Sayfa 7 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 57 107 507 1007 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

------------Onur------------
    Joao---Serdar--Durica--Mas
    ----Okay---Kucka(Onazi)---
    -----------Yusuf--------------
    Castillo-----------Bongonda
    ---------GOLCÜ------------
    Konu fadigaTS tarafından (24.06.2017 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Italya ve Almanya tam şikeci.En iyi ikinciliği Slovakya'dan çaldılar.
    bende izledim kesinlikle haklisin hocam
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne kadar abartıldı ınler olayı

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Visca 3 ME + minumum 1.5 maaşla 4.5'luk harcamaya tekabül eder.

Bu yöntemi kullanmaktansa Moting veya X bir oyuncu ile 3 ME'ya anlaşmak mantıklı olmaz mı ?

Bizim yönetimlerin niye aklı beş karış havada oluyor.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Geçen sezon hiç kimseyi satamıyorduk. Şimdi Onazi için 4, Castillo ve Mas için de 5'er milyon euroluk tekliflerin reddedildiği konuşuluyor ki forumun bir kısmı Onazi ve Castillo'nun çöp, Mas'ın da vasat olduğunu düşünüyor. Demek ki bir şeyler iyiye gidiyor.

Ciddi transfer yanlışları Muhammet Demir ve Ibanez oldu diye düşünüyorum. Suk kiralık olduğu için saymıyorum. Muhammet Demir de herkesi şaşırttı gerçekten.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu yöntemi kullanmaktansa Moting veya X bir oyuncu ile 3 ME'ya anlaşmak mantıklı olmaz mı ?

İmza parası dahil 3 ise olur yoksa uzun vadede sıkıntılı olur
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aga tamam BMN'nin tümüne forma alicam derken iskembeden salladim ama Onazi Premier League'e transfer olsun söz kale arkasi sezonluk kombinen benden O kadar uzak ihtimal benim icin

Inler konusuna dönersek acikcasi bende karsiyim. Umarim hatali bi transfer yapilmaz.
    Bize gelmeden önce C.Palace ilgileniyormuş. Premier Ligde bir sürü atletik kara uşak var yüksek ücretle gelen. İmkansız değil bence.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mas ve castilloya 5 er milyonluk teklifler varmı he..adamlar alır seneye 13-14 e satar...

ikiside kalmalı bence..
    ama ersun hocanın da aklını basına alması lazım..
    casttillo gibi bir adamın var maçın sonunda oyunu alıyorsun..
    neredeyse takımı ileriye tasıyan tek oyuncu

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şahsen transferde beklentiyi yüksek tutmadım ve tutmayacağım. Bedelsiz ve makul bir yıllık ücreti olan Gökhan İnler e hayır demem. Okay ve Onaziden pas oyununu daha iyi yapacağı inancındayım. 50. Yılda şampiyonluk baskısı altına sokmayacağım kendimi. Katılırsınız veya katılmazsınız ve herkesin görüşüne saygı duyarım ama benim için gelecek sene de fedadır ve hedef ilk 4 tür çünkü halen şampiyonluk için gerekli omurgayı elde ettiğimizi düşünmüyorum inşallah bir sonraki seneye. Ve keşke elia, menez ve chedjouyu biz alsaydık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Bjk'den alinacak tek adam Ömer şişmanoğlu. O da bonservissiz yerli forvet rotasyonu için. Tabi M.Demir ve Damdoy giderse.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar abartıldı ınler olayı
    Taraftarın tepkisi önemli. Daha önce taraftar tepkisiyle direkten dönen futbolcu/t.direktör transferi çok oldu.

Bu arada başkan gidiyor herhalde.

Muharrem Usta‏Onaylanmış hesap @uSta Muharrem 3 dk.3 dakika önceDaha fazla

Hedefe varmak için takımımıza hep beraber destek olursak ve çok çalışırsak her şey güzel olur. Ama iyi iş çıkarmak emek ve zaman ister.
    Konu ilelebeTS tarafından (24.06.2017 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ekici den zarar etmeyecegiz diye illa bjk den adam gelecekse Gokhan gelsin eyvallah ama hem belese gelsin hem de yilliginin bir kısmını onlar odesinler..

Adamlar Olcayi oynatmayip itikleyecek yer arıyorlardı biz yetiştik simdi de Gokhani mi itikleyecekler..hele üstüne 1 milyon verip alirsak rezillik olur..

Beşiktaş Tolgay da form tutmusken Gokhani vermeye dünden razi insallah tuzaga dusmeyiz..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

MÜJDE

Nurgül Günaydın†@NurgulGunaydin 18 dk.18 dakika önceDaha fazla

Gökhan İnler'in transferine ilişkin Trabzonspor cephesi, 'Kesinlikle böyle bir şey yok' diyor.... Ben de öyle biliyordum...
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Ya öyle bakacaksak ohoooo en dandik topçu da 2 3m€'ya geliyor o zaman, iyi daa baska primleri onu bunu hepsini de mi sayalim ? ya da 3m€ verdik diye Visca 500bine mi oynasin... kalite aliyorsan kaliteli para verirsin, ha Visca aradigimiz adam mi emin degilim... ama Gökdeniz ile çok benziyor bence, Gökdeniz simdi gelse birçok kisi havalara uçar, Visca olunca yok yetersiz düz topçu, o düz ise Gökdeniz çok mu çok yönlü biri sanki ? dogru dürüst farklari yok ama birine zirt pirt düz digerine büyük topçu demek bize yakismaz... kimseyi hedef almiyorum genel yaziyorum...

Inler'e gelirsek dedigim gibi çok az mâliyetle olacaksa tamam yoksa gibtirin gidin, bosta olan Castro'ya 1,4 yillik ver daha iyi...Castro daha hareketli daha çok yönlü daha "skorer" topçu, Kuçka gelecekse gelsin Castro da alinsin yeter,,, Okay Kuçka Castro Onazi alin size sampiyonluga yetebilecek olan saglam orta saha, Aytaç falan gönder, Medjani yedek stoper yedek 6 olarak kalsin, ne olur ne olmaz diye Batuhan da orta sahadaki 5.topçu olsun tamam iste, senede 500dk alsa yeter Necip gibi falan , gerek yok Inler minler.... baba golcü bekliyoruz onu getirsinler, sag kanattan bile vaz geçtim anasini satayim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Onazi kalsın, Aytaç yerine bir yedek gelsin derim.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Nurgül öyle diyorsa tersi olur tirsmaya basladim ben
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Fiko Olcay'dan sonra ikinci kazığını G.İnler ile çakma peşinde.

Bu tongaya birinci defa düştük. İkinci kez tekrarlanmamalı.

G.İnler'in son iki sezonda 11'de başladığı maç sayısı 10'u geçmez. Takıma itici güç oluşturacak zamanı çoktan geçti. Keza 33 yaşında.

Dahası 2 ME kazanıyor. BJK'yi maddi anlamda rahatlatmak dışında bir işlevi olmaz.

Onazi gidecek ise Kucka-Okay'ı yedeklemek için serbest piyasadan Castro alınmalı.
    olcay geldiğinde itiraz eden biri olarak Olcay'ın performansı donradı Olcay'a kazık demek çok büyük haksızlık.
    Castro'nun gelmesini ben de isterim ama İnler ile aynı mevki değil hoca defansif ortasaha için alternatif istiyor demekki.

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Beyler başkan köprüyü geçmiş ülke sınırları dışına çıkıyor sefer ondan zafer Allahtan almadan gelme başkanım
    ömür umuttan önce bitmeli

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sezon hiç kimseyi satamıyorduk. Şimdi Onazi için 4, Castillo ve Mas için de 5'er milyon euroluk tekliflerin reddedildiği konuşuluyor ki forumun bir kısmı Onazi ve Castillo'nun çöp, Mas'ın da vasat olduğunu düşünüyor. Demek ki bir şeyler iyiye gidiyor.

Ciddi transfer yanlışları Muhammet Demir ve Ibanez oldu diye düşünüyorum. Suk kiralık olduğu için saymıyorum. Muhammet Demir de herkesi şaşırttı gerçekten.
    Güzel yorum

Bizde birşeyler 30 yıldır yanlış, taraftar 30 günde düzelsin istiyor

Bence de bu özetin çok doğru, doğruların sayısı arttı bu yönetimle

Stadımız ile seneye iddialı bir takımız
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekici den zarar etmeyecegiz diye illa bjk den adam gelecekse Gokhan gelsin eyvallah ama hem belese gelsin hem de yilliginin bir kısmını onlar odesinler..

Adamlar Olcayi oynatmayip itikleyecek yer arıyorlardı biz yetiştik simdi de Gokhani mi itikleyecekler..hele üstüne 1 milyon verip alirsak rezillik olur..

Beşiktaş Tolgay da form tutmusken Gokhani vermeye dünden razi insallah tuzaga dusmeyiz..
    Yapmsyın Allah aşkına Queresma ve Babel'i yedekleyecek bir oyuncuları bile yoktu 2.devre.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapmsyın Allah aşkına Queresma ve Babel'i yedekleyecek bir oyuncuları bile yoktu 2.devre.
    Hocam tamam ışte Tolgay ve Necip e sans veriyor ..Gokhani bir yere iteleyip onlara alternatif oluşturmak cok sacma degil..veya oynatmayacagi bir adama niye o kadar para versinler ki Gökhan toplam kac dk oynamis ki bu sene.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onazi daha genç 4e Çin'e falan satılmaz. 6-7ye İngiltere'ye gönderilebilir form yakalarsa. Milli takımında oynuyor. İtalya'dan geldi. Neden çöp muamelesi görüyor anlamış değilim.

İtalya liginde son sezonunda 30-40 maç oynamış, milli takımda oynayan genç bir oyuncu almaya kalksan yine vereceğin 5 milyon civarı.
    Benim duyduğum Onazi için 4'ün üzerinde bir bonservis.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/UstaMuharrem/sta...16212800303104

Başkan bayramda yurt dışına çıkacaktı.Hayırlısı

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya öyle bakacaksak ohoooo en dandik topçu da 2 3m€'ya geliyor o zaman, iyi daa baska primleri onu bunu hepsini de mi sayalim ? ya da 3m€ verdik diye Visca 500bine mi oynasin... kalite aliyorsan kaliteli para verirsin, ha Visca aradigimiz adam mi emin degilim... ama Gökdeniz ile çok benziyor bence, Gökdeniz simdi gelse birçok kisi havalara uçar, Visca olunca yok yetersiz düz topçu, o düz ise Gökdeniz çok mu çok yönlü biri sanki ? dogru dürüst farklari yok ama birine zirt pirt düz digerine büyük topçu demek bize yakismaz... kimseyi hedef almiyorum genel yaziyorum...

Inler'e gelirsek dedigim gibi çok az mâliyetle olacaksa tamam yoksa gibtirin gidin, bosta olan Castro'ya 1,4 yillik ver daha iyi...Castro daha hareketli daha çok yönlü daha "skorer" topçu, Kuçka gelecekse gelsin Castro da alinsin yeter,,, Okay Kuçka Castro Onazi alin size sampiyonluga yetebilecek olan saglam orta saha, Aytaç falan gönder, Medjani yedek stoper yedek 6 olarak kalsin, ne olur ne olmaz diye Batuhan da orta sahadaki 5.topçu olsun tamam iste, senede 500dk alsa yeter Necip gibi falan , gerek yok Inler minler.... baba golcü bekliyoruz onu getirsinler, sag kanattan bile vaz geçtim anasini satayim
    Visca süper lig istatistikleri, performans olarak ligin en iyi kanat oyuncusu.

Bize gelmesini isterim ama bizim çıkarlarımızı gözetilmeli.

Artı Başakşehir'in Elia, Tunay ile kanat rotasyonu arttı. Visca'yı mecbur satacaklar. Eli kolu bağlı olan biz değil, Başakşehir.

Onun dışında uluslararası düzeyde kendisini kanıtlamış Moting gibi X oyuncuyu düşük bedellere almak varken.

Visca'nın peşinde koşmak akıllıca bir hareket değil.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MÜJDE

Nurgül Günaydın‏ @NurgulGunaydin 18 dk.18 dakika önceDaha fazla

Gökhan İnler'in transferine ilişkin Trabzonspor cephesi, 'Kesinlikle böyle bir şey yok' diyor.... Ben de öyle biliyordum...
    İnş öyledir..
    I am not in danger , I am the danger..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)