mantikli yalan yazsinlar.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı EMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine Forvet istiyorsunuz değil mi?...

Arkadaşlar yapmayın etmeyin daa...Fıstık gibi Rodallega var elimizde..Gerçekten yapmayın yazıktır günahtır..

Koy bizim Fırtına Rodallegayı..Yedeğede al Muhammet Beşiri(Küçük Burak Yılmaz)..

Roda 11 oynayacak..Uzun süreli sakatlık yaşayacağını düşünmüyorum..Kart cezası,ufak sakatlık,grip olması vs durumlarda..Ndoye,Muhammet Beşir bizi idare eder..

ORaya harcanacak parayı stoper için ayır ve serdarı çöpe atıp MEdeli getir şuraya..

Tek dileğim budur bugün

katiliyorum. sayet damdoy satilamayacaksa. forvet transferi yapmam. bjk daki oguzhan gibi ya da talisca gibi bir ortasaha ve kaliteli bir defans alir ve transferi kapatirim. Rodallega varken elimizde ayni yastakki Burak fazlaca lüks olur.

fakat damdoy satilacaksa Burak Yilmaz alinmali
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak Yılmaz yaşlı imiş.....

Etoo 36 yaşında 18 gol 3 asistle oynadı.....

Wagner love 33 yaşında 23 gol 6 asistle oynadı.....

Not : Burak 32 yaşında
    Merhaba,

Daha önceki yazılarınızda ekonomik duruma dikkati çektiğinizi hatırlıyorum. Konu Burak olunca 32 yaşında 3 yıllık sözleşme ve 3.5 milyonluk ücret, tezat oluşturmuyor mu?

Burak tabi gelsin, o parayı da alsın ama bu yıl için alsın, yoksa 35 yaşında hangi Türk futbolcu şimdiye kadar kendine bakmış da biz ona 3.5 milyon verelim?

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkan ve özkan doğan Rusya'ya gitmiş bu sabah. Resimleri var havaalanından.

Hadi bakalım Taşcı olacak sanki bu sefer.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Daha önceki yazılarınızda ekonomik duruma dikkati çektiğinizi hatırlıyorum. Konu Burak olunca 32 yaşında 3 yıllık sözleşme ve 3.5 milyonluk ücret, tezat oluşturmuyor mu?

Burak tabi gelsin, o parayı da alsın ama bu yıl için alsın, yoksa 35 yaşında hangi Türk futbolcu şimdiye kadar kendine bakmış da biz ona 3.5 milyon verelim?
    Onur'a verilecek tavan ücretin dışında ücret ödenmesine ( 2,25 milyon euro ) ayrıca 2-3 milyon eurodan fazla bonservis ücret ödenmesine kesinlikle ama kesinlikle karşıyım......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 13764

Bu takım en iyi böyle olur. Ama ne derece gerçekleştirebiliriz muamma.

Medel - Visca - Burak'a biter olay.

Visca olayı artık çok zor. Başka birisi de alınabilir farketmez.

Ama şu 3 bölgeden en öncelikli 2 yerin hangisi derseniz hücumdaki 2 oyuncu derim. Defans bir şekilde yapılıyor, fena da değiliz. Ama hücum olayımız büyük sıkıntı. Yazıcı ve Castillo hariç yaratıcı oyuncu yok.
    Nihayet futboldan ve ligimizden iyi anlayan biri Kucka ve Okayın aynı anda oynatılamayacağını ve gerekli yerlere transferlerin bu kadar yerinde tespitini yaptı tebrik ve teşekkürlerimi iletirim.

Nereden
    Ankara

Alıntı Murat TONBUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vakit çok daraldı. İki hafta var ligin başlamasına. İnşallah yönetim maçlara çıkıp puan kayıpları yaşadıktan sonra panik transferlerine yönlenmeden şimdiden bitirirler bu işi. En azından bu sene 25-30 uncu haftalara kadar zorlayalım şu ligi. Çok mu şey istiyoruz...
    Panik transferi bizi bitirir
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Onur'a verilecek tavan ücretin dışında ücret ödenmesine ( 2,25 milyon euro ) ayrıca 2-3 milyon eurodan fazla bonservis ücret ödenmesine kesinlikle ama kesinlikle karşıyım......
    İyi bir golcü daha fazlasını hakeder.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kocaeli

Bu koşullar ile geleceğini düşünmüyorum ama umarım böyle olur eğer gelecekse...

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harfiyen katıldığım, yıllardır söylediğim burda da defalarca yazdığım bir şey.
    Eğitim olmayınca, spor gelişmez.
    abd de sporcu olmaları için üniversite de burs alıp okumaları lazım.
    dersler kötüyse de burs alamıyorlar.

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında yapılacak olan şey çok basit. Trabzonspor Spor Koleji gibi bir yapılanma içerisine gireceksin. Şehirde ki ve çevre illerdeki bütün okulları tarayacaksın. Öyle seçme adı altında yapmayacaksın bunu . İllerde futbol, basketbol, voleybol gibi turnuvalar düzenleyeceksin. Reklam yapmadan hiç kimsenin gözüne sokmadan gidip maçları izleyeceksin. Yetenekli bulduğun çocukların ailelerine ulaşacaksın. Eğitimlerini karşılayacaksın ve alıp kolejine katacaksın. Çocuklara takımda oynamak için ders notu sınırı getireceksin, mesela 5lik sistem de en az 3.5 olacak ortalaması çocuğun ortalama düzelmezse takım yok diyeceksin. 2 dönem ortalamanın altında kalırsa eve göndereceksin. Amerikada ve birçok ülke bu şekilde işliyor sistem. Çocuklara geldikleri yerin bir başlangıç olduğunu anlatacaksın. 100 çocukdan belkide 2-3 tanesinin yıldız olacağınız 15-20 tanesinin süper lig ve alt liglerde ancak top oynayabileceğini geri kalanının da başka meslekleri olması gerektiğini anlatacaksın. Çocukları kariyer olarak hazırlyacaksın hem eğitim hem sportif açıdan . Psikologlar Pedegoglar ile çalışacaksın. Askeri okullar gibi yaz döneminde alacaksın hepsini kampa götüreceksin. Ama spor kampı değil sosyalleşme kampları olacak yüzecekler oyunlar oynaycaklar. Bu çocukların hepsini yatılı okutacaksın. Hepsi senin himayende olacak kız erkek seçeceksin. Bu ilk önce bölge ile başlayacak sonra sporcu bursları açacaksın . İzmirden antalyadan diyarbakırdan çocuklar getireceksin. Eğitim düzeyin üst seviyede olunca aileler bile senin kolejine gitsin isteyecek çocukları. Bu sistem ancak böyle olur ve yapa biliyorsan üniversitede kuracaksın. spor meslek yüksek okulu olacak içinde hatta spor sakatlanmaları içinde bir sağlık araştırma merkezi olacak ne bileyim tıp fakültesi olacak ama sadece ortopedi ve travmatoloji ile spor sakatlıkları ve sporcu yaralanmaları ile ilgili eğitim veriyor olacak. Hem kulüp için doktorlar yetiştirmiş olacaksın. Hemde kolejinde okuyan ve sportif açıdan ilerleyemeyen çocuklar için bir meslek kapısı açmış olacaksın. spor meslek yüksek okulunda antrenör spor yönetici kondisyoner yetiştireceksin. Asıl alt yapı planlaması bu şekilde olur.

Ama bunları yapacak vizyonda insanlar olsa bile o makama geldiklerinde bunu yapmazlar . Bunu yapmaya kalksalar bile bir çok taraftar oraya harcanan paralar için yönetime demediğini bırakmaz. okul yapacağına forvet alsın derler ...

Akyazıdaki o hastane yapılacak denilen yer için yıllardır kafamda ki plan buydu ...
    Saygılarımla
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Nereden
    Kocaeli

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi bir golcü daha fazlasını hakeder.
    GS bile maliyetinden dolayı adamı sattı, biz biraz duygusal bakıyoruz gibi. İyi golcü tanımı nedir o da önemli tabi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Burak transferinde tek düşündüren kısım zaten yıllık ücreti. Bahsedilen paralar çok yüksek ve biz kulüp olarak sadece 3 santrafora 7 milyon Euro civarı para verebilecek güçte değiliz düşüncesindeyim. Ayrıca başkanın fotolar düşmüş sanırım serdar bugün bitecek.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı OzcanHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Diego dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Avrupa Diğer

Burak Yilmaz'a yapilacak en iyi sözlesme 1+1 ve ya 2+1, aksi takdirde gelmesin. Yillik ne alir karismam, her türlü hakkini verir bence fakat 2+ yil asiri riskli olur.

Not: Kral'in dönüsünü isteyenlerdenim.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Özkan Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan ve özkan doğan Rusya'ya gitmiş bu sabah. Resimleri var havaalanından.

Hadi bakalım Taşcı olacak sanki bu sefer.
    Taşçı'nın menejeri babası değil mi? Ne diye Özkan yanında gidiyor? İyi düşünüyorum ve başka bir futbolcu ile de görüşülecek diyorum Bibras mesela

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 23 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 23 misafir)